Reklama

Výprask vařečkou

Slavek.eu (Čt, 15. 6. 2023 - 06:06)

Pomohly jí facky před školou? Už ví, jak se má chovat?

Anonymní žena (Pá, 16. 6. 2023 - 13:06)

To doufám. Po příchodu ze školy ji pak čekal výprask za celý minulý týden. Stejně tak mě. Dcera čeká v pokojíčku a klečí a já dostávám pravidelný výprask. Trest pro mě je to ponížení, že to naše puberťačka slyší. Zejména když manžel vezme místo vařečky řemen, protože ho u mě vzruší jak výprask, tak samotné pleskání pásku o zadek.

Slavek.eu (Pá, 16. 6. 2023 - 13:06)

To jako v ten den facek nebo právě teď? Kolik dostáváš pravidelně? To se pak milujete, když ho to tak vzrušuje?

Anonymní žena (Pá, 16. 6. 2023 - 14:06)

Výprask byl dnes hned po obědě. Dceři odpadla dvouhodinovka a já už s manželem máme volno. Už večer mi říkal, že ho budu potřebovat. No, milování bych tomu neříkala. Jakmile mi seřeže zadek, je jak nadržené zvíře. To už je pak prostě mrdání, kdy chce abych se cítila jak děvka. Dostávám klasicky dvacet, pětadvacat plus přídavek pokud si to nepočítám nebo se spletu.

Slavek.eu (Pá, 16. 6. 2023 - 15:06)

Pěkně si to užíváte. Dcera dostala až po mrdání nebo před? A ta dostala kolik?

Anonymní žena (So, 17. 6. 2023 - 18:06)

Hlavně manžel, ale přiznám se, že po týdnu bez výprasku už mi to také chybí. Dcera dostala až po tom co si manžel užil, protože ví,jak se potom stydím. Je mi hloupé po tom co mi napráská, omrdá s těmi jeho průpovídkami se obléct a jít ještě s červenými tvářemi od facek při sexu dát výprask dceři. Ale ano, dostala a pořádných pětadvacet také páskem.

Slavek.eu (Út, 20. 6. 2023 - 06:06)

Jj, je to zajímavé v takové stavu bít dceru.

Anonymní žena (Út, 20. 6. 2023 - 12:06)

To ano. Ale dcera má v tu chvíli jiné starosti a když mě jó bolí zadek a ještě jsem rozpálená od manžela, tak je výprask ráznější a rychlejší.

Hanka (Pá, 9. 6. 2023 - 07:06)

Taky :) ne dostávají holky a já samozřejmě taky. Ale to ne před nima :D

Návštěvník (Pá, 9. 6. 2023 - 17:06)

Takže mají zlobení po tobě? :D

Mrtutor (Út, 6. 6. 2023 - 18:06)

Tak Zuzko ... co ten e-mail ...nebo jen plácáš a o svědky nestojis? :-)

Mrtutor (Út, 6. 6. 2023 - 16:06)

Nějaká osobní zkušenost?:-)

Petr (Út, 6. 6. 2023 - 13:06)

Vsak to znas z domu, ne?

Sára (Út, 6. 6. 2023 - 10:06)

Ještě jsme dlouze řešily a nikdy nevyřešily, jaký vliv mají otvory ve vařečce. To mívají, jeden větší nebo i více menších-
Já jsem vždycky dávala přednost malé vařečce s jednou velkou dírou, ale je fakt , že při delším trestání je to asi jedno.

Jirka (Út, 6. 6. 2023 - 12:06)

Já si myslím, že brát na výprask vařečku s otvory nebo bez je úplně jedno si myslím. A myslím, že ani na té velikosti nezáleží,........ Navíc si myslím, že malou vařečkou to musí bolet víc než větší, ale to je taky subjektivní,........
A tebe nechali si tu vařečku vybrat,kterou dostaneš??

Slavek.eu (Út, 6. 6. 2023 - 13:06)

nechej si dát (pořádně) malou, pak velkou a pak velkou s dírou na holou... pokud to bude v tomto pořadí, zážitek se ti bude zvětšovat :D

Slavek.eu (Út, 6. 6. 2023 - 11:06)

Podle mne velký otvor způsobuje kousavější bolest.

Bára (Út, 6. 6. 2023 - 09:06)

no, přesně, ono totiž i malá vařečka v podání mé matky na holou prdel bolela jako prase.....

Jana (Út, 30. 5. 2023 - 19:05)

Můj mladší 12ti letý brácha dostal včera od mamky výprask byla jsem u toho.dostal vařečkou na holou,strašně se při tom vztekal.Vadilo mu .že jsem u toho byla ale zavinil si to sám.Mamka ho chtěla vzít do koupelny a tam mu nasekat ale nechtěl vzpouzel se a tak mu mamka nasekala u nás v pokoji.

Lukin (Po, 29. 5. 2023 - 13:05)

Tak ono dostat na prdel tak až jsou z toho modřiny. Tak ten brek by u toho byl dosti na místě.

Reklama

Přidat komentář