Reklama

kleceni deti v koute

Reňa (Út, 2. 5. 2023 - 07:05)

Když váš syn vykonává trest, tedy stojí před vámi s mírně rozkročenýma nohama a nahý, díváte se s manželkou na něj? Je si kluk vědom, že jej sledujete, cítí vaše pohledy na něj ?

Ivo (Út, 2. 5. 2023 - 07:05)

Celou dobu se dváme a on naše pohledy intenzivně cítí. Někdy i kometujeme, ale to je Réňo na nějakou privátní diskusi, jinde než tady.

Default User Image
Anonym (Pá, 2. 2. 2024 - 21:02)

Ahoj Ivo rad bych si o tom s tebou popovídal nápis mi na e-mail [email protected]

Default User Image
Anonym (Pá, 2. 2. 2024 - 21:02)

Ahoj Ivo rad bych si o tom s tebou popovídal nápis mi na e-mail [email protected]

Reňa (Út, 2. 5. 2023 - 07:05)

Ne, to je v pořádku takto. Snažím se vcítit, co asi kluk při tom musí zažívat. To je skutečně stokrát horší, než ten největší výprask. Hotová muka. Já, být na místě mamči, tak bych okomentovala, kupř. ' Ježíši podívej, jak se mu začíná napínat, jak rychle mu to jde. A ty kule, jak se mu stáhly. A už ho má našponovaného. To je ocas '. Prostě tak podobně to komentovat, aby si kluk užil.

Ivo (Út, 2. 5. 2023 - 08:05)

Nechtěl jsem to tak otevřeně napsat jako vy, ale oba to tak podobně komentujeme.

Doktorka (Út, 2. 5. 2023 - 10:05)

Zamyslete se nad tím co zde píšete, to co jste napsal není trestání syny, ale uspokojení úchyla. Doufám, že je to jen v myšlemce úchyla a není to prováděno ve skutečnosti. Pokud by jste syna chtěli potrestat, tak je nejlepší zapojit děti do společné práce, ale ono někdy do té práce se zapojit mají větší problém právě ty rodiče.

Romana (Út, 2. 5. 2023 - 16:05)

U nás platí než trestání, tak musí jíz se mnou nebo s manželem na výšlap a při této činnosti jsou většinou utahaní a dostanou i lásku k přírodě, že je to postupně přestane bavit dělat blosti. Já jsem právě ze sestrou jako děti musely za trest právě klečet v koutě.

Reňa (Út, 2. 5. 2023 - 09:05)

Jak jste psal, váš syn podstupuje tento druh trestu již dva roky, tz. že od jeho dvanácti let, nemýlím li se. Jistě si pamatujete jak to probíhalo poprvé či v počátcích. Jak to kluk přijal. Ve 12 se už přece jen kluci stydí, nebo se stydět začínají, jak který. Nedělal při tom cavyky, když se musel nahý před vás postavit a jen držet? Jistě jste musel být nesmlouvavý, pokud se chlapec nějak cukal. Přísnost musí být.

Ivo (Út, 2. 5. 2023 - 10:05)

On se už tehdy hodně styděl a nikdy se to neobešlo nez rámusu a fyzické domluvy. Když už konečně stál s nařízené pozici snažil se zakrývat rozkrok rukama, ale rákoska mu pokaždé připoměla kde ruce mají být.

Reňa (Út, 2. 5. 2023 - 10:05)

Nejjednodušší by bylo ty ruce mu svázat za zády. A je klid. Jenže, to nejúčinnější a pro výchovu kluka nejpůsobivější je to, aby sám dal ruce kde mají být, aby pochopil pravidla a řídil se jimi. Prostě dáš ruce za hlavu a hodinu se nehneš. Je vidět, že za ty dva roky jste si kluka vycvičili, že neodporuje a přijme trest, tak jak jste určil.

Reňa (Po, 1. 5. 2023 - 06:05)

To je opravdu pro dospívajícího kluka něco šíleného, takový trest. Ale aspoň si to pěkně užije. Určitě ale celou tu hodinu nemá napnutý ocas, jistě mu klesne a po nějaké době se mu zase napřímí.

Ivo (Po, 1. 5. 2023 - 06:05)

Tvrdý mu stojí cca 10 minut pak začne pomalu ochabovat, ale neochbne úplně, po 15 minutách mu jde znovu nahoru a tak se to střídá.

Reňa (Po, 1. 5. 2023 - 06:05)

Takže za tu hodinu jej má asi pětkrát nadoraz našponovaného a i když mu klesne, tak pořád je to pěkný macek. To musí být kruté pro kluka, ten se musí stydět. A ví, že nic nenadělá, prostě jenom stát a ocas mu pracuje - chvíli nahoře, pak zas dole. Jak píšete, synovi je 14, to už má jistě i chloupky. Za ně se kluci stydí snad nejvíc.

Lída (Po, 1. 5. 2023 - 08:05)

Sice to sem nepatří, ale je zde o tom řeč, takže můžu potvrdit, že chlapci se nejvíc stydí za ty chloupky. S tím mým jsem mohla být při koupání, umývat jej, nijak se nebránil a to měl 11 a 12. Zkrátka nestyděl se. Ke třinácti mu něco malinko začalo rašit na tom vršku a najednou se začal ve vaně obracet, nechtěl abych viděla ten jeho rozkrok. I nadále jsem byla přítomna při jeho koupání, ale už se styděl.

Ivo (Po, 1. 5. 2023 - 07:05)

Děje se tak 3-5x za hodinu. Stydí se maximálně, slzy mu tečou proudem. Když u stojí nahá tak už je pozdě s tím něco udělat. Může se se toho vyvarovat poslušností, nelhaním a dobrými známkami ve škole, ale on je nepoučitelný, tkaže je to jeho chyba. Může si za to sám. Má řídce ochlupené podpaží a ocas.

Reňa (Po, 1. 5. 2023 - 07:05)

Ve třinácti to klukům pomalu začíná růst, zprvu nahoře na kořeni se objeví chloupky. Dospívající se stydí za ten svůj napnutej ocas, ale ještě víc se stydí za chloupky. Takže když má takovej puberťák hodinu stát, s rukama za hlavou, a vše to jeho nejintimnější kupř. matka vidí, vidí jak mu ten ocas pracuje a ty chloupky, tak ten jeho stud si ani nedokážu představit. Ale jak píšete, může si za to sám. Jen ať si tu hodinu dosyta užije.

Ivo (Po, 1. 5. 2023 - 07:05)

Jistěže si za to může sám. Pokaždé mu říkáme ze kdyby nebyl debil tak by tak nemusel vedle televize stát. Ale on jen souhlasně pokyvuje hlavou, mlčí a brečí. A ani ne za týden přinese ze školy pětku z matiky a zase musí jít stát, a tak je to u nás pořád dokola. Prostě je nepoučitelný.

Reňa (Po, 1. 5. 2023 - 07:05)

Jestli se smím zeptat, kdo ještě syna při tom trestu vidí. Samozřejmě vy a vaše paní také?

Ivo (Po, 1. 5. 2023 - 07:05)

Občas se stane, že při testu ho vidí i .............. Tady veřejně o tom psát nechci. Snad na nějakém jiném místě. Jistě chápete.

Reklama

Přidat komentář