Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Radek (Pá, 18. 7. 2008 - 13:07)

Ahoj Dominiko,

no..umění to možná je..ale spíše v tom smyslu, aby pleskaly o paty. vadí Ti to pleskání respektive přijde Ti divné, že "ten Tvůj" to takhle chce?

Hezký den v žabkách nebo korkáčích.

Radek

Dominika (Pá, 18. 7. 2008 - 11:07)

Ten můj chce, abych v létě nosila žabky nebo korkáče naboso a celkem ráda v nich chodím, jsou pohodlné. Akorád ty korkáče při delší chůzi dost pleskají o paty... Ale jedná se asi o zvyk, umět v tom chodit...?

Radek (Pá, 18. 7. 2008 - 10:07)

Ahojky Pedro,

korky poslední dobou vydrží spíše méně...lámou se, ale s reklamací ke to většinou v pohodě.

Kde tedy korkáče nosíš? Jen doma?

Radek

Radek (Pá, 18. 7. 2008 - 10:07)

Ahojky Ivčo,

jestli chceš, písni mi na mail: halluxvalgus"volny.cz a pošlu Ti nějaké tipy na další výrobce (jejich korkáče nosíme), tady to psát nechci, aby to nevypadalo jako reklama.

Hezký den,

Radek

Pedro (Pá, 18. 7. 2008 - 08:07)

Nekdo by mel otevret internetovy obchod, pak by jsme je vsichni kupovali na .com :-)

Ivča (Čt, 17. 7. 2008 - 17:07)

Korkáče jsou super.....nosím je už dvacet let(od základky) a nedám na ně dopustit.Jenže se čím dál tím hůř shánějí,bohužel.

Pedro (St, 16. 7. 2008 - 20:07)

Ahoj Radku, nosim Protetiku. Nevim kolik vydrzi - kupuji kazdy rok nove. (Ale rekl bych ze vydrzi tak 2 roky, mozna i vic pokud se drzi dal od vody). Co me inspirovalo? Jen tak mimochodem jsem mel jednou obvazane chodidlo a neveslo se do normalnich pantofli :-)tak mne inspiroval pasek ktery se dal prizpusobit. Za par tydnu jsem si je nechal a zalibili se mi. Skvele obuti. (Zkousel jsem i jine boty od Protetiky - moc pohodlne, ale tohle je diskuse na korky..)

Martina (St, 16. 7. 2008 - 11:07)

Zrovinka je mám na nožkách,teda nožky mám položené na nich ale až se zvednu tak...:-)

Lucka (St, 16. 7. 2008 - 11:07)

Velmi ráda nosím korkáče.Doma i v práci,dělám kadeřnici takže stojím prakticky pořád na nohou a korky jsou na to jako stvořený.:-)

Radek (St, 16. 7. 2008 - 10:07)

Ahoj Martine,
kde korkáče nosíš? Jen ve doma nebo i ve škole?

My dřív připadaly.."velmi holčičí"..ale jsou skvělé.

Radek

Radek (St, 16. 7. 2008 - 10:07)

Ahoj Pedro,

díky za příspěvek. Smím se zeptat, jaké korkáče nosíš - myslím tím značku - je to Protetika nebo jiné?

Kdo nebo co Tě inspirovalo, aby jsi je nosil?

Jak dlouho Ti vydrží?

Hezký den,

Radek

Pjotr (Út, 15. 7. 2008 - 08:07)

Take je rad nosim, i kdyz mne docela stve to pleskani o paty

Martin (St, 9. 7. 2008 - 11:07)

Korkáče nosím i když jsem kluk a docela rád. Moc pohodlné obutí.

Pedro (Ne, 6. 7. 2008 - 22:07)

Nosim je moc rad.Rano a vecer po praci nic jineho ani doma nenosim,akorat jsem si musel zvyknot v zacatcich,protoze mi pasek odiral kuzi az do krve,musel jsem se ucit jak se takove boty vubec nosi (to vite,chlap:-) Jinak po urcite dobe jsem mel (po delsim noseni) bolesti prstu a ve svalech kolem kotniku. Dobre znameni, takova normalni bolest jako kdyz po cviceni v posilovne.Korkove drevaky jedine doporucuji, fakt jsou dobre na posilovani svalu v chodidlech a kolem kotniku.(Svaly,kt.v posilce nedelame:-)Dokonce mi uplne zmizeli takove male cervene zilky,kt. jsem mel kolem kotniku! Jedina chyba je,ze pasek se neda stahnout vic takze noha je trochu volna.Jinak nemecky Birkenstock dela obdobne jadnopaskove sandale z moznosti stahnout pasek vice,ale z moje zkusenosti jsou korkove drevaky lepsi na posilovani.

juxo (Út, 1. 7. 2008 - 14:07)

jo dosel, diky moc

Radek (Út, 1. 7. 2008 - 13:07)

Ahojky juxo,

mailík jsem Ti poslal, doufám, že dojde.

Hezký den

Radek

Radek (Po, 30. 6. 2008 - 17:06)

Ahojky Nikolo,

kam korkáče nosíš? Jen doma nebo ve škole?

Nikola (Po, 30. 6. 2008 - 15:06)

Bomba botky,vůbec mně v nich nebolí smradlavky:-)

Radek (Po, 30. 6. 2008 - 14:06)

Ahojky Blanko, jaké korkáče nosíš a kde? Svoje první "korky" jsi dostlala nebo je prostě chtěla (protože jě měly spolužačky atd.)?

Hezký den,

Radek

Blanka (Po, 30. 6. 2008 - 14:06)

Nosím je moc ráda.Zrovna je mám na nožkách,teda někde vedle nožek:-)

Reklama

Přidat komentář