Reklama

Muži v dámském prádle.

neutral (Ne, 30. 4. 2023 - 22:04)

Tady se dohadujete, co je spravné. Dnes (2023) můžete koupit z Činy kalhotky, které jsou pro muže i pro ženy. Mezi nohami to ma našivku pro ženy a v předu okrasnou nášivku pro muže. Jak se dívat v dnešní době na nošení spodního prádla opačného pohlaví. Mnozí odsuzují muže že nosí dámské, ale kolik žen nosí pánské a o tom není zmínka. Sám jsem viděl v obchodě mladé holky, co si kupovali a měřili přiložením k tělu pánské boxerky. Dnes už se většina lidí nedívá, kdo si co kupuje a co nosí. Když se podiváme zpět 70 let, tak kolik mužského pradla se začalo vyrábět pro ženy, např. kalhoty, rifle. Dnes už nikoho nenapadne že je to mužské prádlo. A co mají nosit muži, kterým vyrostli prsa díky ženským hormonům v jídle. Ti co to odsuzují, tak by se měli zamyslet nad tím, co muži /ženy dělají pro uspokojování sexualních úchylek (fetiš) a co muži dělají pro zdraví. Dnes se vyrábí pro ženy pánské boxerky. A na závěr dvojí pohled. Když má muž sex s více ženami, tak je to borec. Když má žena sex s více muži, tak je to k-urva. A obojí dělají to samé. Tak otevřte oči a suďte spravedlivě.

Tomasjedno (Po, 1. 5. 2023 - 09:05)

Dvě pohlaví? Dle EU je snad 100 pohlaví, sice nevím jaká.

neutral (Po, 1. 5. 2023 - 17:05)

Tomaši, nemluvím o xxpohlavích, která mají mnohdy větší práva, než dvě pohlaví. V roce 2009 jsem chtěl jet na Tahiti, tak jsem si koupil průvodce a tam jsem se dočetl, že na Tahiti se rodí mnohem méně děvčat než kluků. A aby to nebyla jednotvárná země, tak rodiče od narození kluka ho oblékají jako holku. Nebylo to tam napsáno, jak dlouho a jestli to pokračuje i u dospělých. Bylo to tam napsáno jako varování pro turisty, aby nebyli překvapeni, až se s nimi potkají. A nikomu to tam nevadí a nepovažují to jako psychyckou odchylku. V naší společnosti může se žena obléci do průsvitného prádla, kdy jsou jí vidět bradavky a čárka, ještě se to oslavuje v novinách, ale kdyby se muž oblékl do průsvitného prádla, že by byl vidět mrňous, a nebo do ženského pradla, tak by to byl úchyl. Už jsem několikrát viděl fotbalisty, který si na hřišti sundal dres a pod dresem měl podprenku. To nosí i jiní muži sportovci, aby jim prsa netahala, tak jako ženy sportovkyně. Ale zde se o úchylech nemluví. Věřím, že se to jednou změní, tak jako u žen, které dnes nosí kopii mužského prádla, protože je to pro ně pohodlné.

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 21:05)

Počkej si na matriarchát. Pokud budete také sračky, nebude to dlouho trvat.

neutral (Ne, 30. 4. 2023 - 22:04)

Tady se dohadujete, co je spravné. Dnes (2023) můžete koupit z Činy kalhotky, které jsou pro muže i pro ženy. Mezi nohami to ma našivku pro ženy a v předu okrasnou nášivku pro muže. Jak se dívat v dnešní době na nošení spodního prádla opačného pohlaví. Mnozí odsuzují muže že nosí dámské, ale kolik žen nosí pánské a o tom není zmínka. Sám jsem viděl v obchodě mladé holky, co si kupovali a měřili přiložením k tělu pánské boxerky. Dnes už se většina lidí nedívá, kdo si co kupuje a co nosí. Když se podiváme zpět 70 let, tak kolik mužského pradla se začalo vyrábět pro ženy, např. kalhoty, rifle. Dnes už nikoho nenapadne že je to mužské prádlo. A co mají nosit muži, kterým vyrostli prsa díky ženským hormonům v jídle. Ti co to odsuzují, tak by se měli zamyslet nad tím, co muži /ženy dělají pro uspokojování sexualních úchylek (fetiš) a co muži dělají pro zdraví. Dnes se vyrábí pro ženy pánské boxerky. A na závěr dvojí pohled. Když má muž sex s více ženami, tak je to borec. Když má žena sex s více muži, tak je to k-urva. A obojí dělají to samé. Tak otevřte oči a suďte spravedlivě.

neutral (Ne, 30. 4. 2023 - 22:04)

Tady se dohadujete, co je spravné. Dnes (2023) můžete koupit z Činy kalhotky, které jsou pro muže i pro ženy. Mezi nohami to ma našivku pro ženy a v předu okrasnou nášivku pro muže. Jak se dívat v dnešní době na nošení spodního prádla opačného pohlaví. Mnozí odsuzují muže že nosí dámské, ale kolik žen nosí pánské a o tom není zmínka. Sám jsem viděl v obchodě mladé holky, co si kupovali a měřili přiložením k tělu pánské boxerky. Dnes už se většina lidí nedívá, kdo si co kupuje a co nosí. Když se podiváme zpět 70 let, tak kolik mužského pradla se začalo vyrábět pro ženy, např. kalhoty, rifle. Dnes už nikoho nenapadne že je to mužské prádlo. A co mají nosit muži, kterým vyrostli prsa díky ženským hormonům v jídle. Ti co to odsuzují, tak by se měli zamyslet nad tím, co muži /ženy dělají pro uspokojování sexualních úchylek (fetiš) a co muži dělají pro zdraví. Dnes se vyrábí pro ženy pánské boxerky. A na závěr dvojí pohled. Když má muž sex s více ženami, tak je to borec. Když má žena sex s více muži, tak je to k-urva. A obojí dělají to samé. Tak otevřte oči a suďte spravedlivě.

Jirka (Pá, 28. 4. 2023 - 10:04)

Ahoj nevadí ženám že nosím střecove dziny a tak je to super oblečení mít na sobě

Thona (St, 26. 4. 2023 - 18:04)

Kamile, mám nápad v souvislosti s tvym poslednim prispevkem. Ozvi se mi na whatsap 72-2119-040, zkusime to probrat zda bychom to mohli zrealizovat.

Kamil (Po, 1. 5. 2023 - 21:05)

Pro Thona
To číslo které jsi mi napsal nefunguje.
Napiš mi prosím na. [email protected]
Dík Kamil

Kamil (Pá, 28. 4. 2023 - 11:04)

Ahoj.
Děkuji za nabídku. Jsem teď mimo republiku ale v pondělí večer se ozvu. Kamil

Jirka (Po, 24. 4. 2023 - 06:04)

Ahoj dnes jsem spal v leginach a bylo to super a jak hezký hrejou ty legíny

Honza (Ne, 23. 4. 2023 - 21:04)

https://xdress.co.uk/collections/whats-new-mens-lingerie
Tady objednávám já a super. Doporučuji. Velikosti jsou spíše americké, takže spíše větší.

Papo (Ne, 23. 4. 2023 - 23:04)

Jo tak na ten už sem taky koukal, myslel sem spíš jestli tu není nějakej českej. Na xdressu se mi líbily asi dvě věci. Jenom jednoduchý spoďáry :) .

Honza (Ne, 23. 4. 2023 - 20:04)

https://xdress.co.uk/collections/whats-new-mens-lingerie
Tady objednávám já a super. Doporučuji. Velikosti jsou spíše americké, takže spíše větší.

Jirkaa (Ne, 23. 4. 2023 - 16:04)

Ahoj že to ženám nevadí když muž nosí střecove dziny i ven

Pavla tv (Ne, 23. 4. 2023 - 19:04)

Ahoj. Jestli to byla otázka na mě,tak nevím

Pavla tv (Ne, 23. 4. 2023 - 10:04)

Já bych potřebovala nějak vycpat zadek ,aby jsem ho v sukní a ani když mám legíny měla přirozeně větší .nějaký kalhotky s vycpávky nebo tak něco pořadí někdo?

Pracka (Ne, 23. 4. 2023 - 09:04)

Dnes mám na sobě legíny a tanga a je boží

Pavla (St, 19. 4. 2023 - 20:04)

Kabátem bych zakrývala prsa tak jsem jen tak

Pavla (St, 19. 4. 2023 - 20:04)

Taky jsem si udělala holčičí den. Ale já si oblíkám punčocháče sukynku a bílou přiléhavou halenku. Prsa si dělám taky asi pětky. A tak jdu ven

Reklama

Přidat komentář