Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Katka (Pá, 14. 4. 2023 - 08:04)

Také jsem zarostlá, holím si pouze nohy a podpaží. Pipinku nechávám. Nezastrihuji ani nezaholuji do kalhotek. Líbí se mě to a vyhovuje.

Návštěvník (Pá, 14. 4. 2023 - 12:04)

tak to jsi úžasná to by se mi líbilo to bych chtěl vidět

Návštěvník (Pá, 14. 4. 2023 - 09:04)

Dříve se ženy neholily a byly na své porosty hrdé. Patřilo to k jejich přirozenému image. Když jsem oholil manželku a tchyně, její matka, to zjistila, tak nám přišla vynadat, že je to proti přírodě. Sama byla jaksepatří chlupatá a nestyděla se za to.

Návštěvník (Pá, 14. 4. 2023 - 11:04)

Taky mi máma vyhubovala, když spatřila že jsem dolů úplně vyholená. Jestli se mi ve třiceti tak líbí, když tam vypadám jako malá holčina…

Návštěvník (Pá, 14. 4. 2023 - 17:04)

Tak si radši zarostlá a vypadáš jak stará rašple?

Návštěvník (Pá, 14. 4. 2023 - 18:04)

To zase ne. Holím se pravidelně zejména kvůli manželovi. Ten by mi dal kdyby ne. To raději snesu pár poznámek od mámy na plovárně.

Lucka (Pá, 14. 4. 2023 - 23:04)

Nechápu tě. Je to snad tvoje píča, tak by jsi si měla sama rozhodnout, zda holit, upravovat, nebo nechat přírodní. Nikdo tě nemá kvůli tomu co buzerovat, ani manžel, ani matka, tím méně tenhle hulvát na diskuzi. Proč si to necháváš líbit?

Návštěvník (So, 15. 4. 2023 - 15:04)

Ty seš asi taky dobře vymletá femina.

Lucka (Ne, 16. 4. 2023 - 15:04)

Za to ty budeš budeš exponát. Takové jako ty dříve dávali do pomocné školy. Dnes je nechávají v normální škole a ještě jim dávají asistenta, a všechno se kolem nich točí, protože na inkluze jdou dotace. Výsledek jsou pak takoví jako ty, mentálně zaostalí s komplexem superiority, drzí uřvaní spratkové, co si myslí, že si můžou všechno dovolit. Ještě pak šikanují svoje normální spolužáky a později by chtěli buzerovat normální lidi. To porovnání s fašistou je trefné.

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 15:04)

Krásně ses popsala, fakt skvěle.

Lucka (Ne, 16. 4. 2023 - 15:04)

Kolik jsi měl ve škole asistentů? Máš smůlu, ale v životě už ti nikdo poklepávat na rameno nebude. Rozhodně ne za to, že jsi zasvinil tuhle diskuzi nenávistí, netolerancí a sprostotou.

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 16:04)

Jsem tolerantní tolik, jako jiní vůči mě, stačilo napsat, že mám radši vyholené a už to šlo. Asistenty jsem nikdy nepotřeboval, spíš jsem doučoval druhé, takže máš smůlu.

Návštěvník (Pá, 14. 4. 2023 - 18:04)

Ty jsi debil. Chlupy na píču patří, tak jaká stará rašple.

Návštěvník (Pá, 14. 4. 2023 - 18:04)

A kdo tohle nařídil?

Návštěvník (Pá, 14. 4. 2023 - 19:04)

Nikdo to nenaridil, ale priroda to tak zaridila, ty debile! Narizoval bys jenom ty, hnusnej prasivej fasisto!

Návštěvník (Pá, 14. 4. 2023 - 23:04)

Přesně tak, je to fašoun prašivej.

Návštěvník (So, 15. 4. 2023 - 15:04)

Ty zde musíš neustále všem ukazovat svoji slaboduchou mysl a mlet něco o fašounech i když ani nevíš co to slovo znamená ty kastráte. Už sis vzal prášek? Prý seš nějaký úchyl, co pobíhá po Praze a strká ho do výfuku aut a představuješ si při tom chlupatou ženskou, tak hluboko klesnout snad už nikdo nemůže.

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 00:04)

Drz hubu ty fasoune. Ja za to nemuzu, ze ti uhnil curak. Mas to blby, ale muzes si za to sam, nemel jsi ho strkat do smradlavy stoky.

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 09:04)

Jak může někdo tak hluboko klesnout. Ty zde musíš neustále všem ukazovat svoji slaboduchou mysl a mlet něco o fašounech i když ani nevíš co to slovo znamená ty kastráte. Už sis vzal prášek? Prý seš nějaký úchyl, co pobíhá po Praze a strká ho do výfuku aut a představuješ si při tom chlupatou ženskou, tak hluboko klesnout snad už nikdo nemůže. Přestaň ho strkat kam nemáš a sežeň si už ženskou. Jo to vlastně nemůžeš, ty speciálně vyhledáváš výfuky u aut bez filtrů a líbí se ti, jak ho máš černého, no ty seš ale čuně, no fuj.

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 13:04)

Prášek si vem ty. A pak se podívej do zrcadla na toho dezoláta, co napsal tuhle úchylárnu. Jsi vrchol ubohosti.

Reklama

Přidat komentář