Reklama

Liposukce

zuza (Út, 27. 7. 2004 - 11:07)

:-))) ja stejne jiny sukne nez ultra mini nemam, takze v ni stejne musim jit :-)))))

sametka (Út, 27. 7. 2004 - 11:07)

Valorko-ja o tebe od zacatku nemela az tak veliky obavy:) Dyt to vidim,jako zive, ze si nenechas jen tak brnkat po nose (stejne jako Lvi:), a ze jsi holka rozumna a svepravna:) Za sva prava bojuji taky odjakziva...A das e rict,ze si delam co chci jak chci a kdy chci. Neni nad toto! Ale ono se to zmeni az prijdou deti,ksakru to bude omezovani, a ohledu na manzela a na jeho rodinu a na prani deti, a pro blaho svazku manzelskeho,radsi si ted ty vystrelky (liposka, kosmetika, moda a pod) uzivam pokud jeste zadny zavazky nemam a dokud mi do toho nikdo nekeca. A je cas i finance:)

Valorka (Út, 27. 7. 2004 - 11:07)

...No právě

sametka (Út, 27. 7. 2004 - 11:07)

Valorko- i ty LVE!:)

sametka (Út, 27. 7. 2004 - 11:07)

Helco-jinak co se tyce veku,tak ja Kvitko Svetluska a Valorka jsme ten mladsi proud coz je pravda,ale takova Janina nebo ZUZA(indianska babicka), ty jsou tesne kolem 40-ky, tak jaky pak cece? Hele neblbni! Vek je jen cislo,stejne jako rucicka na vaze! A lipka nam to jen potvrzuje,ja vazim stejne jako pred lipkama (cca 82kg) a vypadam mnohem lepe teda! Jako bych sundala 5-6kg!:)

Valorka (Út, 27. 7. 2004 - 11:07)

...srpnová, však si taky naděluji lipošku k narozkám....

sametka (Út, 27. 7. 2004 - 11:07)

Helco-ostychava vubec byt nemusis. Kdyz uz sis absolvovala seznameni s Jirkou a panem doktorem a jeho prijemnyma sestrama, tak proc se stydet neco napsat?:) My jsme stejne jako oni z masa a kuze, akorat ze jsme takove plnotucne prevazne vsechny tady, a tak tam k nim dojizdime lecit si mindraky, a jinak jsme fakt normalni holky,kazda s jinaci minulosti, jinacimi ambicemi pracovnimi i soukromymi ,ale jedno mame spolecne,a to liposku,a o ni si tady piseme a pak si o ni kecame a tak.ale myslim si ze si mame hodne co rict i jinak,nejen o lipce, asi proto si tady tak dobr erozumime,co sem piseme. Tak ostych stranou cece! :)

Helena (Út, 27. 7. 2004 - 11:07)

To teda budete šechny nejkrásnější a nejmladší. Já už mám na krku skoro šedesátku no to je pěkný. S tím sportem a s tím jídlem jsem s Vámi zajedno. Protože mě taky nebaví cvičit a hrozně ráda jím, hlavně sladkosti. Ale teďko taky nechodím, protože mám ty elasťáky (to si to umím zdůvodnit, že jo), ale budu muset zase začít, protože mám odsátý vnější stehna a teď mám nějak rozkydlou prdel, ach jo.:)))

Kvítko (Út, 27. 7. 2004 - 11:07)

Sametko, s tou minisukní to není špatnej nápad. Jdeš do toho Zuzko? ;) Jo a je to asi rákosníček, i ty vlasy na hlavě mu vždycky nějak tak postávají :)). Valorko - s tím sportem je to tak, že ho musíš ze začátku silnou vůlí chytit a on pak chytí tebe. U mě to bylo s posilovnou, v životě by mě tam člověk před rokem nedostal. Co z toho? A teď? Je to droga :). A je lepší najít sport, který tě aspoň trochu baví. HOdně pomůže najít někoho, kdo s tebou začne sportovat. Někdo potřebuje jenom tažnou sílu - tak se občas cítím. Na aqua chodím s kolegyňkou z práce, do posilovny s manželem nebo druhou kolegyní z práce, na spinning taky někoho občas utáhnu :) a je hned větší legrace a světe div se - ty lidi jsou i rádi :). Škoda, že jsi z Brna - pojď do Prahy a spinning je náš :). Sport mi dává sebevědomí, mám lepší náladu, méně času přemýšlím o jídle ... jo a je fakt, že po spinningu je lepší hned zahučet do postele, protože pak jsem taky hladová jako blázen. Já mám celkem silnou vůli, bohužel ne v ovládání s před laskominama :), takže když jsem před rokem a půl viděla své rosolovité tělo, řekla jsem si, že takhle nechci ve svých 30-ti vypadat a bylo. Začla procedura, která ještě není u konce. A zatím úspěšná :). Ale je to dřina, která mě zatím baví.

sametka (Út, 27. 7. 2004 - 11:07)

Valorko, cau segro:) Ja taky vylezla na svet v leta pane sedmdesatem sestem:) Nejsi nahodou rijnova?

zuza (Út, 27. 7. 2004 - 11:07)

Roztyly, pochopitelne, mam to za rohem, proto sem tam vlastne tenkrat sla

Helena (Út, 27. 7. 2004 - 11:07)

Čauky děvčata, já bych mohla taky v 17.00 hod. už se na Vás všechny moc těším a Valorce bych chtěla říci, že by opravdu měla poslouchat jen a jen sebe, protože jak už tady všichni psaly, je to Tvoje tělo. Já jsem celý život,(tedy spíš po dětech) byla z těch bochanů nešťastná, uvažovala jsem o lipošce, ale nikdy jsem neměla odvahu na to jít, protože jsem viděla v televizi pouze tu drastickou v narkóze, ale pak jsem tady na doktorce objevila liposukci (a podotýkám, že díky mému manželovi,)a šlo to ráz na ráz. Úplně jsem to hltala a původně jsem myslela, že půjdu až na podzim na Moravu k panu dr. Linzerovi, ale pak jsem volala Jirku no a už jsem odsátá. Mně manžel nebránil, protože ví, že bych stejně do toho šla i kdyby byl proti, protože si to platím já a věděl, že mám z toho komplexy. Teď už je akorát zvědavý jak to bude vypadat, protože nosím pořád ty stahovačky a ještě mám trochu modřiny a je to oteklé. Světluško, píšeš, abych jenom nečetla a taky se zapojila, když já mám takový trochu ostych, protože Vás ještě neznám osobně, (i když z té diskuze tady jste všechny určitě pro každou prdel) akorát Tebe a to jen trochu, ale já se polepším. Jinak Tobě Zuzi taky držím palce a jsem moc zvědavá co Ti dr. Vrb. řekne. Zase se ozvu, nemohu tak pravidelně psát, protože mám internet pouze v práci. Tak zatím papa:)))

Valorka (Út, 27. 7. 2004 - 11:07)

Týýý jo, dvojče v Práglu, no to je super!!! Asi to Sametko taky tak vidím, že jsme stejnej ročník

sametka (Út, 27. 7. 2004 - 10:07)

Zuzko-ty to nemas asi daleko na Roztyly ze ne? Anebo jdes do Revolucni?

zuza (Út, 27. 7. 2004 - 10:07)

A Sametka je mlada, krasna, vysokaaaa, krasne odsata, ty drzaky me prekvapily, necekala jsem, ze to takhle muze vypadat tak kratce po lipce...a bude mit takovy reci...mohla bych byt jeji matka :-)))))

zuza (Út, 27. 7. 2004 - 10:07)

Vobludo, Sametko, tebe by clovek zabil, fakt :-))))))) ted budu mit mindrak ja, budou cekat nadheru...a prijde baba ctryicetileta, zcvrkla tim susenim na slunicku, proste indianska babka

sametka (Út, 27. 7. 2004 - 10:07)

Zuzo-kecas:) Az tak se ti to preci nemohlo libit!:) I kdyz si myslim,ze to je moc moc pekne, tak zase az takhle to chvalit. Holky pak od srazu budou cekat ze uvidi nejakou mistni krasavici a prijdu ja a ot bude sklamani jako blazen. Fakt jsem tlusty prase, vyzrany, a ted odsaty,nemam vztah k sportu,zato k jidlu dvounasobny,slabou vuli,pomaly metabolismus,a schopnost hubnouci temer nulovou! Holky neverte ji-dela ze mne krasavici,ale za tu opravdu krasnou pujde ona,protoze je hneda jak cernoch,nohy ma hezky, prdel (kdyz nezveda sukni) taky, a ty stehna sice maji vlny ale ona to umi perfektne maskovat. Vlasy nehty dokonale upraveny, no ja mam mindrak s ni nekam jit! Vobluda seredna to je!:)

sametka (Út, 27. 7. 2004 - 10:07)

Hrbolaty a neviditleny efekt mam i ja. Takze to neni zadna novinka. A koukam ze slovo "parez" se ujalo:) Mam z vas holky radost,jen co je pravda. Hele Valorko,nemas ty nahodou v Praze dvojce? Ja taky nemam moc vlahy vztah k sportu, a jsem rozkydla a tak. Ty jsi jednoznacne muj clovek a asi budes i ma vekova kategorie,vejsku jsem koncila v roce 2000.a ty? a vubec,pristehuj se do praglu! Co tam v brne?!:)tady nam vsem (to jako mne a tvym kamsokam) moc chybis!

zuza (Út, 27. 7. 2004 - 10:07)

a dalsi co nejdrive to pujde. Ta Sametka me tak navnadila tou ukazkou...Jo Sametko, to bych musela jit na kontrolu v krataskach, tam je videt vlnobiti...asi si je teda vemu

zuza (Út, 27. 7. 2004 - 10:07)

No vida v 15,30, ale asi nemusim spechat, posledne se cekalo jeste nejak hodinu...mozna vic, uz nevim, sla jsem s kamoskou, co tam byla taky na pivo. Jinak jsem ji psala sms, jak se ji dari, byla stejny den jako ja na mistech kolem kolen...psala, ze nic moc, kazda jina, hrbolaty a nijak viditelny ubytek.

Reklama

Přidat komentář