Reklama

Tresty v práci

Návštěvník (Pá, 29. 7. 2022 - 23:07)

taky jsem šéfce po holé prdeli naplácala vařechou jak malé holce :)

já jsem si zku… (Pá, 29. 7. 2022 - 23:07)

take jsem se stala obeti sikany.nejprve jsem sla za vedouci at me neprodluzuje smlouvu ta jim to hned vyzvonila a bylo to jeste horsi. ted skoro 21let neziju jen prezivam beru antidepresiva.nikdy bych neverila jak moc jsou lide zli.milionkrat jsem chtela odejit ale jinam take nenastoupim trpim nespavosti a boji se i do jineho zamestnani myslim ze vsude je nejaka svine.vzdy jse verila ze sekazdemu vrati co zasel ale dnes uz neverim ve spravedlnost.ti nejzlejsi maji nejvetsi stesti :-))) sam

Franta (Út, 26. 7. 2022 - 11:07)

A dostávají i kolegové/kolegyně, nebo je to tvoje specialita?

MAgda (Čt, 28. 7. 2022 - 09:07)

holky dostávájí, co vím

MAgda (Čt, 28. 7. 2022 - 10:07)

Kolegyně mi včera ukázala zadek :D

Fanda (Čt, 28. 7. 2022 - 15:07)

A která jste dopadla hůř?:) A to dostávají jen holky? To asi není úplně fér, ne? Nevěřím, že pánové a starší dámy pracují na 100%

MAgda (Pá, 29. 7. 2022 - 12:07)

ale my jsme v oddělení jen holky :D čtyři

Fanda (Po, 1. 8. 2022 - 12:08)

Aha, pak je mi vše jasné. A taky rozumím paní šéfové, to jinak ani zvládnout nejde:) Měl jsem před časem podobný kolektiv - dokonce 6. Byly skvělé, ale někdy to bylo o nervy:)

MAgda (Út, 2. 8. 2022 - 07:08)

No asi tak nějak. Navíc věkově 26-32 let, takže ona je jako naše mamina.

Klára (Út, 26. 7. 2022 - 09:07)

Tak to jsi překvapila Magdi, ještě jsi nedodala, zda to bylo zaslouženě. Pokud ano, sázela jsem na tebe, že se poučíš a vypadá, že jsem se zmýlila:)

A. (Čt, 23. 6. 2022 - 08:06)

Tak ji ty blbe vytahej taky.Třeba za kozy jestli ještě nějaký ta stará krůta má

:-))) (Čt, 23. 6. 2022 - 08:06)

Taky se stalo ,že jsem šéfce naplácala na holou zadnici.

Návštěvník (Čt, 23. 6. 2022 - 08:06)

ja sem dostal výprask naholou za pozdějši přichd do prace od šefky .

zkusila jsem dost (Čt, 23. 6. 2022 - 08:06)

take jsem se stala obeti sikany.nejprve jsem sla za vedouci at me neprodluzuje smlouvu ta jim to hned vyzvonila a bylo to jeste horsi. ted skoro 21let neziju jen prezivam beru antidepresiva.nikdy bych neverila jak moc jsou lide zli.milionkrat jsem chtela odejit ale jinam take nenastoupim trpim nespavosti a boji se i do jineho zamestnani myslim ze vsude je nejaka svine.vzdy jse verila ze sekazdemu vrati co zasel ale dnes uz neverim ve spravedlnost.ti nejzlejsi maji nejvetsi stesti :-))) sam

Magdalena (St, 22. 6. 2022 - 08:06)

ahojte, je mi 28 let, v práci jsem 3 roky po výšce, pracuji na krajském úřadě. Minulý týden mě překvapila šéfka (55 let fajn ženská), když jsem v kanclu s nohama na stole četla časopis :) no, reakce byla ještě víc překvapující pro mě. řekla mi, a´t přijdu k ní do kanceláře a nachystám si zadek. Nechápala jsem, což jsem záhy rychle pochopila, u ní v kanclu vytáhla ze skříně kožený pásek, zamkla dveře a oznámila mi, že to vyřešíme výpraskem na holou. V tom okamžiku překvapení jsem neměla sílu nic říct. Skončila jsem ohnutá přes stůl, se sukní nahoře a na zadku mi přístalo asi 15 švihanců páskem. Odešla jsem se zvláštním pocitem a pálívým zadkem. Šéfka o tom vůbec nemluví, chová se normálně velmi hezky atd

warp (St, 22. 6. 2022 - 10:06)

Hezky. Když si ani neprotestovala, tak to asi nebylo naposledy. Je ve věku tvé mámy, takže možná má doma dceru, kterou trestá podobně, a proto to zkusila taky na tebe. Doma si se přiznala nebo to máš jako tajemství?

Magdalena (St, 22. 6. 2022 - 12:06)

hele asi jsem ani nestihla protestestovat, byla jsem hoodně překvapena. Pak jsem se jen snažila držet, štípalo to jako prase. Doma? ano, prdel byla spatřena :D

warp (St, 22. 6. 2022 - 12:06)

To ti věřím, dostat na holou v práci není zrovna každodenní záležitost. Je zvláštní že si snažila vydržet, a ne se nějak vysmeknout nebo přerušit ten výprask. No asi si už párkrát možná jako dítě na zadek dostala, a tak si zvyklá při výprasku držet. A doma zadeček jenom spatřen? Bez nějakých poznámek nebo následků?

MAgdalena (Čt, 23. 6. 2022 - 08:06)

No, přišlo mi trapné tam vyvádět. Vydržet se to dalo, jen jsem nikdy nedostala páskem na holou, tak mě ta pálívá bolest překvapila. Ano, na zadek jsem doma dostávala od mamky.

Klára (St, 13. 7. 2022 - 16:07)

Zdravím, docela jste mě mile překvapila za takový celkem rozumný názor. Jsem o generaci starší a měla jsem vždy zato, že šéfa nebo šéfovou je potřeba respektovat a když něco provedu, ponesu následek. Neměla jsem s tím problém zamlada, když jsem musela zkousnout i takové nepříjemné věci a v současné době slýchávám často, že takové tresty do moderní doby nepatří. Nejsem dinosaurus, ale myslím, že zrovna se Vaše šéfka zachovala správně. Věřím, že zadek už je v pořádku a v práci už si opravdu nohy na stůl nedáte:). A znovu říkám, palec nahoru za takový přístup ve Vašem věku v dneční době, i když rozumím, že radost Vám to nedělalo.

Reklama

Přidat komentář