Reklama

Liposukce

Liba (Po, 8. 9. 2003 - 20:09)

Můžete mi prosím sdělit Vaše postřehy a dojmy z podstoupené liposukce? Předem děkuji za jakékoliv informace a přeji krásný den.

Liba (Po, 8. 9. 2003 - 20:09)

Můžete mi prosím říci,jaké máte zkušenosti s klinikou v Havířově a s liposukcí? Váš odkaz jsem našla na internetu v "doktorka.cz", Předem děkuji za Vaši odpověď a přeji krásný den.

Liba (Po, 8. 9. 2003 - 20:09)

Můžete mi prosím napsat Vaše zkušenosti s liposukcí a s mistem kde Vám to prováděli a byla-li jste spokojená.Děkuji velmi za odpověď.

sametka (Po, 8. 9. 2003 - 09:09)

nikito-no podle mne najednou ti to neudelaji.ale to je jen muj nazor,kdybys nemela ty hyzde tak by to udelali,nebo treba stehna a zadek,ale bez kolen... mne treba rikal (kolena kotniky) ze teda jako mi to udela ale ze nerad najednou,ale proste se uz zdrahal trosicku.ale vzdyt muzes jit na tu dalsi treba za mesic,protoze to je jen lokalni umrtveni,a cca za 3 tydny uz ses jaks takz ready i pro praci a pro vsechno( i kdyz treba jizvicky videt jsou)alew muzes podstoupit dalsi,.treba pak uz jen ty kolena bys sla...

RENATA (Pá, 5. 9. 2003 - 18:09)

Chtěla bych se zeptat jak dlouho se čeká na pohovor. Tady jsem četla, že prý u Měšťáka se čeká i půl roku. A já bych chtěla jít na liposukci /ultrazvukovou nebo tumescentní/ ještě letos.Díky za odepsání na můj mail.A napište i jaké to bylo.

nikita (Pá, 5. 9. 2003 - 16:09)

dik za info. Ja bych chtela jit na kolena, stehna a boky. To bude asi pekne drahy, ze jo? A jestli vubec delaji treba 3 takhle rozsahle partie najednou? Teda, jsem fakt zvedava za Tebe:-)))

sametka (Pá, 5. 9. 2003 - 15:09)

nikito,jo cenu mi samozrejme rekl (uz jsem dala i zalohu),jdu pouze na kolena a kotniky, z ostatnich partii se ucinnym cvicenim a dietou zhubnout da,alespon memu telu:) 8000 kolena 8000 kotniky, 1400 pobyt v nemocnici (1noc po zakroku). ale to neni povinne, mate-li odvoz autem domu. ale bylo mi doporuceno,ze je lepsi tam zustat aby mi ty prvni "prevazy" udelala sestricka odborne,protoze pry to docela boli no a proste jedno s druhym,rozhodla jsem se ze tam zustanu jeden den. at mam alespon pocit,ze byl lekarsky zakrok:))) protoze jinak to pry netrva dlouho. samozrejme napisu jake tobylo,ty chces jit na co?

Nikita (Pá, 5. 9. 2003 - 12:09)

super!!! tak doufam, ze pak napises jak to probihalo a jak se po tom citiš. Přeju Ti at všechno dopadne podle tvych predstav. Rekl Ti dr. Vrbicky nejakou predbeznou cenu? A na jake partie jdeš? Diky N.

sametka (Pá, 5. 9. 2003 - 11:09)

nikito-ja uz jsem douvazovala:)za 3 tydny mam termin "na stole" :))) jsem u doktora Vrbickeho,dela tumescentni liposukci,doporucila mi jo jedna kamaradka,a je vazne prima,i jako clovek. postarsi,a vypada byt sikovny. no nechci ho prechvalit zas,uvbidim po zakroku,pak vam napisu sve dojmy. ale to az tak nejspis za mesic ev. mesic a pul. a taky jsem od sveho lekare se dovedela ze ta tumesc. je asi nejlepsi variantou.

Káťa (Čt, 4. 9. 2003 - 23:09)

Holky - které jste prošly liposukcí - napište, jak velké nerovnosti (hrbolky) Vám po ní zůstaly. Díky K

Káťa (Čt, 4. 9. 2003 - 23:09)

Ilčo, nemyslela jsem tím kde partie ne těle, ale kliniku na které Ti to dělali. Popř. napiš jméno chirurga. Díky + nechávala jsem si odstranit znamínko, bylo to šitý a než jizva vybledla trvalo to víc jak rok, teď už vůbec není k nalezení. Tak nezoufej, Ty tvé taky zmizí

Káťa (Čt, 4. 9. 2003 - 23:09)

Zatím jsem neměla moc času studovat co se na zahraničních servrech píše, ale z toho co jsem stihla přečíst vím, že do ultrazvukové liposukce rozhodně nepůjdu.Hrozí při ní poškození nervů, popáleniny+většinou se dělá v celkové anestezii...Z estetického hlediska je možná lepší, ale ze zdravotního nikoli. Není to žádná novinka. Je to metoda používaná několik let. Podle mě z toho logicky vyplývá, že kdyby to byl takovej zázrak dělá se to na každé druhé klinice. A že jich jenom v Brně je...

Nikita (Čt, 4. 9. 2003 - 15:09)

na liposukci bych chtěla jít. Na kolena, stehna a boky.I kdybych se přetrhla tak cvičením se nedostanu tam, kde bych chtěla být. Uvažuju o tom, že si to dám pod stromeček:-))ale take nevim jestli k Mudr. Vrbickému nebo na Esthe. Tyjsi na lipos. byla? nebo se také rozhoduješ?

sametka (Čt, 4. 9. 2003 - 12:09)

ilono a bolelo to moc? jsou pry na to nejake specialni masticky,a mas si to potirat a masirovat, i proti jizvam jsou masticky v lekarne je sezenes,na vyblednuti,tak zkus koupit.....

sametka (Čt, 4. 9. 2003 - 12:09)

Nikito a chces na liposukci jit?pokud ano,ak ktere partie?? mimochodem ja jsem vcera mluvila se svym lekarem o tom,jaky je mezitim rozdil a rekl mi ze stara metoda liposukce je teda pekna masarina a ze nedoporucuje (riziko embolie a umrti na stole)ale ze ted ty nove (tumesc. ultra.) jsou ok,akorat ze jemu se nezda ze by ta ultrazv. byla az o tolik lepsi o kolik je drzazsi. proste rozdil mezi nimi pry je v tom ze ultra. rozbije tuk ultrazvukem (tumesc, tim napoustecim roztokem) a ze stejne u obou se to musi odsat,cili jizvy zustanou stejne u obou...i hojeni je pribl. stejne. no a ze Mudr. Mestak je tak drahej jen proto,asi jako kdyz mate drahe botasky Nike a Adidas. nekde se daji treba koupit dost kvalitni i mizuno a nekdy o hodne levnejsi nez vyse zminovane.. cili jde jen o "znacku". mestak tim ze operoval rolincovou a vsechny hvezdy soubyznysu,tak je drahej,a ceka se na nej dlouho,.vzdy jen cekaci doba na 1. pohovor se tahne nejak kolem ¨1/2 roku jsem cetla....

ilona (Čt, 4. 9. 2003 - 11:09)

Nechala jsem si odsat vnejsi stranu stehen a boky.Určite to časem vybledne ale 5mesicu je to stejny..V Brne ultrazvuk neni takze skoda.

nikita (Čt, 4. 9. 2003 - 08:09)

zkušenossti nemá, jenom jsem o tom přemýšlela a pídila se po všech možných informacích. Na klinice Esthe pracuje totiž Mudr. Měšťák - kapacita v oboru plast. chir. Ještě jsem se dozvěděla, že Ultraz. liposukcí jde odebrat větší množství tuku než běžnou metodou nebo tume.

sametka (St, 3. 9. 2003 - 15:09)

nikito diki za info-mas s tim zkusenost?

nikita (St, 3. 9. 2003 - 12:09)

ultrazvukova lipos. na klinice Esthe stoji: liposukce velká(boky,stehna,břicho,hýždě) 23.800Kč,cena UZ liposukce střední paže,lýtka,kolena) 15.200,-Kč. Ultrazvukova liposukce je setrnejsi a celkove lepsi.

sametka (St, 3. 9. 2003 - 09:09)

Ahoj Katko, na ten cizojazycny server jsem koukla ale moc tomu se svoji anglictinou nerozumim,mohla bys alespon ve zkratce napsat jaky ten rozdil mezi tumesc. a ultrazvuk. lip. je? dle meho u nas ultrazvuk. nikde krome esthe nedelaji. a tam to taky bude pekne drahe. jo,zajimalo by me jestli se da delat ultrazvuk. pod narkozou nebo jenom za lokalniho znecitliveni.

Reklama

Přidat komentář