Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (St, 3. 5. 2023 - 10:05)

No vida, klasická reakce obhájce menšinových nesmyslů dnešní doby. Tak hurá, vpřed na ještě hlubší dno.

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 22:05)

Ty ubožáku, tak to ty máš doma ze zoufalství tu nafukovací chlupatou panu? Podělej se z těch svých chlupů ty zoufalče.

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 22:05)

Podělej se ty holící dezoláte. Opakuješ se a nikdo nemá zájem tu číst ty tvoje výblitky. Čurák už ti uhnil, a teď se zdá ti uhnívá i svěrač.

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 12:05)

no hurá díky moc za zastání

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 11:05)

aha takže to není o tom co se komu líbí nebo jak kdo rád chodí ale co je estetičtější to jste mi mohli říct rovnou a ne mě hned takhle napadat

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 11:05)

ještě nedávno jsem si myslel že tohle byla poslední diskuze která měla úroveň teď už jí zůstává jenom ta o tom prezidentovi i když už taky není aktuelní protože už ho dva měsíce máme tak jo tak teda sbohem a šáteček měl jsem vás rád ale když vy mě ne tak co bych tu vopruzoval

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 11:05)

Nic, počkáme až tenhle pomatenec zmizí. I když on tu sedí asi pořád.

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 11:05)

jediné co na tom chápu je že nechceš abych sem lezl se svými lajckými teoriemi a přišel až budu mít nějakou praxi ale tím pádem mi bude muset být od zítřka doktorka "ukradená" komplet

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 11:05)

a o čem teda je abych se jí držel? Nejmenuje se jakým způsobem se holite? Uvědomuješ si že takhle naopak ty z ní děláš diskuzi pouze o holení a ty které se neupravujou bys tu nejradši ani neviděl

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 10:05)

Pavkole přestaň, rušíš smysluplnou diskuzi. Děláš to schválně nebo blba jen hraješ? To nemá s tvým zdravím nic společného.

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 10:05)

1) to že mám rád chlupaté neznamená že bych té své zakazoval aby se holila 2) tato diskuze je o tom že pokud se nějaká ženská neholí jestli je jediná nebo jestli je jich víc ne o tom zda je normální holit či neholit 3) pokud je nějaká ženská zvyklá holit se méně a ne pravidelně nemůže se po ohlení oprudit tak jao chlap když dostane v létě "vlka" z těsnejch trenek?

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 10:05)

Dělá ti dobře, že ničíš diskuzi?

ještě jedno vy… (Po, 1. 5. 2023 - 10:05)

chápeš to je jako kdyby ten kdo tady prosazuje ty holý tvrdil že jen on má pravdu a že mi ostatní ať držíme klapačku. tak se prostě jen snažím dávat najevo že já jí za žádnou cenu držet nebudu

argument (Po, 1. 5. 2023 - 10:05)

přece není vůbec pravda že ty holky které chtěly abych jim sáhnul tam dolů jen proto abych viděl a cítil jaký tam maj roští jsou podle zastánců hyeny prasata nebo opice

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 10:05)

Jak můžu bejt klidnej když se tady zastáncům chlupatic naznačuje že asi ničemu nerozuměj?

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 10:05)

mě to je úplně jedno já to myslel tak že pokud je jedněch většina a druhejch menšina tak ta většina nemá právo té menšině naznačovat že je "mimo mísu"

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 10:05)

klid, Pavkole.

Návštěvník (Ne, 30. 4. 2023 - 18:04)

vttip je právě v tom že to není menšinová pravda každej si myslí něco jiného a dá se snad tady nějakými procenty jako to dělá v politice Kantar zjistit kolik je tou zastánců chlupatejch a kolik zastánců holejch? přece bez ohledu na to která strana je v menšině tak nemá ta většinová strana právo tvrdě prosazovat že jen ona má pravdu. Já sám to pojímám tak že pro mě není důležité co je správné ale co se mě více líbí

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 00:05)

Jak vyplývá z nejnovějšího průzkumu společnosti dm drogerie markt, 7 z 10 Češek se chloupků zbavuje alespoň jednou týdně, naopak vůbec se neholí 5 % žen. Coby motivaci k holení ženy udávají vlastní pocit hygieny a pohodlí. Mezi nejoblíbenější techniky se jednoznačně řadí depilace žiletkou, s věkem pak roste preference jednorázových holítek oproti strojkům s výměnnou hlavicí. Nejdůležitější je pro ženy hygiena. Více než 83 procent žen v USA si chloupky kolem pochvy vyholuje. Vyplývá to z průzkumu zveřejněného v časopise JAMA Dermatology. 60 procent z nich pak tvrdí, že to dělají hlavně z hygienických důvodů. Myslíte-li si, že odstraňování chloupků je módní výstřelek posledních několika let, jste na omylu. Hladká pokožka se totiž "nosila" už ve starověkém Egyptě. Již v období 4000-3000 let př. n. l. se používaly depilační přípravky.

Jane (Po, 1. 5. 2023 - 22:05)

Tak koukám, už jsme to četly všechny, já tedy nedohledala. Je to zajímavé, ale to číslo mi taky na kompletní vyholení přijde moc, takže spíš úprava. Ono tam fakt nejde o tu erotiku... Já za sebe musím říci, že si holím jen nohy a podpaží.

Reklama

Přidat komentář