Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Matka (St, 2. 8. 2023 - 21:08)

Zkusila 10 letemu decku dát 2 látkové pleny s jednorázovkou a vyplatilo se přišel z venku se psem a byl durch mokrý a posrany a pak mi poděkoval za to a řekl mami děkuji ti za pleny a teď bude míti a přebalování do plenek čistých myslela jsem že budu dávat plenky pouze na noc ale i den musím také.?

dana (Ne, 6. 8. 2023 - 17:08)

Já dávám hlavně na delší cesty klukům (9 a 11) jednorázovky a v zimě maji v autě jen punčocháče (na delších cesty aby se nepařili v oteplovákách). na noc je má hlavně mladší při nachlazení ale někdy za "odměnu". v létě jedou jen v plenkách a dneska jak prší a jsme v kempu mají oba pleny celý den a byli na oběd ve společenské místnosti jen pleny (používám Dry Nites s obrázky), jsou určeny pro děcka do 15ti let. Jak je teplo jsou většinou nazí.

M (Út, 1. 8. 2023 - 06:08)

My klukům také 8 a 12 let na cesty dáváme plenky ale nejdřív mají každý 3 látkové pleny s jednorázovkou pro větší jistotu jednorázové pleny mají seni kids mladší xs a starší S oba dva na lepitka aby je šlo lépe prebalit a že v autě mají pleny jim vůbec nevadí a přes den také mají plenky ale čistě látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče aby pleny drželi mezi nohama kde mají a na noc mají pleny samé také seni kids ale noční se 4 látkovimi plenky a že by jim něco vadilo mezi nohama tak se nedá říct nejdříve dostával pleny jen ten mladší jelikož se stále pocuraval do postele a nosí plenky už skoro půl roku a starší se přidal na začátku prázdnin řekl si jestli by nemohl dostat pleny také tak jsem mu řekla že bude ale poslouchat to co mu řeknu tak udělá když řeknu po obědě spát tak půjde o řek že ano a kluky prebaluji vždy ráno ale nikdy i ve spánku aniž by si toho všimli a ráno se probudí se suchými plenky zatím ještě dávám látkové pleny 80x80 a 70x60 a že by byli malé tak to vůbec ne když jsme byli na dovolené tak měli pleny pouze jednorázové od značky pampersky číslo 8 a ty jim byli jelikož každý měl nejdříve své pleny seni kids a tam potom došli tak jsem si sehnala tam pampersky č.8 a tady je nemohu někde sehnat mají tak pouze 7 ale zkusím je koupit jelikož by chtěli mít na plenkách i dětské obrázky když jsou doma jen čistě v plenkách a punčocháčich nemuseli by mít pleny přes den ale u nás s noci to už je automaticky že po ránu prebaluji do čistých plenek.

Návštěvník (Po, 31. 7. 2023 - 23:07)

Dcera nesnáší cesty autem, tak jí dávám hypnogen na spaní, cesty tak absolvuje v polospanku, a sklidněná, ale problém je, že je povolná a neudrží moč ani stolici tak má na sobě i plenu, dostane ji vždy až je mimo a tak ji ani nevadí že má v 9letech plenu,

Renata (Po, 31. 7. 2023 - 14:07)

Tak mi jsme se dvoumi syny byli na dovolené a oba 4 a 6 let po celou dobu hlavně v noci měli jednorázové pleny ale měli jsme sebou i syna sousedky kterému je už 11 let a ten si jednoho dne řekl o plenky také že mu vadit nebudou a bude stejně poslouchat jako ostatní děcka jo tak jsem mu je dala a byl bez problémů dělal obě potřeby do plenek vždy i po obědě spát s čistou plinkou a že jsem měla pouze plenky pro kluky 6 to jsem myslela že pro kluka 11 let nebudou ale opak byl že byli a přebalování většího dítěte mne nepřipadá moc divné je to úplně stejné jako u malého dítěte přebalování probíhalo vždy v pohodě a klidu 3x až 6x denně jsem kluky přebalovala a když její syn bude chtít tak vždy ho vezmu sebou a jeho mamce jsem to řekla že jsem mu dávala pleny celý den a noc a vzala to v pohodě a nic neřekla

Návštěvník (Po, 31. 7. 2023 - 18:07)

plenkař úchyl už tu dlouho nebyl

Renata (Po, 31. 7. 2023 - 17:07)

A zapoměla jsem říct,že jak jsem psala,tak sem si honila ptáka do pleny.Renata

Nelly (Ne, 13. 8. 2023 - 21:08)

tak ty nejsi opravdu normální

Zub (Po, 14. 8. 2023 - 18:08)

Víckrát už to nešlo sem tohle napsat?

Nelly (Ne, 13. 8. 2023 - 21:08)

tak ty nejsi opravdu normální

Nelly (Ne, 13. 8. 2023 - 21:08)

tak ty nejsi opravdu normální

Nelly (Ne, 13. 8. 2023 - 21:08)

tak ty nejsi opravdu normální

Nelly (Ne, 13. 8. 2023 - 21:08)

tak ty nejsi opravdu normální

Nelly (Ne, 13. 8. 2023 - 21:08)

tak ty nejsi opravdu normální

Nelly (Ne, 13. 8. 2023 - 21:08)

tak ty nejsi opravdu normální

Nelly (Ne, 13. 8. 2023 - 20:08)

tak ty nejsi opravdu normální

Nelly (Ne, 13. 8. 2023 - 20:08)

tak ty nejsi opravdu normální

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2023 - 16:07)

uchylák si povídá sem se sebou !

B (So, 22. 7. 2023 - 12:07)

No zkusit to můžeš klidně ale dej si pozor aby si na pleny nezvykl aby jste potom nemusela kupovat větší pleny třeba xs seni kids na denní a noční použití.

Tyna (So, 22. 7. 2023 - 12:07)

Jen by mne zajímalo do kolika let jste nosili pleny a punčocháče, bodyčko, overal a dudlík na spaní a byli krmeny z kojenecké láhve. Jelikož náš syn nechce Pyžamo ale dupačky které jsem mu sehnala a ten dudlík je pravda že děcko usne bez problémů ten ale má za trest jelikož si cumla stále palce a přemýšlím že mu i plenky vrátím zpět když to tady čtu že by nebyl žádný problém ale uvidím dnes večer až půjde spát jelikož nevím jestli mu budou pleny č. 6 co dávám dvou lete dceři.

Reklama

Přidat komentář