Reklama

Holky a nahota doma

z (Út, 7. 3. 2023 - 10:03)

z

Návštěvník (St, 8. 2. 2023 - 09:02)

Toto dělala moje šestnáctiletá neteř. Byla u mámy na prázdninách. Mamka mne dopředu upozornila na co se mám připravit až jí navštívím. Když zjistila, že jsem přijel, tak se se mnou přivítala a odešla. Za chvíli se vrátila úplně nahá Sedla si proti mě a nezakrytě masturbovala. My jsme tomu nevěnovali pozornost, ani jsme jí nenapomínali a normálně jsme se s mamkou bavili, jakoby tam nebyla. Asi po pěti minutách odešla a naštvaně práskla dveřmi. Mamka mi řekla že tohle dělá pořád i před ní a že nejlepší je, to nevnímat.

Návštěvník (Čt, 9. 2. 2023 - 10:02)

chudák holka sanží se tě svádět a ty nic! styď se!

K (Po, 23. 1. 2023 - 12:01)

Je těšké na to nemyslet. Dceři je 14 a chodí doma jen v kalhotkách. Opčaa nosí krajkoví tanga takže jí opčas vidím i její pupku a udržet ptáka v klidu to je nad lidckej víkon. Masturbuje sice za zavřenejma dveřma zato je u toho dost slišet. I když se snažím ňák ustát Penis v klidu tak stejně se mi postaví pod trenkama,. Tak že tu mou erekci dcera zahlídne. Nakonec musím odejít do koupelny a výhonit se. Přitom myslim na svou dceru. Je to utrpení.

Z (Po, 23. 1. 2023 - 16:01)

Z

L (St, 18. 1. 2023 - 21:01)

Vidim že je nás víc. Já jsem pomáhala mladšímu brachovi , když měl ruku v sádře. L

Jk (So, 14. 1. 2023 - 18:01)

Chodila jsem v 16 polonahá doma a mému bra hovi 14 se hned postavil a musel jít do koupelny si ho vyhonit. Jednou si vykloubil 2prsty na pravé ruce dalimu dlahu. Druhý den ráno jsem viděla jak je se mě vzrušený. Šel do koupelny a vrátil se s postaveným. Celý den jsem si všímala ze mu dost stojí. Další den ráno dlouho nevstával tak jsem se šla podívat proč . Ležel nahý na posteli a levou rukou si ho honil. Bylo zřejmé ze mu tonejde. Omluvila jsem se a chtěla odejít. Řekl jestli bychmu nepomohla. Naši nebyli doma tak jsem mu po krátkém uvažování ptáka vyhonila a to 2x. Bylo to super toho semena a jak ho měl vélkého. Odpoledne mě znova přemluvil. Tak když nebyli naši doma jsem mu ho honila než mu sundali dlahu. Byl šťastný. Pak jsem mu řekla ze už si ho může honit sám. Přestože naléhal tak už se to neopakovalo. Přece bych nenechala bráchu se trápit. (Já sem se musela vždy jít také do koupelny vyprstit.)

Návštěvník (St, 8. 2. 2023 - 04:02)

Ale do školy jsi moc nechodila, co ten pravopis.

Romana (St, 18. 1. 2023 - 19:01)

Také jsem bráchovi pomáhala, když si zlomil ruku.

Návštěvník (So, 14. 1. 2023 - 19:01)

Tvůj brácha je nešika. Od malička jedu obouruč, protože někdy mi to trvá tak dlouho, že jedna ruka nestačí. Jo. Měl jsem partnerky, které to uměly líp než já, ale ty nebyly z rodiny.

Emil (St, 11. 1. 2023 - 12:01)

Já jsem kdysi chodil za jednou prostitutkou. Když jsem u ní byl poprvé, přišla mi otevřít dveře až na ulici. Měla na sobě takové delší tričko. Zeptal jsem se jí, jestli je vyholená nebo chlupatá. Ona nic neřekla, pouze si vyhrnula tričko a ukázala mi kundu. Bylo to ve dne a chodník byl plný lidí. Zajímavé je, že se vůbec nestyděla ukazovat píču na veřejnosti.

Karel (Po, 16. 1. 2023 - 15:01)

Emile, prostitutka se už z povahy věci nemůže stydět ukazovat píču na veřejnosti. Já jsem asi před dvaceti lety jednou navštívil bordel v Holešovické tržnici. Holky tam stály ve dveřích svých pokojíků. Kozy měly obnažené, a na sobě měly jen kalhotky. Po chodbách chodili chlapi a holky si na požádání odhrnovaly kalhotky a ukazovaly jim své píči. A podle toho si ti chlapi vybírali. Já jsem si takhle vybral asi třetí, která mi jí ukazovala. Takže na tom nevidím nic divného.

Návštěvník (So, 21. 1. 2023 - 17:01)

dobrej nápad jestli se mi do 50ky nepodaří najít holku asi navštívím nějaký bordel

Návštěvník (Po, 23. 1. 2023 - 20:01)

Píšeš, že navštívíš bordel, to chceš jít do Strakovky nebo do Parlamentu ?

Návštěvník (Út, 7. 2. 2023 - 09:02)

Palec nahoru jako vtip dobrý

Návštěvník (St, 8. 2. 2023 - 04:02)

Markéta Pekarová je dobrá kurva a jakou píču musí mít. :-))

Návštěvník (St, 11. 1. 2023 - 06:01)

aspoň to vypadá že to vzala s humorem

Návštěvník (St, 11. 1. 2023 - 12:01)

To ona uměla. Humor. Bavila se na můj puberťácký účet. Onanoval jsem v koupelně a ona pokřikovala. Ne že to tam zhvízdáš jako minule. Koukej po sobě pořádně uklidit. Nechci najít ani zrníčko semene. Když jsem byl brzy hotov, Tak mi řekla, že jsem to odflák a že za chvíli budu chtít zas. Když mi to trvalo dlouho tak zas nadávala že to schválně zdržuju a koupelna není jen moje. Poslouchala za dveřmi a dělala si to taky, protože i já jsem jí slyšel.

Edita (So, 7. 1. 2023 - 10:01)

V teplejších měsících chodím doma jen v normálním tričku a kalhotkách. Myslíte že se ukazovat jen takhle na lehko oděná před dospívajícím synem je nevhodné?

Lenka (So, 7. 1. 2023 - 10:01)

Když jsou rodiče doma chodím před bráchou v tryku a v kalhodkách. Jakmile jsme ale sami chodím předním nahá a provokujuho. To se mu hned vymrští a musí si ho výhonit schválně roztahující nohy a prstim se předním. Než se otočim tak začne předemnou stříkat. Ráda ho provokuji

Reklama

Přidat komentář