Reklama

Liposukce

Karla (Pá, 31. 10. 2003 - 10:10)

Holky,já bych vám raději doporučila narkozu, to člověk usne a už si nemůže rozmyslet a tak. Mě bylo dost nuzně, když jsem si lehala na břicho a do žíly mi tekla náká voda a když se žíly dotkla, tak já přestala vnímat. Měla jsme těsně před menstruací a bolely mě moc prsa a tak položení na břicho na ty prsa bylo dost bolestivé, ještě že jsem hned usla.Den nato se mi rozjela MS a já byla celá od krve, v těch návlekách to bylo dost nepříjemné, k tomu jsem ještě dostala průjem. JInak ta ultrazvuková je prý lepší, asi záleží na názoru, ale v esthe mají i tumescentní a odrazovali mě od ní. Já myslím, že tumescentní chválí tam, kde nemají ultrazvukovou k dispozici,ale nevím...jinak dělá se to vnější ultrazvukovou sondou, takže se pod kůži vpravují jen kanyly. Mě to tak bolelo proto, že jsem hubená a odebrali mi 1,8 skoro čistého tuku, sestřička ve výtahu se uplně podivovala, jak ze mě prý šel hustý tuk. Jinak efekt je až moc. Protože ze mě vše sjíždí. No sukně mám ted úplně volné, kalhoty mi plandají, budu muset ke švadleně.Co mě ale trápí, že na jedné noze mám furt takový otok, že je ta nohy nerovná. Tak nevím zda to odejde.Zase holky pište, já se vždycky těším, co napíšete. Jinak sametka se ptala co okolí, tak jo všichni mi to schvalovali, hlavně rodiče. Vždy říkali, že je to škoda, mít takové šunky na bocích, že vypadám strašně. Nikdo mě ale nenutil, ale když jsem se rozhodovala, tak mi máma upřimně řekla, jdi na to.mějste se krásně ahoj K.

sametka (Pá, 31. 10. 2003 - 09:10)

Hani,pri tumesc.l. neni mozne pouzit narkozu, ver mi,ze kdyby to bylo co i jen trosicku mozne,hned bych si o to pozadala. docela to boli totiz pri plnem vedomi,ne to odsavani ( i kdyz i to je znacne neprijemne) ale to napousteni....a pak to taky boli po operaci. tuk se ti tam uz nevrati a kdyz tak velmi malo,ale zacne se usazovat jinde na tele,kde se predtim treba neusazoval anebo jen v mensi mire. takze po liposce si dejte vsecky bacha na prezirani se a narazove ztloustnuti,mohla by se vam postava dost skazit asymetrii pri pribirani...tak bacha na to.

Hanka (Pá, 31. 10. 2003 - 07:10)

Ahoj holky, moc dekuji za Vasi konzultaci....Tak jsem volala na kliniku Esthe - prvni termin, ktery mi nabidli ke konzultaci byl az polovina unora 2004 (coz je dlouha doba). A tak jsem se rozhodla, že nejprve zkusim konzultaci na klinice Estetic, jak jsem psala výše. A hned v patek bych Vám napsala jak jsem dopadla, co a jak...Vypada to na slušnou kliniku, liposka je tumescentni metodou. Prostě se mi nechce tak dlouho čekat, a jit na to během zimních měsíců, abych byla na léto fit...Neřekla bych, že jsem tlustá - chodím do fitka a sportuji, i má doktorka mi řekla, že jsem sportovní typ a mám pevné, těžké kosti + svaly, jen mě trápí ten tuk na bocích a vnitřní straně stehen...diety nedržím, jsem jejich odpůrcem..takže tohle je jediná cesta...Holky, co myslíte, je to trvalé? Může se ten tuk vrátit zpět do těch partiíí či se uloží jinam? Co Vám všechno říkali na konzultaci? Je lepší dát si narkozu či se to dá vydržet? Jsem moc ráda, že si s Vámi mohu dopisovat.Ani nevíte jak mi to pomáhá...hlavně psychicky..Ahoj, díky a hezký víkend H

Lucka (Čt, 30. 10. 2003 - 18:10)

Holky pomoc já se strašně bojim že mi to neudělaj protože sem fakt tlustá. Měřim 170cm a mám 73kg.Jak to vidíte vy?Pomozte mi prosím.

sametka (Čt, 30. 10. 2003 - 17:10)

Karlo, jo to me nenapado ze tys nebyla na tumesc.lip. a tim padem do tebe zadnou tumesc.tekutinu nenapousteli. no v tom pripade ti odsali tuk smichani s krvi... ja kdyz byla na zakroku tak mi lekar pri tom jak me hobloval povidal o ultrazvukovce.ze pry to je drastictejsi metoda nez ultra,protoze to je pry skoro jako klasicka liposka...akorat se dela s mensima jehlama a tuk se rozbiji ultrazvukem,ale ze tato technika je u nas jeste nedokonala a tedy pry je lepsi tumesc,protoze lekar vidi presne ktere tuk. bunky pujdou ven,napusti je,a pri ultrazvuk, pry musi naslepo mirit tim ultrazvukem pod kuzi co rozbije. no to je jedno. to mas dobry kdyz ti odsali tolik tuku a mas tak hezke miry,to si jiste vsimne i okolůi a co tomu rikaji nejblizsi? schvaluji toto tvoje rozhodnuti?libis se jim vic? (mimochodem mne je taky 27)

Karla (Čt, 30. 10. 2003 - 13:10)

Holky, já se objendnala v srpnu a konzultace byla na konci září, takže cca 1,5 měsíce čekací doba na konzultaci. NO a pak mě doktor viděl, doporučil mi ten zákrok podstoupit a já že bych nejraději co nejdříve a on se díval a našel termin, který se mu uvolnil, jinak bych šla až v lednu. Jsou tam fakt dlouhé čekací lhůty. Je tedy lepší se co nejdříve objednat na konzultaci. Prý to také často vymlouvají,mě on sám řekl, že tam měl přede mnou paní a té to vymluvil. Nebot byla celá tlustá.Jinak jsou tam moc hodní. Chovají se k člověku mile a cítíš se tam tak přirozeně. No ale po narkoze ten den mi nedali nic než čaj (čajík byl ale moc dobrý, dali nám ho celou konvici a sklenku s brkem), má spolubydlící měla totéž, jíst nám nedali, já vyžebrala piškoty. Prý se to nemá kvůli narkoze. Druhý den jsme dostaly nádhernou snídani, vůbec ne nemocniční.Jo abych nezapomněla, stálo to 23800 + 1200+900Co se celulitidy týče, tak je pryč. JInak holky nevíte, mě řekl lékař, že mi odebrali 1,8 tuku. Sestřička mi ve výtahu svěřovala, že ze mě šel úplně hustý tuk. Znamená to tedy, že 1,8 je hlavně tuk a jen trochu krve. Nebo jak se to měří? U ultrazvukové nedochází k naplnování tume.tekutinou, že??Budu ráda, když mi poradíte, abych věděla co si o tom mám myslet. díky. K.

Irena (St, 29. 10. 2003 - 19:10)

Karlo, můžeš nám napsat, kolik celá operace stála a jak je dlouhá čekací doba?

Hanka (St, 29. 10. 2003 - 10:10)

Moc Ti dekuji za tak rychlou odpoved...jsem nahore taky fajn, do pasu = prirovnani k pismeni V a dolu - boky, stehna = tez resim tak, aby to nebylo videt a od kolen je to zase super...tak se rozhoduji ve svych 23letech..hodne me to ubiji...kdyz si kupuji veci o cilo vetsi, abych je dostala pres boky a pak je doma upravuji, aby mi neplandaly v pase..snad nevadi, kdyz si s vami budu takhle dopisovat. Hodne mi to pomuze asi jako nekterym z Vas...PS: Karlo, jak dlouho trvalo od konzultace k terminu reseni? a jsou tam prijemni? diky moc, pa Hanka

Karla (St, 29. 10. 2003 - 09:10)

Holky, zákrok jsem podstoupila na klinice Esthe. Ultrazvuková se jinde nedělá, údajně.Já vím, mě se každý ptá i naši, kolik cm jsem měla před tím a ted. Zhruba 106 cm, já se neměřila těsně před zákrokem, fakt nevím. Ted mám 92 cm. Já se neměřila i z toho důvodu, že se mi dělalo na nic, když jsem to měla měřit.Mám hormonální poruchu a to je důvod proč se markantně kumulovaly tukové bunky na jedno místo. Genetický důvod u mě není. U nás to nikdo nemá. No a já jsem strašně vyzáblá nahoře, lícní kosti, jak z koncentráku, vypadám ted lépe, ale předtím, hrůza. Já jsem na to musela, neznám nikoho z mého okolí, kdo by měl tak široké boky a tak strašně hubený vršek. Lékaři mi nedávno objevili hormonální poruchu a vysvětlili i proč byla postava tak neuvěřitelně nevyrovnaná.Jinak ted prý budu tloustnout i nahoře, protože tukové bunky se vytváří do 20 let věku a já mám 27 let. Jo abych nezapomněla ted mám 51 kg a před tím 53 kg. Tak 2 kila šly dolů.HOlky kdybych na to nemusela (nebylo možné se obléknout, vypadalo to příšerně) tak bych na to nešla. Já fakt musela, jsem mladá a mám hezké nohy a kvůli bokům jsem měla furt sukně až na zem, aby nebyl videt rozdíl mezi širokánskými boky a štíhlími nohy od kolen.Kdyžtak vám pak pošlu foky až budu mít, abyste ten rozdíl viděly.

sametka (St, 29. 10. 2003 - 08:10)

Karlo-a kolik cm jsi mela pred zakrokem?

Hanka (St, 29. 10. 2003 - 07:10)

Ahoj karlo, smím se Tě zeptat, kde jsi ji podstoupila? na jaké klinice? v praze?díky moc, HankaPS. chystám se ji podstoupit ( boky, stehna...uz abych to mela za sebou) a hledam "vhodnou" kliniku/nemocnici..diky Hanka

Karla (Út, 28. 10. 2003 - 09:10)

ahoj Holky, tak zase píšu, už sedím u PC ale stále ne pořádně. Bolesti ještě jseou když vstávám, sedím a tak. No ale zlepšuje se to. Včera jsem se ptala na klinice,kolik mi toho odsáli a oni že 1,8L a že ze mě šla hustá hmota. Jinak efekt je, mám přes boky cca 91 cm a jsem 18 dní po zákroku. Otoky stále ještě jsou, tak nevím, zda ještě to půjde dolů...No ale jako nevypadá to zle, docela se ráda prohlížím, zejména ze zadu. Modřiny stále ještě jsou ale mizí. Mažu to arnikou. No a jednou jsem ležela v posteli přikrytá peřinou nahá asi 10 min. než mi uschlo elastické prádlo. NO a pak když jsem se odkryla tak jsem se těch hubenejch noh uplně lekla, byla jsem už tolik let zvyklá na ty šunky, hrozny šunky.No jsem ráda, že jsem to podstoupila. Aspon se budu moci oblékat bez problémově. Jo jinak připomínám já byla na ultrazvukové lip., ta je šetrnější a údajně lepší efekt, bez hrbolů. Fakt je že nerovnosti mírné jsou, ale to bude asi těmi otoky a hrbolky žádné nemám. To ne.Tento typ lip. se dělá v celkové nark=oze.Holky přeju hodně štěstí!! K.

sametka (Po, 27. 10. 2003 - 09:10)

Ivo, ono to snad jeste sedne,. 14 dnu je kratka doba po operaci,ja mam jiz cca 1,5mesice po a taky mam jeste otoky.ale neco bys jiz mela pozorovat,jako mensi obvod v cm treba,alespon kousek,jiny tvar a tak...ale mozna jenom malinko,zkus jeste vydrzet... jinak tech 800ml neni cisty tuk,ale i ta tumescentni tekutina a i krev...

Iva (Ne, 26. 10. 2003 - 15:10)

Ahoj holky, před 14 dny jsem podstoupila tumescentní liposukci zevních valů stehen, modřiny mizí, ale efekt naprosto nulový, postavu mám úplně stejnou, myslíte, že se stále jedná o otoky? Vážím 54 kg a odsáli mi dohromady 800 ml čistého tuku.

Hanka (Pá, 24. 10. 2003 - 10:10)

napsala jsem to špatně - www.estetic.cz

Hanka (Pá, 24. 10. 2003 - 10:10)

Ahoj holky, pomaluju se rozhoduji pro liposukci stehen a boku...6.11. jdu na prvni konzultaci k MUDr.Moidlove - etetic. Byla jste tam nektera? Pokud ano, prosim pisnete mi ne mejla. Budu prubezne informovat a taaky potrebovat Vasi podporu,i kdyz asi nej...budu mit od kamosky, ale z jinych stran je to take potreba...diky pa

RENATA (Út, 21. 10. 2003 - 18:10)

Chtěla bych se zeptat na ultraz. a tumescentí liposukci, kolik stojí? A jak dlouho sí čeká na konzultaci a pak na operaci. Děkuju moc za odpověď. Můj mail re.pl"centrum.cz

sametka (Út, 21. 10. 2003 - 15:10)

Karlo, kolik te to stalo a jak se jmenuje ten chirurg?

sametka (Út, 21. 10. 2003 - 15:10)

karlo rekli ti kolik mililitru ti bylo odsato? ja mela jen kotniky a kolena, a odsali mi cca 4 deci. a zensky co mely prdele a boky tak tem odsali jedne 1,2litru a druhe asi jenom 1litr. a max se pry dela ze odsaji 4. postav se na vahu,koli ti odsali,a zmer&;239;la ses pred operaci? to by te fakt nemelo tak dlouho bolet!!!!!mas zadek o hodne mensi?

Karla (Út, 21. 10. 2003 - 15:10)

Holky, já nerovnosti mám pouze jako otoky a to se zmenšuje, prý do měsíce otoky zmizí, ale hrbolky to nemám, jedna noha je uplně rovná jak dokonala a zadek mám jak holčička v 5 letech. Ale já už jsem zoufalá z té bolesti. Odsáli mi toho opravdu hodně a prostě co jsem si užila to nekomentuji, pochopitelně ale nebojte dá se to vydržet. Ovšem já mám hrůzu z toho jak budu v práci sedět, já se nejsem schopna na 1 minutu posadit. Při každém vstání z postele než se mi podaří se rozejít, tak to moc bolí, chodím schrbená jako 90 letá babička. Dnes jsem 11 dnů od zákroku a můj strach pramení ze zodpovědnosti k mé práci já už musím do práce ale nejsem schopna. Holky kdyby mi to bývali řekli že budu tak dlouoho neschopná. NO asi jsou tyto operace jen pro paničky, které si snad někdo vydržuje. Nebo já nevím. Jinak holky nechtěla jsem vás vystrašit, ale je dobré to vědět. Pokud ale ten zákrok nebudete mít náročný, tj. odsají vám toho rozumně, tak to prý tak nebolí. Jinak modřiny stále mám ale mizí. Takže se to zlepšuje, ale tak pomalinku. No ted klečím...Mějte se krásně a zase napiště. ahoj Karla

Reklama

Přidat komentář