Reklama

Výprask vařečkou

Iva (So, 3. 6. 2023 - 11:06)

Podle mě v tom žádný rozdíl neni, to bolí úplně stejně.
A proč se takhle ptáš, čeká tě snad dneska výprask, nebo chceš naopak někoho seřezat???

Pavla (So, 3. 6. 2023 - 09:06)

Vařečky, aspoň ty naše větší, mají jednu stranu dost vypouklou a druhou naopak, jako u lžíce. Kterou stranou ten výprask provádět je lepší, nebo vlastně horší, je v tom nějaký rozdíl?

Bára (Po, 5. 6. 2023 - 08:06)

Tak mě jednoznačně vždy mnohem víc bolela ta vypouklá strana vařechy....na holou mnohem víc štípala

Sára (Po, 5. 6. 2023 - 14:06)

Taky se mi zdá, že ta vypouklá strana vařečky bolí víc.
Ale my jsme tenkrát s kamarádkami a také i doma hlavně řešili velikost vařečky. Jasně, všechny víme, že na velikosti nezáleží, ale to je teorie.
Nebo si snad pro svůj vlastní výprask vyberete tu největší a nejdelší vařečku, s kterou to bude už na první pohled nejvíc bolet?

Klára (Ne, 4. 6. 2023 - 07:06)

Nejlepší by byla hladká bez vypoulení, ale když je, tak vypoulenou to bolí o maliko víc. A a co se počtu týče, pokud ty nástroje nemáte odzkoušené, řídila bych se podle zabarvení pozadí při výprasku samotném. Podle toho nejlépe poznáte, zda stačí nebo jestě přidat .

Renata (So, 19. 8. 2023 - 07:08)

Petro, trestat přes oblečení je na nic to není ta správná vychova např proutkem. Vyprask musi byt trochu cítit tak aspoň přes boxerky, kalhotky ale aby byl opravdu výchovný tak preferuji jedine na holou to není tyrani jak jste psala to je pouze výchovné, neříkám trestat do cervenych pruhu ale 5 proutkem na holou bohate stačí deti to stipe a už nebude chtít dostat aspoň moje dcera když viděla proutek rázem byla jak andílek.

Petra (Po, 21. 8. 2023 - 07:08)

S tím nesouhlasím, podle mě je úplně jedno ohledně bolesti jestli dostanou na holou nebo přes kalhotky, legíny. Jediné v čem je rozdíl, tak je to ponížení a stud. Myslím si, že by byla vaše dcera jako andílek i kdyby dostala přes kalhotky. A kdyby jste argumentovala, že je to menší bolest, tak podle mě né o tolik, stejně nedávám rány vší silou. A případně by šlo dát podle potřeby místo 5 ran třeba 7. Myslím si, že by nahota neměla být součást trestu.

Renata (Po, 21. 8. 2023 - 08:08)

No nejsem sama která doporučuje vyprask na holou i Vladimír i Dalibor takhle trestaji, mě už stačí když jsem šla pro proutek a viděla ho v me ruce dcera a už kleci a prosí abych ji nebila a je hodná já už ji mám vycepovanou.

Petra (Po, 21. 8. 2023 - 08:08)

Vladimír a Dalibor je doufám jasný fejk a fantazie nějakého úchyla. A pokud ne, tak si zaslouží zavřít za nechutné týrání. Toto nemá nic společného s výchovou. Toto bych nepřála žádnému dítěti.

Romča (Út, 22. 8. 2023 - 08:08)

Pokud na prdel, tak jedině na hoou když už. samozřejmě, že to víc bolí, štípe, pálí a nevím co ještě :) a taky jde vidět, zda už je prdel řádně zmalována :)

Slavek.eu (Pá, 18. 8. 2023 - 17:08)

Hledá se VŠ Jindra, bývalý gymplák Jindra, který žije se svou Radunkou a vzájemně se trestají výprasky na holou a také další lidé, kteří měli rádi Olinku, kterou bez varování vypnuli. Přijďte případně sem: https://www.okoun.cz/boards/olinka

Slávek z Olinky

Slavek.eu (Pá, 18. 8. 2023 - 17:08)

Hledá se VŠ Jindra, bývalý gymplák Jindra, který žije se svou Radunkou a vzájemně se trestají výprasky na holou a také další lidé, kteří měli rádi Olinku, kterou bez varování vypnuli. Přijďte případně sem: https://www.okoun.cz/boards/olinka

Slávek z Olinky

Zuzana (Čt, 1. 6. 2023 - 21:06)

Tady má stále představu že ty příspěvky jsou vymyšlené není to také nějaká úchylka?

Návštěvník (Čt, 1. 6. 2023 - 22:06)

Natož že o úchylkách nic nevíte, tak si dost dovolujete Zuzano. Doporučuji doplnit teoretické znalosti.

Zuzana (Čt, 1. 6. 2023 - 22:06)

Hm..
Děkuji za radu

Juras (Čt, 1. 6. 2023 - 14:06)

To by mě zajímalo jak to budete mít v budoucnu. Jestli to budete požadovat i od partnerů. Většinou podle komentářů na zahraničních diskuzi to tak je, že se to přenáší dál. Já jsem či bych byl určitě submisivni a jako spanker samouk stejně bych chtěl i mít prisnost ve vztahu a takovou přítelkyni. Kdybych to někdy dokázal vyřešit ty svoje problémy.

Adam (Čt, 17. 8. 2023 - 11:08)

Dobrý den, Petro, děkuju za Vaši radu. Nakonec jsem se rozhodl, že kluk už opravdu výprask potřeboval. Nejdříve jsem si s ním sedl a o všem jsme si popovídali, jak se mi nelíbí, jak se chová a nakonec jsem mu oznámil, že za to všechno dostane na zadek. Nejprve se celkem zalekl, ale jak zjistil, že se tomu nevyhne, tak to vzal jako chlap. Rozhodl jsem se mu nakonec dát 15 ran normálně na kalhoty. Ukáplo mu pár slz, ale nic hrozného. Myslíte, že bych měl zařadit výprask do běžných trestů, jako například zákaz mobilu a podobně? Syn se opravdu uklidnil a poslouchá, co se mu řekne.

Vladimír (Po, 21. 8. 2023 - 06:08)

Dobrý den Adame, rozhodně výprask zopakujte, když to bude potředba a přitrvrďte! Další výprask už musí dostat na spoďáry, nebo rovnou na holou! A v jaké poloze byl bit? Příště, ať se přes něco přehne, křeslo, žili, nebo ať si klekne na posteli a opře se o kolena a lokty, aby byl ten jeho zadek pořádně vyšpulený. A dejte mu nejméně pětadvacet ran. Kluk musí řvát bolestí a silně brečet, pak má výprask smysl. Musí ho to pořádně bolet, je to trest, ne nějaké testování, jak už je to odvářný chlap. Že mu úkáplo pár slziček je na nic. Ty slzy se mu musí valit proudem a musí se svíjet bolestí. Seřežte ho kabelem nebo gumovou hadicí na ten jeho holý zadek, pak to bude mít smysl.

Petra (Pá, 18. 8. 2023 - 07:08)

Dobrý den Adame, osobně to máme nastaveno, že děti vědí, že to může přijít. Ale není to běžný trest, ale pokud provedou něco vážného, tak na zadek dostanou. Hlavně podle mě by to neměli brát jako něco normálního a běžného, aby si uvědomili, že to opravdu přepískli. Ale určitě dávat na zadek přes oblečení. Nechápu proč dítě u toho ponižovat a traumatizovat. A argument, že je lépe vidět účinek nástroje je absolutní blbost. Stejně je nejdůležitější jak to zvládá a přijímá dítě. Tak by jsme měli spíš sledovat jak se projevuje. A Slávka.eu jsem se ptala zda má děti a ani neodpověděl. Tak bych byla opatrná na poslouchání takových ,,odborníků ''.

Adam (Po, 21. 8. 2023 - 15:08)

Chápu, asi to udělám obdobným způsobem nebo, jak už tady někdo psal, nechám syna vybrat jaký trest si zvolí. Na holou ho opravdu trestat nechci, přijde mi to hrozně kruté a ponižující, nechci aby měl z dětství jakékoli trauma.

Reklama

Přidat komentář