Reklama

Výprask vařečkou

Slavek.eu (St, 10. 5. 2023 - 14:05)

Tako to je tedy dost zajímavá rada od psychologa na zlobivé holky :)

Jana (St, 10. 5. 2023 - 17:05)

Nejen na mou holku tohle radil. Proutek prý nezrani.

Jirka (St, 10. 5. 2023 - 12:05)

Necháte jí kleknout na postel nebo si jí ohýbate přes koleno??

Jana (St, 10. 5. 2023 - 16:05)

Pozice v kleku oprena o lokty.

Jaroslav (Út, 9. 5. 2023 - 22:05)

Song for a Raggy Boy (Píseň za chudého chlapce) 2003 - církevní šloka, tvrdé tresty a výprasky od kněze - film jen pro silnější povahy, Oliver Twist 1999 seriál - těch filmů a seriálů o Oliverovi je hodně, ale jen v tomhle dostává ten výprask na holou, The boys of st. Vincent (Chlapci od svatého Vincenta) 1992 - sirotčinec, tvrdé tresty, kluk dostane výprask za útěk, opět tam děti bijí knězi, Little Cheung čínský film, výprasky chlapci, Torzók (neboli Abandoned, cs. název Opuštěný) 2001- sirotčinec, tvrdé výprasky chlapcům, Silent Night, Deadly Night 1984 horror, kluk tam dostane výprask od jeptišky, Fehér tenyér (Bílé dlaně) 2006 maďarský film, odehrává se v 80. letech. Drsný trenér gymnastiky tam řeže kluky takovým kordem - kluci mají na sobě bílá tílka a červené trenky (jsou bosky) ten úbor na tělák a asi při nějakém sportu se asi používal všude východním bloku,u nás na tělák určiě, Pro dnešek vše. Najděte, stáhněte, koukněte. Pěkné filmy.

Karel (Čt, 11. 5. 2023 - 16:05)

super filmy jsou od Lupus například : Pater familias lp038 xlx

Jana (Út, 9. 5. 2023 - 11:05)

Moji dceru čeká až přijde ze školy poradnej vyprask na holou, volala mi učitelka že vůbec neposlouchá a dělá si co chce. Jdu si utrhnout čerstvý proutek je jí 8 chodí do 2. třídy a ještě o ničem neví nemá zlobit a ve škole má poslouchat říkáme ji to neustále od 1. třídy.

Jirka (Út, 9. 5. 2023 - 12:05)

Až bude po výprasku, mohla byste sem dát popis?

Eva (Út, 9. 5. 2023 - 12:05)

Tak čertvý proutek byl u nás včera, když jsem přišla o hodinu později domů. Prdel mám pruhovanou fest

Dominika (Po, 8. 5. 2023 - 14:05)

Jak kdy. Naši mi vždy ,, rádi pomůžou " se ohnout. Dneska jsem dostala ještě před obědem. Zeptali se na hotové úkoly a já jim řekla, že je času dost a zatím se mi nechce. Tak se zeptali ještě jednou a potřetí už mě to štvalo a odpověděla jsem, že si je kuxva můžu klidně udělat ve škole. Tak mě ohli přes židli u psacího stolu a kalhotky jsem si musela sundat sama. Po ruce bylo pravítko a tím to moc nebolí, vlastně vůbec. Takže jsem jen předstírala, že jo.

Jirka (Po, 8. 5. 2023 - 15:05)

Tak to se nedivím, že ti rádi pomůžou,...... Pravítko bylo plastové viď? Máš pravdu s tím to moc nebolí. Teď to vyzní MOŽNÁ zvláštně: JE NĚJAKÝ nástroj, kterého se OPRAVDU bojíš?

Dominika (Po, 8. 5. 2023 - 23:05)

Řemene. Takový ten široký z kůže. Tím když dostávám, tak to cítím úplně všude. Vydržet to s ním je těžší než s vařečkou, kartáčem nebo rukou.

Jirka (Út, 9. 5. 2023 - 09:05)

A zeptám se ještě na jednu věc: je nástroj, kterého se NEBOJÍŠ?

Dominika (St, 17. 5. 2023 - 12:05)

Nebojím se toho pravítka z plastu. Zrovna včera jsem s ním dostala kvůli poznámce ze školy za to že úkoly si píši o přestávce místo doma. Tak jsem od rodičů dostala pravítkem. Kolem padesáti ale štípalo to jen malinko a dnes už to není vidět. Spíš se mi to pak líbí.

Jirka (St, 17. 5. 2023 - 13:05)

A proč proboha dává učitel poznámku, že si úkoly píšeš ve škole,..... Já jsem to taky dělal a poznámku jsem nedostal,........
Stejně jsi u toho pištěla??

Dominika (St, 17. 5. 2023 - 15:05)

Protože úkoly se mají dělat doma, prý.
A ano, ale jen proto, že tu chvilku to opravdu štípalo, ale jinak za pár minutek úplně v pohodě.

Jirka (Čt, 18. 5. 2023 - 13:05)

Tak plastové pravítko je sranda,......... To je fakt, že to štípe jen chvilku,.......

Dominika (Čt, 18. 5. 2023 - 14:05)

Jinak za poznámka byla už poněkolikáté, takže rodiče pozvali i do školy. ( Což jsem myslela, že se už nedělá). Máti byla pěkně naštvaná a přímo před učitelkou mi dala na prdel. Tolik jsem jich ještě nikdy nedostala. Sice přes legíny, ale snad víc než včera. Učitelka ještě doporučila, ať mi doma dají klidně na holou. Tak uvidím.

Dominika (Pá, 19. 5. 2023 - 12:05)

Učitelka je sestřenice máti, takže se nestyděla mě opřít o stůl a nasekat mi tak doslova před ní.

Dostali jste (Ne, 21. 5. 2023 - 11:05)

Dostali jste někdy výprask venku přes nějákou zimní bundu? Dcera sousedů od nás na venkově ano. Když se pořádně švihne, prý to štípe i přes ní.

Reklama

Přidat komentář