Reklama

Liposukce

Marta (Pá, 6. 2. 2004 - 16:02)

Ahoj Baro,vypada to ze si fakt spokojena a v pohode. Das mi kontakt na toho pana doktora? urcite bych k nemu zkusila jit na konzultaci. Jak dlouho si cekala na konzultaci a jak dlouho na liposukci? taky bych chtel vnejsi stehna.Marta

Bára (Pá, 6. 2. 2004 - 12:02)

Ahoj všichni, chtěla bych se s Vámi podělit o můj zážitek s liposukcí. 25.1. 04 jsem si nechala tumescenční metodou odsát vnější stehna. Dnes jsem tedy 10 den po. Do práce jsem šla hned v úterý /na operaci jsem byla v neděli večer/, tudíž jsem potřebovala jen jeden den dovolené. Na operaci jsem se dívala a celou dobu si s panem doktorem povídala. Jasně, že mě bolelo to napouštění fiziologickým roztokem, ale tu chvilku se to dá určitě vydržet. Dostala jsem svačinu a výborný kapučíno a vůbec tam byli hrozně milý a hodní a už ten přístup Vám vše usnadní. První den po operaci jsem byla v pohodě, jen mi ještě nešlo si moc sedat. Ale hned od úterka v pohodě. Trošku sedání bolelo, ale jen chvilku, pak to bylo dobrý. Stehy nemám žádné, tudíž nikam nemusím jezdit na jejich vyndávání. Měla jsem pouze ty nalepovací a ty jsem sundala po 5 dnech a ranky jsou krásně zhojené. Po 24 hodinách poprvé můžete sundat stahovací prádlo a osprchovat se. Rozbrečela jsem se, když jsem viděla, že už tam není, to co mě tolik let /přeháním, je mi 23/ trápilo. Jediné, co mi maličko vadilo a ještě vadí, že mám po celých stehnech obrovské podlitiny, ale to prý má jen málokdo. U sebe jsem to čekala, protože na modřiny hodně trpím. Nejdřív byly černé a teď po 10dnech už mizí a jsou žluté. Chci ještě napsat, že po 10 dnech mě absolutně nic nebolí, jsem v pohodě, v práci nikdo nic nepoznal /nosím, naschvál širší kalhoty/a přítel se raduje se mnou. Stahovací prádlo musím nosit pouze 14 dní. Takže už se nemůžu dočkat neděle, to bude moje premiéra. Ale už teď to vypadá super, konečně mám pěknou štíhlou postavu a ty podstavce pod zadkem jsou pryč!!! Stálo mě to 23.000,- a 1.200,- za stahovací prádlo. Ale stálo to za to.Takže holky koukněte na stránky doktora Waltera Linzera. Operuje v Praze a Břeclavi, tam jsem byla já, a tam operuje v pátek, sobotu a neděli. Jo a nemám nikde žádné nerovnosti nebo bouličky, či co jiného ošklivého. Prostě čistá práce.

Lucka (Čt, 5. 2. 2004 - 09:02)

Ahoj Repelko - už taky někdy chodím bez návleku. Válečkuji každý den před spaním cca 3minuty. A ty jak moc válečkuješ? Jsem akorát zklamaná, že spodní bříško mi zůstalo větší než horni :-(. Hrbolky nemám žádné.

Káťa (St, 4. 2. 2004 - 00:02)

Ahoj holky, mohly byste napsat něco víc o těch hrbolcích co se po liposukci dělají? Zajímalo by mě, jak moc jsou viditelné a jestli třeba časem zmizí. Díky

Repelka (Po, 26. 1. 2004 - 20:01)

Ahoj Lucko.Tak taneček jsem přežila a všechno v pohodě.Cítila jsem se dobře,zatancovala jsem si a nic mě nebolelo.Možná až druhý den se mně zdálo že to mám trochu citlivější.Ptala jsem se doktora,řikal že ten jeden věčer to tělo zvládne a že můžu.Jinak prádlo stačí když budu nosit 5 týdnů.Myslím si to taky pokud se budu cítit dobře a nebudu mít problémy.Dnes jsem byla po 20ti dnech od zákroku poprvé v práci.Byla hoňka,plno pohybu a žádné omezení nebo bolest jsem necítila.Vše O.K.Ještě válečkuješ?

Lucka (Pá, 23. 1. 2004 - 14:01)

Repelko a nemáš strach jít bez toho stahovacího prádla? Mně doktor řekl že ho mám nosit měsíc a potom další měsíc si ho mám zdělávat pouze na noc. Teď bez něj mám být tak maximálně 4hodiny říkal. Pak dej vědět jak jsi dopadla po tom plese -jestli se ti třeba nezvětšíl otok atd... Podle tebe se rozhudnu jestli začnu chodit někdy bez něj i přes den. Dik Lucka

Repelka (Pá, 23. 1. 2004 - 12:01)

Čauky Lucko.Modřiny už mě taky opustily a jestli mám otoky dokážu těžko posoudit,doufám že ano a že to půjde ještě dolů.Ale i tak jsem spokojená,zadek působí menším dojmem protože zmizely ty boční podprdelníky.Břicho bude taky fajn,jen doufám že se s tím popere má kůže a stáhne se.Nepatřím totiž mezi nejmladší.Zítra jdu na taneček a neberu si stahovací prádlo tak snad to přežiji.Měj se pěkně.

Lucka (Čt, 22. 1. 2004 - 14:01)

Ahoj Repelko, tak to ti odsály tuku asi jako mně. Už ti zmizely otoky? Já jsem sice bez modřin a podlitin, ale bříško mi připadá manší jen o malou trošičku. Vrchní část břicha mám celkem ok - na spodní mám však o cca 1cm do předu větší "škraloup". Dík za info. (Doufám že to mám ješte oteklé a splaskne to výrazněji...)

lena (Út, 20. 1. 2004 - 15:01)

Holky nebyla jste nektera na klinice Pamela na Praze 6? http://pamela.aktualne.cz/maji tam dobre ceny, ale radsi bych slysela nejake reference. Diky

kesyna (St, 14. 1. 2004 - 14:01)

Vendulko,nebyla jsi u paní doktorky Stratilové?Taky přemýšlím o břichu,ale zatím nemám odvahu.Na druhé straně mám udělanou augmentaci prsou a jsem strašně spokojená a to určitě bylo cítit víc :-)

Repelka (St, 14. 1. 2004 - 13:01)

Podívej se na www stránky různých klinik v Tvém městě,někde mají i ceny.Může se to totiž lišit také podle kliniky,kraje atd.Sama si vybereš kde je to pro Tebe nejlepší.

monika (St, 14. 1. 2004 - 11:01)

prosim te tak jenom orientacne. ja bych mela zajem o vnitr. a vnejsi stehna, boky a kolena

Repelka (St, 14. 1. 2004 - 11:01)

Ahoj Lucko,na břichu mám jizvy dvě a také po dvou stezích.No podlitiny mám zajímavý,asi na břichu nic moc,jen vidím slabý žlutý okraj pod prsy.Nějaké malé modřiny mám v pase na boku směrem k zádům tak nevím kam až vysávali.Pan doktor říkal že mi vysál 2,9 ale napsal 2,5 tak tomu nerozumím jak to myslí.Samozřejmě to je dohromady se stehny.Dnes jdu na kontrolu,se snad dostanu k nějakým papírům a něco vyčtu.Jinak nechci být zklamaná,takže měření zatím nechávám v klidu až odezní otoky.Já je tedy nevidím ale asi jsou ne?Jinak jsem hned druhý den nasadila Wobenzym,ten je proti otokům atd.tak snad mi pomáhá - že se cítím dobře.Měj se pěkně.Ahoj Moniko,jsem z Brna a zákrok jsem podstoupila na Berkové.Myslím že cenu si určuje sám doktor-je tam nějaké rozmezí.Dostala jsem slevu že jsem toho měla najedenkrát víc a i z jiných důvodů,takže psát ti ji by bylo zavádějící.

monika (St, 14. 1. 2004 - 08:01)

ahoj Repelko, prosim Te kolik si zaplatila za liposukci bricha a vnitr. a vnejs. stehen? A kde jsi ten zakrok prosim te podstoupila?? dekuju za odpoved

Lucka (Út, 13. 1. 2004 - 21:01)

Ahoj Repelko,je to náhoda -já jsem po liposukci celého břicha dnes 5tý den :c). Jsem stejně spokojená jako ty, ale okolo pasu jsem ba naopak o trošičku širší a to díky otokům. Mám docela dost modřin. Krevní sraženiny mám hodně v okolí podbříšku -máš je také? Kolik máš na bříšku jizev? -Já 3 a každá má dva ztehy. Odsály mi 1,3litru a tobě? Zatim čao Lucka

Repelka (Út, 13. 1. 2004 - 13:01)

Ahojte!Dnes jsem 6 den po lipošce celého břicha,vnitřních a bočnich stehen.Sedím u počitače,stahovací prádlo se suší a můžu říct že jsem v pohodě.Zítra jdu tahat stehy.Byla jsem pod celkovou narkózou,problémy s ní nemám.Už teď můžu říct že jsem spokojená,hlavně břicho vypadá báječně.A to jsem ještě asi opuchlá.Bolest po operaci byla snesitelná ani jsem nepotřebovala léky proti bolesti.Den ode dne zlepšení co se týče ležení.Teď už si ležim jako před zákrokem,jen to stahovací prádlo mě hrozně znervózňuje.Jestli to budete mít všichni tak jak já tak se ničeho nebojte a jďete do toho.Zatím jsem spokojená.Mějte se fain,hodně stěstí.

Maja (Po, 5. 1. 2004 - 17:01)

Vendulo, Tvoje zkusenost mi vlila odvahu do zil a dnes vecer mam konzultaci na GHC Klinice v Praze. Moc rada bych se Te zeptala na par detailu a mozna i s Tebou zkonzultovala co se dozvim od pani docentky. Muzu Te pozadat o Tvuj mail, abych Ti mohla zitra napsat o cem jsme dnes vecer na konzulataci mluvily.Moc predem dekuji.Maja

StrášaH (Po, 29. 12. 2003 - 09:12)

Ahoj holky,uvažuji o liposukci. Nejspíš tumescenční. Na Netu jsem našla dvě kliniky - jednu v Havířově, druhou ve Znojmě. Poradíte mi, jestli je nějaká v Praze? Díky.Pěkného Silvestra a hodně štěstí v novém roce.StrasilkaH"seznam.cz

Karla (Út, 23. 12. 2003 - 10:12)

ahoj Sametko a další holky, já vás zdravím z práce, kde pěkně sedím a netrpím po lipošce, je mi docela fajn. Přeju vám všem krásné vánoce a hodně zdravíčka, štěstíčka a krásné postavičky v novém roce. Jinak Bubu tebe to vůbec nebolí??? mělas vysátý i zadek??

kaja (Pá, 19. 12. 2003 - 21:12)

Ahoj, přemýšlím nad tim, tak pročítám všelijaké informace a dočetla jsem se o nějaké ultrazvukové a vibrační metodě. Máte s tím někdo zkušenost, nebo nevíte jestli je výsledek nějak zásadně rozdílný? A kde v Praze je to tak nejlepší podstoupit?

Reklama

Přidat komentář