Reklama

Liposukce

Repelka (Čt, 27. 11. 2003 - 19:11)

Zdravím všechny:Nazdárek!Hanko,jsem z Brna,takže na lipošku jdu tady v Brně.Musím se přiznat že mi zákrok bude provádět přímo pan primář kliniky co se zná s mým maželem a i proto mi udělal nádhernou cenu.Nechci proto raději psát ke komu jdu.Možná až po zákroku.Doufám tedy že když je to sám šéf že mi to udělá hezky.Když jsem se ptala na nerovnosti tak řekl že se to musí udělat tak aby tam nebyly.Mám strach,samozřejmě,ale zároveň už se těším.Konec komplexů?Hurá už aby to bylo.Sametko,děkuji za odpověď.Jsem ráda že tu všechny jste,člověk se doví víc něž od doktorů, trošku pozná do čeho jde a pak bude možná lépe připraven.

sametka (Čt, 27. 11. 2003 - 16:11)

BUBU:byla jsem u Mudr. Vrbickeho. Tady v Praze 4 na Roztylech.Mozna to tam nektera znate. Prijemny lekar. me staly kotniky i kolena dohromady jen 8,000,normalne stoji 1 oblast 8 cili jsem mela platit 16 ale jelikoz to byly opravdu male mista k odsati,tak o zredukoval na osm.

Hanka (Čt, 27. 11. 2003 - 06:11)

Repelko, kam jdeš na lipošku? a kolik tě vyjde?

bubu (St, 26. 11. 2003 - 14:11)

Sametce: toho 13.12. držíš pěsti mně, je to od Tebe moc hezké. Včera jsem ještě psala mejla panu doktorovi, že bych chtěla dělat obě oblasti (vnější i vnitřní stehna) najednou a že mi to pořád nedá spát. Večer mi volal na mobil a byl moc milej, všechno mi vysvětlil, takže už spát můžu. Neříkal mi sice o těch lymfatických cestách, ale vysvětlil mi, že do mě nemůže napustit neomezené množství supertumescenčního roztoku, množství závisí na tělesné hmotnosti. A kdyby jej rozdělil do dvou takhle velkých oblastí, tak by to nemělo ty pravé účinky.Věřím mu a tak si za těch 14 dní dám jenom ty vnější stehna. Navíc mi řekl, že se často stane, že se kůže nad odsátým místem stáhne a vnitřní stehna se opticky taky zmenší. Že prý sama uvidím, jestli je pak ještě budu chtít odsát taky.Pan doktor vypadá dost zkušeně, taky mu už je něco přes 60 a má strašně příjmenou manželku, která mu dělá takovou manažerku. Cena je dost vysoká, ale jeho předchozí zkušennosti v SRN a počet provedených liposukcí tam i tady kolem 2000 mluví za vše.Jsem zvědavá, jestli se v něm nepletu. To zjistím až po a pak vám všem poreferuju.Moje ségra byla na lipošce(klasické) před dvěma lety a je docela spokojená. Mám u ní podporu a u mámy taky, takže se mi rozhodovalo docela lehce.Jenom jsem si musela naspořit.Tys byla kde, sametko? A kolik Tě to stálo? Už si nepamatuju, jestli jsi o tom psala, promiň.Zatím ahojBUBU

sametka (St, 26. 11. 2003 - 13:11)

jo a 19.12. taky drzim palecky!:))a nevsimejte si tech pravopis. chyb. pisu to v praci,narychlo a nectu si to po sobe,neni na to tady cas.

sametka (St, 26. 11. 2003 - 12:11)

Repelko-no co jizvy hojeni a vzhled?je to jako s kazdou operaci.Boli to po zakroku,(ale ne dlouho,i kdyz jak vidim tu karlu,tak asi jak u koho,dalo by se statisticky rict,ze po tumesc. je 95% pacientu bez potizi), mista kde neni extra narusovan lymf.system (vnejsi boky,zadek) otekaji mene,vnitrni stehna otekaji vice a boli i vice.(bricho je pry i¨ndividualni,a pry to vubec neboli zeny po urazu bricha,kdyz uz jednou bylo operovane anebo po cisarskem rezu,protoze ten sval uz jednou rozriznut byl,tak tam neni jiz tolik citlivych nerv.zakonceni). jizvy zustavaji po tumesc. malinate...ze zacatku,prvnich par mesicu jsou tmavsi, asi jako pigmenotove znamenko...postupne blednou,stejne jako kazda jizva,cili tak za rok uz mozna bude bleda jako kuze kolem.velikost je malinkata,kdyz zblednetak ji ai nebude videt dle meho,a je velka asi jako velke "O" tady napsane.nebo o neco vetsi.nebo mensi,zalezi jak velkou kanlu doktor pouzije. je tady ovsem riziko jistych nerovnosti,coz ale zalezi jiz na stesti,nahode zrucnosti lekare a mnoha jinych faktorech,ktere ve vzajemne kombinaci pusobi u kazdeho jinaci vysledek,cili toto ti nikdo nerekne jak to budes mit,pouzejak bys to mela priblizne mit. kazdopadne pokud je nyni stav neunosny,pak radim jit do toho.pak to mozna nebude 100% ale bude to lepsi. ale pokud chcete jen malou kosmetickou korekci,tak bych an to nesla...technika jeste neni tak daleko,aby dökazala divy,zejmena v detajlech. vim o cem pisu. ja mela vnitrni kolena a vnejsi kotniky,jinak tlusta nejak extra nejsem. a nohy nejen ze nemam dle svych predtav ale jeste je mam i nesymetricke,kazda je jina uplne,jina tloustka,jinak to mam vyrysovane a navic na jedne mam velke nerovnosti.a jak jsem jiz kdesi psala,lekar mi na to jenom rekl,ze po pulroce se ukaze vysledni efekt,tak jsem rada ze jsem na to sla v zari,ze v unoru pujdu na posledni kontrolu a kdyz nebude vse ok,tak mi udela jeste jednou liposku resp. dodelavku.a tedy do leta doufam budu fit,protoze jinak si neumim predstavit chozeni v suknich s takovyma nohama,se je stydim ukazat i vlastni mame. tak asi tak,k tomu vysledku. ale nebojte se holky, nebudu vam namlouvat ze nic strasneho to neni,je to kousek neprijemne,ale chce to odvahu asi jako vsechno, a nektere veci nejsou jenom rozmarem zen,ketere chteji byt krasne,ale primo nevyhnutnost zivota. takovy porod napriklad si taky zadna neprejem a presto jej pak stejne vsechny zvladneme. (byt pravda,kazda po svem).:)) doufam,ze jsem vam alespon trosku optimismu vlila do zil. 13.12. nekomu drzim palce,ani nevim komu!:))) ozvete se pak jak to dopadlo,asi nejdriv v novem roce si precteme co a jak:)

sametka (St, 26. 11. 2003 - 12:11)

bubu-co se tyce financni castky,tak to si kazdy doktor rekne sam,kolik za to bere,zalezi asi kolik ma pcientu,personal,jak drahe pronajima saly,a tak....a taky nakolik si vlastni praci ceni a duveruje ji. obecne plati cim vice dobrych referenci a zkusenosti lekar ma,tim se i sam vyse hodnoti,a pro pacienty plati,pokud se jim zda ze chce hodne,at si najdou levnejsiho,s rizikem. i kdyz to je vsechno dle meho velmi relativni, i drahej doktor muze byt bridil.a co se tyce ze to nechce delat vse najdenou,no me ten muj lekar vysvetloval proc to najednou delat nechce i kdyz to mozne je.kvuli lymfatickemu systemu v tele.pri zakroku je tento system narusen,proto jsou porusene casti otekle,a proto pokud chce zmirnit otoky a celkovou bolestivost i obtiznöst hojeni,a mozna i delku hojeni,tak to dela postupne,pry si ta lymfa rychlejc najde novou cesticku,kdyz neni narusena na vice mistech najednou.dle meho je to logicke a ma pravdu,i kdyz kazda by to chtela mit najednou hned za sebou.podivej treba na karlu jak ji to porad boli,i kdyz ji delal jen zadek-tohot se chteji lekari vyvarovat,aby ses pak mohla posadit a vnitrni stehna ty museji byt zvlast neprijemne.ale zase kazdy ma jiny prah bolesti a citlivosti - je to individualni,ale lekra pred operaci nevi jak na tom ktery pacient je,tak vsazeji na jistotu.ale pokud lekra operuje vse najednou,tak proste jde vedome do jisteho rizika.oni ti to nereknou nikdy ze riskuji a uvidi se co z toho bude,ale dle meho i oni casto cekaji na vysledny efekt,na bolestivost po zakroku,na formu hojeni se a jestli vubec se to povede.vzdty jsou to take jenom lide.stejne maji vystudovanou proste nejakou vysku,a nejsou stroje. ja taky,byt jsem ekonomka,nemuzu vzdycky zarucit,ze to co jsem vypocetla je 100% dobre , i kdyz na to mam diploma radu zkusenosti:)

Repelka (Út, 25. 11. 2003 - 21:11)

Ahoj všichni.19.12 jdu na liposukci vnitřních i vnějších stehen a celého břicha.Všechno naráz.Čtu si Vás už dlouho,hltám každé slovo,bojím se že budu vypadat ještě hůř.Myslím žádná jste nepsala co jizvy.Hojení a vzhled.

Karla (Út, 25. 11. 2003 - 13:11)

bubu.já měla pouze vnější, tj. boky a zadek. No a vnitřní stehna nepotřebuji, mám je naprosto bez tuku. Zato ty vnější, to bylo.Platila jsem 28 000 Kč celkem. Byla jsem v Esthé, asi nejdražší klinika. No hodně štěstí.Sametko, jak se vede?? Posílám můj mail- lumirovakarla"seznam.czahoj K.

Vanilka (Út, 25. 11. 2003 - 11:11)

Ahoj Bubu, řeknu Ti to je teda fofr ! :-) ale ta cena ?! Mám toho dost prolezlýho na netu, co se liposunkce týká a vychází to všude kol. 13-17 tis. Kč. Nebude Ti s těmi vnějšími stehny dělat i zadeček ? Jinak držím palce dál a čekám na Tvé zpravodajství :-)

bubu (Út, 25. 11. 2003 - 09:11)

Tak jsem včera byla na konzultaci u MUDr.Linzera a věřte tomu nebo ne, 13.12. jdu na to! Co mě ale překvapilo a pořád mi to vrtá hlavou, že mi pan doktor řekl, že nedělá vnější i vnitřní stranu stehen najednou.Sametko, Karlo a ostatní, vám je taky nedělali najednou?!A další překvapení byla cena! 23.000,- za vnější stehna, není to trochu moc?!Jsem z toho lehce rozčarovaná, ale rozhodně mě to neodradí.BUBUVanilko, díky za podporu! ;o)

Vanilka (Po, 24. 11. 2003 - 12:11)

Ahoj Bubu, jukni na http://www.volny.cz/liposukce/pages/odbornost.htmlJsem taky z Prahy, takže podej prosím hlášení, kde tady pan doktor funguje, jaký na Tebe udělal dojem a jaké má ceny. Díky a držím palečky ! :-)

bubu (Po, 24. 11. 2003 - 10:11)

Ahoj holky,tak jdu dneska na konzultaci k MUDr. Walterovi Linzerovi. Je z Brna, ale má konzultace i tady v Praze. Prý je to lékař, který tady u nás zavedl metodu liposukce v supertumescenci. Původně působil na plastické chirurgii v Německu. Kontakt mi na něj dala paní doktorka Stratilová z Brna.Neslyšely jste někdo o panu doktoru Linzerovi, byla jste u něj některá? Napište mi, ať se tak nebojím! ;o)BUBU

sametka (Pá, 21. 11. 2003 - 07:11)

CAu KARLO-taky se tesim az se sejdeme! :) No tak zas az taaaak strasne extra moc vystouply to nemam,ale i kdyz se podivam nekritickym okem tak tam proste nerovnost vidim,radove se jedna o centimetr. jako ze jde noha a pak o centimetr klesne a pokracuje dal...nebo min. 1/2 cm. on mi rikal ze mi udela zdarma dalsi liposku,uz jen ambulantne,ze za 20minut jdu domu. no a lymfodrenaz nevim ani moc co je....kam sa chystas?to bych treba sla s tebou. ja chodikla kdysi na ty zestihlovaci formovaci stoly slender you, tak tam bychom taky mohly zacat chodit. mne to docela hezky vytvarovalo postavu a temer bez namahy...zas se ozvi!

Karla (Čt, 20. 11. 2003 - 20:11)

SAmetko,díky za odpověď, moc ráda se s tebou uvidím. Už se těším až budu fit, abych vydržela sedět v náké kavárně.Jo a ta tvoje nerovnost, to je tak vidět? To je divné,že mohou zůstat takové nerovnosti. No takhle já to mám taky mírně na jedné straně hrbolatější, no ale je to spíš znát na dotek než na pohled. Ale pravdou je, že když se na to podívám kriticky tak taky vidím určité nerovnosti. No ale jsem spokojená, co se vizáže týče. Jinak prdel mám stále takovou vystouplou, ale jen zvrchu, ale to je fyziologické a je to svalstvo. Jsem prostě víc prdelatá než prsatá. Srandovní že, jak to popisuju. No a když ti to ten doktor udělá zadarmo to jako znamená co, že půjdeš znovu na liposukci anebo ti udělá jen lymfodrenáž. Já plánuju lymfodrenáž také, je to prý velice prospěšné po liposukci.No měj se moc hezky a zase se ozvi. K.

sametka (Čt, 20. 11. 2003 - 00:11)

Ahoj Karlo. No to je mi te lito fakt,ze takhle doma musis byt a boli te to. je to zvlastni veru.ja dnes byla prave 2 mesice po operaci na kontrole,mam to porad nerovny na jedne noze,ale doktor rikal ze otoky uplne docista zmizi az tak za pul roku,cili ze pry zvlast na nohou to jeste dost dlouho zvykne otekat,a ze pry mi to klidne pak srovna,zadarmo,jako reklamaci pry by to vzal ale ze pry az tedy pul roku po zakroku,tak se mam ozvat v unoru. no jsem tedy zvedava,moc me nepotesil,zase rikal sve oblibene "suplerove" rceni: "Mila zlata,pri liposukci se neda merit vysledek suplerou,male neropvnosti budou vzdycky".Ja tam mam krater jak kdyby me kousnul pes a on nic nevidel a to si dal jeste bryle:) no nic,uvidi se casem,protoze je fakt ze mi ty nohy otekaji jako blazen,zvlast pri sedavem zamestnani. Tak se drz a zase nekdy neco napis,hlavne jak se ti vede,a jestli se ti zmensuji porad otoky a tudiz i centimetry v obvodu:))))pas.

Míla (St, 19. 11. 2003 - 21:11)

To je to fakt tak drastický?

tereza (St, 19. 11. 2003 - 21:11)

Ahoj Vendulko,chystám se na liposukci břicha a ráda bych věděla jméno paní doktorky popř.telefon u které jsi byla. děkuji Tereza

Karla (St, 19. 11. 2003 - 14:11)

Ahoj Sametko, zase píšu, připadám si jako lazar, jsem doma na neschopence, prostě pořád mě to bolí. Už je mi to divné. Sametko, jak se máš?Napiš zase sem, jestli můžeš, na ten můj mail když jsem doma nechodím, ono mi to nefunguje.Holky máte některá po zákroku??

evík (Po, 17. 11. 2003 - 23:11)

Ahoj holkyjsem po operaci prsou asi se divíte co tu dělám ale mám malí příspěvek ležela jsem na pokoji s paní která si nechávala dělat bříško byla pod narkozou a druhý den po operaci si nasadila stahovací kalhoty a lítala po pokoji jak čamrda jak kdyby jí nic nedělali prý jí to bolelo jak před menstruací a to tam byla před púl rokem a vjeden den si nechala dát inplantáty a odsát tuk s kolen a vnitřní stehna prý se vzbudila měla žízen a připadala si jak když cvičila v posilovně prostě v pohodě každý má jiný prách boleti a každý to zvládá jinak já jsem byla za 3 dny také v pohodě hodně štěstí v hojení papa

Reklama

Přidat komentář