Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 22:03)

Nemáš argument co ty kokote???? ha ha ty jsi blbej, hygiena jo??? Pošli odkaz, kde se něco takového píše. Nebo jim rovnou napiš dotaz, ať vědí, jaký jsi debil :-)))

Návštěvník (Út, 14. 3. 2023 - 11:03)

Spíš se odhaluje tvoje inteligence.

Marta (Po, 13. 3. 2023 - 15:03)

Ty lížeš v partnerku v přírodě nemytou??? To je teda síla. Já bych toho svýho nenechala lízat, pokud bych se předtím neumyla. A stejně bych nevzala do pusy jeho, pokud by se neumyl on. A co se týče močení, tak moč může zůstat ne na chlupech ale ve žlábku mezi pysky. Takže hygiena se dodržovat musí, ale s holením to vůbec nesouvisí. To je otázka osobního vkusu a nemusíš ten svůj tady hned všem vnucovat.

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 18:03)

V přírodě jen po koupání. Jedna se mi kvůli tomu málem utopila v přehradě, protože neuměla plavat. Jinak doma, a manželka je hodně chlupatá, jsme se před milováním pochopitelně, vždy pečlivě, oba umyli.

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 17:03)

Aha, paní pouze v posteli, nebo že by panna?

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 22:03)

Paní je na rozdíl od tebe čistotná a vždy se před tím umeje, zatímco ty se prasíš se svým pyskounem úchylným někde v lese, ty čuně nečistý!

Návštěvník (Út, 14. 3. 2023 - 11:03)

No, jistě, a proto je vyholená, abych se nemusel špinit od těch počůraných chlupů a nedržely se ji v chlupech nějací broučci, jako v bobrovi, který patří k řece.

Návštěvník (Ne, 12. 3. 2023 - 11:03)

Čím jste chlupatější, tím víc máte hloupé názory. No ni s tím prostě nenaděláme.

Návštěvník (Ne, 12. 3. 2023 - 11:03)

přestaň tady laskavě určovat trendy a urážet tu druhou skupinu 1) ať si to každá holka dělá jak chce 2) ať se sama rozhodne jestli si to udělá tak jak chce ona a nebo tak jak chce její partner 3) je nesmysl aby si tu někdo hrál na módní policii a určoval co je teď trendem

Návštěvník (Ne, 12. 3. 2023 - 15:03)

Kdo tady uráží jsi jedině ty, proč napadáš a urážíš vyholené a jejich zastánce? Jestli některá chce mít bobra, tak její volba, ale hygiena a čistota je snad na prvním místě, nebo vlastně i ta už pod komunistickým liberálním vedením bude zakázaná, protože je spotřeby vody a šíření CO2.

1 (Ne, 12. 3. 2023 - 11:03)

přestaň tady laskavě určovat trendy a urážet tu druhou skupinu 1) ať si to každá holka dělá jak chce 2) ať se sama rozhodne jestli si to udělá tak jak chce ona a nebo tak jak chce její partner 3) je nesmysl aby si tu někdo hrál na módní policii a určoval co je teď trendem

Návštěvník (Ne, 12. 3. 2023 - 11:03)

kdo nepodporuje holý rozkrok má hloupé názory? přestaň se chovat jako kdysi komunisti proto je demokracie aby si každý řekl co chce a ne aby buď chlupatí nebo holí se tady hádaly jak malé děti vždyť ty jinými skovy říkáš že kdo podporuje zarostlé nebo chlupaté je blbej

Návštěvník (Ne, 12. 3. 2023 - 15:03)

že ty nejvíc křičíš o demokracii, která tady rozhodně není, protože napadáš ty co jsou vyholené a napadáš také ty, kterým se to líbí. Chováš se jako liberální komunista, když není po jeho a nerazí stejné heslo, chlupy všude a co nejvíc.

Návštěvník (Ne, 12. 3. 2023 - 07:03)

jak už jsem tu jednou psal mě se sice víc líbí chlupaté než holé ale hygiena vůbec nesouvisí s tím jestli je chlupatá nebo holá hlavně když se pravidelně myje a nesmrdí jí .

Návštěvník (Ne, 12. 3. 2023 - 11:03)

Jo mas pravdu, normalni clovek to vi, ale vysvetluj to tomu uchylnymu tupci s IQ houpaciho kone.

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 12:03)

tomu rozumím ale chlupatý = nečistý je blábol co bych potom byl já když se holím (vousy) jenom v úterý a dneska

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 14:03)

Tak jestli je máš jako neholená ženská, tak klidně mohou být nečisté, ale po 4 dnech co naroste?

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 11:03)

A žádné rozumné argumenty pro vyholování rozkroků neexistují.

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 10:03)

a hlavně vy to tady píšete o ženských a já znám spíš pár chlapů kamarádů který smrděj kozlovinou. Asi existujou i ženský který na sebe nedbaj ale já myslím že chlapi jsou v tomhle ohledu větší prasata

není to o chlu… (So, 11. 3. 2023 - 10:03)

to jsou teda bláboly přece chlupy nejsou znakem špatné hygieny pokud se ženská (jedno jestli holá nebo chlupatá) tejden nemyje tam tam bude smrdět stejně ať je chlupatá nebo holá

Reklama

Přidat komentář