Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Lucy (Ne, 20. 4. 2003 - 20:04)

Myslím že se tam holit žena má, protože jde o hygienu! aspoň tam úplně dole, mezi stydkými p. je lepší se holit. Po každém holení je ale nutná desinfekce(voda po holení), kdo to neví, tak se pak drbe, jeho smůla!

Amal (St, 5. 3. 2003 - 13:03)

To by me zajimalo co jsi za debila..mestanek snobik s vyholenym prirozenim,neco jako Leos Mares v kozisku,ze? Tak takovy typky miluju

pepek (Út, 4. 2. 2003 - 12:02)

mno je mi 25 a zatim vsechny partnerky co jsem mel jsem vice-ci mene holily :-) v podpazi urcite je to kvuli hygiene no a na pohlavi to s mou partnerkou resime tak ze se holi uplne a kdyz nas to prestane bavit no tak si necha dorust "bobra" :) ale taky rika ze je to hlavne kvuli hygiene navic pri oralnim sexu nepotrebuju mit pusu plnou chloupku a vyplivovat je jeste pri vyvrcholeni.Jo a nechal jsem se vyholit i ja a to ste teprv meli videt jak na me lidi na bazenu cumeli :))))) proste proti gustu zaden disputat ale pravda je ze jsem nemohl vydrzet jak me to pichalo no ted jsem zarostly ale kdyz na to prijde tak se zas oholim.dyt je to sranda

Alena (Po, 3. 2. 2003 - 14:02)

Ahoj, ctěla bych trošičku zareagovat na předchozí mail. Z vlastní zkušenosti vím, že "vyholené přirození" se líbí spíše mladším mužům. Samozřejmě není to pravidlem.

pepebelo (Po, 20. 1. 2003 - 16:01)

Prijemny den, vsem prislusnicim nezneho pohlavi, ktere se nechcou holit a neholi se, drzim palce a fandim. Sice nejsem az tak stary (jestli to vubec zavisi na veku), ale mne se proste libi divciny tak nejak prirozene...Vam vsem, co se holite, preju co nejmene komplikaci s timto.Vesely zivot a Slunce v usichpepebelo bh

jokozuna (Pá, 17. 1. 2003 - 20:01)

Není nad pěkný malinko upravený kožíšek, vyholené prcky mi připadají dětské a pedofil opravdu nejsem, ale uznávám, že je to každého věc. Ve své profesi se dost často setkávám s "dámami" které mají dokonalý makeup, dokonalé vyholení včetně antiperspirantu (fuj ty žmolky), dokonalé spodní prádlo a zoufale smrduté nohy. Takže pěkný kožíšek na voňavé čistotné ženušce je to pravé, pro mne teda určitě. Už jsem toho v životě musel překousnout více než nějaký zbloudilý chloupek.

Petra (Pá, 17. 1. 2003 - 14:01)

Sikas-Nejhorsi v zivote je srazka s blbcem.Myslim,ze ty jsi dokonalej...:))

Petra (Pá, 17. 1. 2003 - 11:01)

Ahojky.Docela zajimave tema.Me je 19 a nedokazu si predstavit ze bych se neholila.Jednak urcite kvuli hygiene a pak taky kvuli sexu.Mam pocit,ze kdyz jsem vyholena jsem zaroven v intimnich mistech daleko citlivejsi.Priznavam,ze svedeni byl velky problem ale zvykla jsem si a navic mam vychytavky.Nejlepsi je kdyz si den po holeni vezmete namisto krajkoveho spodniho pradla bavlnene.Hodne taky pomaha detsky pudr nebo olejicek Johnson a Johnson.Preju hezky den.

Návštěvník (Čt, 25. 5. 2023 - 06:05)

u toho sexu to chápu ale i kvůli hygieně? copak holá p--a se lépe mydlí a myje než chlupatá? Zdůrazňuji chlupatá nemluvím o zarostlých

Míša (Čt, 25. 5. 2023 - 12:05)

Samozřejmě, že se líp myje oholená, ty si nech narůst dlouhé fousy a uvidíš, jestli se ti obličej myje líp s nimi nebo oholený.

Erika (Pá, 26. 5. 2023 - 13:05)

To se prece neda vubec srovnavat...a ty si ji mydlis? Ja tedy ne, pouzivam intimni gel a tam je uplne jedno, jestli je hola nebo chlupata..

Petra (Pá, 17. 1. 2003 - 11:01)

Ahojky.Docela zajimave tema.Me je 19 a nedokazu si predstavit ze bych se neholila.Jednak urcite kvuli hygiene a pak taky kvuli sexu.Mam pocit,ze kdyz jsem vyholena jsem zaroven v intimnich mistech daleko citlivejsi.Priznavam,ze svedeni byl velky problem ale zvykla jsem si a navic mam vychytavky.Nejlepsi je kdyz si den po holeni vezmete namisto krajkoveho spodniho pradla bavlnene.Hodne taky pomaha detsky pudr nebo olejicek Johnson a Johnson.Preju hezky den.

Petra (Pá, 17. 1. 2003 - 11:01)

Ahojky.Docela zajimave tema.Me je 19 a nedokazu si predstavit ze bych se neholila.Jednak urcite kvuli hygiene a pak taky kvuli sexu.Mam pocit,ze kdyz jsem vyholena jsem zaroven v intimnich mistech daleko citlivejsi.Priznavam,ze svedeni byl velky problem ale zvykla jsem si a navic mam vychytavky.Nejlepsi je kdyz si den po holeni vezmete namisto krajkoveho spodniho pradla bavlnene.Hodne taky pomaha detsky pudr nebo olejicek Johnson a Johnson.Preju hezky den.

reakce an Petru (Ne, 2. 4. 2023 - 12:04)

nemám nic proti holení a upravování žen v patřičných místech sám jsem až do 25 hladil jen záda prsa a prdelky ale od doby kdy mě holky přemluvily že i to čtvrté místo nás oba vzruší jsem měl 6 chlupatic a jen jednu holou takže si nedovedu představit co bych v rozkroku hladil té úplně vyholené. rep.jak bych jí to patřičné místo dokázal hladit tak opatrně aby se místo orgasmu nepočůrala

Anděla (Po, 3. 4. 2023 - 11:04)

Připadáte mi všichni nějak nemocní, já si ji holím od patnácti, stejně jako si ji holí moje mamina. Vím, že babička si ji neholí a nikdy si ji neholila. Myslím, že když si manžel s mojí mušličkou hraje prsty, že to má určitě lepší, než, aby se prodíral v nějakém drnu. Každý to má tak jak mu to vyhovuje.

Návštěvník (Út, 4. 4. 2023 - 08:04)

no hurá konečně mi někdo vysvětlil proč je to lepší než hlazení chloupků ale nevím proč ale asi proto že poměr těch které mi dovolily tam dolů sáhnout byl chlupaté proti nechlupatým 6:1 tak proto se mi ty chlupaté asi víc líbily ale je pravda že jedna z nich po té co byla po vyprstění mokrá tak nějak divně voněla takže jsen nevěděl jestli měla orgasmus nebo jestli se počůrala

Návštěvník (Po, 3. 4. 2023 - 14:04)

Tak to si mozna myslis, ale neni to pravda.

Jirka (Ne, 2. 4. 2023 - 16:04)

Sice je to pro Petru, tak se nezlob, ale nadá mi napsat poznatek. Počůrání je přece nádherná věc a u holky ho miluju, to krásné teplo a ta nevinnost, pokud nezačne vyšilovat, ale beru, každý má rád něco.

reakce na Jirku (Út, 4. 4. 2023 - 08:04)

rozumím takže když jsem ten kdo tady na jiných vláknech celou dobu psal že by to čůrání chtěl vidět tak by mi vůbec nemělo vadit že následkem mých hrátek ho sice neuvidímale ulpí na dlani nebo na prstech chápu tě spárvně Jirko

Karel (Út, 4. 4. 2023 - 09:04)

No mě by vůbec zajímalo, jaký je to pocit pro holku, když má kundu chlupatou a vymočí se. Musí mít ty chlupy od toho čůrání strašně mokré. Já jsem viděl čůrat jenom holky, které ji měly vyholenou. A když jsem jim po tom čůrání sáhl na pysky, měly je jen lehce vlhké. A to ještě nevím jestli od čůrání, nebo proto, že byly vzrušené.

Reklama

Přidat komentář