Reklama

Kluci a nahota doma

Martin (Ne, 7. 5. 2023 - 11:05)

Ako sa mám oholiť tam dole bez podráždenia a jak často honite? Ďakujem

Martin (Ne, 7. 5. 2023 - 11:05)

Ako sa mám oholiť tam dole bez podráždenia a jak často honite? Ďakujem

Martin (Ne, 7. 5. 2023 - 11:05)

Ako sa mám oholiť tam dole bez podráždenia a jak často honite? Ďakujem

Martin (Ne, 7. 5. 2023 - 11:05)

Ako sa mám oholiť tam dole bez podráždenia a jak často honite? Ďakujem

Max (Ne, 7. 5. 2023 - 08:05)

Koukam, ze tady to komentuje vetsina upkne mimoznich lidi. Ted trochu fakta: kluci maji stud od 12 - zalezi na rodine zda plavky ci ne, z pravidla od 12 se zacinaji projevovat prvni znaky dospivani a v tomto veku jsou jiz zkusenymi masturbatory a tak pochybuji, ze by je nic nezajinalo. 14 lety kluk - no ani 12 lety si na sebe rukavky na plavani nevezme ani omylem - hraje v tom roli prave ten stud a ztrapneni se pred ostatnimi. Od narozeni a o to vice od 10 let je erekce u kluka naprosto bezna a pravidelna - pokud ji vasi synove v pritomnosti nahych lidi nemaji nebo nekokikrate za den je asi nekde problem.

Max (St, 17. 5. 2023 - 13:05)

Jak je to možné, že pod stejným anonymním jménem mým píšete komentáře, jste vůbec do komentářů přihlášen, a ta vaše čeština ??????

Anonim (Ne, 7. 5. 2023 - 12:05)

Přesně napsáno. Většinou se chlapci nestydí v deseti, v jedenácti už jak který. Záleží na tom, kdy začal onanovat. To se pak už stydí za toho svého napnutého šulina. Nejvíc se však začnou stydět, jakmile se jim objeví chloupky. Ale i tak je mohou maminy zahlédnout při koupání apod. Každý chlapec je na tom jinak, ale ve 14, 15 se stydí už všichni.

Max (St, 17. 5. 2023 - 14:05)

Antoníne lidem lžeš o stydlivosti, možná že jsi na doktorce po prve, psal jsem již mnoho různých komentářů, za našeho mládí jsme většinou byli nazí, nejen chlapci v ulici, ale i jedna dívčina s námi provozovala různé aktivity dokonce hrála i fotbal úplně nahá ještě ve 12, my chlapci do 20 let, a nikdo se nestyděl. Také nevím, že by se někomu postavil a někdo z nás onanoval, ochlupení do 20 let také nikdo ještě neměl, i ve škole v 8 i 9 třídě jsme ve třídě měli skoro stejné ptáčky bez ochlupení, ani nikomu se nepostavil i když nás měřila a vážila děvčata pro voj. oblečení - učitel jen údaje zapisoval do tabulek, taktéž to bylo v hodinách tělocviku od 6 do 9 třídy, kdy jsme měli tělocvik venku - nacvičovali jsme skoky do výšky a dálky s doskokem do písku na školním hřišti, většinou nazí, také se nikdo nestyděl, byli jsme takto zvykli již od školky, od 1 do 5 třídy jsme měli tělocvik společně s děvčaty a spolu se sprchovali jen pod dvěma sprchami. V 9 třídě jsme obdrželi chlapce odjinud, ten byl o hlavu větší, lišil se od nás, že měl ochlupení černé po celém těle - byl vyspělejší, ale také brzy zemřel, Hodně čtu komentáře, kde se většinou maminy předhánějí jak jejich synové mají velký úd a většinou jim stojí a k tomu onanují a stříkají semeno, ale od chlapa to čtu po prve, my jsme měli malinké šulinky, nikdo se nestyděl, ani v těch 15 se nikomu nestavěl - asi byla jiná doba

Andrea (St, 17. 5. 2023 - 21:05)

Myslim, ze jste kdysi reagoval na muj prispevek a popisoval jste Ceskoslovensko jako jedno velke naturisticke stredisko. Bylo to divne, ale ted mne udivujete jeste vic. "ochlupeni do 20 let take nikdo nemel" a "kdyz jsme meli telocvik venku...vetsinou nazi"! Tyto absurdni fikce a fantazie vas vzrusuji, nebo si delate legraci?

Návštěvník (Čt, 18. 5. 2023 - 06:05)

Samozřejmě jsou to nesmysly. Úměrná nahota a erotika k sobě patří a její nadužívání ztrácí své kouzlo. Vzpomínám si, že na 1. stupni ZDŠ jsme měli hromadné lékařské prohlídky, učitelka nás dozorovala ve sprchách (jedli jí to vzrušovalo, nikdo nezkoumal), koupali jsme se v rybníce nazí, ale to bylo asi tak všechno. Jinak minimálně v trenkách. Chlupy mi začaly růst v pubertě a v patnácti už jsem měl dospělé pohlaví se vším všudy. Nic, co by se dalo veřejně ukazovat. Ona i "oblečenost" má své kouzlo, když se správně pochopí.

Martin (Čt, 18. 5. 2023 - 07:05)

Já jsem byl od roku 2001 na druhém stupni internátní sportovní ZŠ. Každý večer nás ve sprchách dozoroval vychovatel. S klukama na pokoji jsme každý den honili. Společná nahota byla i v šatnách a ve sprchách na treninkách a na závodech, tam nás nikdo nedozoroval.

Návštěvník (Čt, 18. 5. 2023 - 07:05)

To jo, kluci s klukama a holky s holkama, jsou nahatí běžně. Na internátě, po sportu, na fabrice, na vojně jsme se taky společně sprchovali. Na intru nás šmírovaly nadržené vychovatelky. Taky jsme společně masturbovali, holky říkaly, že to dělají též, ale to nebylo na veřejnosti a jen po vzájemné dohodě. S holkou jsem se svlékal jen když jsem s ní měl intimní vztah a doma jsme taky z nahoty nešíleli, ale venku, jen ve vší počestnosti.

Návštěvník (St, 17. 5. 2023 - 21:05)

Presne tak, dnes je iná doba, lebo väčšina ľudí si spája nahotu so sexom, deti to vnímajú z každej strany a potom sa hanbia alebo ich to vzrušuje. A keď náhodou sa nájdu výnimky, kde sa nahota doma považuje za prirodzenú a odlišuje sa od sexuality, tak pre tých ostatných je to niečo nenormálne a uchylne, lenže to spravila doba.

Mirka (Po, 1. 5. 2023 - 01:05)

Vnukovi jsem v létě navrhla aby chodil po baráku nahý. S radostí to přijal a promenádoval se se svým malým šulínkem stále v pozoru. Nebo si ho přede mnou i honil. Je mu 23 a má ho jak 5ti letý. Ale mám radost že ve svém věku vzruším tak mladého kluka. A ikdyž je maličký ráda se pokochám jak je tvrdý a plný nadrženosti.

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 10:05)

Tak hlavně, když vám to klape.

Mirka (Po, 1. 5. 2023 - 11:05)

Ach ano klape. Užívám si s tím jeho dětským pindíčkem. Vzrušuje mě jak je malý a holý jako miminko. Je to jako šukat s malým klukem.

Návštěvník (Ne, 30. 4. 2023 - 17:04)

Když rodinný příslušník přistihne kluka při masturbaci, tak je to přece také o nahotě.

Peter (Ne, 30. 4. 2023 - 14:04)

Myslím, že sa to tu troška zvrtlo.
Mala to byť diskusia skôr o nahote. Pretože si myslím, že masturbácia ako taká má bližšie k sexu ako k prirodzenosti akou nahota je.
Je to ale len môj názor. Nemusíte so mnou súhlasiť.

Návštěvník (Ne, 30. 4. 2023 - 15:04)

Aspon zistime kolko matiek je uchylaciek na vlastneho syna. Fuj!!!

Návštěvník (Ne, 30. 4. 2023 - 14:04)

Je to zde o nahotě synů, trochu se to zde posunulo. Ale to se někdy stává, ta témata se mnohdy propojují. Jinak, souhlasím s vámi.

Reklama

Přidat komentář