Reklama

trampling

Návštěvník (So, 1. 7. 2023 - 09:07)

Ja sa pítam m niekedy

Revolucion (Pá, 18. 8. 2023 - 10:08)

Měl jsem to s mojí ženou před XX lety podobně. Taky se ze začátku zdráhala, nesměle našlapovala na boso a zkoušela co si může dovolit a kolik toho vydržím. No a po pár hokusech pokusech už po mě šlapala v botách, procházela se po celým těle, sem tam i dupla a prostě jí to začalo velice bavit. Libil se jí ten pocit nadvlády a nadřazenosti, že se po mě může procházet, šlapat a zašlápnout mě jako nicotného červa do země... :-)) No a potom se nám narodila dcera a skončilo to, takže nyní už to jsou jenom pro mě hezký vzpomínky.

Default User Image
Pillpoo (Pá, 2. 2. 2024 - 09:02)

Ahoj nezoufej měl jsem to taky tak, když přišly děti, měli jsme pauzu (jen občas a tajně se zadařilo). Dnes už jsou děti z domu a já si to opět plně užívám. Jestli máš zájem seriózně podebatovat: [email protected]

Luc (Čt, 17. 8. 2023 - 13:08)

Neviem či to sem patrí ale na tabore jeden chlapec odomna chcel prisliapnut ja mu na to stále že nech nemá blbé nápady ale bol neodbitný tak sa tak aj stalo ako chcel ale nevyzeral ze sa mu to bohvieako páčilo a potom prosil nech o tom nikomu nehovorím ze to bude tajomstvo a na druhý deň to chcel odomna znova tak sa mu to páčilo alebo nie? do dnes nechápem ale možno to bolo ono ako tu čítam co poviete co si o tom myslieť

David (Čt, 17. 8. 2023 - 15:08)

Tak jestli se nechal znovu od tebe poslapat, tak si myslím, že se mu to líbilo :) , přítelkyně taky poprvé moc nepobírala, co se mi na tom líbí :D

Luc (Čt, 17. 8. 2023 - 15:08)

A tebe sa nato čo páči to ze trpíš? Váha alebo nohy? Nechápem

David (Pá, 18. 8. 2023 - 07:08)

a jinak asi ještě se mi líbí pohled na ty nohy nooo :D

Luc (Pá, 18. 8. 2023 - 09:08)

Tak to máš fain hlavne ze si rozumiete a mňa by to možno tiež bavilo len už mám tochu viac kg ako pred tým

David (Pá, 18. 8. 2023 - 14:08)

a kolik máš kilo, jestli se mohu optat?

Luc (Pá, 18. 8. 2023 - 19:08)

78 až 80 cca

David (So, 19. 8. 2023 - 12:08)

no Ex mela 85kg a jeste jsem to zvládal, ale i tak stačilo k radosti, že jsi partnerka sedla a položila na mě nožky :)

David (Pá, 18. 8. 2023 - 07:08)

Jo mě se to líbí, je to dost příjemné, partnerka má kolem 60kg, takže její váhu moc ani necítím (pokud nemá lodičky ;D), ale záleží dost na člověku samotném, klk toho vydrží,... já abso sám nevím, kde jsem k tomu přišel, že to mám rád, ale 100 lidi různých chutí :) ... a ještě dodám : zpočátku, když jsem se o tom zmínil, přítelkyně mi pak moc šancí nedávala :D, no a teďka jsme spolu přes 2 roky, ptá se sama, zda mě může poslapat a baví jí to :) :D

Richard (St, 17. 5. 2023 - 06:05)

Zdravím vás. Chci se zeptat může mít člověk po dlouhodobém šlapání po břiše lehce splasknuté břicho. Protože seznámil jsem se s partnerkou a asi půl roku už mi pravidelně šlape po břiše. Dříve jsem měl břicho normálně vypouklé. Teď se mi zdá že ho mám lehce splasknuté. Může to být tím že po mě i několikrát denně šlape? Partnerka váží 95kg

Návštěvník (Po, 29. 5. 2023 - 00:05)

Určite nie po mne šľape priateľka tiež a je to stále rovnaké v pohode akurát svaly na bruchu sa spevnia

David (Út, 18. 4. 2023 - 13:04)

to teda musim rict, ze ja prave si predstavoval těžší váhu :D, ale pak taky s podpatkama jsem zmlknul,...co ty podpatky, ale partnerka se snaží spíše chodit na špičkách jen, a tíha na podpatku je téměř nulová, tak pak právě to rozložení je horší a bolí to více,...ale když se pak nebojí a rozloží váhu správně, tak je to moc krásný pohled :)

Návštěvník (So, 15. 4. 2023 - 01:04)

Čítam tu už dlhšie a konečne pripájam aj ja dnes po mne postulala kamarátka a vôbec to nebolo tak ako v predstave bola ťažká

Zbyněk (Po, 17. 4. 2023 - 23:04)

To já poprvé pošlapání naboso docela pohoda,ale když jsem poprvé dostal podpatkama,tak jsem si taky takovou bolest nepředstavoval,ale už jsem si zvyknul,chce to tréning.

Pavlína / Bi -… (Ne, 9. 4. 2023 - 16:04)

Mě kromě spankingu, pár facek a podřízenosti, vzrušují i ženská prsa. Bylo by úžasné najít ženu ( těžko říct, jestli to spadá do tohoto tématu) , která by po mě přímo nešlapala, ale jen mě dráždila svými botami ( střídání podpatku a podrážky) na prsou, kundička, případně lehkým kopáním do zadku. Vzrušuje někoho taková představa?

Odpovědět pro … (St, 10. 5. 2023 - 11:05)

Ahoj Pavlíno jsem dominantní muž a jestli budeš chtít tak tě můžu jemné prislapnout podrážkou prso a lehkým kopáním do zadku mužem se na všem domluvit odepiš a odepíšu ti spět

Honza (So, 8. 4. 2023 - 19:04)

Chtělo by to vytvořit aplikaci o tramplingu do které se zaregistruješ a byla by tam mapa která by ukazovala lidi kteří mají rádi tak též trampling, normalně by se člověk zaregistroval zadal jestli je muž/žena klidně by tam mohla být vyš a váha dané osoby. Strašně by to ulehčilo život v hledaní někoho kdo by to udělal ( tím myslím pošlapaní :D ). Jestli chápete jak to myslím :).

Reklama

Přidat komentář