Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Zdenda (Pá, 4. 3. 2005 - 21:03)

Ahoj všichni,miluju holky, které se nikde neholí, ale zejména mi záleží na neoholeném podpaží. Vy mě asi budete mít za exota, ale vy, co si vyholujete podpaží nevíte, o kolik úžasných feromonových poselství, která byste mohly vysílat, své okolí každým tahem žiletky připravujete. Chloupky slouží jako rozprašovače, které rozptylují do okolí vaše úžasné vůně, které vlastně nevnímáme přímo čichem, ale přesto mají velký vliv na naše sým/antipatie. Mladá, moderní holka, která nemá vyholené podpaží je pro mě sex-symbol. Dívka, která své neoholené podpaží klidně vystaví pohledům je pro mě bojovnice, sebevědomá žena, která ví, co chce a ne nějaký otrok pitomých spolecenských návyků. Bohužel, mé srdce často neplesá... Nevíte, kam se odstěhovat, abych potkával své sex-symboly?Nevidím je už ani v televizi-nejspíš jim tam zakázali přístup. Na jaké filmy/pořady se mám koukat-vážně prosím o radu.Nebo - dokonce - kde mám svůj symbol najít, oslovit, nechat se jím okouzlit, nechat se přivézt do extáze jeho vůní?Občas s nadějí zajdu do kryťáku a koukám, zda se neobjeví ty dva magické chumáčky.Věřte nebo ne, byly by pro mě důvod k oslovení - k otázce

Karla (Čt, 17. 2. 2005 - 17:02)

No já se taky moc těším, až přijde do mody holení mužů všude, zvlášť u těch co ženy nevyholené nazývají špindírami.Někdy to prostě nejde, nejsem špindíra a nohy i podpaží si holím, nejsem líná, ale dole to prostě nejde, zkoušela jsem párkrát a už nikdy víc tu chybu kvůli nějakému diktátu neudělám, bylo to děsný a nedalo se vydržet, ale vůbec.Jinak by se mi taky líbilo mít nahoře jen trojúhelníček, ale když to nejde a měla bych pod ním ostrou spoušť nemíním se kvůli tomu trápit, jsou i horší věci na světě.

jos. (Čt, 17. 2. 2005 - 16:02)

vela zien sa neholi a vela muzom sa to paci. len sa to boja vyslovit nahlas, bo modni sexofasisti kricia "holit"!

peta (Ne, 13. 2. 2005 - 23:02)

Pokud chcete být oholená, je třeba se začít holit prvidelně, protože až po několikátém oholení si kůže přirození zvykne.Také je dobré nechat na chvíli jako při každém holení působit holící pěnu nebo mýdlo, aby chlupy změkly, pak oholit nejdříve po směru růstu chloupků a potom proti směru a mít přitom holící žiletku hodně šikmo a držet ji zlehka, aby jste se nepoškrábala.Po prvním oholení mne také dorůstající chloupky kousaly. Nenechte se odradit a oholte se znovu, ale až po čtyřech dnech, když se zahojí pupínky a drobné ranky.Popis holení-nechávám si teď trojúhelníček, oholím se nejprve nahoře po stranách nejdříve po směru růstu pak proti směru, pak vedle velkých pysků vlevo směrem dovnitř a pak i pysk zestrany zleva vpravo, pak vpravo.Nakonec pysky holím zespoda nahoru a napínám přitom kůži druhou rukou, pak ješte oholím vnitřní hranu velkých pysků a směrem zevnitř ven holím oblast kolem konečníku, tam pozor na říznutí. Kvasinkové infekce josou všeobecný problém dnešní doby. Holící pěna nebo mýdlo samozřejmě ještě víc mohou zhoršit Vaši situaci, proto je dobré holení provádět co nejkratší dobu.Noste prodyšné oblečení, například v létě hodně sukně. Když přijdete po práci nebo ze školy domů, jděte se umýt mezi nohama, a to jen vodou. Není problém si mýt rozkrok jen čistou vodou, bez použití jakýkoliv přípravků, ať už obyčejného mýdla nebo speciálního přípravku na intimní hygienu. Pokud se budete mýt často rozhodně nebudete smrdět.Také je lepší občas pochvu vypláchnout, pokud Vás hodně svědí vodou vevnitř za použití prstu, aby jste si vymyla největší nánosy tvarohových vloček. Pak se natřete kolem poševního vchodu olivovým olejem s například jednou kapkou eukalyptu, či tee tree oilu, levandule(esenciální olej). Jedna kapka na větší množství oleje, aby Vás to nepálilo.Kvsinkovou infekce občas vyléčí dobrý pohlavní styk, protože ženské šťávy to vyplavují a zneškodňují, ale nadruhou stranu pohlavní styk může infekci i zhoršit.

kilkeny (Ne, 12. 12. 2004 - 21:12)

kdyz mi pred par lety kamoska rekla, ze se holi i tam dole, koukala jsem na ni jako na exota. V dnesni dobe je to spis obracene. Kdyz jsem se sve 16lete sestre sverila, ze se stydim jit na gyndu oholena, odpovedela mi, ze by se spis stydela jit zarostla...

Lubos (So, 11. 12. 2004 - 17:12)

Moji manzelce je 48let a uz od 37 se neholi. Do te doby se holila od 15.Je ted extreme chlupata mezi nohama a castecne na stehnach.Me se to libi.

zu (So, 11. 12. 2004 - 13:12)

ale no tak!!! to jsou snad zbytecne silna slova, spindira byt zrovna nemusi:)))), vazne to je spis o vkusu partneru nez o cistote.Jeste nedavno si pamatuju jak podivne na me vyholene holatko koukal gynekolog a evidentne me neradil mezi prehnane cistotne, ale spis promiskuitni, byt k tomu nemel jediny duvod. Dnes uz je chvala bohu pristup jiny. Ale dost presne si pamatuji zmenu tonu v hlase, kdyz to uvidel!:(

black_hawk (So, 11. 12. 2004 - 12:12)

Neholis se? Sice nejsi jedina, ale rozhodne jsi nechutna spindira :-) !!

zu (So, 11. 12. 2004 - 11:12)

To je osobni vec zda se nekdo holi nebo ne, rekla bych ze je to taky na dohode partneru. Pamatuji se, ze me partner (kdysi) pozadal, zda bych se nechtela vyholit, ze se mu to libi a ja mu vyhovela a musi rict, ze to od nej byl skvelej napad. Je to prakticke, nosim mini tanga a predstavte si ten les co by mi z toho koukal:). Ale znam partnery, kde to neni spolecne prani holit se a jsou jak jsou.Ale na cviceni ted nedavno byla zena v tilku a jak zvedla ruce, vytrestily jsem vsechny oci, tam prales, fuj, podvedome jsme vsechny nakrcily nos a kolem ni vznikl jaksi vesti prostor nez by mel:), tak bych rekla, ze nektere oblasti patri ke standardni hygiene, tak jako si cistime zuby....resi o prirozenosti ne prijdou falesne, to se vazne da rict, ze je prirozene si ani ty zuby necistit a mozna a ni neni prirozene pouzivat deodoranty a nosit umela vlakna a nete...prirozene je ulovit zvire a obleci se do jeho kuze:)

klára (Pá, 10. 12. 2004 - 23:12)

Ahoj, myslím, že pokud platí, že je třeba se holit z hygienických důvodů, tak by se jednoznačně logicky měli holit i muži, v podpaží i na přirození, ale tady se pořád mluví jen o holkách, připadá mi, že to je typické - společnost na ženy nakládá horu požadavků, jaké mají být, jak se mají chovat...

Jana (Út, 2. 11. 2004 - 17:11)

Nemyslím si, že při otázce holení nebo neholení přirození by měla takovou roli hrát hygiena. Naše babičky, prababičky a ženy v dávnější minulosti se přece také neholily a jsme tady. Spíš jsem se nedávno zamyslela nad fotkou, kde byla srovnávána žena vyholená s ženou nevyholenou, a i když jsem už holení vyzkoušela, musím uznat, že ta nevyholená žena mi přišla mnohem přirozenější.

instalatér (Ne, 31. 10. 2004 - 22:10)

Chlapi,kápněte božskó,to se vám vic šmakuje baba zarostlá jak Krakonoš nebo vyholená jak dětská prdelka.Tož u mňa je to jasné!Ty starší ženský ať si chodijó zarostly jak chcó,ty mňa nezajímaj,ale u mladé to je vostuda!Holky šup do kópelně

Jana (Po, 13. 9. 2004 - 22:09)

Je mi 21 let a holím se pravidelně už od 16-ti let. Myslím si, že je to fakt hygieničtější, protože i když žena udržuje úzkostlivou hygienu, přece jenom se v chloupcích udržuje zápach, stejně jako v podpaží a už jen ten pocit mi vadí. Mému příteli se líbím jedině vyholená a i orální sex pak vypadá jinak...Samozřejmě nikoho neodsuzuju za to, že má jiný názor. Holení je osobní věc každé ženy či dívky. Málokdy se mi udělají červéné pupínky. Holím se výhradně po delší koupeli a vždy novou žiletkou. Pokud tyhle dvě věci dodržíte, není možné, aby došlo k podráždění - kromě velice citlivé kůže samozřejmě.

vasja (Pá, 9. 7. 2004 - 14:07)

jsem již starý chlap, je mi řš let, ale mám stále neměnný názor.Žena(tedy člověk) by mněla zůstat taková jak narostla. Jekési makeupy se dají při intimním styku satřít nebo slíbat i slízat, ale když sundá ochlupení tak to se nedá vrátit do původního stavu během toho intimního stavu.Tedy musí být kunda chlupatá.Z hygienického hlediska si myslím to, že pokud provádí základní hygienu nevzniká žádný problém, trocha pyžma je jen kudobru. Naopak si myslím, že přirozeně kyseleší prostředí ženu chrání viz ty vaše věčné vaječníky, což jsou mikózy z častého umývání atd.Závěr KUNDA MUSÍ BÝT CHLUPATÁ!

Alan (Ne, 13. 6. 2004 - 13:06)

Holky a nesmrdi Vam pak ty zarostly a zapareny pipiny?

rud (Ne, 13. 6. 2004 - 12:06)

fuuuuuuj fuj zaparena frnda plna pupinku a odrenej ksicht pri oralu fuj :o)))

tralaaa (So, 12. 6. 2004 - 19:06)

fuuuuuuj fuj bobr fuj!...nechutný při orálním sexu a je to nehygienické!přítel si libuje v tom jak jsem uplně vyholená...v puse pak nemá žádné chlupy:_//i on se holí a já jsem s tím plně spokojená!!

Olga (St, 26. 5. 2004 - 16:05)

Není ta doktorka trochu mimoňka? :-) I kdybys měla náušnici v klitorisu, tak jí je do toho houby. Zvlášť, když je jenom na záskok. Nelam si tím hlavu.

market (St, 26. 5. 2004 - 16:05)

ja jsem asi uplne mimo, je mi 24 a pripadam si jak praclovek, fakt jsem si myslela, ze vetsina holek se neholi, minuly tyden jsem byla na gynde a doktorka, ktera tam zaskakovala za myho doktora vylozene spraskla ruce ze sjem po dlouhe dobe prvni nevyholena. No prosim.Jenze ja nevim, proc bych to mela deleat a taky jsem jeste nenasla zpusob jak se holit aniz bych pouzila pripravek testovany na zviratech, jojo, strojek, ale ty firmy nevyrabeji jen strojky, mam je podporaovat?

rud (Út, 25. 5. 2004 - 17:05)

Pepík má rád suchý zipy :o)

Reklama

Přidat komentář