Reklama

Výprask před diváky

Default User Image
Radek (St, 8. 5. 2024 - 10:05)

Všechno to naházel na hromádku na zem. A stál tam přede všemi nahatý. Rychle si zakryl pindíka, ty ruce jsem mu zase odtáhly a přes každou jsem ho praštil, pak už se nezakrýval. Byl rudý v obličeji, třásl se strachy a trochu fňukal, klopil hlavu. Sestřenka a Markova sestra rudly, už když se Marek svlékal, kluci jen chvílemi klopili oči.  Marek pak nejdřív dostal nafackováno, až mu tvářičky zrudly. Pak jsem ukázal Markovi na křeslo a řekl mu přehni se! Marek tedy došel ke křeslu a přehnul se ze strany přes opěradlo. Začal jsem ho bít řemenem přes ten jeho holý, bílý vyšpulený zadek. Na tom zadku se začaly od bití dělat červené pruhy a taky to hodně pleskalo, ten řemen o nahý zadek. No a Marek řval, slzy se mu valily proudem. Vzlykal, zajíkal se a kašlal, teklo mu i z pusy. Děti při tomto divadle trochu bledly, holky brečely, bylo jim Marka líto. Pleskavé rány znovu a znovu dopadaly na tu jeho holou zadnici, už byla celá červená. Dostal třicet ran. Na rozdíl od Tomáše se nepočůral. Po výprasku se Marek sesunul na zem, držel se za zbitý zadek a vzlykal. Děti jsem poslal do pokojíku. Když se Marek trochu zklidnil, řekl jsem mu, aby se oblékl, ale ponožky ne, za trest bude bos. Uplakaný Marek pak ještě musel utřít pobrečené křeslo a odnést ty jeho ponožky do špíny. Pak jsem ho poslal za dětmi do pokojíku, odťapkal tam s pantoflemi v ruce.

Default User Image
Radek (St, 8. 5. 2024 - 10:05)

Marek v sobotu dostal před sourozenci i před návštěvou. Viděli to i jeho dva bratranci a sestřenice. Když návštěva přišla, tak jsem je všechny pozval do obýváku. Děti chtěly jít do pokojíku za našimi dětmi, ale řekl jsem jim, ať zůstanou, že zavolám naše děti do pokoje a do pokojíku půjdou, až si něco vyřídím s Markem. Když naše děcka přiběhly, tak jsem řekl Markovi, že dostane, že dobře ví, proč a že to bude hned. Marek zrudnul. Koukl jsem mu po nohách a křikl na ně zuj se, a dělej, budeš bos! A mazej pro řemen! houkl jsem na něj. A tak si Marek rychle zul pantofle, sehnul se, sundal si ty jeho pruhovaný ponožky a bosky běžel do předsíně pro řemen, určený na ty jejich zadky, donesl ho a podal mi ho. Ještě to na mě zkusil – tatí, tady prosím ne, pojď vedle…škemral skoro už plačky. To by se ti hodilo! Tady budeš bit! A vysvleč se a celej, pěkně do nahata! Popohnal jsem Marka pořádným pohlavkem a už se svlíkal. Rychle si sundal šedé tepláky, pak šly dolů barevné trenky a nakonec si stáhl modré tričko s obrázkem.

Default User Image
matty (So, 4. 5. 2024 - 22:05)

matty kurýrek | 

ahojky chceš si dopisovat o všem co souvisí s výpraskami na holou vyšpulenou..zadnici..pak piš..je mi 47 výprasky..mě provázejí..celou dobu..rád si stebou..budu o všem psát...takže pokud chceš piš mi na mail [email protected]..

Default User Image
Radek (So, 4. 5. 2024 - 11:05)

Dnes bude bit pětiletý Marek, minulý týden dostal Tomáš. Po obědě Markovi pořádně seřežu ten heho holý zadek. Dostane před Tomášem a šestiltou Eliškou. A pokud už dorazí brácha s rodinou, tak to uvidí i jejich děti.

Default User Image
zdeněk (So, 4. 5. 2024 - 18:05)

UŽ TO MÁ ZA SEBOU

Anonym (Po, 29. 4. 2024 - 17:04)

Mého manžela jsem vidavala v dětství často jak dostává na holou. Měla jsem jeho 2 ségry za kamarádky, on je o 3roky mladší ode mne. Takže zhruba od jeho 3let jsem to viděla i slyšela jak brečí. Bylo to i během základky. Asi tak od mé 8.tridy jsem začala hrát s jeho mámou u nich doma karty a vona věděla, že ho chci vidět. Tak holky na něj řekly že ve škole zlobil nebo něco podobného a už se musel přede mnou svlikat do nahá. Rudnul, styděl se, ale musel. Dostal buď zezadu klece na čtyřech nebo vleze s nohama roztahlyma vzhůru a skrcenyma. Jeho starší ségry mu občas daj na holou i dnes, když je naštve. Je na to zvyklé. Jednou dostal na holou i ode mne, pravda, dceru jsem zavřela v kuchyni, ale věděla, že dostává na holou. To jeho ségry to neresej, klidně musí zvednout nohy a dostane na zadnici holou i před neterema. Ty se koukaj, oči navrch hlavy a uculujou se. 

Default User Image
Petra (Út, 7. 5. 2024 - 08:05)

U nás to bylo naopak, manžel často viděl,jak dostávám výprask na holou já od maminy :) Vždy ho zajímalo, jak to bolí, tak jse mmamce vzala rákosku,k terou už doufám nepotřebuje :) a manželovi prdel sem tam pořádně sešvihám :D 

Default User Image
Radek (So, 27. 4. 2024 - 21:04)

Náš osmiletý Tomáš byl dneska bit, až pochcal postel, na které dostával.  Pořádně jsem mu zmlátil ten jeho zadek a taky byl bit přes stehna. Byl na mě drzý, tak jsem ho zahnal do pokojíku. Tam byli i jeho dva mladší sourozenci, kteří to bití pak celé viděli. Nejdřív dostal Tomáš facky, až měl červvené tváře a pak se musel svlíkat. Tričko dolů, pak si musel sundat tepláky, pak musely dolů ty jeho spoďáry a nakonec si musel sundat i ponožky. Nahatej se tam musel položit na postel. Ještě jsem mu strčil pod břicho polštářek, aby měl ten jeho holý, bílý zadek pořádně vyšpulený. A vzal jsem řemen a začal jsem kluka řezat. Tomáš za chíli řval a bulil. Rány dopadaly na ten jeho zadek a na stehna, pořádně to pleskalo. Muselo to celé být slyšet po celém domě, ten jeho řev a pleskání. Na zadku a na stehnech přibývaly rudé pruhy. Tomáš byl za chvíli zpocený a teklo mu i z pusy. Dostal nepočítaných, určitě víc, jak třicet ran. Ke konci bití už jen sténal a chcal na postel. Po výprasku jsem ho stáhnul z postele dolů a namočil mu do těch chcanek čumák. Pak musel nahatej tu postel vyčistit. To, co tam vyčůral a nabrečel...  Pak jsem ho poslal umýt a mohl se obléknout. Dneska bude spát na břiše....

Default User Image
zdeněk (Ne, 28. 4. 2024 - 12:04)

Sourozenci byli kluci,nebo dostal i před holkou.

Anonym (Ne, 21. 4. 2024 - 12:04)

Je tu nějaký kluk nebo holka, kteří by potřebovali pořádný výprask na holou? Pomůcky i zkušenosti mám, přijedu kamkoliv. Piště SMS na číslo 731 877 644. Jsem muž, 45 let.

Default User Image
Kluk 14 let (Ne, 21. 4. 2024 - 15:04)

Odkud jste

Anonym (Ne, 21. 4. 2024 - 15:04)

Morava, ale pohybují se pracovně po celé ČR 

Anonym (So, 20. 4. 2024 - 21:04)

V tomhle je moje máma hrozná. Už je mi 15 a ještě někdy dostanu od ní na zadek. Nedostávám sice na holou, ale stane se, že mi naplácá i před svědky. Dostala jsem už před naší sousedkou, máminou kolegyní z práce a co je nejhorší i před bratrancem, který u nás bývá protože zde studuje. Výprask je ještě ok, ale když je u toho ještě někdo další tak je to pořádná ostuda.

Anonym (Ne, 21. 4. 2024 - 07:04)

Nechci to zlehčovat, ale tráva je vždy zelenější na druhé straně plotu. Co by jiné holky daly za to, kdyby dostávaly jen naplácano, třeba i před svědky, jako dostáváš ty, místo 50+ ran vařečkou nebo rákoskou.

Anonym (Ne, 21. 4. 2024 - 11:04)

No jo, ale i tak to není bůhvíco. I rukou přes legíny nebo silonky to umí hezky štípat. A když vás vidí někdo cizí kňourat při tom jak dostáváte na zadek, tak je to pořádná ostuda. Alespoň tedy pro mě.

Default User Image
Alice (So, 20. 4. 2024 - 18:04)

Náš Peťa, je mu devět, byl už taky bit na holého pindíla. Zatím takhle dostal třikrát a pokaždé to bylo za velký průšvih. Poprvé, to mu bylo ještě osm ukradl doma peníze, utratil je a nepřiznal se. Podruhé ve škole zbil v šatně spolužáka. A potřetí, to bylo minulý týden o víkendu. Byl potrestán za to, že týral pětiletého bráchu. Ten mu vyhrožoval, že na něj poví, že ho viděl krást, když byli spolu nakoupit. A tak ho Petr zmučil. Svázal mu provazem ruce a nohy, sundal mu ponožky a pálil mu bosý nohy zapalovačem na plyn. Přišla jsem domů dřív a přistihla jsem je. A tak jsme Petra s manželem v sobotu pořádně potrestali. Nejdřív se musel zout, lehnout si bos na postel na záda  a taky  jsme mu pálili tím zapalovačem  ty jeho bosý nohy, aby viděl, jaký to je. Petr při tom křičel, že to pálí. Pak jsem dala na postel deku a dva ručníky  a Petr musel donaha. Musel se položit na záda, vzpažit ruce a trochu roztáhnout nohy. A pak byl bit vařečku. Dostal na podbřišek a na pindíka. Řval bolestí a pochcal se, slzy mu tekly proudem. Po bití měl na břiše modřiny a pindíka měl celého červeného, naběhlého.

Default User Image
Anonym4 (Ne, 21. 4. 2024 - 09:04)

Za mně je nejlepší na biti deti holý zadek.

Default User Image
Neznámý (Pá, 26. 4. 2024 - 18:04)

Taky si myslím 

Anonym (Ne, 21. 4. 2024 - 05:04)

Co jste si vychovali, to máte. Vy musíte být hrozná rodina, potřebovali by jste taky mučit a kriminál na vás.

Default User Image
Petr (So, 20. 4. 2024 - 16:04)

Po obědě jsem šel do dětského pokoje a řekl jsem Markovi, aby se svlékl na výprask a že oba naklušou do obýváku. A hned! A tak si  tam Marek musel sundat tepláky a ponožky, pak jsem koukl po nohách Erikovi, tomu staršímu a řekl mu a ty tam půjdeš taky bos.! A tak si Erik taky musel sunat ponožky. Pak šli se mnou do obýváku, kluci pleskali o podlahu bosýma nožkama. Marek si musel donést z kuchyně židli a postavit ji doprostřed pokokoje. Pak se musel přehnout přes sedačku a vyhrnout si tričko. Špičkami nohou a rukou se přehnutý dotýkal země. Zadničku měl pořádně vyšpulenou. Vzal jsem řemen a začal jsem Marka bít. Pořádně to pleskalo. Marek začal křičet a řvát. Za chvíli brečel a naříkal a prosil. Tatínku, už mě nebij prosíííím! Já už budu hooodnýýýý! Jáůůůů,jáůůůů.... slzy mu tekly až na zem, až tam nabrečel loužičku. Erik se na to musel dívat,  stál tam, kousek od židle, klopil oči a pak mu vyhrkly slzy a taky plakal. Marek dostal třicet ran, na ten  jeho zadek.

Reklama

Přidat komentář