Reklama

Výprask vařečkou

Petra (Út, 22. 8. 2023 - 09:08)

To mi přijde rozumné. Nikdo rozumný nechce týrat a ponižovat své děti.

Slavek.eu (Pá, 18. 8. 2023 - 08:08)

Petro, děti mám a zkušenosti s výprasky také. Poslouchat mě rozhodně nemusíš. Ideální je se obejít bez výprasků, jen jako poslední možnost, když už však, tak na holou je to lepší z více důvodů.

Petra (Pá, 18. 8. 2023 - 11:08)

S čím souhlasím, že je dobré obejít se bez výprasků a mít to jako poslední možnost. Ale opravdu s vámi nesouhlasím, že na holou je to lepší. Jako holka jsem byla bitá jak na holou tak i přes oblečení. V obou případech to bolelo a vždy jsem pochopila, že jsem něco provedla. Ale když jsem dostávala na holou, tak jsem cítila ponížení. A to si žádné dítě nezaslouží. Vlastně když jsem dostala přes oblečení, tak jsem vlastně brala jako výchovu, trest a dokázala jsem to přijmout. A v tom druhém případě jsem ten trest vlastně tak vnitřně neuznávala, protože takový trest jsem nedokázala vnitřně přijmout. Dávání na holou mi přijde jako týrání. Opravdu nevidím ani jeden rozumný důvod natož více... .

Návštěvník (Pá, 18. 8. 2023 - 17:08)

To, že jste to tak viděla vy, ještě neznamená, že to tak vidí všichni.

LEnka (Pá, 18. 8. 2023 - 08:08)

Ahoja, já teda dostávala vždy jen na holou a upřimně z toho trauma nemám. O moc víc to bolí ,štípe atd. Taky mi mamina vždy říkala, že aspoń vidí, jak mám ten zadek zmalovaný :D U nás sem tam výprask je, když už je tohoho od mladé moc a taky na holou.

Slavek.eu (Čt, 17. 8. 2023 - 12:08)

Adame, řekl bych, že jste to udělali perfektně. Do běžných trestů bych to nedával, možná bych mu dal příště na výběr. Jen na holou je to lepší mj. protože je vidět účinek nástroje.

Janek (Pá, 18. 8. 2023 - 07:08)

Souhlasím určitě na holou je to nejúčinější. Já si ohnu nahýho kluka přes koleno a vyplácím rukou na kažkou půlku dostane 15 pleskanců a při každým pleskanci jestě hýždi silně zmáčknu.

Dominika (Ne, 20. 8. 2023 - 17:08)

Tak takhle přesně jsem dostala včera já. Každé to plesknutí bych v pohodě vydržela, ale to stisknutí půlky mi přijde ponižující i vzrušující zároveň, takže mám pak co dělat aby to na mě nebylo poznat.

Bara (Ne, 20. 8. 2023 - 22:08)

Ahoj Domco to máme stejný problem

Katka (Čt, 17. 8. 2023 - 09:08)

Děkuji vám za rady. Stále se opravdu snažím pomáhat a plnit si své povinnosti a poslouchat, abych jim nedala sebemenší záminku k trestání. Aby si uvědomili, že se snažím a chci jim dokázat, že si jejich důvěru opět zasloužím. Zatím si užívám krásné prázdniny, ale rodiče zatím to nové pravidlo nezrušili a vlastně ani jsme o něm nemluvili. Trochu doufám, že by se na to pravidlo mohlo zapomenout.

Slavek.eu (St, 16. 8. 2023 - 11:08)

Tohle jsem psal já :)

Karel (Út, 15. 8. 2023 - 20:08)

Ahoj.Vzrušují mě výpraky.Mohu dávat i dostávat.Písni mi na email. [email protected]

Klára (Út, 15. 8. 2023 - 16:08)

Já tedy jen dostávám. Zatím si nedokážu představit, že bych muži nařezala já. U ženy by mi to asi problém nedělalo, ale u chlapa chci cítit dominanci. Vím, že Pavla ( manžela) vzrušuje, když mi občas jednu vlepí. Obvykle je to předehra k výprasku a sexu. Zrovna včera jsem pár facek dostala hned po návratu z práce ( prý na to měl chuť) a hned jsem mu ho musela vykouřit a po výprasku do postele. Ale k zamyšlení dobré téma.

Romana (Út, 15. 8. 2023 - 15:08)

Řekla jsem taťkovi, že se ke mně nechová jako táta a další věci, tak řekl, že od teď budu od něj dostávat výprasky, abych neměla pocit, že se o mně nestará a že svůj první hned dneska...

Zuzka (Út, 15. 8. 2023 - 08:08)

Ahoj Katko, tak co jak jste se s manželem rozhodli? Používáte výchovnou metodu jako od Renaty a nebo jak to má Lucka nebo jste se ještě nerozhodli?

Katka (St, 16. 8. 2023 - 06:08)

Ahoj, tak jsme se nakonec s manželem rozhodli pro výchovu podle Renaty. Vařečku má na psacím stole a pokud cokoliv provede,tak hned dostane 3 rány.

Zuzka (Po, 21. 8. 2023 - 13:08)

Ahoj Katko a jak jde zatím výchova? Jak často dostává vaše dcera na zadek nebo už jste vařečku uklidili? A dáváte jí na holou, když vidím jak se to tu rozebírá.

Návštěvník (Út, 15. 8. 2023 - 06:08)

Neboj, na výprask se neumírá.

Romana (Út, 15. 8. 2023 - 15:08)

Ale i tak se bojím, nevím, co mám očekávat, co použije za nástroje...

Slavek.eu (St, 16. 8. 2023 - 11:08)

Romano, jak to dopadlo?

Reklama

Přidat komentář