Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

25.3. (So, 25. 3. 2023 - 19:03)

To není ještě všechno. Po tom sdělení, že se máme všichni přesunout. Tak jak to bývá, svíčkové báby se hrnou dopředu a sedávám úplně vzadu. Dojdu tam a hle nerezový rendlík se svěcenou vodou. Chvíli jsem nad tím stála a říkala si, jestli mám dělat blázna já, nebo oni. Sedla jsem si vedle a ještě došel jeden muž. Co na to chceš říct a pak to dopadlo, tak jak to dopadlo.

Návštěvník (So, 25. 3. 2023 - 19:03)

Dopadlo tam kyvadlo, tělo bezhlavé upadlo. Voda svěcená není vůbec bezcenná. Kdo jí světil, do ní víru hustil. Voda není zbytná, pokud bývá pitná.

Cynik - realista (So, 25. 3. 2023 - 18:03)

Premiérka Estonska: "Moje matka byla dnes před 74 lety deportována na Sibiř jako 6měsíční dítě. Rusko se nezměnilo." https://twitter.com/kajakallas/status/1639686737894014979 Čech, který leze do zadku Rusovi, je největší póvl.

Návštěvník (So, 25. 3. 2023 - 19:03)

Póvl jsou všichni, kteří lezou cizincům do zadku, ze zištných, nebo lokajských důvodů, jedno odkud jsou

Cynik - realista (So, 25. 3. 2023 - 17:03)

V té oblasti mám rád přehled, ne jak někteří zdejší prosťáčci: "Ázerbájdžán údajně zahájil novou vojenskou operaci v Náhorním Karabachu. Tím porušuje probíhající příměří. Existují zprávy o postupujících ázerbájdžánských jednotkách poblíž Lisagoru.

Ázerbájdžán to nazval „místními nezbytnými operacemi“.

přes @NeilPHauer" https://twitter.com/NOELreports/status/1639658657980772353

Cynik - realista (So, 25. 3. 2023 - 17:03)

NATO se postupně rozjžídí: "Polský kovo/muniční závod Dezamet SA výrazně zvýší produkci munice, která bude odeslána na Ukrajinu, řekl polský premiér Mateusz Morawiecki v rozhovoru pro rádio RMF." https://twitter.com/NOELreports/status/1639642794045104130 A na vaše kviční vám prdím, zdejší dezoláti.

25.3. (So, 25. 3. 2023 - 17:03)

Jinak zdarma WC je na Zelnaku.

Návštěvník (So, 25. 3. 2023 - 18:03)

Pro všechny lidi jsou důležitější záchody v Praze. A my si na záchody umíme vydělat, ne jako Brňáci.

25.3. (So, 25. 3. 2023 - 18:03)

A máš to.

25.3. (So, 25. 3. 2023 - 16:03)

Dalsi story napisu az dojedu.

Návštěvník (So, 25. 3. 2023 - 16:03)

Rakato prostě trpí absolutní samotou a jeho osobnost je tak degradována, že vlastně jen píše na internet svoje nějaké výkřiky. Hm. To je ošklivé se na to dívat. No, mně to nic nedává. Co jsem chtěl napsat, to jsem napsal. Mějte se tu, bobci. S Jahodou bych normálně pokecal, je to normální chlap, i když opačného politického spektra. Pokecal bych s Nerikem v reálu, s každým by šlo pokecat a vypít pivo. Ale tento Rakato se fakt liší. Není to chlap a každý to vidí. Ale nemá nic jiného než doktorku, tak tu straší přes den i v noci. Nemůže ani spát. Je to prostě už pacient. A já nemám důvod trávit tolik času s pacientem. Takže se na nějaký čas loučím. A zapamatujte si, že když chcete dostat pravdu, stačí udělat inverzi výroků Rakata. Inverze znamená otočit. Páč Rakato píše v 90% všecko naopak, než je pravda. Tak čus. :-) Třeba někdy za měsíc se tu podívám. :-) Zatím.

25.3. (So, 25. 3. 2023 - 16:03)

Vecne tema prijimani svatosti.

Návštěvník (So, 25. 3. 2023 - 16:03)

Rakato tvrdí, že Hlučín a Opava jsou horské vesnice, Rakato tvrdí, že Rusko má přestat těžit suroviny a přeorientovat se na ekonomiku s terciální sférou jako mají západní země bez surovin. Rakato tvrdí, že buzík je ten, kdo si sám postavil bydlení a hraje fotbal a nebuzík je ten, kdo sedí v paneláku v pyžamku a maminka mu nosí pudink. Prostě je to "logik".

Návštěvník (So, 25. 3. 2023 - 15:03)

Já jen pro pořádek zopakuji, že normální chlap se nevyhýbá fyzické práci, neštítí se roboty. Normální chlap se neštítí ani sportu. Normální chlap už jako děcko hrál fotbal a další kolektivní sporty. Normální chlap se neštítí žen, nemá z nich panický strach. Normální chlap je schopen se postarat o svoje bydlení.

Návštěvník (So, 25. 3. 2023 - 16:03)

Slyšel jsi někdy o pojmu "petrostát", tupá zaostalá buzno z nepodnětného prostředí? Jsi typická lůza, která volí SPD.

Návštěvník (So, 25. 3. 2023 - 16:03)

"zaostalá buzna z nepodnětného prostředí, typická lůza" - to jsou jen tvé sebeprojekce. Ty si do druhých neustále projektuješ sám sebe. No tak ses tu přiznal, že se cítíš jako zaostalá buzna z nepodnětného prostředí, jindy se cítíš jako přejetá vačice nebo skřet. A co my s tím tady? Slova a jen slova.

Návštěvník (So, 25. 3. 2023 - 16:03)

Slyšel jsi někdy o pojmu "petrostát", tupá zaostalá buzno z nepodnětného prostředí?

ShabbaTot-Jahoda (So, 25. 3. 2023 - 15:03)

jsi mě popsal dokonale,akorát bych tě chtěl ještě doplnit,že k tomu všemu mu to musí myslet i dobře politicky !

aladin (So, 25. 3. 2023 - 14:03)

"Modrá krev III
V minulém století se v českém myšlení zafixovala představa panovnické dynastie jako úhlavních nepřátel českého národa. Dnes si můžeme upřímně přiznat, že do naší země přinesli i mnoho dobrého. Třetí řada dokumentárního cyklu o šlechticích, kteří hrdě navazují na kořeny svých slavných".... Byly to lupiči a vrahouni !!!

aladin (So, 25. 3. 2023 - 14:03)

Program ČT stojí za hovno a ještě blokují vysílání po internetu !!!

Reklama

Přidat komentář