Reklama

Počasí

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 14:02)

Prosím tě, Karlovi nic nevěř, ten tvrdí, že Jágr a ženaty a už mají dítě.

V.B. (Ne, 26. 2. 2023 - 11:02)

Příjemnou neděli ze zasněžené Prahy. Sleduji diskuzi a jen dodám, že to bude chtít ještě nějaký čas, pokud se vůbec k něčemu dopracuji. Spojil jsem se s několika lidmi , kteří mají nebo měli i profesně blízko k tomu případu a pokusíme se společně dále hledat souvislosti a podněty a to nejen po stránce mystiky, ale dalších pragmatických rovin. Nechci šířit senzace a tak se k tomu už nebudu zatím vyjadřovat do doby než bude něco nového.

Jitka (Ne, 26. 2. 2023 - 11:02)

Rodina ti dala pokyn k tomu, aby se do toho znovu šťouralo? Pokud vím, tak ne. Samozřejmě, že ti jde o šíření senzací, jinak bys na to ba sebe neupozorňoval. Myslíš, že jsou tady lidi blbí a nepoznají manipulaci?

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 13:02)

Podobných diskuzí na toto téma je na sítích mnoho. Mohlo by to oslovit i pachatele, aby se konečně pochlapil a ulevil svému svědomí

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 13:02)

Na kterých diskusích konkrétně?

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 13:02)

.wikipedia.org/wiki/Zmizen%C3%AD_Ivany_Ko%C5%A1kov%C3%A9

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 13:02)

to není diskuse

Jana (Ne, 26. 2. 2023 - 13:02)

na e.mimino je vlákno Ztracená Míša

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 13:02)

6 let stará diskuse

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 10:02)

Přesně tak, jen si hraje se slovy, to umím taky, ale rozhodně to nebudu dělat u tak citlivého případu, chudáci pozůstalí a někteří ho v tom ještě podporujou, je to hnus a hyenismus.

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 10:02)

Hyenismus je to, co píšeš ty. Jeho budu podporovat, neboť jedná promyšleně s nějakým cílem pomoci. Synchronicyta není dosazování toho, co chce slyšet a vidět - Jung.

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 12:02)

Já, já se tady vychloubám? Jen se chce zviditelnit, nic jiného v tom není a když už tady házíš slovíčka, kterým stějně nerozumíš a jen papouškuješ, tak je aspoň opiš pořádně, je vidět, že nevíš o co jde. Trochu mi to připomíná, když tady ty slepice opakovaly po sobě, že píše příběh.

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 13:02)

Zpověď:)). Jen nikdo nepochopil z čeho se zpovídal

Jitka (Ne, 26. 2. 2023 - 11:02)

:))) proboha už se někdy tref do správného tvaru slova synchronicita.

Markéta (Ne, 26. 2. 2023 - 08:02)

Máme krásný sníh. Venku jsme ho dávali z cesty.

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 00:02)

I ten podcast je zajímavý, ale zatím jsem v polovině

Jitka (So, 25. 2. 2023 - 20:02)

Pořád mi chybí ten, aspoň malý důkaz, že věštec něco vyvěštil, co byla pravda. Jinak jsou to řeči o ničem, jen otvírání starých ran. Doufám, že rodina se vším souhlasí i s tou medializací tady na Doktorce.

V.B. (So, 25. 2. 2023 - 18:02)

je 23. února a jedu z Prahy, na konzultační den do Turnova a Vrchlabí. Mám v plánu se ještě jednou zaměřit na to, co jsem schopen navnímat a zachytit v místech, kde došlo ke zmizení Ivany K. Říkám si, nic nedělej, jen sleduj a pozoruj vše, co se ti bude zdát cestou tam a na místě důležité a zaznamenej si to. Blížím se k Mnichovu Hradišti a zrovna na radiu Beat hraje písnička od Lucie Oheň.... náhle mne zaujme text Už se nechcem nikdy vracet, tam kde nám bylo mizerně...........lehká myšlenka, ale nijak významně si ji s ničím nespojuji ohledně mé cesty na místo zmizení. Jak se blížím k cíli následuje snad nejznámější písnička Pink Floyd z alba The Wall - Zeď, děstký sbor, školní protestní text.. a to vše je završeno na kruhovém objezdu, kde je odbočka směrem na Svijanský újezd doopravdy zahrazena a zákaz vjezdu...... náhle mi dochází celá symbolika synchronicity...nech to být, není dovoleno po tom dále pátrat. Ano synchonicita, vzájemné souvislosti navenek zcela nijak spolu nesouvisejících vlivů a znamení. S tím máme bohaté zkušenosti i spolu s mou paní . Tak se nám připomíná často například tragicky zesnulý Milan Dufek (Reangers) a jiné. Odpoledne k večeru se vracím do Prahy a nedá mi to, abych tu oblast neobjel od Turnova přes Pěnčín a Svijanský Újezd zpět k tomu místu. Před inkriminovaným Svijanským Újezdem dohrává na radiu Beat nijak známá písnička, až když moderátor Ota Seman začne hovořit, tak mě zamrazí... snažím se to zhruba ocitovat : "... ano, písnička skupiny je dynamická, ale vůbec veselá není..... pojednává o cestě člověka na nedaleký koncert a oslavu a při tom přijde na silnici tragicky o život vlivem dopravní nehody.......", načasování a místo sdělení , to je doopravdy neskutečné, nicméně nechávám se v klidu a jedu až na inkriminované místo odshora a na odbočce ke hřbitovu se otáčím. Přesto, že je i nahoře zákaz vjezdu, projede od Příšovic několik aut. Vydávám se po silnici vzhůru ke křižovatce a přede mnou míjím cyklistu v závodním trikotu a nijak mne nezaujal až.... najednou si uvědomuji, že jede na kole značky Favorit (!). stejné značky jako na kterém tehdy měla jet tímto místem Ivana! Těch kol příliš už na silnicích nejezdí. Všímám si výrazu jeho tváře. Muž cca kolem 35 let, vousy, neutrální výraz . Jiný cyklista daleko široko se již neobjevuje a po několika minutách pokračuji dál k Loukovu na na dálnici D 10.
Zpětně analyzuji, kolik neskutečných znamení a synchronicit zde dnes proběhlo a ještě nebudu schopen nějaké podrobnější analýzy. Co mi to má říci? Ten cyklista zcela jistě nebude pachatel, to jen universum v symbolice chtělo cosi sdělit. Možná i tehdy byl pachatel v jeho letech a byl mu podobný? Nevím. Každopádně je to velká výzva a jsem rozhodnutý se tam vrátit a opět spíše jen v klidu pozorovat, naslouchat a navnímávat, znamení a souvislosti.

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 23:02)

Náhoda? Nemyslím si :). Tak z podobných indicií jedna paní, Renata H., zcvokla a teď se jí na FB všichni smějí

Jitka (So, 25. 2. 2023 - 21:02)

Ještě dodám. U toho Favorita jsem se usmála. Jako druhé kolo ho má dost mých přátel.

Reklama

Přidat komentář