Reklama

Koupání v oblečení.

X (Pá, 28. 4. 2023 - 16:04)

No já nevim tak asi když jdeš do vody v oblečení tak neplaveš kilák na čas ne?
Kolikrát se koupu ve volných kalhotách a mam třeba rozepnutou mikinu s kapucí. Zkoušel jsem i lehkou bundu pod zadek. A nikdy jsem neměl pocit že by v tom nešlo plavat. Normálně v tom plavu. Jo jasný když pujdeš plavt dráhu do bazenu na čas tak pujdes v normalních plavkách. To chápu ale na vyblbnutí je úplně fuk co kdo má hlavně aby si to každej užil. ;-)
Jinak k těm koupacím outfitům newetlook lidí u vody pravda občas je to tak vidět. I 3/4 legíny už jsou k vidění celkem často. Pokud má holka třeba celulitidu tak se nedivim, že nechce vystavovat stehna. Jinak jsem zahlíd nabídky eshopů s plavkama a dost často jsou tam sety dvijdílných plavek s nohavičkama ne o i jakoby sukýnkama. To je moc pěkný. Taky jsem zahlíd modely s dlouhýma rukávama. To může bejt taky hezký vidět ve vodě. A jsou i sety s dlouhýma legínama na koupání.
https://berryjaneusa.com/blogs/berry-jane-blog/tips-for-choosing-the-best-swim-leggings

Návštěvník (Pá, 28. 4. 2023 - 18:04)

Triko s dlouhým rukávem je taky dobré.

Hans B.B. (St, 26. 4. 2023 - 17:04)

Já mám jez v Mokropsech docela rád ale pravdou je, že jsem tam neviděl nikoho koupat se v oblečení. Po téhle stránce je ta lokalita opravdu mrtvá. Tu a tam je něco k vidění jinde ale je to spíš věc náhody a nikde to není pravidelné nebo třeba jen častější.

X (Čt, 27. 4. 2023 - 14:04)

Jsou to spíš náhody ale občas se nechá narazit na něco zajímavýho. Jde jen o to jak často se tam pohybuheš. Já se psama celkem často tak mam více šancí.

Hans B.B. (Čt, 27. 4. 2023 - 21:04)

Moc často ne. Jen když je víc času. Mám to trochu z ruky.

Wamlover (Po, 17. 4. 2023 - 06:04)

Predvcerom nam v Bratislave pekne naprsalo. Az vytopilo jedno parkovisko. Cca 15cm hlboka voda. Ja na prechadzke v teniskach rifliach mikina bunda. A ani minuto som nevahal ci sa namocim. Vysantil som sa riadne

Návštěvník (So, 15. 4. 2023 - 15:04)

Džíny a tričko bych bral jako plavky, doba snad pokročila tak, že je to jedno.

Návštěvník (Čt, 6. 4. 2023 - 22:04)

Pomalu se blíží léto, nemáte nějaký tip, kam vyrazit blízko Prahy k rybníku, řece, kde by nebyli přítomní další lidi a dalo se smočit v oblečení?

X (Pá, 7. 4. 2023 - 21:04)

Zajeď si mezi Všenory a Mokropsy k jezu. Toje pod tim slavnym mostem co se roztahuje o1,7 metru :-) (film Gympl)
Tam sem viděl několikrát lidi koupající se v oblečení. Vzniklo tam i dost wetlook fotek a videí. Třeba Gošín tam něco nacvakal.
Tam to očividně moc lidi neřeší. Párkrát jsme tam taky wetlookovali ale vudycky se povedlo, že tam bylo málo lidí.

Tilda (So, 15. 4. 2023 - 15:04)

Tam jsem taky byl a přesně ten samý případ. Krom mě se tam nikdo jinak v oblečení nekoupal, všichni měli plavky. Minule jsem se dal s nějakou paní do řeči (ale už nevím kdo začal první) byla to mamka nějakého kluka ale oni taky byli jen v plavkách ..

Petr (So, 15. 4. 2023 - 22:04)

A čem jste se bavili?O koupání v oblečení?

Tilda (Ne, 16. 4. 2023 - 07:04)

Ne o tom jsme se nebavili

Gošín (So, 8. 4. 2023 - 21:04)

https://www.youtube.com/watch?v=mbiPEJIwlYg&ab_channel=WetlookGossin

Petr (So, 8. 4. 2023 - 15:04)

A co jsi tam viděl zajímavého (

soakedPaul (Pá, 7. 4. 2023 - 09:04)

Ahoj. pokud by jsi měl zájem, napiš mi na [email protected]
Koncem května mám v plánu koupačku cca 30 km od prahy.
Pošlu ti kdyžtat detaily a můžeš se přidat.

Petr (Čt, 6. 4. 2023 - 22:04)

Můžeš i před lidma, já už to neřeším

Návštěvník (Ne, 2. 4. 2023 - 16:04)

Doufám, že ty deště budou i v létě a dostatečně dlouho.

Návštěvník (Ne, 2. 4. 2023 - 10:04)

Včera jak pršelo, tak jsem na sebe vzal dvě Summit L3 down a šel se projít. Doufal jsem, že obě péřovky promoknou a bude mokrá i mikina a ona na pár místech promokla jen ta vrchní bunda a přestalo pršet. Džíny jsem měl ale mokré a v botách plno vody, měl jsem nové Yeezy Boost 350, tak proč je netestnout.

X (Pá, 31. 3. 2023 - 16:03)

Počasí nám přeje.
Včera jsem cestou z práce chytil krásnou bouřku. Za 15 minut nebyla nit suchá. Měl jsem kšiltovku mikinu s kapucí, pod tim flanelku a triko, džíny a plátěný kecky. Kdybych si zaplaval nebyl bych o moc mokřejší. Některý louže byly až ke kotníkům. Doma jsem hen odložil batůžek a nakráčel rovnou do sprchy. Bylo příjemný jak se mokrý stidený oblečení postupně prohřívalo teplou vodou. A dneska zase překvapila ta moje . Jeli jsme autem ponákupech. Ze srandy jsemzastavil její stranou auta ve veliký čerstvý louži na parkovišti. Vystoupil že jako vtip hahaha a pak že popojedu aby mohla vystoupit. A ona suverénevystoupila do tý louže. Tak voda v ní byla čistá. Měla ty kožený balerinky jak doma vyšlapávala aby jí seděly. Voda byla pár cm nad okraj těch botiček. Jinak měla černý punčochy a sukni. Ještě se tomu smála a řekla mi ať si na to večer vzpomenu až pujdem spát. Dneska bude ródeo ;-)

Návštěvník (So, 1. 4. 2023 - 11:04)

Ten liják jsem prošvihl, byl jsem v práci, takže péřovka zůstala suchá, škoda.

Reklama

Přidat komentář