Reklama

Liposukce

Zuza (Po, 24. 4. 2006 - 15:04)

Aneto, kdo umi umi a kdo neumi ten proste cumi, ja chapu, ze je pro nekoho kdo to zna jinak neuveritelny, ze jsou bolesti mirne, zatvrdliny nejsou, kompres se nosi 14 dni a telo je dokonale vytvarovane:-)po zhojeni...takovych dukazu chodi po svete cele tisice, na tom neni nic divneho. Divne je, ze si nekdo obhajuje to horsi a odmita uverit, ze to jde jinak. Ale nakonec to je kazdeho vec:-)

Zuza (Po, 24. 4. 2006 - 15:04)

Mimochodem druhy den do prace:-))), ja vim o holce co si na liposku odskocila z prace....velice ji obdivuju, ja byla rada, ze jsem doma a uz nikam nemusim, hlavne jsem obdivovala, jak maskovala ty protekajici pleny. Kdybych nevidela na vlastni oci, tak neuverim:-)

Zuza (Po, 24. 4. 2006 - 14:04)

Koukam, zase pekna sbirka jmen - vzdyt uz je to ohrany, stejne nikdo neveri, ze je to vice jmen....ja nerikam kam kdo ma jit, jen rikam, ze zdravotnictvi neni sto let za opicema, presto to bezbolestne nejde...a kompres jasne 14 dni:-) ale to neni vysada jednoho doktora:-), takhle se to dela uz skoro vsude, az na par mist.

Aneta (Po, 24. 4. 2006 - 09:04)

Ano, kompres se nosit nemusí téměř vůbec, druhý den zvesela do práce, i kdybyste měli házet lopatou, žádné zatvrdliny, otekliny - bolesti mírné, perfektně vytvarované tělo bez chybičky.
Kdeže to mám jít, Zuzo?
K Linzerovi?
Chudák, kdyby věděl, jak mateš lidi!

Zuza (Po, 24. 4. 2006 - 08:04)

Martino, to je ruzne, jak s tou bolesti, tak s cenou...co doktor/ka to jina cena a jiny styl. Ale uplne bezbolestne to nejde:-) a Utesou nemuzu souhlasit, to co popisuje uz tu existuje a dokonce na to sem jezdi ze zahranici- protoze u nas je to kvalita za tretinovou cenu co treba v Nemecku.

Elvíra (Ne, 23. 4. 2006 - 17:04)

Anetko takys ju poznala? Je průhledná co?
Dá to asi práci si pořád psát otázky aby mohla odpovídat.

martina (Ne, 23. 4. 2006 - 13:04)

Ahoj holky,mám zájem o liposukci.Mám strach z bolesti,ale hlavně jsem zvědavá na výsledek.Kolik to stojí na břicho a stehna?Díky.

Aneta (Ne, 23. 4. 2006 - 13:04)

ahoj Zuzo, co ty tady? :-)

UTESA (So, 22. 4. 2006 - 21:04)

CESKE ZDRAVOTNICTVI JE STO LET ZA OPICEMA! TO JE JAK STREDOVEK, BOLESTI,DVA MESICE V KORZETU, VALECKOVANI!TO SE DO CESKA JESTE NEDOSTAL TUMESZEN BODY-CONTOURING? AMBULANTNI TVAROVANI, ZADNE BOLESTI, KORZET 1-3 TYDNY.

Mirka (Pá, 21. 4. 2006 - 19:04)

Ivo, nechceš nám povykládat svoje zážitky na www.lipoplastic.info ?
Zrovínka včera byla jedna z nás u Foldýnovic a dnes popisuje svoje zážitky.
Uvítáme i tebe.
Ahojky

Iva (Pá, 21. 4. 2006 - 17:04)

Ahoj Veroniko a ostatní holky,
já byla právě před týdnem na liposukci stehen a kolen, taky u dr. Foldyny. Už teď, když mám ještě na nohách fialovou, modrou, žlutou a bůhví jakou ještě barvu, jsem ráda, že jsem se k tomuhle kroku odhodlala. Moje nohy už tak "netrčí". Úžasný přístup sestřiček a doktora můžu jen potvrdit. Bolest první večer byla skoro nesnesitelná, ale po třech dnech doma (díky za prodloužený velikonoční víkend) jsem šla v pohodě do práce. Včera jsem byla na kontrole, kde mi o pěkný kus zapošili návlek. Ten pocit, když vidím, jak mám pěkně štíhlé nohy, nelze snad ani popsat... Už jen čekám na odeznění všech bolestí, abych mohla začít "válečkovat". A pak hurá do krátkých sukní a kraťasů!

Veronika (Pá, 21. 4. 2006 - 09:04)

Ahoj holky,právě mám asi třetí týden po tumescenční liposukci boků a celkových stehen. Byla jsem u DR.Foldyny v Havířově a jsem zatím spokojená. Zákrok teda nebyl příjemný, jak už tady někdo psal a dva dny jsem opravdu jen ležela. V noci to bylo příšerné, protože jsem nemohla spát na bocích a bolelo to jako čert. Pár dní ještě modřiny a bolestivé sedání...ale teď už nic moc nebolí a masíruju jako blázen válečkem. To je prý hodně důležité, tak to nechci zanedbat, když už mě to stálo 31.000,- i s prádlem. No, když si zkouším kalhoty, tak je mám už teď volné a i když mám pod riflama ten obleček (který vlastně pořád rozšiřuje), tak už si té změny lidé všímají. To je strašně příjemné.. hlavně to sebevědomí. Jizvičky jsou skoro pryč,nerovnosti nejsou ani teď. Přístup personálu byl jedinečný!!!
Takže já můžu z vlastní zkušenosti doporučit! Od puberty mám postavu typu hruška. Štíhlý vrch a od pasu velký rozdíl. A to, že už tři týdny po jsem souměrná, je úžasné. Už jsem zvědavá, jak budu vypadat po 2 měsících.
Ještě jedna věc, sestřička na klinice mi říkala, že návlek je dobré nosit i 2 měsíce. Čím déle, tím lépe...
Toť má zkušenost...

Lenka (Čt, 20. 4. 2006 - 17:04)

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s klinikou GHC v Praze?Uz jsem objednaná, mám zaplacenou zálohou a určený den operace, ale potom co jsem si tu dnes přečetla....Moc se bojím

Martinka (St, 19. 4. 2006 - 08:04)

Mám za sebou ultrazvukovou liposukci břicha a držáků. S výsledkem jsem velice spokojená, ale nečekala jsem tak velkou a dlohodobou bolestivost (sezení v autě bylo 1. týden něco strašného a lehnout si na bok bylo bolestivé i po 4 týdnech).

Nicka (St, 12. 4. 2006 - 11:04)

Cauky.
Premyslela jsem o ultrazvukove liposukci v Praze, protoze pej se to pak zahoji rychlej a muzou toho odsad vic, ale pak jsem se docetla, ze pri liposukci ultrazvukem je velke ryziko vnitriho popaleni kuze, coz mne docela vydesilo. Tak se chci zeptat jestli s tim ma nekdo zkusenosti a kterou metodu by jste asi doporucili.

Pavla (Út, 28. 2. 2006 - 12:02)

Já se jenom musím smát tomu, co napsala Keli. Totiž že to nedorůstá.

Renata (Pá, 24. 2. 2006 - 22:02)

Ahoj Wendy, tak jí řekni, že to tady je. Ať si za ty peníze koupí cokoli, jen ať na to nechodí. Taky by mohla celý život litovat. Já tady ještě nějakej pátek budu a budu toho litovat každý den, který se probudím. Jinak doufám, že se ozve víc lidí, co se jim to nepovedlo.

Katka (Pá, 24. 2. 2006 - 22:02)

smarjaaaaaapano, Wendy, co to placas? :-)))))))

Wendy (Pá, 24. 2. 2006 - 17:02)

Děvčata, nemohla byste napsat svoje názory a zkušenosti do diskuze na www.liposukce.xf. cz.
Je pokec děvčat, ´které jsou buďto po liposukci nebo se na ni chystají. Myslím, že by i tyto negativní zkušenosti měly znát.
Asi by potom nebyly rozčarované ze špatného výsledku.
Mám mezi nimi i svoji neteř, která se na liposukci chystá. Nechce si to nechat rozmluvit. Možná, kdyby si to přečetla na chatu, na který každý den chodí, snad by si riziko tohoto zákroku uvědomila.
Děkuji

Renata (Čt, 23. 2. 2006 - 22:02)

Kamila ví přesně o čem to je. Liposukce vám,holky, tělo zničí. Kamilo, kdybych ti napsala svůj mejl, ozvala by ses mně? Že bysme si napsaly trochu víc. Jak chceš, nechám to na tobě. Měj se fajn, jestli to po lipo vůbec jde. Ale musí to jít.

Reklama

Přidat komentář