Reklama

Jak trestáte své děti

Karla (Ne, 16. 4. 2023 - 20:04)

Sesvihat znovu a vic

Máma od dvou holek (Ne, 16. 4. 2023 - 23:04)

Holky mají obě dost sešvihané zadečky.
Víc už by bylo týrání a já svoje holky miluju.
Věřím, že si ponaučení vezmou.

Gabča (Pá, 14. 4. 2023 - 14:04)

Dceři dávám pořádný výprask na holou. Sama si musí sundat kalhotky, je tedy vždy po koupeli, přehnu ji přes opěrku sedačky a začne to. Používám nejdřív dlaň, to abych si užila ten její zadek a pak řemen lee cooper. Už starý, ale pořád pevný a účinný koupený na trzích v Polsku. Pak to dokončím opět dlaní, kdy jí ten její zadeček polaskám. Už jej má ale zbarvený do červena. Úplně zmučený.

Máma od dvou holek (Ne, 16. 4. 2023 - 17:04)

A kolik je dceři?

Návštěvník (Pá, 14. 4. 2023 - 10:04)

Já dceru moc netrestám. Když něco provede tak ode mě dostane akorát zaracha. Ale bydlí s námi moje máma a od ní dostane občas i na zadek, když je protivná. Podle toho jak jsem dostávala od ní já, tak si myslím, že jí to bohatě stačí. Dokonce jsem byla svědkem jak jí babička dala i klečet a mladá slečna bez odmlouvání klečela v obýváku a máma se tam dívala na nějakou telenovelu.

Máma od dvou holek (Ne, 9. 4. 2023 - 14:04)

Trestám je výpraskem na holou. Proutek namočený ve vodě, pravítko, řemen. Když pak leží na břiše a mají za úkol přemýšlet o tom co provedli, je to pro ně lepší než sáhodlouhé proslovy co nikam nevedou. Mají vše na co si vzpomenou. Každopádně výprask rozhodně nikoliv malým dětem!!!!! Mým holkám je 14 a 16 a i stud dělá svoje.

z (Po, 10. 4. 2023 - 15:04)

z

Návštěvník (Ne, 9. 4. 2023 - 15:04)

Podle čeho volíte nástroj?

Máma od dvou holek (Ne, 9. 4. 2023 - 19:04)

Upřímně, záleží na tom, co je zrovna po ruce a jak moc je chci potrestat. Pravítko je na mírnější výprask, proutek na střední a řemen, když už to d nimi fakt nejde vydržet. Ten totiž budí respekt už když jen švihnu vedle prdelky na postel a holka zařve ještě než vůbec dostane. To , že jedna dostává a druhá čeká než na ni přijde řada má podle mě také patřičný účinek.

Návštěvník (Ne, 9. 4. 2023 - 19:04)

A co pořadí, ve kterém dostanou, to je taky podle toho, která je k vám blíž, nebo je to nějak stanovené?

Máma od dvou holek (Po, 10. 4. 2023 - 15:04)

První dostane ta, která se provinila více, případně iniciovala nějakou lumparnu. Pokud je to nerozhodně, je na nich, která půjde první, ale obvykle se přehnout přes postel obě a dostávají na střídačku. Dnešek byl výpraskový v rámci Velikonoc pro nás všechny.

Návštěvník (Po, 10. 4. 2023 - 15:04)

Jak jste dostaly?

Máma od dvou holek (Út, 11. 4. 2023 - 12:04)

Klasicky pomlázkou. Od manžela. Všechny tři. Mě si chytnul v ložnici a na holou mě vyšlehal tak, že jsem měla co dělat , abych neřvala i slastí, což se mi při takovém výprasku stává. Dcery v pokojíčku. Napůl koledování, napůl prevence. Ale podle křiku mohli dostat stejně .

Karla (Út, 11. 4. 2023 - 21:04)

Rakosku u dcer nepouzivate?

Máma od dvou holek (St, 12. 4. 2023 - 12:04)

Bohatě stačí proutek, pravítko, řemen a od pondělí máme novou pomlázku. Rákoska mi přijde zbytečná. Když pošlu holky pro proutek, tak je to trest sám o sobě a třou si zadek, už jen když ho trhají.

z (Út, 11. 4. 2023 - 21:04)

z

Návštěvník (Út, 11. 4. 2023 - 20:04)

Tak to by mohly být nějakou dobu hodné.

Máma od dvou holek (Pá, 14. 4. 2023 - 13:04)

Moc dlouho to nevydrželo. Dnes jedna poznámku, druhá zbytečnou pětku za to, že už potřetí nedonesla referát. Mladší dostala proutkem, starší řemenem

Karla (Pá, 14. 4. 2023 - 15:04)

Mozna by to chtelo pritvrdit v trestani

Máma od dvou holek (Ne, 16. 4. 2023 - 14:04)

Přitvrdit? Vždyť dostávají proutkem i řemenem. Zadek vždy pruhovaný a červený a při výprasku se kroutí a řvou. Čekala bych, že to vydrží déle už jen proto, že je to bolí a stydí se jedna před druhou.

Reklama

Přidat komentář