Reklama

Výprask vařečkou

Viktoria (Ne, 9. 4. 2023 - 18:04)

Tak odhadem kolem těch pětadvaceti, což je prý výchovná klasika. Podle mě nejde o to kolik, ale čím. Rukou je to třeba v pohodě, pravítkem mi to přijde víc vzrušující než výchovný a řemenem je to minimálně. Řekla bych, že u mě ty výprasky mají trochu jiný účinek než rodiče chtějí, pch. A co ty? Čím dostáváš?

Návštěvník (Út, 11. 4. 2023 - 15:04)

A řemenem ti to taky nevadí?

Návštěvník (St, 12. 4. 2023 - 05:04)

To bylo na Viktorii, ale v téhle diskuzi je asi 1-2 úchyláků co si píšou samy se sebou

Kristýna K. (Út, 11. 4. 2023 - 16:04)

Vadí. Já se bojím i vařečky :-) Natož řemene.

Julča (Ne, 9. 4. 2023 - 20:04)

No nejčastěji vařečkou, když je to něco “vážnějšího” tak řeman. V létě někdy dostanu proutkem a to už teda sakra boli

Viktoria (Ne, 9. 4. 2023 - 21:04)

Tak pak dej vědět, jak jsi dopadla. Já myslím, že to klapne.

Domnic (Ne, 9. 4. 2023 - 14:04)

Však to už jsi skoro na střední ne? Jako chápu je asi, ale i tak. I když neříkám, že bych si taky občas nezasloužil, ale aby nevlastní otec tě bil to asi není správná volba

Viktoria (Ne, 9. 4. 2023 - 18:04)

Mám ho na háku. Vím, že ho bude hryzat svědomí a koupí mi konečně ten nový mobil. Mě výprasky nevadí, ale to jim asi nedochází.

Mrtutor (So, 8. 4. 2023 - 22:04)

Ještě dlouho... kdyby zalezelo na mě

Julča (Ne, 9. 4. 2023 - 03:04)

Proč? Mně přijde že už jsem na to právě dost stará

Návštěvník (So, 8. 4. 2023 - 19:04)

To bude záležet na tvém chování a názoru tvých rodičů.

Julča (Ne, 9. 4. 2023 - 03:04)

Rodičů oblíbená věta je, že “dokud se budu chovat jako malá tak budu dostávat jako malá”

Návštěvník (Ne, 9. 4. 2023 - 07:04)

Tak se jako malá nechovej, jinak budeš dostávat do doby, než se od nich odstěhuješ :D

Julča (Ne, 9. 4. 2023 - 17:04)

Tak zase nevím, přece jen je mi už 17 a vystrkovat prdel na mamku mi prijde docela ponizujici.

Viktoria (Ne, 9. 4. 2023 - 18:04)

Zkus je provokovat a předstírat, že si to užíváš. Prostě při dalším výprasku ani necekni nebo se jich rovnou zeptej, jestli je to vzrušuje. Uvidíš, že budou úplně mimo.

Julča (St, 12. 4. 2023 - 22:04)

No, tak jsem to zkusila. Měla jsem dostat vařečkou na holou, tak jsem si sundala kalhoty, jakože se nic neděje a nechala si naplácat a dělala, že je mi to úplně jedno a nebolí to. Mamka to poznala a tak se na konci zeptala jestli mi to nestačilo. No a já na to odpověděla poměrně drzým tónem “to bylo všechno?” No a to jsem dělat neměla, protože se mamka naštvala, vzala úzký řemen, kterým to obvzlášť bolí, donutila mě lehnout si na postel a řekla, že když to mladou slečnu už nebolí, tak teď dostanu, dokud se nepočurám, abych poznala, že to stále bolet může. No…dostala jsem jich nespočet, brečela jsem strašně, prosila a teď mě pálí zadek jak nikdy. Takže ne, nepomohlo to.

Viktoria (So, 15. 4. 2023 - 14:04)

Julie, já ale radila i to, aby ses jich zeptala jestli je vzrušuje Tě takhle seřezat. Jak vypadá zadek? Snad Tě teď nechají v klidu. Dobrá je i jakákoliv chladivá mastička.

Julča (Ne, 16. 4. 2023 - 12:04)

Ja nevím, to mi treba přijde ještě víc drzý, to už jsem radši fakt nedělala. No zadek je překvapivě pruhovanej a pěkně bolavej

Viktoria (Ne, 16. 4. 2023 - 18:04)

Ale věř tomu, že by to zabralo. Já dostala dneska za to, že ze mě byly cítit cigára a prý jsem byla drzá. A sotva začali s výpraskem, tak jsem si sáhla na zadek a zeptala se : Koho z Vás dvou to vzrušuje víc? M. mi řekl že jsem drzá a úchylná, matka mi vlepila pár facek ale bylo po výprasku.

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 18:04)

Takže máš radši facky než výprask?

Reklama

Přidat komentář