Reklama

Liposukce

Mirka (Ne, 24. 9. 2006 - 17:09)

Lucko, jestli chceš pokecat o liposukci s děvčaty, co už na ní byly, tak najeď na www.lipoplastic.info - ve foru "o čemkoliv" Tam ti určitě některá odpoví na všechno, co o tom potřebuješ vědět.

Pokud budeš chtít psát, tak se tam zaregistruj, bez registrace je to jen pro čtení.

Lucka (Ne, 24. 9. 2006 - 10:09)

čau Lili mně to čeká 2,11 . jdo na klasickou v narkoze . Jak se cejtíš ty teť a je něco co jsi nečekala? Lucka

JanaII (Út, 1. 8. 2006 - 08:08)

Jani,prosím, napiš mi na meil gloxinie"email.cz. Moje příbuzná má jít na liposukci do Olomouce a potřebovala bych zjistit, u koho jsi byla tak spokojená. Ona má jít do Laserového léčebného centra. Díky moc.

Ina (Po, 10. 7. 2006 - 12:07)

Lili, tak povídej. Jsem taky z Brna a o Rivě vím, ale nemám žádné reference. Kdo konkretně ti to dělal, co sis nechala a kolik to stálo ??????????

Lili (Po, 3. 7. 2006 - 12:07)

Ahoj "holky" tak v patek jsem byla na liposkuci v Brne na klinice Riva.Takze pokud chcete nejake informace rada vam povim co budete chtit.*L*

Mili (Út, 30. 5. 2006 - 08:05)

Ahoj. Ja sem byla v Plzni u pani doktorky Pruchove z fakultky. Odsali mi asi 4 litry (mozna 4,5 -uz si to nepamatuju presne)- bricho, boky, vnitrni stranu stehen, trosicku kolena. Platila sem 25 000 za samotny zakrok. Plus za ten oblek, co musis nosit, pak hospitalizaci, prasky proti bolesti, takze mi to pak vyslo skoro na 30 000. Ale s vysledkem jsem docela spokojena, mam totit na vnitrich strane stehen jizvicky, ktere jsou jeste docela videt (ale to nemusi byt tvuj pripad, ja sem mela docela problemy z krvacenim - spatna srazlivost), ale s pristupem v nemocnici jsem byla spokojena na 100 procent. Ale doporucovala bych ti jit na liposukci nekdy v zimnich mesicich, protoze musis nosit ten oblek a hned po zakroku se nedoporucuje sundavat alespon dalsich 14 dni nez ta kuze zas prilne k telu. U me to slo docela rychle - pred Vanoci jsem byla na konzultaci, kterou jsem si domluvila po mailu a uz 12.1. jsem sla "pod kudlu" :-) Tak pokud budes chtit dalsi informace, tak ti rada napisu.

Sofi (Po, 29. 5. 2006 - 18:05)

Ahoj holky potřebuji poradit, rozhodla jsem se
podstoupit liposukci.Kolik to asi stojí 170/70
Kde je to nejlepší? Jsem z okolí Plzeňska,jsem
ochotná i dojet třeba do Prahy, ale potřebuji
nějaké reference. Děkuji moc za každou informaci.

Zuza (Pá, 19. 5. 2006 - 15:05)

zase me plastici asi ukrizujou, ale moje zkusenost ukazuje, ze vyhlasene jmeno plastika, ktery umi perfektne prsa, nos nebo lifting jeste neni zaruka, ze umi taky liposukce. Naopak, pokud to vubec dela, tak jen okrajove, na rozdil od doktoru, kteri se pouze a vyhradne zabyvaji liposukcemi a maji tak 300 - 500 liposek do roka namakanych, plastik udela liposukci jen par...logicky ta zkusenost musi nutne byt na te praci znat. Myslim, ze je to hodne o zkusenostech a treninku.

Presto, ze Dr.Mestak ma vynikajici jmeno na urcite plasticke operace, na liposku bych k nemu nesla, ani kdyby ji delal, prave z vyse popsanych duvodu...jmeno v oblasti jedne neznamena stejne jmeno v oblasti jine. A to nemyslim nijak zle, naopak, na cokoliv jineho z jeho oboru bych se tam vydala, protoze to je sazka na jistotu.

Dorotka (Pá, 19. 5. 2006 - 08:05)

Ahoj Renčo, osobně neznám jediného člověka s liposukcí / nevím, že ji má. Jen jsem si o tom povídala s doktorkou v Jihlavě a ta říkala, že k ní jezdí hodně lidí z Brna na opravy a je to prý dost špatná práce. Už to nechce dělat, protože se to těžko napravuje, dá to moc práce a výsledek stejně nebývá perfektní. Dokonce prý u ní byla i zaměstnankyně jedné kliniky, co v Brně liposukce dělá a protože zná jejich práci, šla raději jinam... Taky jsem se ptala před svými lipoškami na diskuzích na reference na Brno, protože jsem odsud - a odezvy byly negativní. To je všechno.

Renata (St, 17. 5. 2006 - 19:05)

Dorotko, Katko, v čem nedobré? Máte nějaké špatné zkušenosti, nebo znáte někoho, kdo nebyl spokojen? Chtěla jsem v Praze dr. Měšťáka, ale on prý liposukce nedělá.

Katka (St, 17. 5. 2006 - 12:05)

Ja taky chvalim Jihlavu!!! (Jsem z Brna, ale jela jsem do jihlavy...)

Dorotka (St, 17. 5. 2006 - 10:05)

Čau Renato, o Brně všeobecně kolují nedobré reference. Radši si někam zajeď - chválí Havířov, já chválím Jihlavu...

Renata (St, 17. 5. 2006 - 09:05)

Dobrý den.Chtěla bych jít na liposukci a to na kliniku v Brně-Bodyestet. Máte někdo zkušenosti. Napište, děkuji.

Veronika (Út, 2. 5. 2006 - 15:05)

Moc, moc děkuji.

katka (Út, 2. 5. 2006 - 14:05)

Bude, na tech vnitrkach mam porad otoky a to jsem uz vic jak dva mesice po....

Po prvni lipce, loni, jsem videla konecnej vysledek az po peti mesicich...cca, ale samozrejme ubytky byly uz driv...
Tech pet mesicu, to porad natykalo po namaze, kdyz bylo teplo, atd...

Ale je to hodne individualni, ja treba natykam, kdyz je teplo, lipka nelipka....

Návštěvník (Út, 2. 5. 2006 - 13:05)

Ahoj Katko,
děkuji za odpověď. Jsem docela nervozní. Mám za sebou měsíc... výsledek teda vidím, ale zajímá mě, zda to za další měsíc bude opravdu lepší, víš? No, jsem nedočkavá :-)
Díky Verča

Katka (Pá, 28. 4. 2006 - 12:04)

Ano Veroniko, je to otokem.
Dokonce, kdyz se bere mensi mnozstvi tuku, byva otok jeste vetsi nez byval spek. Ja jsem to tak mela pri vnitrnich stehnach, kdy mi brali jen asi 350 ml z obou dohromady.

Veronika (Pá, 28. 4. 2006 - 12:04)

Ahoj holky,
zajímalo by mě, jak to, že konečný výsledek je vidět až třeba po dvou měsících. Nikde jsem se nedočetla proč to tak je. Je to tím otokem? Děkuji za informace a názory... jsem celkem zvědavá.

Zuza (Pá, 28. 4. 2006 - 09:04)

Mila abecedko, trhni si.

Abecéda (Pá, 28. 4. 2006 - 09:04)

Konečně forum pro Zuzu! Tady se můžeš vyřádit! Dělaný jak pro tebe.
Reaguj, nadávej, piš, odporuj, zesměšňuj - jen prosim tě nelez do jiných dizkuzí, zůstaň tady, beruško, ano?

Reklama

Přidat komentář