Reklama

Kluci a nahota doma

Petr (Ne, 30. 4. 2023 - 11:04)

Tak ono to ani jinak než v rodině nejde. Kde by sehnaly semeno jiného kluka? :-)

Linda (Ne, 30. 4. 2023 - 13:04)

Taky jsem na tom tak. Mám krásného blonďáčka, už si to bezmála rok a půl dělá a nemohla bych bez jeho semene být. Přesně vím kdy onanuje, a jak to jen jde, tak si z jeho prádla kam se utírá, semeno pro sebe užívám. Nic jiného není tak vzrušujícího.

Návštěvník (Ne, 30. 4. 2023 - 11:04)

Jo to máš pravdu. Syn je nejblíž, tak semeno se matkám přímo nabízí.

Katka (Ne, 30. 4. 2023 - 07:04)

Přesně jak píšeš. Za chvíli se si to budu zase užívat.

z (Pá, 28. 4. 2023 - 12:04)

z

Návštěvník (So, 29. 4. 2023 - 11:04)

Zase nějaký Rusáček...

Marta (Pá, 28. 4. 2023 - 09:04)

Dotaz není pro mě, ale mě vždy u kluků i mužů nejvíc vzrušovalo a vzrušuje, když se jim při ztopoření obnaží žalud. To mi přijde tak strašně intimní. Jako kdyby si žena před mužem roztáhla stydké pysky.

Návštěvník (Ne, 23. 4. 2023 - 11:04)

Takové matičky jsou z toho pak hodně nadržené ale jen v rámci svých představ a fantazií.

Navstevnik (Ne, 23. 4. 2023 - 11:04)

To je pravda. Takové mamky jsou přímo posedlé klučičím semenem.

Návštěvník (Ne, 23. 4. 2023 - 11:04)

Je to zajímavý koloběh. Synové oňuchávají prádlo svých matek a onanují u toho. A matky zase oňuchávají prádlo se semenem svých synů a ukájejí se u toho také.

Navstevnik (Ne, 23. 4. 2023 - 11:04)

Kdyby jen oňuchávali. Ať ti nebo ony, dokonale, jak se říká do mrtě, to z prádla vysávají a laskají se s tím. A jiné věci s tím provádějí.

Návštěvník (So, 22. 4. 2023 - 12:04)

Nektere matky jsou uchylacky na vlastni syny

Návštěvník (Ne, 23. 4. 2023 - 07:04)

Nediv se, většinou jsou to samotný, rozvedený ženský, ocas neviděli už léta a najednou syn přichází do puberty se vším, co k tomu věku patří. Není moc těch, které by odolaly a mnohé se zaměří na syna, na vše co souvisí v tomto případě se sexem.

Návštěvník (Ne, 23. 4. 2023 - 08:04)

Potřebují se vybít a zbavit se chtíče a přetlaků hormonů. Pokud je to v rodině, nedojde k incestu a nedostane se to na veřejnost, nic proti tomu. Ať se ukájí jak potřebují.

Navstevnik (Ne, 23. 4. 2023 - 11:04)

Souhlas. K incestu dochází v těchto případech jen velmi zřídka a synové často ani nepostřehnou zájem matek o ně, neboť to dělají nenápadně. Přitom však matky o nich vědí naprosto vše, hlavně co se týče jejich sexuálního života. Ale nic proti tomu, pokud to zůstává v rodině.

Lenka (So, 22. 4. 2023 - 01:04)

Zuzuč, dělej jako nic. Kluk, v tomhle věku se potřebuje vystříknout Mám kluka13 let a ceru 11 let Oba už jsou v pubertě. Šárce to pomaloučku ale opravdu pmalačku už raší. a Pavel ,tomu to trčí nahoru pořád. Protože pořád jsou mokré kapesníčky. A někdy i moje uloženné kalhotky. Od mala chodíme na nuda. Tatku nemáme. A vtomhle věku když kluk kouká na uplně nahou holku. Má tam jen pár chloupečku , Tak ten proutek se mu občas postaví. KDYŽ KLUCI EJAKULUJOU TAK JE TO MOC A MOC NÁDHERNÝ A STRŠNĚ VZRŠUJICÍ TO TEPLOUČKÉ BÍLÉ HUSTÉ SEMÍNKO Čauky lenča

Zuzana (Pá, 21. 4. 2023 - 21:04)

Ahoj já mám takový problém je to asi tři měsíce ležela jsem v ložnici posteli a spala jsem a najednou jsem cítila jak mě někdo hladí po zádech tak jsem se zavrtěla a přestalo to tak po chvíli jsem si lehla na záda a po chvíli jsem cítila jak mě někdo zase hladí po těle a najednou jsme cítila jak mi něco přistává na břicho teplého a vidím mého syna jak masturbuje ale nic jsem nedělala a on odešel já jsem se utřela a chodí za mnou nevím co mám dělat je mu 14 let já dělám jako nic líbí se mi to

Zuzana (Pá, 21. 4. 2023 - 21:04)

Ahoj já mám takový problém je to asi tři měsíce ležela jsem v ložnici posteli a spala jsem a najednou jsem cítila jak mě někdo hladí po zádech tak jsem se zavrtěla a přestalo to tak po chvíli jsem si lehla na záda a po chvíli jsem cítila jak mě někdo zase hladí po těle a najednou jsme cítila jak mi něco přistává na břicho teplého a vidím mého syna jak masturbuje ale nic jsem nedělala a on odešel já jsem se utřela a chodí za mnou nevím co mám dělat je mu 14 let já dělám jako nic líbí se mi to

A. (So, 22. 4. 2023 - 06:04)

Ten můj to dělal taky, už od jedenácti let a udělá to i dnes, když dělám že spím. Je to taková hra na slepou bábu. On taky ví, že ho vnímám a vidím, ale je to jako že ne. Neosahává mne. Jen mne postříká svým horkým semenem. Vždy na holé tělo, nebo i do obličeje. Jen klínu a vlasům se vyhýbá. Když odejde, tak ho po sobě rozmažu a zbytek z ruky olízám. Je vzrušující mít jeho pohlaví tak blízko a vidět to jeho snažení, orgasmus a stříkání. Vždy zvlhnu a většinou musím taky, ale nic víc. Nic s tím nedělej. Je to jen potěšení pro oba, ale dál ho nepouštěj. Kdyby si chtěl něco dovolit, tak by se se zlou potázal a on to ví.

K (Pá, 21. 4. 2023 - 07:04)

Většinou je nadílka v košíčkách podprsenek ale neopomene i kalhotky. Asi bude spíše horňák.

Reklama

Přidat komentář