Reklama

Liposukce

alena (Čt, 6. 11. 2003 - 17:11)

ahoj Mirka. nemam skusenosti s liposukciou, ale jedna moja kamaratka si dala tiez odsat tuk zo stehien a zacal sa jej ukladat do brucha. (predtym mala male,ploche brucho) pocula som, ze tam, kde tuk vysaju, sa uz viac neulozi nikdy, ale pri nespravnej zivotosprave a bez sportu sa zacne ukladat inde, ako napriklad v Tvojom pripade v bruchu. podla mna treba po liposukcii zmenit zivotny styl. zacat sa zdravo stravovat a cvicit.

Mirka (Čt, 6. 11. 2003 - 17:11)

Ahojte všichni, byla jsem na klasické lipo přesně před třemi lety v Ostravě. Dělali mi vnější stehna, myslí, že tři dny mi nechali hadičky se skleničkami na odtékání té tekutiny. Vzhledem k mojí postavě - do pasu hubená, boky jakž takž, široká stehna a dole nohy ujdou, mi odsátí na stehnech moc pomohlo. Po třech letech můžu říct, že jedno stehno je úplně super, druhé má trochu jeden hrbol (prý to není tak hrozné, ale mně to vadí. Teď mi narostla spodní část břicha. Opět uvažuji o lipo. Poraďte! Jaké to je, je to horší než vnější stehna? Stojí to skoro stejně (já platila se vším všudy asi 16 tis.)? Dá se to bez narkózy a hned odejít????

sametka (Čt, 6. 11. 2003 - 14:11)

Karlo:1/toho vola si nevsimej,takove tupce je nutno ignorovat2/ to ze ti otekla prdel je dle meho z toho,zes z lezeni a domaciho klidu sla do prace. to ja mela taky,nohy natekly strasne,¨kdyz jsem zacla chodit. to ze ti zmizel otok z te nohy to ti zavidim,me to nezmizelo.ale zas tu bölest ti nezavidim. ja mesic po jsem uz ani nevedela ze jsem na nejakem zakroku vubec byla.tak se drz a at to uz tak neboli! no a napis az budes tady,nebo mi dej ten email!:)rada bych se s tebou sesla.ahoj!vsem: holky chce to asi silne nervy a hodne odvahy se odhodlat. pak uz to jde raz na raz. a zda se mi,ze to neprijemne casem zapominam....

Karla (Čt, 6. 11. 2003 - 14:11)

ahoj HOlky, já jsem se nedostala k odepsání, byla jsem od po v práci a lítačka, takže píšu až ted. No moc dobře na tom nejsem, ted jsem doma, jelikož jsem nemohla vydržet v práci, to sezení mi činí potíže, no chození taky. Já se z toho nemohu dostat. TEd to tak zpuchlo, že mám po prdlelí úplný polstáře, jak náká tlustoprdka, ale doufám, že to odejde. Ted jdu ležet. Jinak ted otok sametko, jak jsem měla ne jedné z noh těsně nad kolenem odchází a je už téměř pryč, takže i tato noha je rovná,zítra budu mít 1měsíc výročí od operace a otoky stále jsou ale mizí. JInak stále mám v obvodu méně cm. Ta bolest ovšem trvá, je to lepší to jo. Ale stejně.Jinak všem kdo to mají podstupovat přeji hodně štěstí!!!!!!! ahoj Karla. Jo nevíte co to bylo za příspěvky a od mého jmenovce mužského pohlaví, to bylo divné.

Vanilka (Čt, 6. 11. 2003 - 10:11)

Sleduju tuto debatu už dlouho a dnes jsem se nakonec rozhodla k objednání na konzultaci na ultrazvukovou liposunkci. Byli mi nabídnuti dva lékaři: MUDr. Pros a MUDr. Urban a jelikož MUDr. Pros měl objednací termín až na půlku února, objednala jsem se na 15.12. k MUDr.Urbanovi.Konzultace je za 400,-Kč. Nemáte někdo zkušenosti s tímto lékařem, popřípadě informace o jeho kvalitách ???? Díky ! :-)

sametka (Út, 4. 11. 2003 - 20:11)

TO Market: neboj se,pod narkozou ani nemrknes a bude z tebe princezna! :) ale ne vazne,ja bych do toho sla uz jen pod narkozu....nic nevis,nic necitis,sladounce si klimbas,a pak nakej den je ti mizerne ale to se prezije...lepsi mnohem nez operace bez narkozy,ver mi...a nezavidim,nic vnitrniho neni prijemneho,stehna kolena nic.

Karel (Út, 4. 11. 2003 - 18:11)

To sou ďolíky jako kráva. Golf by se s nima dal hrát. Ale nic si z toho nedělej, pár úchyláků to vzrušuje

Karel (Út, 4. 11. 2003 - 18:11)

To sem tam přišla, ňákej borec vzal nůž, uříz mi to sádlo a bylo to. Trchu to bolelo, ale neber to za 150 Kč. A to sem pak to sádlo prodala na jatky za 200 Kč. To jsem logicky pade vydělala

Markéta (Út, 4. 11. 2003 - 18:11)

Ahoj holky!!! Tak narkózu budu mít. Bez toho bych si to nenechala ani dělat. Jsem posera. A jdu na vnější i vnitřní stehna. Měla jsem jít taky do Prahy, ale konzultační hodina byla až v lednu. Tak jsem zvolila raději Ústí. A jdu už v listopadu. Přes zimu je to prý nejlepší.Jinak strach je velikej. Ahojte a napište.

sametka (Út, 4. 11. 2003 - 09:11)

Hanko,nejedna se o to, jestli si das narkozu nebo ne,pri tumescentni liposce si vybrat nemuzes-ta se proste MUSI udelat pouze pod lokalnim znecitlivenim,protoze se neda kombinovat s narkozou a zas ultrazvukova MUSI byt pod narkozou,protoze tam se nic neumrtvujë nybrz to jde rovnou do zivyho,clovek by pri plnem vedomi takovou bolest asi nesnesl. Podivej jak to boli Karlu a to uz ma jak dlouho po zakroku. NO co se tyce dat nohy k sobe,to jako ze neslo je dat k sobe,postavit jde,ale jsou v nohou tlaky,to by ovsem ani tak nevadilo jak to,ze ty vnitrni partie jsou tak ubolene a citlive ze je proste nemuzes o sebe oprit,nebo chodit, prvni dny urcite jen s bolestmi,protoze tam mas nacpane jeste ty vlozky na odtekani tekutiny a to dost zavazi,proste je to hruza:) kdyz budes mit hezkou prdel,tak se vykasli na vnitrni stehna,opravdu to zas za tu malinkou zmenu asi ta bolest nestoji,ale pokud mas na stehnes valouny ze ti to preazi v chuzi tak potom jo (coz pochybuji a myslim ze se nemylim:) TO karla: Karlo ozvi se nam!!!! ;-)

Hanka (Út, 4. 11. 2003 - 07:11)

Sametko, diky za radu..boku se nebojim, ale tech stehen ano...pro krasu se neco podstoupit a vydrzet musi. Vsak tohle vis asi sama moc dobre..Jak neslo dat nohy dohromady? - jako dat je k sobe? ci se na nich udrzet? Asi to bude bolet i diky te ujemne kuzicce a jsem zvedava co mi ve ctvrtek reknou, zda ano ci ne. A pokud ano, dam si snad nechat narkozu. Zatim me od toho nic neoddaluje. Dekuji a zatim pa HankaTO BUBU: ja tam volala v pondeli a rekli mi termin 9.2. coz je pro me dlouha doba na konzultaci a to jeste nevim termin zakroku...Jsem o neco mladsi nez Ty, ale taky chci podstoupit stehna - vnitrni stranu (vnejse mam svaly z behani, posilovani, jizdy na koni,..). H :)TO Marketka: Dej vedet jake to bylo...Jdes na vnitrni ci vnejsi? Budes pod narkozou ci to vydrzis? Napis, diky H

Markéta (Po, 3. 11. 2003 - 18:11)

Ahoj. Objednala jsem se taky na liposukci stehen. Jdu 25.11. 2003 a mám hrozný strach.Potřebuji to. Jdu do Ústí nad Labem. Napište Vaše zkušenosti. A byla některá z Vás V Ústí? Ahoj Maky

bubu (Po, 3. 11. 2003 - 16:11)

Ahojky holky, jste teda hrdinky! Jenom jsem tady z toho chatu dooost zmatená!!! Vůbec si nedokážu udělat představu, která metoda liposukce je teda ta nej...Objednala jsem se minulý týden na konzultaci do Esthe se záměrem na ultrazvukovou l. Konzultaci mám 13.1., ale přiznám se, že pořád ještě pro ten ultrazvuk nejsem tak úplně rozhodnutá. Jenom jsem si tím posychrovala ten termín konzultace, který je v Esthe dost zdlouhavý.Napište mi prosím, kdo máte zkušenost s ultrazvukem a jakou +/-!Je mi 29 a už mám načase se sebou něco udělat (ach ta stehna!!) ;o).Říká vám některý něco jméno prim. Ondrejka? Byla jste u něja některá?Díky předem za odpovědi.

sametka (Po, 3. 11. 2003 - 09:11)

Hanko, ty stehna bych si byt tebou rozmyslela,ty te budou bolet jako blazen,protoze jsou tam slabiny,ja mela vnitrni kolena a kotniky a u tech kolen jsem si uzila sveho,neslo dat nohy dohromady,nespala jsem, nedalo se moc chodit,no hruza. co se tyce boku tak snad ty 4 dny budou stacit,ono to pak si¨ce boli trosku,ale pry se stim da chodit do prace normalne. ale ty nohy,no ja nevim. navleky jsou na styl stahovaciho spodniho pradla,cili videt neni nic,akorat jsou tam vepredu na stehnech takove zipy,kudy se vymenuji na zacatku ty vlozky (jak ti bude prvni 2 dny odtekat tumesc.tekutina) no a to snad pres tenkou sukni by mohlo jit videt,ale nejake takove hrubsi zimni sukne snad to skryji. a vzdyt muzes klidne i volnejsi kalhoty. ale ty stehna ti nezavidim, pak napis jake to bylo a jestli te to bolelo po zakroku. ono ani ten zakrok asi nebude zadne labuzo,protoze na stehynkach je takova jemnoucka kuzicka,jau jen pri pomysleni na to:) to bych si asi dala udelat pouze pod narkozou.TO Lucka: nevim uz co ses ptala. Ja pisu lidem,kteri me necim svym prispevkem oslovi.

Hanka (Po, 3. 11. 2003 - 07:11)

To:Sametko, moc Ti děkuji za obyjasnění...Jsem pro to rozhodnutá. Termín konzultace se mi blíží už jen 3dny a pak termín zákroku...Snad to vydržím, nemužu si vzít moc dovolené, tak doufám, že mi postačí 4dny doma a pak opatrně začnu chodit do práce...To:Karlo, Tobě také moc děkuji...Asi fakt záleží na názoru. Doma jsem to zatím nenadnesla, ale má nej..kamarádka o tom ví a podporuje mě v tom. Jsem na ten zákrok a konzultaci zvědavá...hlavně dát dolů ty boky a vnitřní stranu stehen...hrozně mě to ubíjí...Holky, a jak moc jsou silné ty návleky? Dají se normálně nosit pod běžné oblečení (kalhoty, jeansy, sukni - v tomhle případě dlouhou)?Bydlím kousek od Prahy, skoro na P6, takže až budu po zákroku, můžem dát někde společné kafe...Díky a zatím pa, hezké pondělí Hanka

Lucka (Ne, 2. 11. 2003 - 18:11)

Holky prosím vás komunikujte i semnou fakt bych o tom chtěla vědět co nejvíc a jestli jsou u toho nějaký podmínky.Dík pa Lucka P.S. napište

sametka (Pá, 31. 10. 2003 - 18:10)

Karlo no vis,radsi jsem chtela takove ty soukromejsi veci pres email. Jasne ze pokecame a jsem z prahy ano.pokud ses taky,muzeme se i sejit. ale ty tve bolesti jsou mi nejake podezrele...je to divne,me tak do tydne po operaci jiz nic vicemene nebolelo,jen to bylo trosku citlive na dotek a ted po cca 1,5mesici jiz nenosim ani stahovaky,proste pohoda totalni,i sportovat bych uz mohla kdybych chtela. Ae kdyz si to primacknu,tak to samozrejme citim. To co popisujes,tahany jako prvazy uvnitr nohy, no mam z toho dojem,ze ti krome tuku narusili i nejake maso,sval nebo neco co je tesne pod tukovou vrstvou,protoze tam te nema na tom co bolet!!!! a uz vubec ne abys chodila takto shrbena!!! No zda se mi,ze se potvrdily slova Mudr. Vrbickeho, ze ültrazvuk je v podstate na slepo rozbijeni tüku a muze se stat ze se rozbije i masova tkan kolem nej,protoze pacientka je pod narkozou a nemuze si rict kdyz je to pro ni jiz neprijemne. mne naprikllad kddyz zajel kanylou hloubeji nez byl tuk,tak mi to presne takhle skubalo a bolelo stipalo tak jsem vyjukla ze me to boli a on prestal a zase jezdil vic pod povrchem nez do hloubky,pri te lokalce ma doktor alespon moznost komunikovat s operovanym,jsou v primem spojeni,si myslim ze min veci se tak da skazit (alespon co se liposky tyce).dej email a pokecame vic.ahoj.samet

Karla (Pá, 31. 10. 2003 - 17:10)

SAmetko,ten otok se mi zmenší, když obkládám studeným. Dost už se toho, že to tak zůstane obávám. Jinak okolí, víš popravdě, mě je furt tak mizerně, že mě ještě nikdo kromě přítele a otce neviděl, jsem doma na dovče. Nevíš náhodou, mám takové tahání uvnitř noh, jako provazy, ktetré nejsou dostatečně dlouhé, strašně je to nepříjemné. Nedokážu se pořádně narovnat, když ležím a pak vstanu, tak to ještě bolí, ale zlepšuje se to, ta bolest je už snesitelná a trvá chvilku než se rozejdu, ale chodím stále shrbená. V pondělí jdu do práce a mám předstoupit ráno před 25 cizích lidí a školit je. Tak si libuju, že nemusím sedět a zároven se obávám, abych nebyla shrbená. No hrůza. Mrzí mě že mě na klinice neupozornili, jak bude zákrok náročný a jak budu vyřazená z normálního života. Jinak mail ti dám ale až budu v práci. Jsme stejně staré, tak pokecáme, jo?? JInak ty jsi z Prahy?

sametka (Pá, 31. 10. 2003 - 17:10)

Karlo a ten tvuj email jsi mi nenapsala:(

sametka (Pá, 31. 10. 2003 - 17:10)

Karlo,no a co okoli jak je spokojeno s vysledkem?ten otok ti podle mne uz nezmizi,tedy pokud to je nejaka nerovnost,pokud to je pouze otok,mel by zmizet,ale pochybuji o tom,protoze mne nezmizelo nic z puvodnich nerovnosti ktere jsem objevila po operaci,cca 2.den. samozrejme ze se to splasklo cely a otok zmizel,ale nerovnost zustala..a co ty mas s tou nohou? popis.

Reklama

Přidat komentář