Reklama

Výprask vařečkou

Slavek.eu (Čt, 1. 6. 2023 - 14:06)

Lhát bys neměla, mohli byste však zavést, že dostane vždy, když ty, protože je to vlastně i její selhání ;)

Návštěvník (Čt, 1. 6. 2023 - 16:06)

Poslední dobou tu často píšete. To nemáte nic lepšího na práci? Pominuli, že zde zbytečně provozujete nevhodnou a lživou diskuzi, tak Vám doma práce leží... koukejte jít raději doma pomoct ženě s domácností, než tu podporovat fejkové příspěvky... Slávku, přemýšlejte a dělejte se sebou něco.

Jirka (Út, 30. 5. 2023 - 16:05)

Jak je vidět, tak se pravítko stává oblíbeným nástrojem tvé maminky,.......
Nedivím se, že se vrtíš,aby to nebylo tak vidět,...... Já jsem ti radil buď s tou otázkou opatrná,....... Ale udělala sis to po svém,........ Kolik bylo těch facek a byly rozdělené na obě tváře??

Dominika (St, 31. 5. 2023 - 12:05)

Máti se chovala jak nějaká praštěná Domina. Facek bylo alespoň deset. Protože mi hlava lítala ze strany na stranu a do toho zas měla proslov, jak mě má ráda a proto mě musí pořádně vychovat. V pokojíčku jsem si to pak znovu udělala a doufám, že alespoň to máti nezjistí.

Zuzana (St, 31. 5. 2023 - 23:05)

Jednou jsem dostala facek asi 30 a ksicht podle toho vypadal

Slavek.eu (Čt, 1. 6. 2023 - 06:06)

Nejdříve byl asi jen červený, ne? Pokud to tedy nebylo do krve... a potom? Napuchlý?

Venda (Ne, 28. 5. 2023 - 17:05)

Klečet? Jak to probíhalo?

Jirka (Ne, 28. 5. 2023 - 19:05)

Jak asi klečet?? Dostala výprask a poslali jí klečet na hanbu,.........

Jirka (Čt, 25. 5. 2023 - 20:05)

Já bych byl raději opatrný s přímou otázkou,jestli jí to vzrušuje,....... Aby se ti potom nestalo, že to máti vyhodnotí tak, že jsi drzá a nepocítila to dřevěné pravítko na svém pozadí,.......

Dominika (So, 27. 5. 2023 - 18:05)

Pozdě. Dostala jsem tím blbým dřevěným pravítkem před oběma. Kalhotky jsem měla naštěstí alespoň tanga. A navíc po tomhle výprasku už mi máti může zase dávat i sama. Dřevěným pravítkem to taky nijak moc nebolí, ale od máti, která to prokládá i rukou mám zadek zase červenější.

Zuzana (Ne, 21. 5. 2023 - 21:05)

Máma s babičkou mne rozsekaly prdel do krvavych jelit

Petr (Ne, 21. 5. 2023 - 21:05)

A uz nebudou te bit?

Zuzana (Ne, 21. 5. 2023 - 22:05)

Ty by me nejraději bily porad

Jirka (St, 31. 5. 2023 - 15:05)

Tak to nedovol

Jirka (Čt, 18. 5. 2023 - 14:05)

Tak to se divím, že se to ještě dělá. Ohla tě máti přes koleno nebo využila nějaký nábytek??

Jirka (Út, 9. 5. 2023 - 09:05)

Na druhou stranu si myslím, že vydržet 25 kartáčem na mokrý zadek, to taky musí bolet a štípat nebo ne?

Renata (Út, 9. 5. 2023 - 06:05)

To já se vždycky bála takové plastové tyčky, šíleně to s ni bolelo, stipalo a dělala neskutečne jelita a kolikrát to bylo do krve.

Zuzka (Út, 9. 5. 2023 - 08:05)

Přešně. Moje babička na mě měla umělohmotný konec plácačky na mouchy, takový vroubkovaný. Tím byl výprask na holou úplně nejhorší. Jelita a modřiny na zadku několi kdní pak

Monika (So, 6. 5. 2023 - 16:05)

Dneska jsme to se synkem zopakovali. Přišel k obědu z venku o hodinu pozdě a ještě řekl tsss no a co? Tak jsme ho hned po obědě zahnali do dětského pokoje. Manžel si vzal řemen a chlapeček se musel svlíkat! Tepláky, ponožky a spoďáry musely dolů! Pak si jen v tričku lehl na břicho na postel. A manžel mu pořádně seřezal tu jeho holou zadnici.

Monika (Pá, 5. 5. 2023 - 19:05)

Na zadek jsme prve nasekali našemu jedenáctilletému klukovi. Přišel pozdě domů a ještě byl na nás drzý. Dostal vařečkou na spoďáry. V obýváku si musel svléknout kraťasy a musel se přehnout přes křeslo. Pak dostal výprask. A varovali jsme ho, když se to bude opakovat, bude bit na holou a dostane řemenem.

Reklama

Přidat komentář