Reklama

Obřízka

Diabetik (Čt, 4. 5. 2023 - 20:05)

Patřím k mladší generaci a už mám potíže s přetažením v erekci a se svěděním, Diabetes mám vrozený

Diabetik (Čt, 4. 5. 2023 - 20:05)

Patřím k mladší generaci a už mám potíže s přetažením v erekci a se svěděním, Diabetes mám vrozený

Diabetik (Čt, 4. 5. 2023 - 20:05)

Patřím k mladší generaci a už mám potíže s přetažením v erekci a se svěděním, Diabetes mám vrozený

Diabetik (Čt, 4. 5. 2023 - 18:05)

Mám otázku, musí diabetici podstupovat obřízku? Často jsem četl že je to nutné.

Návštěvník (Pá, 5. 5. 2023 - 18:05)

prý se to u nich obvykle dělá. Že údajně mají jiné složení moči a z toho pak vznikají různé problémy s bakteriemi, záněty atd.

Šárka (Čt, 4. 5. 2023 - 19:05)

U diabetu to riziko je vyšší, zejména s rostoucím věkem, kdy kůže ztrácí elasticitu, tak se může stát, že začne předkožka jít obtížně přetáhnout a problém je na světě. Samozřejmě to není u každého diabetika, ale poměrná většina s tímto onemocněním má i problémy přetáhnout předkožku a potom už nezbývá nic jiného než obřízka, protože jakékoliv pokusy o roztažení jsou marné, obecně u diabetu hojení jakékoliv rány je zdlouhavé a náročnější než u zdravého člověka.

Zkoumal (Po, 1. 5. 2023 - 08:05)

Ha ha ha... Prý u praktické dědské :⁠-⁠D.... To nebylo ve 12 ale v 72:⁠-⁠D..a nebyla to urologie ale psychiatrie. Ani se nedivím, že tě sestry musely uvázat, když jim takovej dědek zdrhne....

Návštěvník (Ne, 30. 4. 2023 - 23:04)

já ve 12 byl u praktické dědské a ta řekla že musím na obřízku, po 14dnech mě přijali do nemocnice s tím že mi udělají obřízku, tam jsem teprve pochopil co mi chtějí udělat, , večer před operací jsem sestře tedy řekl že ne, že to nechci , sestra řekla že to bude dobrý, že mi to pomůže a odešla. ráno mi řekli že jsem bez snídaně , po té co se ostatní na pokoji nasnídali a odešli na vyučování jsem se schoval na záchod, sestřičky mě začali hledat kde jsem , a nakonec mě našli, odvedli mě na pokoj, sundali mi pyžamo, připoutali za zápěstí a kotníky k posteli, dali oblbováky a veškerá můj odpor nebrali v potaz. nakonec nod sedativy mě odvezli na sál a obřízku mi udělali.

Návštěvník (Pá, 5. 5. 2023 - 19:05)

Jako bych viděl sám sebe v těch letech, pokud by se na to u doktorky přišlo. Taky bych říkal že to nechci a byl bych přesvědčován že to bude v pohodě

Zkoumal (Ne, 30. 4. 2023 - 21:04)

To víš že jo... Prý obřízku...leda prd... A s Džouem si to vyřídím zítra.

Návštěvník (Ne, 30. 4. 2023 - 19:04)

Rozhodně vám to nebudu popisovat, komunikujete-li takovýmto způsobem

Zkoumal (Ne, 30. 4. 2023 - 19:04)

Popiš celý průběh! Ale nekecej...poznám to!

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 23:05)

Jak to poznáš ty vole.

Zkoumal (Út, 2. 5. 2023 - 10:05)

Jednoduše, protože jsi volil Pavla!!!

Návštěvník (Čt, 4. 5. 2023 - 17:05)

zkoumal je absolutní hovado, vychlastanej debil, který dle svých projevů ví absolutní hovno o světě.
Je fajn, že ho tady nikdo nebere vážně. Jsem rád, že i na takových diskuzích jako je tato se dá najít něco pozitivního.

Návštěvník (Čt, 4. 5. 2023 - 17:05)

zkoumal je absolutní hovado, vychlastanej debil, který dle svých projevů ví absolutní hovno o světě.
Je fajn, že ho tady nikdo nebere vážně. Jsem rád, že i na takových diskuzích jako je tato se dá najít něco pozitivního.

Zkoumal ORIGINAL (Ne, 7. 5. 2023 - 04:05)

Co kdyby sis strčil prst do zadku a běžel takto deset kilometrů?

Zkoumal (So, 6. 5. 2023 - 05:05)

Nesouhlasím!

Zkoumal ORIGINAL (Ne, 7. 5. 2023 - 02:05)

S čím nesouhlasíš?

Návštěvník (Ne, 30. 4. 2023 - 12:04)

Jen doplním. Byl jsem nirmálně u lékaře a nechal jsem si udělat těsnou vysokou obřiźku

Reklama

Přidat komentář