Reklama

Liposukce

Kvítko (Út, 13. 4. 2004 - 14:04)

Ahoj Zuzi, jaký zoufalec? V tvém věku mám nejlepší kámošky a ani jedna mi nepřijde jako na čtyřicet - dokonce už mají čtyřicítku za sebou ;). Podle toho, že se o sebe staráš, nebude to tak zoufalé ... Když já hledala kliniku na liposukci, chtěla jsem zkusit Průhonice - protože jsou blízko, tenkrát mi řekla kámoška, že ne, že tam jsou blbý doktoři. Do teďka nevím, jestli je to tak nebo ne. Je to svým způsobem risk, ale my s Martinou jsme spokojené s panem doktorem Vrbickým ... takže držím palce a víc uvidíš při konzultaci. Výšku a váhu máme podobnou - s výškou kupodivu nehýbu a mám ji stabilně 168 cm, ale ta váha se mi občas posune až na 70 kg. A to už mě pak vážně nebaví ...

Zuza (Út, 13. 4. 2004 - 13:04)

Ahojky Martino,miry i vek uz patri do kategorie zoufalec. Ctyricitka na krku a pri 168 cm uz peknych 68 kg. :-))) ale ja to tak nevnimam, krome tech kejticek to neni takovy dramo a tech se zbavim jen amputaci nebo snad liposkou. A miminko uz je skoro desetilety. Uz se nemuzu dockat toho zakroku. Pridala jsem na intenzite cviceni, aby se kuze pripravila na stazeni, az to vycucnou, aby mi tam nevisely pytliky...ale mam dobre geny, zatim se stahovalo vsechno, jak se ma...i prsa se po porodu z desitek zase scvrlky na obligatni trojky, aniz bych si o ne musela zakopavat. Desi me zase, jak se tu rozepisuji o Vrbickym, jak je neco spatne....ach jo, ale asi by clovek mel byt pripraveny na vsechno.

Kvítko (Út, 13. 4. 2004 - 13:04)

Ahoj Jani, mail jsem zatím nedostala. Já se ráda podělím o své zkušenosti, jenom aby jsi nejela zbytečně do Prahy ;). Není to pro tebe za rohem. Domluvíme se tedy na 17:15 ve vestibulu metra (u východu) na nám. Míru. Telefon tvůj mám - stačí prozvonit a to by bylo, abychom se nenašly. Kdyby se něco změnilo dáme si vědět - nejlépe smskou. Číslo ti pošlu mobilem. Tak zatím!!! ;)

Martina (Út, 13. 4. 2004 - 13:04)

Ahoj Zuzo,ty uz mas mimco? kolik ti vlastne je? napis nam nejake miry vahy a tak jo?

JANA (Út, 13. 4. 2004 - 13:04)

KVITKO,PSALA JSEM TI MAIL A ASI TI NEDOSEL,TAK TI PISU ZASE KLASICKY.NA KONZULTACI JSEM SE JESTE NEOBJEDNALA.CHTELA BYCH SE S TEBOU ALE SEJIT.TOHO 19.4. BYCH SE METREM DOSTALA NA NAM.MIRU A POCKALA NA TEBE.JESTE NEVIM CO BUDU MIT NA SOBE A RPOTO JSEM NAPSALA CISLO NA MUJ MOBIL.KVITKO,RADA BYCH S TEBOU POKECALA-JESTE NEJSEM ZCELA ROZHODNUTA JAKOU METODOU SE NECHAM VYCUCNOUT,ALE KAZDOPADNE NA LIPOSKU PUJDU.UZ SE NA SEBE NEMUZU KOUKAT,PRIPADAM SI JAKO TEHOTNA!NEBOJ NEBUDU TE ZBYTECNE ZDRZOVAT.PA.JANA

sametka (Út, 13. 4. 2004 - 12:04)

Kvitko, ja byla na kotnicich....Karlo: muzeme se sejit... ale jeste nevim kdy, na tu operaci jdu 21.4. (streda v 7,30 ci jak)JANO: dekuji za solidaritu:)

Kvítko (Út, 13. 4. 2004 - 12:04)

Ahojky Jani, vidím, že jsi zvolila ultrazvukovou liposukci - tak nevím, jestli ti setkání se mnou bude k něčemu. Já jsem totiž byla na tumescentní. Možná by bylo lepší se setkat s někým, kdo už byl nebo uvažuje o stejné liposukci. Nechám to na tobě. Nezodpovím ti spoustu otázek. Už jsi se objednala na konzultaci? Držím ti palce, ať ti to vyjde brzy, než člověk ztratí odvahu :).

JANA (Út, 13. 4. 2004 - 11:04)

AHOJKY SAMETKO,V TOM MAS PRAVDU,ZE KAZDY BY MEL ZODPOVIDAT ZA KVALITU SVE PRACE,EVENTUELNE PRIZNAT SVE POCHYBENI A NAPRAVIT TO.LIPOSUKCE NENI ZROVNA LEVNA ZALEZITOST A TAK I JA BYCH OCEKAVALA,ZE MI NAVRHNOU NOVY ZAKROK.SAMETKO,SNAD SE TAKY SEJDEME POKUD BUDES CHTIT-SAMOZREJME POZDEJI PO TVEM ZAKROKU.JA POTREBUJI ROZSAHLEJSI ZAKROK A CHTELA BYCH JIT NA ULTRAZVUKOVOU V PRAZE USTAV ESTETICKE MEDICINY.DLE CENIKU 3 OBLASTI STOJI I S NARKOZOU,HOSPITALIZACI,KONTROLOU A PRADLEM-STOJI 32 TISIC KC.BUDU VEDET VICE PO KONZULTACI NA KTEROU SE CHCI OBJEDNAT.ZATIM DRZIM PALECKY AT TI TO DOBRE DOPADNE.PA.JANA

Kvítko (Út, 13. 4. 2004 - 10:04)

Ahojky Jani, v 16:50 na Hradčanské nestíhám, pracuji do pěti a to v Modřanech. Což je tak dobrou hodinku cesty na Hradčanskou. Leda, že by jsi zvládla (a myslím, že v pohodě), se mi přiblížit, tzn. z Hradčanské jet metrem na náměstí Míru (je tam víc hospod :))a tam počkat ve vestibulu u východu (cca kolem 17:10-17:15, to bych mohla nějak udělat). Hlavně zjisti, kdy ti jede bus zpátky, ať stíháš. Dej vědět, můžeš i na můj mail, ať tu nezdržujeme :). Leda, že by se některá chtěla přidat :). Jak dopadly Velikonoce? U mě v pohodě, už mě boky vůbec nebolí, takže malý výprask mi neublížil.

Karla (Út, 13. 4. 2004 - 09:04)

čau Kvítko a Sametko, tak pročítám Vaše příspěvky o té sestřičce a mudr. vrbickém a koukám. Moc mi nesedí, že je sestřička nic moc, to by si neměla podle mě dovolit. A podle mě kdyby byl mudr. vrbický profesionál, tak by se měl k neúspěchu přiznat. Jinak ráda bych se s vámi viděla, klidně i před Tvým zákrokem sametko, pokecáme. Já stejně i když je to prdlý, tak ten zákrok při dlouhém sezení mírně cítím, nejedná se už vůbec o bolest,a le vím o tom...Mám ale moc velkou radost, že jsem se k tomu odhodlala. Fakt to stojí za to. čau K.

JANA (Út, 13. 4. 2004 - 09:04)

AHOJKY KVITKO,RADA PRIJEDU NA POKEC A TO 19.4.BUDE ALE ZMENA;POJEDU AUTOBUSEM A V PRAZE NA HRADCANSKE BUDU V 16.50 HOD.TAM NA TEBE POCKAM AZ SI ME VYZVEDNES.MUZES MI ZAVOLAT NA MOBIL 607226805.BUDE TI TO VYHOVOVAT?PA.JANA

Kvítko (Út, 13. 4. 2004 - 08:04)

Ahoj Sametko, byla jsem na bocích, prdel jako takovou prý pan Vrbický nedělá - tam by taky něco šlo odsát, ale zrovna konkrétně tyhle místa jdou sundat i cvičením, boky jsem zkoušela shodit 5 let - než jsem se odhodlala k liposukci. Samozřejmě mě ty boky dělaly ještě větší prdel ;). Ty jdeš asi ambulantně, viď? Kdyby ne - ráno bychom se na kontrole mohly vidět, já totiž jdu den po tobě :). Dorovnávat ti bude kterou z partií, ty vnitřní stehna? Mojí kamarádce tvrdil, že je nedělá, protože si připadá jako gynekolog?!

deny (So, 10. 4. 2004 - 06:04)

ahoj holky...i já jsem měla problém, jak zjistit co nejvíce info o liposukci, tedy hlavně info od vás, co už jste na ní byly (pocity, bolest, typy). a tady jsem si přečetla většinou samou chválu (i když za posledních 14 dní se to trošku změnilo), takže jsem se rozhodla a šla. nebála jsem se bolesti, jen mi vadilo nosit to prádlo. taky jsem se bála - co když jsou to vyhozené peníze (i když jak koukám, nestálo mě to tolik - celé břicho - horní i spodní + pobyt, celková anestezie a prádlo 14500,--). ale jak už někdo psal - nemůžu se teď na sebe vynadívat:-))) a to jsem teprve 11 dní po zákroku, ale už při prvním pohledu jsem říkala, i kdyby to zůstalo takhle, tak je to o 100% lepší...nemohla jsem uvěřit, že to, za co jsem se styděla několik let během hodiny zmizí. uvidím ještě, jestli nebudou nějaké hrbolky, atd., ale zatím jsem velice spokojená - 11 dní od zákroku a už 2x jsem musela prádlo přešívat - zmenšovat. je fakt, že mě to nastartovalo i držet dietku - když už, tak už (margitovu mám vyzkoušenou a fakt funguje:-)) prostě do léta budeme všechny krásné!!! cítím se teď fakt mnohem líp a hlavně to sebevědomí... mám na sobě ještě spooousty práce, ale jsem ráda, že jsem zákrok podstoupila. díky vám za to, že jste mě k tomu dokopaly:-))) přeji krásné velikonoce a co nejmenší výprask...

sametka (Pá, 9. 4. 2004 - 16:04)

Kvitko,btw. ta ultrazvukova je pro mne posledni zachrana kdyz ani napodruhe to Vrbickemu nevyjde....je to totiz docela draha zalezitost.

sametka (Pá, 9. 4. 2004 - 16:04)

opravuji - se stehny.

sametka (Pá, 9. 4. 2004 - 16:04)

Kvitko,byla jsem u Vrbickeho na vnitrni kolena a vnejsi kotniky.nevim z jakeho stupidniho duvodu se mi prave tam uklada tuk,jako prdel mam taky velkou ale tu shodim i bez liposky,ale z tech kolen a kotniku ten tuk ne a ne vyhnat,tak me to nas...lo a sla jsem:)Byla jsem v zari 2003 a jdu 21.4. na opravu.Doufam,ze to dopadne dobre. Jinak me paragon vystavili ihned jeste pred operaci,ptali se me ale jestli chci. V podstate je mi to jedno,ale rekla jsem si ze jo,to je vzdycky pri reklamaci dobre mit neco v ruce:)Jelikoz se s Vrbickym zadna smlouva nepodepisuje.On je jinak hodny,jak se byl na nas po operaci na luzka podivat i o vikendu jak se hojime a tak, to zas nemuzu na jeho adresu rict nic spatneho,ale je fakt ze kdyz udela pruser,moc se k nemu nepriznava:-)Tys byla s prdeli a ted chces jit se steny?:)

Kvítko (Pá, 9. 4. 2004 - 15:04)

Já myslela Sametko, že jdeš na ultrazvukovou liposukci, nějak se přiznám, že ty příspěvky motám ;), ale je to dáno stresem, rychle přečíst, napsat a zase do práce ... Takže jdeš teď na opravu k Vrbickému?Chová se zřejmě - jako každý koho bohužel v tomto státě znám - člověk se kolikrát bojí na něco stěžovat, v restauraci má strach, aby mu pak do jídla neplivli atd.. A přitom stačí přiznat chybu a domluvit se. Držím pěsti ať ti dorovnají a seš spokojená. Já byla asi jednoduchý tukový případ a nebylo co řešit. Sestřičky se opravdu míchají do řeči, ale na jejich názory moc nedám. Měla jsem štěstí na jednu - starší, ale měla obarvenou hlavu a fakt se snažila aby mě vpichy nebolely. Horší bylo, když jsem po ní (až na kontrole, tedy za 14 dní po vysátí :)) chtěla paragon, který mi předtím ani nenabídla a přece jenom jistota je jistota a já fakt nekradu.To jsem si něco vyslechla ... takže plánuju akci bonboniéra, aby se mi tentokráte nepomstila při vpichování. Sice uplácet se nemá ... ale bolest taky nemusím. Třeba přeháním, ale jsem takový dobrák od kosti ;). Kdy jdeš na dorovnávání? Budu držet palce.A na čem jsi byla? Já vím, že asi přečtením příspěvků bych to zjistila, ale tohle bude třeba rychlejší :).

sametka (Pá, 9. 4. 2004 - 13:04)

Kvítko,mas pravdu,ja na tom jsem nejak podobne jako ty,akorat ze u me ten efekt liposky extra viditelny neni, cili jsem vyhodila prachy do lufut,ale to by me az tak nestvalo jako to,ze Mudr. Vrbicky je jistym zpusobem,no jak bych to nazvala "slepy". On kdyz udela neco spatne,tak se tvari ze preci je vse v naprostem poradku. Proste takovej trosku alibista.Po neuspesnem zakroku rekne ze s tim se nedalo nic jineho delat,prtom na vstupni konzultaci tvrdi neco uplne jineho...proste jako kazdej kdo svoji praci spacka a nechce nest nasledky,tak i on ma pak plno hustejch reci,a v tom mu uplne vzorne asistuji i jeho sestricky,ktere jsou sice mile,ale pokud clovek kritizuje provedeny zakrok, tvari se zcela udivene stejne jako pan doktor:) Navic ta starsi sestricka,takova tmavovlaska,tak ta je pekna sadistka. se proste s nicim nesere,ji nezajima ze cloveka neco boli,ze je po operaci a ze treba kdyz neco krvaci ze to muze bolet.....nemam s tim dobre zkusenosti,ale jelikz mi to dorovnaji temer zdarma tak tam jdu na opravu,doufam ze nedopadnu jeste hur nez na uplnem zacatku.a navic i bez penez:) snad ta ma sazka do loterie vyjde i kdyz procento je mizive:)

Kvítko (Pá, 9. 4. 2004 - 13:04)

Naprosto souhlasím Sametko, opravdu si chce ověřit plastického chirurga a úplně nejlepší je, když má člověk možnost, vidět pár holek, kterým to dopadlo dobře, nebo i ne .. prostě vědět, co nejvíc. Já šla do celé liposukce celkem naslepo. Sice jsem si pár příspěvků tady přečetla, hodně mě zajímala ultrazvuková liposukce .. ale chtěla jsem to hned teď a jen na konzultaci byl termín pro mě nepřípusný. Riskla jsem pana doktora Vrbického, který se i cenově blížil mé věčně prázdné peněžence :) a měla jsem štěstí. Zatím jsem fakt spokojená, jizvy se krásně hojí a já se na sebe neumůžu vynadívat - no trošku přeháním, ale mám po komplexu z boků, to je fakt.

sametka (Pá, 9. 4. 2004 - 13:04)

JANO,mne kdybys videla pred a po zakroku,by ti to nic nedalo. Ja mela delanou liposku na velmi male rozloze, cca 10 cm2,a ted mi jdou dodelat korekce jen na jedne noze na cca 5x5 cm. Cili to jsou opravdu drobnosti. Ja se na ty vase velke odsavane plochy vubec nechytam:) Me nikdo nemusi videt,pohled na mne ho akorat odradi a poradi mi at si dam odsat i cely zbet tela:))))) ale ne,delam si legraci, zvedave jsou hlavne holky pred zakrokem,jestli do toho jit nebo ne, tedy ty co vahaji.Ale jioste je jenom jedno, at to uvidite treba u deseti holek pred a po ze to maji perfektni,tak to jeste nezarucuje,ze nebudete zrovna tou nestastnou jedenactou,ktere to tak dobre nedopadne.Ta liposka asi jako kazdy chirurgicky zakrok na tele je vlastne sazkou do loterie. Spis bych chtela videt reference chirurga a jeho atestaci nez par "vydarenych" holek:)Ale to je jen muj nazor. Zdravim vsechny a hezke velikonoce!

Reklama

Přidat komentář