Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Default User Image
Anonymní (Pá, 1. 9. 2023 - 16:09)

Je to snad každého z rodičů co dětem dává jestli je už bez plen a nebo s plenkami každé děcko ve vyšším věku může mít nijaky problém a pleny prostě nosit musí i kdyby nechtělo. 

Default User Image
Dan (Čt, 31. 8. 2023 - 14:08)

Já jsem říkal mamce aby mne už nedávala plenky jednorázové či látkové mám je i doma ještě zatím nonstop jak přes den a noc a punčocháče nosím celý den také a v noci jsem zabalený do 6 látkových plen a se svrchnimi kalhotky a bavlněné dupačky pak dostanu i dudlajs abych dobře usnul a tak spím do rána v klidu a pak jsem znovu prebaleny už se těším i do školy abych nedostaval stále pleny ale já vím že budu mít drynites a nebo bambo z lidlu teď jsem venku na zahradě s kamarádem a já mu závidím to že je bez plenek a punčocháču má pouze tepláky. 

Anonym (Čt, 31. 8. 2023 - 14:08)

Kurva,pod kolikátim jménem máš tyhle uchylný příspěvky.Admine,zablokuj ho!!!!!!

Default User Image
Bobek (St, 30. 8. 2023 - 10:08)

Jsme na poslední dovolené a syn už si řekl o punčocháče pod tepláky jelikož se ochladilo ale má i plenky přes den a noc hlavně je mu teprve 9 let takže snese punčocháče s plenkami ještě v pohodě v karavanu máme sice suché WC a on i větší nočník který by mohl použít ale řekl si radši o plenky jednorázové má pouze jelikož se tady nemohou prát látkové pleny které se používají pouze doma ale už se těší do školy v pondělí.. 

Default User Image
sandra (Út, 29. 8. 2023 - 23:08)

Dcerce je 8let a je zvědavá na vlozky myslíte že by je mohla vyzkoušet?

Anonym (St, 30. 8. 2023 - 08:08)

Vyhon si ptaka do nich.

Anonym (Čt, 24. 8. 2023 - 22:08)

do kombinezy dávám plenu už roky, není třeba si kombinézu sundávat a být nahá někde za křovím.

Kubajz (Čt, 24. 8. 2023 - 20:08)

Je mi 16 a na cestování nosím úplně normálně natahovací pleny. Nestalo se mi že by někdy někdo něco poznal. Ty plenky vypadají stejně jako slipy takže občas beru místo slipů jen tak. Máte někdo zkušenosti s normálníma plenama co vypadají jako Pampersky?

Naštěva (Čt, 24. 8. 2023 - 12:08)

Náš syn 12 let je na psychiatrii kvůli tomu že měl nijaky záchvat ale zatím se neví jaký tak včera byl radši na pokoji sám ale začal se jim pomocovat do postele tak nejdříve měl cevku s plenkami aby mohl kadit do plenek ale pak mu cevku vytáhli a má pleny normálně bez problémů a normálně se nechává prebalovat stále mi si myslíme jestli to nebyl silný epilepticky záchvat Gran mall že upadl i do bezvědomí byl nejdřív na neurologii tam mu zavedli cevku a na psychiatrii mu cevku vytáhli a dali rovnou plenky zatím má 6 látkových plen s pvc kalhotky pro větší děti a je v klidu a v klidu si dělá potřebu do plinek jelikož je v polospanku ještě a do pusy dostal i dudlík bohužel prý je to pro jeho lepší já tedy nevím v čem jestli v plenkách či dudlíku ale oni to vědí nejlíp...!

Haf (St, 23. 8. 2023 - 19:08)

Aby vám děcko neproteklo tak je lepší dát buď pvc kalhotky pro juniory a nebo svrchni kalhotky pro větší děcka seženete pvc kalhotky Jana rubcova fir. In-tex a svrchní kalhotky zn. Bobanek a tato firma má jak plenky od mimina po dospělé osoby nás syn je s těmito plenky spokojený mám jak svrchnaky rovnou z plinkou tak i bez ni ale prodevaji k tomu i vkladacky plus i separační plínky ale dají se použít i klasické látkové pleny záleží na rodičích děti nás má zatím xs a dávají se pouze na noc ale občas i přes den ale jednorázové seni kids na lepitka. Jelikož v 7 letech mám ještě pocuranka.

jj (Pá, 11. 8. 2023 - 11:08)

jsem uží dospělej, plenky ještě nosit nemusím, ale když jdu někam na větší koncert a mám místo někde vpředu, tak přece uprostřed koncertu neodejdu. Takže na koncert vždy nosím jednorázové plenky a gumové kalhotky a klidně je použiju. Lepší a hygieničtější než odcházet do kadibudek. Myslím že na koncertech to tak dělá plno účastníků.

Lori (St, 9. 8. 2023 - 21:08)

My bohužel stále dáváme synovi 12 let a dceři 13 let pleny na cestu hlavně na noc ale vždycky jelikož nejsem z Čech ale z anglie a děti jsou už zvyklé noseji plenky už dva roky dcera od 11 let a syn od 10 let a mají i dětskou malou nohu S 33 a D 35,5 a vůbec se jim nikdo neposmiva že takhle vše mají a punčocháčich chodí už normálně.

Návštěvník (St, 9. 8. 2023 - 22:08)

Ty jsi z psychiatrie,a ne z Anglie.Ty skurvené úchylne prase.

Ho (St, 9. 8. 2023 - 07:08)

Co ostatní rodiče dáváte také děckam na cesty krátké či dlouhé ještě plenky jednorázové či látkové.? A nebo na spaní.? Hlavně v jakém věku ještě jestli jako batoleti a nebo od 8 let a více......!!!

Lidka (St, 9. 8. 2023 - 07:08)

Tady je aspoň vidět že každé děcko je jiné ve vyšším věku některé děcko se za plenky stydí a punčocháče to samé. A jiné děcka nemůžou být bez plenek musí je mít za každou cenu i kdyby byla celý den v suché plence. U nás to je podobné syn 8 let musí mít pleny celý den a noc také ale má nejraději plenky jednorázové a látkové moc nemusí ale dát si je nechá normálně v klidu.

L (St, 9. 8. 2023 - 07:08)

Tak asi syn ví co má na sobě přeci by si to nevymyslel když asi každý den ho musím prebalovat přeci ho nenechám v mokrých plenkách teď jsem akorát ho prebalila do čistých látkových plen a punčocháču fixuje to pleny mezi nohami já jsem ho chtěla nechat bez plen ale on si o plenky řekl sám tak co mám asi dělat nemám mu pleny dát když je chce sám a pak se všechny pleny vyperu najednou chvíli bude bez plen jelikož moc nesnáší jednorázové pleny necítí se v nich moc dobře ale když se nikam jede a nebo jde tak si je vezme sám ale většinou ho musím zkontrolovat jestli vše sedí tam kde má tak ho radši prebalim sama pro lepší jistotu. Teď má sice plenky 4 látkové se svrchnimi kalhotky a bavlněné dětské punčocháče já jsem mu nechtěla dávat s toho vůbec nic ale on si o ně řekl sám abych mu dala plínky čisté a punčocháče má místo pyžama.

Lenka (Út, 8. 8. 2023 - 11:08)

Já jsem si už dost dlouho zvykla syna 10 let prebaluji skoro už 3 roky od 7 let až bohužel do teď stále jak doma tak i venku má normálně plenky jelikož má nevivinute ještě močové ústrojí a paní doktorka nám pleny radši doporučila má pleny nonstop 24 h denně 7 dni v týdnu a je ve speciální škole také? A nic s tím neuděláte prostě buď v 15 letech a nebo v 18 letech může teprve na operaci samozřejmě on je nešťastný s těch plenek hlavně to bylo když byli ta vedra a on musel být v plenkách ale nejdřív jsem mu vždy dala 2 látkové pleny s jednorázovkou jelikož se bohužel v jednorázové plince zaparoval tak to takto měl a na venek se dávají na lepitka pro lepší fixaci a přebalování vždy vydrží až domů ale když je potřeba venku prebalit tak se hold musí to je většinou pokadeny ale nejdřív kadil jak doma na wc a nebo nočník používal a pak po potřebě se zabalil zpět do plenek a venku k tomu používá plenky jednorázové jinak to nejde bohužel a na venek začal už nosit punčocháče pod tepláky což jsem já ráda že aspoň nenastydne. Teď je výhodnější že pleny má celý den a noc prostě non-stop. A vůbec mu nevadí a nikdo se mu neposmiva že je má spíše spoustu kamarádů ho lituje že je musí mít má to od doby co začal chodit do normální školy šel pouze do první třídy v 6 letech a do druhé třídy šel v 7 letech ale už do speciální školy kde děcka normálně nosí plenky akorát že tu školu jsem nemohla najít v České republice ale je kousek od německých hranic tak si pro něj jezdí autobus a kluk je spokojený. Ale paní učitelka se diví že ho v normálni škole nechtějí jelikož je ho tam je škoda ve speciální dobře se učí ale nemoc si vybrala svou daň.

Návštěvník (Út, 8. 8. 2023 - 12:08)

prosimtě běž něco dělat a pořád tady nespamuj těma svejma uchylovinama

Návštěvník (Po, 7. 8. 2023 - 22:08)

všem těm úchylúm tady bych přála aby na týden museli nosit pleny, je to hrozný, absolvuji to s dcerou už 5let , ani nevíte jak je to hrozná práce a nervy , jak pro ni tak pro mě.

Návštěvník (anonym) (Ne, 6. 8. 2023 - 21:08)

Můžete se smát a nadávat dál .

Reklama

Přidat komentář