Reklama

Největší výprask

Návštěvník (Pá, 24. 3. 2023 - 21:03)

Dej na sebe mailový kontakt, v závislosti na dalších okolnostech by to možná šlo zařídit.

Alena (Pá, 24. 3. 2023 - 23:03)

Proc nenapises mejl ty?

Návštěvník (So, 25. 3. 2023 - 06:03)

Protože po určitých zkušenostech tady (uvedl jsem ho, aby mě mohla kontaktovat jedna, která měla stejný problém s absencí výpraskového režimu doma jako ty, ta mi nenapsala, místo toho mi, nevím proč, napsala jiná, která měla problém přesně opačný, i tak jsem se jí pokusil pomoct a poradit, ale ona mě pak začala obviňovat a urážet), sem nechci dávat svůj mail. Pokud tady uvedeš svůj mail, tak jistě poznáš, kdo ti chce pomoct nebo poradit a komu bys naopak neměla odpovídat.

Alena (Pá, 24. 3. 2023 - 14:03)

A jak jste tedy trestali holky; Jak? Cim? Od - do kdy?
Ja jsem tedy divna ale lakalo by mi to tak to mit doma

Mrtutor (Po, 27. 3. 2023 - 05:03)

Od 16+, zcela nahé, řemenem nebo rákoskou... stačí napsat e-mail

Návštěvník (Pá, 24. 3. 2023 - 14:03)

Divná nejsi, tak jako ty to má více holek, není to sice běžné, ale vyloženě neobvyklé taky ne. A mít to doma můžeš, jen záleží na tom, kolik ti je let (tj. jestli by to bylo od rodičů nebo od partnera), ale pokud na to půjdeš rozumně, tak šance na zavedení je nadpoloviční.

Veronika (Čt, 23. 3. 2023 - 16:03)

Největší? Těžko říct, občas jsem ve škole dostala víckrát za den, ale vyloženě největší si nepamatuji

Mrtutor (Čt, 23. 3. 2023 - 23:03)

A o tom to je, největší počet ran nemusí být nejvychovnejsi ...nepamatuješ si ... Ale kdy jsi se nejvíc styděla...na to si jistě vzpomeneš

Mrtutor (Čt, 23. 3. 2023 - 23:03)

A o tom to je, největší počet ran nemusí být nejvychovnejsi ...nepamatuješ si ... Ale kdy jsi se nejvíc styděla...na to si jistě vzpomeneš

Mrtutor (Čt, 23. 3. 2023 - 18:03)

Po základce už ne?

Honza (Út, 21. 3. 2023 - 12:03)

Myslím si , že největší výprask mě teprve čeká. Najde se někdo kdo mi ho uštědří ? [email protected]

Návštěvník (Út, 21. 3. 2023 - 05:03)

Je trapné jak si tady Karla a Zuzana píše sama se sebou bez diakritiky a v časovém sledu s odstupem několika minut. Má ráda BDSM ale je to samotářská stará panna

Vychovatelka.39 (Ne, 26. 2. 2023 - 02:02)

Máte doma dceru 18 +, která by si zasloužila občas pár facek, přehnout přes koleno, poznat účinek pozičních trestů a pravidelné lekce jak se s úctou chovat k rodičům? Klasických pětadvacet na holou, výchova dobře mířenou fackou v soukromí i na veřejnosti, nucená nahota a plnění úkolů po kterých následuje odměna či trest u mne vždy funguje. Hledám dívky/ženy 18 - 40 let, Střední Čechy, vlastní soukromí nutností k převýchově plné porozumění, pohlazení, výprasků i orgasmů. Jsem vychovatelkou specializují se na vzrušení z výprasků a trestů. 39 let, 163 cm, 90 kg, žena při těle, větší prsa, do kterých se vychovávané schovanky rády zaboří. Převýchova dcer, milenek i manželek v soukromí Vašeho domova. Stačí zanechat svůj e-mail.

Karel (Po, 16. 1. 2023 - 22:01)

Ahoj, hledám ženu, které bych mohl dát na zadek, rukou, vařečkou, plácačkou, rákoskou.
Jen do červena, nebo krásné stopy dle domluvy..
Hledám ženu, která má zálibu ve výprasku, v tradiční disciplíně, má opravdový zájem a nebudeme si jen bezúčelně psát. Ženu, která ví o čem je výprask. Jestli miluješ kontrast bílých kalhotek, které zvýrazňují zarudnutí, jestli miluješ červený horký zadek. Neboj se napsat.
Já Dom 37 z Karlových Varů Mám prostory, pomůcky, rozum, tvé NE a STOP je pro mě opravdu STOP.
Nezkušenost, stydlivost ani nesmělá nebo uzavřenější povaha vůbec nevadí, ani nemusíš mít postavu modelky. Pokud máš zájem, tak napiš a můžeme probrat představy a možnosti, vše dle domluvy diskrétně a bezpečně.
Klasický sex nehledám, jen výprask.
Chceš mít svojí kocovinu z přehnutí přes koleno, cítit se jako ve vesmíru a mít radost??
[email protected]

99y0tr (Po, 16. 1. 2023 - 08:01)

Posílám

Juras (St, 11. 1. 2023 - 19:01)

Čím? Já vám to nevěřím. Já znám lidi, kteří těm věcem rozumí a ví. Vědí jak to udělat, že to bolí a není to nijak poškozený. I tak se pár nemusí povést. Jedna rána páskem nevyjde a je flek týden. U rakosky po tak vysokém počtu někým kdo to neumí by to bylo vidět měsíc. Ten zadek někomu ukázat tak jste nahrani.

Miroslava (Čt, 5. 1. 2023 - 22:01)

Jak jde výchova?

Petr (Pá, 6. 1. 2023 - 06:01)

Musime byt na ni prisni a pouzivat casto rakosku

Miroslava (Pá, 6. 1. 2023 - 09:01)

To chce každý tyden

Petr (Pá, 6. 1. 2023 - 14:01)

To urcite a hlavne poradne sesvihat

Reklama

Přidat komentář