Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 07:04)

přestaňte pořád těm kteří tomu nerozuměj vnucovat že správné jsou ty co se holej. protože i když se asi holá skoro každá tak je její věc jak často mě naopak ta padesátnice co napsala že musela jen dvakrát za život zaujala tu bych bral hned

Návštěvník (So, 15. 4. 2023 - 15:04)

to o tom výmazu beru zpátky moje ranní reakce se týkala prsou nikoliv chlupů a je na šmírování

Věra (Pá, 14. 4. 2023 - 14:04)

Já jsem se ve svých padesáti letech oholila dvahrát. Prvně když jsem šla na rande a chtěla kluka ohromit a on byl zklamám, protože čekal, že ji budu mít zrzavou jako vlasy a po druhé když jsem jela do lázní a kámoška mi zblánila, že na ty podvodní a bahení masáže je nutno ji mít oholenou a když jsem viděla ostatní ženy, že tam mají drn, tak mi to skoro mrzelo, že jsem ji oholila. Více jsem si ji neholila.

Návštěvník (So, 15. 4. 2023 - 15:04)

nevím na koho jsem reagoval ale zas mi to někdo kdo se asi bojí případného žadonění o fotku vymazal tak to napíšu znova takovou chlupatou p--u bych chtěl vidět naposledy jsem takové štěstí měl u své poslední holky na Vánoce 2019 a ta tam měla jen čárku sice chlupatou ale jen čárku

Walburga (Pá, 14. 4. 2023 - 16:04)

To já si neholím ani nohy, jenom podpaží.

Návštěvník (Pá, 14. 4. 2023 - 09:04)

úžasná

Katka (Pá, 14. 4. 2023 - 08:04)

Také jsem zarostlá, holím si pouze nohy a podpaží. Pipinku nechávám. Nezastrihuji ani nezaholuji do kalhotek. Líbí se mě to a vyhovuje.

Návštěvník (Pá, 14. 4. 2023 - 12:04)

tak to jsi úžasná to by se mi líbilo to bych chtěl vidět

Návštěvník (Pá, 14. 4. 2023 - 09:04)

Dříve se ženy neholily a byly na své porosty hrdé. Patřilo to k jejich přirozenému image. Když jsem oholil manželku a tchyně, její matka, to zjistila, tak nám přišla vynadat, že je to proti přírodě. Sama byla jaksepatří chlupatá a nestyděla se za to.

Návštěvník (Pá, 14. 4. 2023 - 11:04)

Taky mi máma vyhubovala, když spatřila že jsem dolů úplně vyholená. Jestli se mi ve třiceti tak líbí, když tam vypadám jako malá holčina…

Návštěvník (Pá, 14. 4. 2023 - 17:04)

Tak si radši zarostlá a vypadáš jak stará rašple?

Návštěvník (Pá, 14. 4. 2023 - 18:04)

To zase ne. Holím se pravidelně zejména kvůli manželovi. Ten by mi dal kdyby ne. To raději snesu pár poznámek od mámy na plovárně.

Lucka (Pá, 14. 4. 2023 - 23:04)

Nechápu tě. Je to snad tvoje píča, tak by jsi si měla sama rozhodnout, zda holit, upravovat, nebo nechat přírodní. Nikdo tě nemá kvůli tomu co buzerovat, ani manžel, ani matka, tím méně tenhle hulvát na diskuzi. Proč si to necháváš líbit?

Návštěvník (So, 15. 4. 2023 - 15:04)

Ty seš asi taky dobře vymletá femina.

Lucka (Ne, 16. 4. 2023 - 15:04)

Za to ty budeš budeš exponát. Takové jako ty dříve dávali do pomocné školy. Dnes je nechávají v normální škole a ještě jim dávají asistenta, a všechno se kolem nich točí, protože na inkluze jdou dotace. Výsledek jsou pak takoví jako ty, mentálně zaostalí s komplexem superiority, drzí uřvaní spratkové, co si myslí, že si můžou všechno dovolit. Ještě pak šikanují svoje normální spolužáky a později by chtěli buzerovat normální lidi. To porovnání s fašistou je trefné.

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 15:04)

Krásně ses popsala, fakt skvěle.

Lucka (Ne, 16. 4. 2023 - 15:04)

Kolik jsi měl ve škole asistentů? Máš smůlu, ale v životě už ti nikdo poklepávat na rameno nebude. Rozhodně ne za to, že jsi zasvinil tuhle diskuzi nenávistí, netolerancí a sprostotou.

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 16:04)

Jsem tolerantní tolik, jako jiní vůči mě, stačilo napsat, že mám radši vyholené a už to šlo. Asistenty jsem nikdy nepotřeboval, spíš jsem doučoval druhé, takže máš smůlu.

Návštěvník (Pá, 14. 4. 2023 - 18:04)

Ty jsi debil. Chlupy na píču patří, tak jaká stará rašple.

Návštěvník (Pá, 14. 4. 2023 - 18:04)

A kdo tohle nařídil?

Reklama

Přidat komentář