Reklama

Výprask vařečkou

Dominika (Čt, 18. 5. 2023 - 14:05)

Jinak za poznámka byla už poněkolikáté, takže rodiče pozvali i do školy. ( Což jsem myslela, že se už nedělá). Máti byla pěkně naštvaná a přímo před učitelkou mi dala na prdel. Tolik jsem jich ještě nikdy nedostala. Sice přes legíny, ale snad víc než včera. Učitelka ještě doporučila, ať mi doma dají klidně na holou. Tak uvidím.

Dominika (Pá, 19. 5. 2023 - 12:05)

Učitelka je sestřenice máti, takže se nestyděla mě opřít o stůl a nasekat mi tak doslova před ní.

Dostali jste (Ne, 21. 5. 2023 - 11:05)

Dostali jste někdy výprask venku přes nějákou zimní bundu? Dcera sousedů od nás na venkově ano. Když se pořádně švihne, prý to štípe i přes ní.

Jirka (St, 31. 5. 2023 - 15:05)

A proč zrovna přes zimní bundu? A to dceři ani nevyhrnuli bundu,když ji dávali výprask?

Jirka (Pá, 19. 5. 2023 - 15:05)

Chápu. Mělo to potom ještě nějakou dohru doma? Psala jsi, že uvidíš,jestli přijde ještě sekec na holou, přišel?

Dominika (So, 20. 5. 2023 - 12:05)

Máti si na mě doma přichystala pásek a dostala jsem poprvé vestoje. Bylo to o něco málo míň než pětadvacet, ale bylo mi přitom trapný stát. Zvlášť když mi prdel zchladila mokrou žínkou a pak mi přidala. Večer z toho ale měla průšvih taky. Prý mi dala moc. Takže se rodiče pohádali a slyšela jsem, že máti dostala pořádnou facku. ( Jsem divná, když mě to vzrušilo?)

Jirka (So, 20. 5. 2023 - 13:05)

Tak to těžko říct, jestli jsi divná, když tě vzrušilo to, že máma za ten sekec, který ti dala dostala facku,........... Pochopil bych SPÍŠ, kdyby tě vzrušil ten výprask páskem na mokrý zadek, to by se chápalo lépe, že se ti to líbí,.......

Dominika (So, 20. 5. 2023 - 19:05)

Myslím, že obojí. Ale ta facka prostě víc.

Jirka (So, 20. 5. 2023 - 20:05)

Divím se, že tě víc vzrušila víc ta facka, než ten výprask. Byl alespoň ten výprask páskem na mokrý zadek ŘÁDNĚ citelný??

Dominika (Ne, 21. 5. 2023 - 14:05)

Tak to tedy byl. Zadek mě bolí pořád a pěkně se vybarvuje. Kde máti přišla na to, že na mokrý zadek je to takový mazec..... Tu facku si zasloužila.

Jirka (Ne, 21. 5. 2023 - 16:05)

Na druhou stranu chápu její naštvání, když ta poznámka NEBYLA první, jak jsi řekla. Nevím, jak bych se zachoval JÁ na jejím místě,....... Na zadek určitě ano, nejsem si jistý, jestli bych namáčel zadek a bral pásek,.......

Dominika (Ne, 21. 5. 2023 - 17:05)

Strašně bych si přála, aby dostala na zadek tak jako já. Možná bych si měla ještě víc stěžovat, že mě to bolí. Nejvíc nesnáším, když mi mezi každým švihnutím připomíná kolik jich ještě bude a za co to je. Navíc facku za stopy po výprasku nedostala poprvé. Zkusila jsem se našich dnes zeptat, jestli je spravedlivý, abych dostávala v patnácti jen já . Na to mi řekli, že co je mezi nimi, to si spolu vyřídí a ať radši sekám latinu.

Jirka (Ne, 21. 5. 2023 - 19:05)

Tak to je mazec, když ti ještě říká,kolik jich ještě bude,........ To se jen už modlíš, ať už je konec,......

Dominika (Ne, 21. 5. 2023 - 23:05)

Taky si myslím. Každopádně jsem si stěžovala, že mě to pořád bolí a že nechápu, proč mi máti musí zadek ještě namáčet ( chápu, řekla mi, že to bude víc štípat a budu si to pamatovat.) . No a konečně se mi je povedlo rozhádat. Křičeli na sebe a fotřík máti řekl, že to bylo naposled a že na zadek teď budu dostávat jen když u toho bude. Pak mě poslali do pokoje, ale já se vrátila poslouchat za dveře.A konečně se mi splnilo přání. Máti podle zvuků dostala na prdel taky a dokonce i řemenem. A na mokrou jako já. Sice jen párkrát, ale kromě toho, že jsem z toho byla docela vzrušená, měla jsem i pocit, že je to tak správně. Pak to spolu podle toho co jsem slyšela dělali a to už jsem si potichu zalezla k sobě. Přání se plní.

Jirka (Po, 22. 5. 2023 - 07:05)

Nevím, jestli je dobře rozhádat rodiče mezi sebou,...... Vzhledem k tomu, že si tě adoptovali a máš u nich všechno,...... Na druhou stranu si myslím, že to tvojí máti neuškodilo, vyzkoušet si, co to je řemenem na mokrý zadek. A že jsi u toho byla vzrušená? Myslím, že to není nic nenormálního,.......... Na třetí stranu si myslím, že pokud se jedná o výprask, mělo by to bolet a měla by sis to chvíli pamatovat,.......

Dominika (Po, 22. 5. 2023 - 18:05)

Jenže já si fakt myslím, že by jí to prospělo častěji, aby znala i moje pocity. Z jejího výprasku jsem měla kundičku úplně mokrou a na chvíli jsem zapomněla i na ten bolavý zadek. Dneska na mě byla dost naštvaná, ale schválně mi namáčet zadek mi přijde podlý. Když mi dává výprask je úplně jiná.

Jirka (Po, 22. 5. 2023 - 18:05)

Ano, máčet zadek schválně je fakt podlý.
Jak to myslíš, že je JINÁ, když ti dává výprask?

Dominika (Út, 23. 5. 2023 - 13:05)

Protože normálně je máti fakt hodná, milá a splní mi co se dá, ale jak jde o výprask, tak mám pocit, že si to užívá. Místo aby mi prostě nařezala, tak to protahuje, komentuje a říká, že si to musí vychutnat, abych si to pamatovala. Jednou měla takovou tenkou halenku bez podprsenky a během výprasku ( ve stoje) jí úplně ztvrdly bradavky . Co když jí to zároveň i vzrušuje. Nikdy se mě nijak nedotkla, ale trestání je pro ni..... já nevím . Neměla jí to říct?

Jirka (St, 5. 7. 2023 - 17:07)

Třeba by ji ještě víc vzrušilo,kdyby jsi se chvíli bránila

Zuzana (Út, 23. 5. 2023 - 22:05)

Mám stejnou zkušenost mámu to zaručeně vzrušuje a rekla bych ze babičku ještě vic

Reklama

Přidat komentář