Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Nelly (Ne, 13. 8. 2023 - 21:08)

tak ty nejsi opravdu normální

Nelly (Ne, 13. 8. 2023 - 21:08)

tak ty nejsi opravdu normální

Nelly (Ne, 13. 8. 2023 - 21:08)

tak ty nejsi opravdu normální

Nelly (Ne, 13. 8. 2023 - 21:08)

tak ty nejsi opravdu normální

Nelly (Ne, 13. 8. 2023 - 21:08)

tak ty nejsi opravdu normální

Nelly (Ne, 13. 8. 2023 - 21:08)

tak ty nejsi opravdu normální

Nelly (Ne, 13. 8. 2023 - 20:08)

tak ty nejsi opravdu normální

Nelly (Ne, 13. 8. 2023 - 20:08)

tak ty nejsi opravdu normální

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2023 - 16:07)

uchylák si povídá sem se sebou !

B (So, 22. 7. 2023 - 12:07)

No zkusit to můžeš klidně ale dej si pozor aby si na pleny nezvykl aby jste potom nemusela kupovat větší pleny třeba xs seni kids na denní a noční použití.

Tyna (So, 22. 7. 2023 - 12:07)

Jen by mne zajímalo do kolika let jste nosili pleny a punčocháče, bodyčko, overal a dudlík na spaní a byli krmeny z kojenecké láhve. Jelikož náš syn nechce Pyžamo ale dupačky které jsem mu sehnala a ten dudlík je pravda že děcko usne bez problémů ten ale má za trest jelikož si cumla stále palce a přemýšlím že mu i plenky vrátím zpět když to tady čtu že by nebyl žádný problém ale uvidím dnes večer až půjde spát jelikož nevím jestli mu budou pleny č. 6 co dávám dvou lete dceři.

Pepa (So, 22. 7. 2023 - 12:07)

Mne tenkrát když byla online výuka tak mne mamka dávala pleny látkové a když se nikam šlo tak pleny jednorázové ale jak ven tak i doma i punčocháče frote dětské akorát že jsem doma dostával buď overal a nebo bodyčko a mám plínky až do teď ale máma říkala že mne radši bude dávat pleny než abych byl v oblečení mokrý a plínky nikomu neublíží a jednou až přijde čas tak mne odplenkuje ale teď ještě ten čas nenastal sice mne je 9 let. Ale teď je výhodné že jsou prázdniny že mohu být v plenkách celý den a noc hlavně když jsem u babičky a ona říkala že to je praktický že mne dává plínky ale dostávám pouze klasické látkové plínky a ostatní děcka v mém věku mne i závidí když mohu mít pleny celý den a noc. Jede kamarád dostává plenky pouze na odpolední a noční spánek ale říkal že když není pocurany tak mu jeho mamka plenky nechá dokud neudělá do nich potřebu a pak mu plínky pouze sundá a po zbytek dne je bez plinek a on by byl rád kdyby ho mamka normálně prebalila do čistých látkových plen. Ale když jsem u nich a jsem pocurany tak mne teta normálně prebali do čistých plenek. Před chvílí jsem byl prebaleny a po obědě hezky spát a dostal jsem i čisté punčocháče a dětský overal s dudlíkem v puse já ho musím bohužel mít jelikož vždy usnu hned už se mi zavírají oči to je jediný způsob jak usnu.

Nasteva (Pá, 21. 7. 2023 - 10:07)

Ano přesně tak i pro větší děcka jsou pleny součástí a praktické.! Jak doma tak i venku a sice říkají že by větší děti neměly nosit plenky ale je to zase na rodičích těch děcek.

Jiřík 14 (Pá, 21. 7. 2023 - 10:07)

Kuba asi nikdo ti pleny nezakaze je to praktické nosit plenky jak doma tak i venku normálně já také nosím ale jelikož nosím ve svrchních kalhotek tak mám vždy klasické látkové pleny a nebo vkladacky jsou to stejné plenky jako látkové i doma mám plínky to bych mohl být doma bez plen a používat wc a nebo nočník ale pro mámu to je praktický že mi dává 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky včera mne nechala bez plen jelikož jsme byli na výletě a neměla to dělat ale včera po ránu to bylo jiné měl sice kraťasy ale pod nimi dětské punčocháče slabé bylo chladněji a do nich jsem se pricurnul tak my je sundala a šli jsme k autu a vždy se vozeji plenky sebou tak jsem dostal nejdříve 2 látkové pleny s jednorázovkou a a zpět punčocháče a kraťasy a úplná pohoda pleny vydrželi celý den a pak k večeru jsem dostal čisté látkové pleny ale už 6 se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče jelikož jsme jeli autem a když jsme dojeli domu tak jsem v autě usnul a byl jsem pocurany tak mne mamka řekla směr koupelna na umytí a přebalování a rovnou spát jelikož bylo už pozdě večer. A večeře byla u postele co používají batolata snad hustá kaše to byla zřejmě i s projimadlem jelikož ráno jsem byl durch mokrý a posrany a jelikož hodně čůram tak dostávám více plenek už jsem byl dvakrát prebaleny teď mám plenku od značky bobanek se třemi látkovimi pleny a jsem venku se pískem úplná pohoda a klid a po obědě si půjdu hajnout jako každé malé děcko to ještě dostávám buď bodyčko a nebo overal ty se dají také sehnat a nebo to udělá šikovná Krejčová a v plenkách jsem skoro už půl roku a nevadí mne to vůbec že jsem od mami přebalovány jelikož jsem si párkrát nasadil pleny sám a většinou to bylo mimo plen tak se nechávám od mami dávat pleny a vše ostatní co k plenkam patří.

Návštěvník (Čt, 20. 7. 2023 - 12:07)

Můžou větší děti při cestování nosit plenky? Nemůžou, zakazuje to zákon § 205/ 19 pís. C.

Kuba (Pá, 21. 7. 2023 - 09:07)

Jo a kdo mi zakáže si v 16 na cestu vzít plenky? Jsem na to zvyklej a je to mega praktický. Takže plenky na cestách normálně používam.

Jiřík 14 let (Čt, 20. 7. 2023 - 12:07)

Já když jsem byl v nemocnici tak mne dávali pleny řekl jsem si o ně sám jelikož jsem měl nejdříve cevku a pod zadek když se mi chtělo kadit tak buď podlozni mísu a nebo nočník a pak jsem se zeptal jestli bych nemohl místo těch věcí dostat pleny a jak jsem si řekl tak cevku mne vytáhli a dávali mne klasické látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněný overal a já jsem byl spokojen a oni snad taky to jsem byl v nemocnici na začátku prázdnin jelikož mne u školy srazilo auto jen jsem měl zlomenou stehenní kost a obě ruce a v nemocnici zatím ještě jsem ale jednu sádru mne už sundali a od ráno jsem ještě nebyl prebaleny tak až teď po obědě bude poledni odpočinek tak hodně děti stejně budou prebalovat jelikož jsem si řekl o přebalování tak že po obědě se děcka prebali tak musím vydržet ale asi jsem obojí pocurany a pokadeny. Teď už mohu jist sám když mám jednu ruku volnou ale předtím jsem měl výživu v kapacce a pak mi dávali normální stravu ale vždy jsem měl i látkovou plinu kolem krku jako brindak a museli mne krmit a občas dostávám i kojeneckou lahev se sunarem říkají že to je mám větší lahev ale skleněnou prý je lepší než ta plastová a už jede oběd. A jsem na dětském oddělení v Motole.

Návštěvník (Čt, 13. 7. 2023 - 22:07)
Hana (Pá, 14. 7. 2023 - 00:07)

Nefunkčný mail.

Hana (Pá, 14. 7. 2023 - 00:07)

Nefunkčný mail.

Reklama

Přidat komentář