Reklama

Liposukce

Kvítko (Pá, 9. 4. 2004 - 10:04)

Ahojky Jani, máš pravdu, že vidět ty stehna před a pak třeba po je asi fakt nejlepší věc. Navrhuju ti dvě věci (pro ženské je určitě lepší první - kvůli pokecu :)). Buď se opravdu sejdeme, problém mám, protože dovču si beru na zákrok a den potom 19. a 20. dubna jsem v práci do pěti .. tudíž by jsi musela přijet do Prahy - ohledně orientace se neboj, můžeme jít někam kolem na kafčo a já tě pak zase na hlavák doprovodím ... neboj. Nebo se od svého miláčka můžu nechat vyfotit před a po ... a pak ti to poslat :) není problém obojí. U fotky budou chybět zkušenosti, odpovědi na tvé otázky atd.. Co můj manžel? U mě je to opak, boky jsem měla tak výrazné, že mě do liposukce naopak naverboval on - s mým souhlasem samo. A pro tu další je taky. Ohromně mě podporuje, odvezl mě tam i od tamtud. Možná až mě uvidíš - pochopíš, že mě chtěl o něco menší. Ba ne, dělám si srandu. Nejsem tlusťoška, ale fakt se musím hlídat, abych jednou neskončila jako soudek :). Ale to musíme všechny, ať máme váhu jakoukoli. Dej mi v úterý vědět, já se fakt do Rakovníka nedostanu. Škoda, že nemám své auto .. ale nemůžu mít přece všechno :). Veselé a hlavně NEbolavé velikonoce!!!

JANA (Pá, 9. 4. 2004 - 03:04)

KVITKO,JESTE JSEM SE TE CHTELA ZEPTAT JAK REAGOVAL TVUJ MUZ NA TO,ZE JSI CHTELA JIT NA LIPOSKU?MOJE MAMKA ME V ROZHODNUTI PODPORUJE,ALE PRITEL MI REKL:VZDYT VYPADAS TAKHLE DOBRE-JSOU TO JEN VYHOZENE PENIZE!MISTO LIPOSUKCE BY TY PENIZE DAL DO OPRAVY AUTA.NA OPRAVU AT SI NASETRI!MAMKA PRODAVA BARAK NA MORAVE A LIPKU MI DA.ZATIM PA PA.JANA

JANA (Pá, 9. 4. 2004 - 00:04)

AHOJKY KVITKO,DIKY ZA ODPOVED.RADA BYCH TE PRED TOU LIPOSKOU VIDELA.POKUD JDES NA LIPKU TYDEN PO SAMETCE,TAK BYCHOM TO MOHLY STIHNOUT POKUD BYS CHTELA.JA MAM VOLNO 19 A 20.4.CO TY NA TO?MUZEME SE SEJIT V RAKOVNIKU A JIT NA KAFE BUD KE ME NEBO DO RESTAURACE.DALSI MOZNOST,ZE JA MOHU PRIJET DO PRAHY VLAKEM NA HLAVAK,ALE UPOZORNUJI TE,ZE PRAHU NEZNAM A MUJ ORIENTACNI SMYSL JE NULOVY.NAPIS MI.K POCITACI SE DOSTANU AZ V PRACI V UTERY.JINAK JE SKODA,ZE SAMETKU NEUVIDIM PRED ZAKROKEM.MAM SPOUSTU OTAZEK!ZATIM CAUKY!

Kvítko (Čt, 8. 4. 2004 - 15:04)

To zvládneš Sametko ;). Vypadá to, že jdeš - podle příspěvků od tebe o týden dřív než já. Držíme ti palce. Není nad vzájemnou ženskou podporu!!

sametka (Čt, 8. 4. 2004 - 13:04)

Holky urcite se pred tim vykonem samotnym peclive poradne promerte,protoze jinak to nemate jak srovnat stav pred a po zakroku. Mozna jeste lepsi je nechat se odfotit,a pak ve stejne pozici po zakroku,ale malokdo ma tuto moznost. Metr to jisti!Taky vam vsem drzim pesticky,jste hodne ze se navzajem takhle drzime. Ja nevim proc,ale ani se nejak nebojim, a to jsem pri zakrokui malem umrela strachem,jak jsem se klepala a dost me to i bolelo!:)

Kvítko (Čt, 8. 4. 2004 - 11:04)

Ahojky Jani, i já jsem jako Sametka z Prahy .. teda Prahy, odstěhovala jsem se trošku za Prahu směrem na východ - bydlím u Říčan. Tvým směrem mám spoustu super kamarádek, nejblíž k vám budou asi Bratronice, kde bydlí má kolegyňka z práce. Ráda bych tě navštívila, nejlepší by to bylo před liposukcí, aby jsi mohla vidět na vlastní oči co a jak. Ale to asi nestihnu :(. No určitě se pečlivě změřím a zvážím, poprvé jsem byla dost vykulená a opomněla jsem. Hodně štěstí a spokojenosti Sametce i všem ostatním, co se rozhodnou k činu :).

sametka (Čt, 8. 4. 2004 - 10:04)

JANO diky!! :-) A ja jsem z Prahy:)

JANA (St, 7. 4. 2004 - 23:04)

AHOJ KVITKO,PRECETLA JSEM SI TVE MIRY PRI TVE VYSCE A VAZE 168/68.JAK JSEM JIZ PSALA JA 170/74 A PRO POROVNANI PRES PRSA 102-MAM SIROKY HRUDNIK,PRES PAS 97 A PRI ZATAZENI 89,BOKY 103 A PRES VNEJSI STEHNA 92CM.KVITKO,TY I SAMETKA JSTE Z PRAHY?POKUD BY JSTE MELY CESTU DO RAKOVNIKA,TAK BYCH SE S VAMA RADA SESLA NA POKEC. SAMETKO,TOBE DRZIM PALECKY,ABY TI TY NEROVNOSTI VYCUCLI,ABYS BYLA SE SEBOU ASPON TROCHU SPOKOJENA.PA.ZDRAVIM VSECHNY!

Zuza (St, 7. 4. 2004 - 18:04)

Ahoj Martino, nejblizsi termin na konzultaci byl az na 27.4., tak musim vydrzet a proboha nerozmyslet si to, beru rovnou zalohu na termin, jen aby byl co nejdrive, leto v tech gatich si nedovedu predstavit. Nevim jestli nebude problem moje cerste opaleni z dovolene...odtud mam sve cerstve fotky v plavkach...a pri kazdem pohledu na ne bych sla nejradsi hned. Ani nevim kde vlastne zacit, jestli vnitrni stehna nebo i vnejsi nebo vse od pasu dolu...kolena by mi taky mohli udelat :-))), no jak rikam, komplet prepracovat. Bolest urcite nebude horsi nez rodit 4kg ditete, tak to snad zvladnu.

sametka (St, 7. 4. 2004 - 16:04)

Karlo, ty spageto jedna!:-) Preju ti to! A moc se tesim az se sejdeme! Napis rovnou vsechny miry,at vime jaka nam tady vyrostla po liposce modelka:)

Karla (St, 7. 4. 2004 - 13:04)

Sametko, měřím cca 164 cm. Ráda bych vážila více, ale nedaří se mi nabrat. Dříve jsem tloustla jen v bocích.Jo a po těch 4 měsících to šlo asi o 4 cm ještě dolů.Mějte se krásně K.

sametka (St, 7. 4. 2004 - 09:04)

VENCO-myslim ze tebe to trapit VUBEC nemusi !!!

Venca (Út, 6. 4. 2004 - 19:04)

Jen počkejte, holky, až dostanete pomlázkou přes ty vaše tumescenčně štíhlý boky!

sametka (Út, 6. 4. 2004 - 15:04)

Karlo a kolik meris pri tech 50ti kilech?

Kvítko (Út, 6. 4. 2004 - 13:04)

Ahoj Martino, jak se ti vede? Ještě nosíš stahovačky? A co cvičení, jdeš už na to? Jak ráda bych ti něco z mého obvodu přes prsa půjčila, i dala ;) Při mém sportování bych si někdy nejraději ty prsa nechala někde v šatně ;). Příroda není moc spravedlivá .. Opravdu ta ultrazvuková liposukce tak bolí? No jo, ale jestli vyhlazuje bez problémů ... a člověk má dost peněz, proč ne. Fakt by to chtělo sponzora :). Holky bacha na velikonoce!! Ať vás chlapy šetří, hlavně nás ... celkem čerstvě po liposukci ;).

Martina (Út, 6. 4. 2004 - 12:04)

Ahoj Zuzo tak kdy jde na konzultaci? ja se furt zkoumam a rikam si ze ten zadek nebo boky nebo co to je by jeste chtel. ale jak rikas potrebovala bych sponzora. uvidime jak na tom budu po lete. nekde se necham vyfotit v plavkach a pak se budu kriticky sledovat a uvidime jestli se rozhodnu jit jeste jednou. fakt to moc neboli, prekvapila me Karla jak psala ze tou ultrazvukovou metodou to boli to touhle to fakt nijak extra nebolelo. ty rozdily mam ale mozna ze kdyz budu na sobe fakt makat a cvicit tak to taky jeste srovnam.Karlo kolik centimetru ti slo jeste dolu po tech 4 mesicich? ja uz sem ted spokojena a jestli mi jeste do pul roku ty stehna zhubnou tak to bude uzasny.Ahoj Kvitko, koukam ze bys mi mohla ze sveho objemu pre hrudnik trochu pujcit :)))) ja to potrebuju.

Karla (Út, 6. 4. 2004 - 10:04)

Jeéé sametko, to je mi líto, že musíš znova, ta bolest je blbá, takže vím a chápu, jak se Ti nechce...:-(Já už o ničem dalším neuvažuju, jsem ted souměrně štíhlá, mám 50 kg. Jinak nemám nerovnosti, nechápu, jak holky píšou o těch boulích a tak a přitom mi vysály 1,8l čistého prý hustého tuku, já si trošku myslím, že to bylo tím, že je to ta ultrazvuková, protože mi tehda v esthe říkali, že po ultrazvukové ty nerovnosti nevzniknou. Já být tebou, tak bych to dorovnání absolvovala raději tou ultrazvukovou, ale ta asi víc bolí, protože je to v narkóze a zajedou i do masa, což jsi mi jednou psala a mělas pravdu, já zkusila fakt děsně...nekecám, nepřeháním, oni mi normálně poničili masovou tkáň a to pak dost bolí než to doroste. Jinak už jsem tu asi psala, že to šlo po 4-5 měsících ještě dolů a zmizla mi celulitida, tu mi odebrali taky. JO ale já jsem zdechlula já necvičím, jen jsem byla 2x lyžovat v alpách a bolesti nebyly žádné, jednou v lednu při pádu jsem to cítila ale druhý den už pohodička a v březnu jsem už neměla bolesti ani při pádech. No a v květnu to už budeš sametko po operaci?? Abys mohla sedět v kavárně, víš, aby Tě to nebolelo. Jo kolik Ti je vlastně let? Mě je 28. Už se těším na setkání. Měj se krásně a operaci zvládni!!!K

sametka (Út, 6. 4. 2004 - 09:04)

AHOJ KARLOooooooooooo!:))No mam se fajn,akorat za 2 tydny jdu na opravu tech hrbolu co mi zustaly... a pak v kvetnu bychom se mohly sejit:)Hodne jsem na tebe myslela!:)ja to mela v zari,cili jsme stejne terminy temer...uvazujes o necem dalsim? nebo ti to staci takhle?:)

Zuza (Út, 6. 4. 2004 - 09:04)

Martino diky, tak jsem se objednala, trochu me desi,ze pak asi mezi tim odsatym, kde uz zadnej tuk nebude a tim co mi zustane bude peknej rozdil...asi to dopadne nakonec tak, ze se pak clovek necha opravit komplet, jen kde sehnat sponozora :-))). Ach jo, budu vydelavat jen na svou rekonstrukci. Co by pro sebe clovek ale neudelal. :-)

JANA (Po, 5. 4. 2004 - 15:04)

AHOJ SAMETKO,DEKUJI ZA POVZBUZUJICI ODPOVED.NA INTERNETU JSEM SI VYJELA VSECHNY PRAZSKE KLINIKY,KTERE PROVADI LIPOSUKCI.CHTELA BYCH NAVSTIVIT ASPON 3-MYSLIM KONZULTACE-ABYCH ZJISTILA JAKOU METODOU LIPOSUKCI PROVADI A NA KOLIK BY ME TY 3 OBLASTI PRISLY.MUSIM RICT,ZE SE MI UZ O LIPOSCE ZDA.PRED 3 ROKY JSEM JESTE JEZDILA NA KONICH A TAKOVE PROBLEMY S POSTAVOU JSEM NEMELA.MEJTE SE FAJN.

Reklama

Přidat komentář