Reklama

Liposukce

sametka (Čt, 5. 8. 2004 - 10:08)

Svetlusko-no opravdu skoda zes tam nebyla,muzes litovat. Ale tak snad jeste jeden babinec bude. Ja tedy pocitam jeste tak s jednim,max 2. Pak se taky muzou konat dalsi,ale uz asi beze mne. Ja si svy odkroutim,odsaju a pak bych si konecne rada zacla uzivat stihle postavy. Navzdy pak chci zahodit ty stahovacky, vecne koukani se do zrcadla a stahovani si tech polstarku dozadu abych si predstavila jak to pak bude vypadat. A taky nechci uz nikoho agitovat pro liposku,nikoho presvedcovat ze je to fakt prima, a pro nekoho to jediny reseni,protoze kdyz je zenska hubena a stejne ma siroky boky,tak je tam proste bude mit i kdyby se na hlavu postavila a liposka je prave v techto pripadech spasonosny zazrak! a kdyz si nekdo mysli ze to zhubne, ze po pohledu na cennik se mu protoci panenky, tak at cvici, at nezere a at se snazi. jiank se clovek dostane do bludnyho kruhu, ze kteryho neni cesta ve¨n. a nejde to pak ani z vozu ani na voz (rozumej ani zhubnout a ani na liposku). taky mi prijde docela vycerpavajici presvedcovat nekoho,ze je to supr a jak je to supr a jak je to nebolestive a jak je to vsetko proste prima, kdyz ten clovek proste a jednoduse tomu verit nechce a boji se, tak se bude bat az do doby,nez si to opravdu sam na vlastni kuzi nezkusi, a k tomu uz by si mel kazdy najit cestu sam. me taky nikdo nevzal za rucicdku a nepritah me k vrbovi a nasledne k linzerovi, byl to muj mozek,ktery si se mnou povidal a udelali jsme spolu dohodu, ze jako on mi da odvahu a ja se jako prestanu bat a ze to tedy jako zkusim a cely plasticky medicine dam posledni sanci. No jak dobre, ze jsem to udelala!Jinak Helca ta vypada fakticky dobre a ma podle mne uzasnej sexappel. Jak se porad smeje, srdecna a prijemnna zenska a to tetovani na ruce, zt hoo jsem enmohla spustit oci,protoze i tetovacka o cloveku neco prozradi, ze se neboji odvazat, ze proste si ten zivot uziva, dopreje si co se mu libi, na co ma "chut" a o necem podobnym je i liposka.Jsem moc rada ze jsem vas vsecky poznala. Byxt jsem si pripadala jako to nejtlustsi prase (Valorko ja ti to rikala ze ti nadelam ostudu), a tudiz jako blba reklama na organizovani LIPOBABINCU:) ale mozna prave proto je to prima, ze jsem to svolala, ze treba se sejdeme za 2 roky a nikdo me ani nepozna. Otoky sednou, vsecko splaskne, jizvy zmizi, ja se konecne opalim, a budu stastna a spokojena se sebou samotnou.

Martina (Čt, 5. 8. 2004 - 09:08)

Ahoj holky....tak ctu jak to bylo skvelí, to me tolik mrzi ze jsem nevidela vase zadecky a stehna :-) no snad bude jeste moznost :-)Zuzina dietka je moc fajn taky se mi libí a byla by velika skoda kdyby ji nevydala jako knizku nebo brozuru...pak budeme narod hubenych lidi :-)

sametka (Čt, 5. 8. 2004 - 09:08)

moniko-ja mam ted trochu zmatek,jsi to ty s tema kolenama? ja jen abych vedela komu poslat moji fotku od vrby:)

monika (Čt, 5. 8. 2004 - 09:08)

ahoj holky, včera to bylo moc prima. ráda jsem vás všechny poznala.zuzi: pošli mi prosím na mail taky tu dietku abych mohla začít.

sametka (Čt, 5. 8. 2004 - 09:08)

Zuzo- tu dietu cos nam rozdala, jsi napsala moc hezky. Je to jednoduchy, koukam ze i dost logicky a taky snadno zapamatovatelny.mOc se mi to libi! Diky diky diky!

Světluška (Čt, 5. 8. 2004 - 09:08)

Ahoj holky...musím říci, že jsem počítala že se určitě dobře pobavíte a je mi to trochu líto, teda vlastně celkem dost že sem tam nemohla být s vámi...jste pro mě totiž všechny jako kamarádi ve zbrani.aspoň , že si tady můžeme napsat a doufám že se zase v nějakém horizontu domluví další setkání...Zuzy lituji tě, že musíš nosit krunýřek když sou taková parna...já jsem si ho dnes taky dala, aspoň na chvilenku v práci... Sametko máš pravdu Helenku sem viděla jen krátce, ale musím říct že na svůj věk nevypadá ani náhodou! jo a na tu tvou stránečku se mrknu taky...

sametka (Čt, 5. 8. 2004 - 09:08)

JANINO-az se dostanes k tomuto chatu, a jelikoz vim,ze maily nectes, tak si klikni na tuto adresu: www.sametka.amber.sk, a tam jsou ty trika co maluji, jsou tam ruzny, i detsky, tak ty si nevsimej. To jen abys mela prehled, protoze doma jich fakt hodne nemam.

zuza (Čt, 5. 8. 2004 - 09:08)

Ahoj Svetlusko, to je skoda, ale co se da delat, tak priste :-)Protoze jsem te videla pred, moc me zajimalo, jak to vypada ted, ale tak snad bude jeste prilezitost.Jinak lipobabinec byl v hojne ucasti a bylo to moc prijemne setkani...jako bychom se vsichni zanly uz davno. Nejvice me prekvapila Helena, vypada fakt vyborne, kdyz se tu napise vek, clovek si predstavuje ledacos, ale klobouk dolu teda.Jinak kazdy mel co rict a co ukazat, docela to byla legrace, byla to prehlidka ruznych praci, konkurence i domaci :-).Janinu obdivuju, tolik statecnosti bych nemela.A opravdu muzu rict, ze je moc dobre videt takhle na zivot vysledky ruznych doktoru. Jednoznacne muzu rict, ze prace doktora Linzera pusobi prirozene, je videt, ze je to estet a bere telo jako celek, u jinych to tak nepusobi...je to jakoby nasilna zmena-pusobi to umele.Jinak vsechny holky byly uzasny. Fakt prima babinec.

sametka (Čt, 5. 8. 2004 - 08:08)

Cau devcata krasavice!:)tak doufam, ze jste byly spokojeny s Lipobabincem stejne jako my dve s Janinou!:) Na dyzu se nakonec neslo, a tak jsme kecaly do 3 do rana a v 7 budicek!:))))) Ale stalo to zato. Ani jsem necekala, ze jsme tak prijemna parta zenskejch, a byt jsem se pri stryptyzu pred vsema tema ocima stydela, tak i presto to bylo supr. Stahovaky ted v tech vedrech na sebe proste nenavlecu ani kdyby m&;239; za to nekdo zaplatil:) Lituji Zuzu, ktera chte nechte je nosit proste zatim musi. A to hlasej az do nedele hezky pocasi:( Ale tak co se da delat, nutno s tim v lete pocitat:) Docela jsem grogy, tak si jdu dat neco pod zub a jdu se napit (Heleno, Zuzo :)Zatim hezky den!

Světluška (St, 4. 8. 2004 - 15:08)

Ahojky holky bohužel se musím omluvit z rodinných důvodů z našeho posezení...mrzí mě to, ale člověku se i přes všechnu snahu někdy stanou věci, se kterými nepočítá ba by ho ani ve snu nenapadly tak se na mě nezlobte....volala sem Sametce, aby mě vás omluvila a doufám že to bude příjemně stravený podvečer.

zuza (St, 4. 8. 2004 - 15:08)

Uf, konecne jsem se sem dostala. No ja bych se taky paradila, jako Sametka, ale zatim mam na vyber kapsace cerne n ebo bile a 2 tricky z kterych nekoukaji stahovacky :-)Ale protoze ani huba mi nijak nesplaskla (jen malinko, to jak Sametka odhanela ten otok :-)), tak je celkem jedno v cem jdu, stejne to nevylepsim :-)Jinak dneska mam tyden po lipce, tak jeste tyden...a uz muzu vyrazit bez (teda slibila jsem, ze to o par dnu pretahnu, tak dejme tomu do soboty), uz se nemuzu dockat. Neboli me to a kydyby to bylo jen na tech bolestech, tak uz chodim bez, ale neni...tak budu ukaznena. Chci to mit co nejhezci.No, klidne bych mohla pokracovat jeste drzaky +spodni bricho a pak urcite budou prebyvat boky :-)))))), ale uz jsem si rekla, ze dost. Ostatni uz musim vymakat a jeste tak 2 kila zhubnout. Je fakt, ze je pohodlnejsi si to nechat odsat, protoze na tom se uz nemusi makat, na svalech bohuzel porad do zblbnuti, ale musim telo nechat odpocinout a zregenerovat, dve lipky po sobe je az dost...a rozhodne nechci probudit dalsi spici vacky pod zubama :-))))Clovek nemuze mit vsechno hned najednou.A taky rodina uz by neprezila dalsi moji nervozu ve stahovackach :-), takze uz se tesim, az budu moci cvicit.

Helena (St, 4. 8. 2004 - 12:08)

Sametko, ty seš normální spisovatel, co všechno na sebe prozradíš, ale je vidět, že si upřímná a že se netajíš s ničím. Myslím si, že každý rád jí, tedy alespoň já taky a těch diet co jsem za dobu po třicítce vyzkoušela, ale teďko to jde nějak špatně. Asi to tělo už stávkuje. Nemůžu říct, že bych byla silná, (to už sem sice psala), ale v těch partiích kde bych chtěla zhubnout to prostě nejde, proto tu máme pana dr. Linzera, aby nám ty partie odsál.

sametka (St, 4. 8. 2004 - 10:08)

Valorko, no ty ses cista ja! Jako bych sebe cetla:) Taky jsem takova ze na obdobi, jsou doby kdy si poctive krabickuju (vareni si do prace v krabickach), a jim stridme,jakys takys planek jidla, rozdeleni stravy do 6-ti davek hodne piti, jednou tydne pitnak ale pak zas eujedu a kdyz uz to placam pate prees devate tak uz ani ty pitnaky tak striktne nedrzim, taky si dam smazak s tatareckou a se zeleninou, ta zelenina je alespon trosku argument proti tem vycitkam toho tuku v smazaku:) treba neodolam nakladanemu hermelinu v oleji, s cibulkou a feferonkou, a byt normalne chleba a pecivo temer vubec nejim,tak k hermelinu si dam celou osatku :) Alkoholu nejak neholduji, zato jsem ale sladka prdel:) cukrarny zakusky peceny buchty, sladky obedy (ala dukatove buchticky se sodo, zemlovka, palacinky apod) to vsecko jsou moje ulety, a abych nemela velky vycitky tak si delam doma palacinky jen suche,nicim neplnene, nebo puding slazeny umelym sladidlem:) ale to jsou takov siditka:) extra efekt to nema, teda ma ale kratkodoby, a ono by to chtelo vykoumat nakej spis zivotni styl a ne kratkodobou variantu zdrave stravy. Taky jsem delila podle Korinkove, a docela mi to slo,ale tam zase jsem ulitavala na sacharidech, i kdyz ne primo sladkostech,ale proste ryze psenice cocka (mungo i klasik), fazole, brambory a pod, to vsecko samej sacharid. ono v podstate asi stejne neexistuje jinaci cesta nez proste zmenit filosofii jidla jako takovou,ze misto toho aby si clovek dal treba klasicky obed a misto prilohy zeleninu, by mel spis si dat k obedu zeleninu a jako prilohu k tomu kousek masa. proste zamenit ten ponmer tak,aby zakladem byla strava hodne bohata na vitaminy a chuda na kalorie, a syry maso a podobne vyrobky by meli byt jen doplnkem. jo jo jsme rozezrana populace, jidla dostatek,pohybu malo, samej zlepsovak, lidi si vozej zadky autem, v podstate zadnej pohyb neni nutny, jsou lanovky, vytahy, busy, vlaky, letadla,...hm a misto honeni se za mamutem mame klimatizovany supermarkety kde odpoledni nakupni orgie je pomalu prijemnym zazitkem ve stylu jezdeni s vozikem po vsech regalech. proste udelali jsme si z jidla drogu a to je spatne,. jime abychom zili ze?:)

Valorka (St, 4. 8. 2004 - 10:08)

Ahóóój....I ty Sametko, parádnice jedna fintivá.. :)))Zuzo , prosím, pošli mi dietku taky :) na email, jelikož jak je všem už dobře známo, večer nemůžu, tak ať z toho taky něco mám.Chci vidět, jak to má někdo tak pěkně kombinačně vychytaný. My už doma hubli bez sacharidů, účinný, ale nedá se to zase tak dlouho vydržet...můj rekord je půl roku 10 kg dole, manža 25. Oba máme zase polovinu nahoře. Pak jsem šla do dělené podle dr. Haye, to je fajn, ale zase jsem začala ujíždět na sacharidech, takže sice 3kg dole, manža 15, ale už nemůžu...Jo já jím docela dobře, snažím se , jinak bych byla koule, ale teď přes léto a nervy mám děsnou chuť k jídlu, málo času na vaření nízkokalozické stravy, tak chodím do hospody a tam ujíždím na smažených sýrech, jím je sice jen se zeleninou, ale tatarečku neobětuji...Takže prase. Prostě mám výkyvy, kdy moc nejím, jednou týdně mám pitňák, poctivě si připravuji jídlo do práce do krabiček (v zimně), no a pak mi hrkne v hlavě, nechce se mi nic dělat, mám chutě a nic si nechystám, ale kupuju svačiny atd (no to je to léto.Takže prosíím, prosíím, Zuzo pošli návod :o))))

sametka (St, 4. 8. 2004 - 09:08)

Zuzanko nase zubata:-)ja ti preju aby ti to co nejdriv splasklo, hus hus otoku! Pryc od Zuzy! Ksa!! Krape jeden! :)) Zuzi mrkni do zrcadla - aaaaaa ze uz tam neni?:) A kdyz jo tak jenom takovej malinkatej vid?:)Jiank ja vam tedy devcata reknu,ze jsem se dnes rano oblikala puuuuuuuuuuul hodiny pred skrini, protoze jsem si uvedomila ze dnes je den D, tedy den L (Lipo) :) a ze me uvidi vsecky ty kocky, ktery si o mne myslej ze jsem asi nejaka holywoodska krasavice maskujici se za XXXLLL prazandu:) tak jelikoz tomu tak neni, alespon jsem si chtela vzit neco dobryho na sebe, kdyz uz pod satama je ta katastrofa:) Jenze jak jsem slysela Misu Dolinovou ze bude dnes 30 stupnu, tak jsem ze sebe strhla ten mundur a dala jsem si bokopvky. Sice mi pres to speky vylitavaji, hlavne zepredu ta pneumoska na pupiku:) (odsajemev zari hec jec:), ale mne to neva. Ja jsem tak rada ze nemam na sobe ten korzet! Ty drzaky by si jeste zaslouzili trosku kompresu, protoze citim i vidim otok (ale nic neboli), jenze ja fakt v tomhle vedru,at se na mne nikdo nezlobi.... to proste nejde, navic uz "nadsluhuji" treti tyden od soboty, cili dnes je to 4 dny navic, nad ramec 14 dnu, tak si rikam,ze to snad tak veliky hrich neni:) Ja uz se tak tesim na vas, akorat rano jsem vstala jak ranni ptace o pul hodky driv, ze si jako vyzehlim jedno cerveny triko, no jo,jenomze pak me napadlo ze neberu kompres, tak jsem udelala asi 10x promenadu v jinacim a jinacim, pritel uz byl na palici (bydlim v garsonce, a tak se nemam jit kam jinam prevleknout:) prej jestli ja nemam preci jen nakyho chlapa ze mi tak zalezi na tom co si dam na sebe. Pruhlednejsi triko bez podprdy jsem dostala zakazano, kratky triko s vyvalenou pneumoskou taky, prej dej si saty! a to ja zase ne, ja chtela vypadat sexi a ne usedle. a saty mam vsecky jen dlouhe a to bych musela se cela svlikat aby jste me videli a to ja zase ne:) akorat vam otrcim prdel a konec stryptyzku:)Tak jdu neco delat.A Zuzi, tu DIETU chci takyyyyyyyyyyyyyyyyy :-) musim vam holky rict,ze Zuza to ma fakt vymakly, ten jeji system je vlastne kombinace nekolika ucinnych diet,ktery jsou ale kazda sama o sobe hodne jednostranny a striktni,ale tahle zuzina je vlastne hodne jednoducha, akorat se musi premyslet co a jak, ale benevolence tam je silena. Takova kombinace Atkinsna, delene stravy a nizkosacharidove diety. No vzdyt uvidte, opravdu je to ucinne. I kdyz nekdy mam dojem ze ja nezhubnu ani po pustu,ale budiz:) Nadeje umira posledni a ja se budu snazit a snazit:) a vy taky asi ze jo:)

zuza (St, 4. 8. 2004 - 08:08)

Jasne jasne, dietku vemu sebou ( pokud zapomenu, rozeslu vam ji mailem :-)Lidi zlaty, jak dlouho muze byt huba otekla od zubu? ja to nechapu, porad mam pulku jak buldog, vubec se to nemeni. Nesplaskne to ani po ledu.Ale urcite se vecer dostavim, nadhera nenadhera :-)

Helena (St, 4. 8. 2004 - 08:08)

Zuzi, jenom sem Ti chtěla ještě připomenout, abys vzala tu dietku,protože jí bude chtít asi víc děvčat. Díky.:o)))

zuza (Út, 3. 8. 2004 - 18:08)

Velice dekuji, ja tu pozitivni energii citila jeste nez jsem si precetla ten chat :-)...najednou si rikam, jak je mi nejak lepe, tak ted uz vim proc.Ja jsem doma sama se svym hnusnym zubem a nemuzu jist, protoze mi k tomu deravymu zubu nedala zadnou strikacku na proplachnuti, takze nechci, aby se to ucpalo, piju jen hermankovy caj a tak si z toho blbnu :-)Hura, prisla ma draha polovicka a prinesla meloun....to muzu :-)Tak zitra se na vas moc tesim, ten pocet je bezva.

Valorka (Út, 3. 8. 2004 - 18:08)

Jste holky moje nejhodnější, tááák moc pěkně jste mě zase uklidnily :)))No jo, já panikářka, furt si z něčeho dělám hlavu.Jo asi je to fakt, jak píše Zuza, kdo nemá děti hůř snáší bolest, ale já už jsem dost zdravotních bolestí zažila a už jsem se i od doktorů dozvěděla, že mám práh bolesti posunutý, takže snad to bude OK. Spíš se bojím toho, že se mi hůř všechno hojí, tak aby se to nějak nevleklo a taky jsem stresař, takže mám možná i větší hrůzu z toho co a jak bude, než se samotné věci , o kterou jde. No to je jedno, konec plácání, koncem září už budu snad zkušenej odsátej špekoun a jen se tomu zasměju...Jako vy pohodářky jedny!!! :o))))Ty myslíš Sametko, že ta multifunkčnost bude tou Allwayskou???A já si myslela, že jsem tak dobrá. Taky to píšu tak rychle, mezi všema pracovníma úkonama až mi z toho vrže v hlavě.Doprčic, já mám takovej hlad a chuť na jídlo, že nevím ani co dělat. už aby to léto skončilo, jinak budu jako koule, už tak je to děs běs, mou nádhernou váhu obcházím velkým obloukem už 2 měsíce a dělám , že ji nevidím. No jo, po lipošce se postavím pravdě do očí a zabojuju.Takže se zatím loučím, jdu ještě chvilku pracovat a budu přemýšlet u toho o jídle...

sametka (Út, 3. 8. 2004 - 17:08)

Valorko - ty jsi cislo!:))) Pry posilas sve odsate dvojce:) No ja nevim, rada ti tu ostudu udelam:) protoze tve dvojce ma i po odsati krasnych 80 kilo (mozna i s nejakym kileckem navic,ja se radsi nevazim,dokdy tam vidim na zacatku tu blbou osmicku:) a prdel jako valach,necetlas XXXXXLLLLLL?:) Cili neni nad cim jasat!:) A vubec nemas profil debila!:) Ja tady pisu taky paty pres devaty a samy hrubky chyby a tak, ale to ve spechu, v praci u pocitace, kdyz mam na jednom uchu pevnou,na druhem mobil, nohou zasouvam papir do odpadkoveho kose a rukama vam tady tukam zpravicku,neni se co divit ze? ale jak uz i v tech reklamach tomu tak je, my zeny proste zvladame vice veci najednou (nebude to tou alwayskou mezi myma nohama?:))))).Nuz coz...Co se tyce bolesti,tak nebud LABUD! Trdlo! Fakt se neni ceho bat, vzdyt Helena a Svetluska se tady jenom srovnavaji a irituji nas tady tim jak se hezky hoji. Ono je to boli ale jenom jako modrina. Fakt to neni zadna drasticka bolest. Jinak bych se na vsecky liposky sveta mohla vyprdnout! Ja kdyz jsem sla poprve od Vrby s nohama, mama na mne cekala v cekarne, ja k ni prisla a s ocima vyvracenyma do stropu ji rikam: Jezis mami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja uz na to V ZIVOTE NEPUJDU ani kdybych mela obvod nohy kilometrovej a vypadala jako bedna tuku!!!!!!!!!!!!!!!!! Mama se jen pousmala a rekla,ja ti to rikala. Ted po tehle lipce u Linzera rikam mame: mami to bylo skvely,jdu zase a pak zase a zase. a mama rikala,ze to je viditelnej rozdil co jsem rikala predtim a potom. cili fakt zalezi na tom kdo to dela a jak to dela. Muzeto i bolet,ale take vubec nemusi! stejne to je i se zubama, nektery zubar vam dela zuby tak aby to moc nebolelo a jiny vas tam necha nelidsky trpet (za tohle bych lidi zavirala, protoze je to neboli a tim padem trapi a tyraji lidi bolesti!), cili je bolest jako bolest. Kdyz pujdes k Linzerovi, tak s ebudes citit tak jako my tady vsechny u nej odsate.Taky ma pravdu Zuza, po kazde dalsi liposce je ta citlivost otupelejsi. Taky me to bolelo min ted nez pri te prvni linzerovske. a taky se trosicku bojim na ty stehna a brisko, ale i tesim. a to teseni se je vetsi :) Valorko nebul, vsecko dobre dopadne.Holky musime ted Zuzu nejak psychicky podporit, ma depku ze zubu. No je mi ji lito, par dnu po lipce,modriny na zadku a v puse karambol! Svorne k ni vysilejme positivni energii:)Tak ja na dnes koncim a prepinam:)vas vorel:)

Reklama

Přidat komentář