Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Irena (St, 9. 3. 2005 - 11:03)

Já bych ani neřekla, že po holení chloupky tvrdnou. Někde jsem četla, že se to jen zdá, protože chloupek roste seřízlý a tím se zdá silnější (po depilaci roste zase jakoby celý a zdá se proto měkčí) Já nosím úzký proužek a většinou používám Veet bikiny a občas se i holím. Je to pohodička a skvěle to vypadá :o) Myslím, že období beranic a boubínů je pryč :o))

Lara (St, 9. 3. 2005 - 11:03)

Myslím, že depilace je asi nejlepší. Já jsem se částečně depilovala sama. Různý ornamenty. Bylo to fakt gut. Ale zdlouhavé a mírně bolestivé, a představa, že mě někdo depiluje v salonu, to bych ho asi kousla:))Tak se holim, ale to už mě taky přestává bavit, jak rychle to dorůstá a tvrdne.Nejradši bych tedy byla přirozená.Vím ale, že když dělám příteli orál, byla bych vděčná, kdyby i on byl radši oholený,....sám moc nemá rád, když z pusy taha chlupy:)Na druhé staně, on je hrdy muž a nikdy se tam neoholí:) a člověk si zvykne a najde svou cestičku jak..a nakonec..penis samotný nebývá chlupatý:)Takže jde o to ovládnout lenoru. Co se pupínků týče, nebo zánětů, je dobrý tea tree oil(např.Femigel,Tea tree oil) a máme taky slipovky, že.

xoce (St, 9. 3. 2005 - 11:03)

pre teba je prirodzenost nieco uplne ine ako pre prirodu.

Petra (Út, 8. 3. 2005 - 15:03)

Ahoj, já jsem se asi cca 4 roky holila dole. jednou úplně, jednou jsem si tam nechala nějaký ornament a tak a příteli se to líbilo. Ale vadilo mi, že ty chloupky stále přibývaly a byly tvrdší. Teď mám jiného přítele a ten má rád přirozenost. Takže já chodím na depilaci třísel. Paní co mi to dělá mi tu depilaci provede jak si přeji a jak si podržím kalhotky a chloupky bere až k zadečku (chodím tam v tangách). Pak než chloupky dorostou, tak mám skoro tři týdny klid a krásně hladkou pokožku a ne pupínky jako po holení. A abych pak uprostřed neměla chomáč chloupků, tak tam si je lehce zastřihávám nůžkami a jsem jak já, tak přítel spokojeni. Jsme upravená a přirozená. Nevím, zda někdo z Vás depilaci zkusil, ale je to něco fakt bezvadného. Nic lepšího neznám. Ale jde i o to natrefit na dobrý salon. Já jsem zkusila uz hodne a ne vsude to delaji tak kvalitne a jak si zena preje. Pokud někdo máte zkušenost s depilaci, tak napište.

Petra (Út, 8. 3. 2005 - 15:03)

Ahoj, já jsem se asi cca 4 roky holila dole. jednou úplně, jednou jsem si tam nechala nějaký ornament a tak a příteli se to líbilo. Ale vadilo mi, že ty chloupky stále přibývaly a byly tvrdší. Teď mám jiného přítele a ten má rád přirozenost. Takže já chodím na depilaci třísel. Paní co mi to dělá mi tu depilaci provede jak si přeji a jak si podržím kalhotky a chloupky bere až k zadečku (chodím tam v tangách). Pak než chloupky dorostou, tak mám skoro tři týdny klid a krásně hladkou pokožku a ne pupínky jako po holení. A abych pak uprostřed neměla chomáč chloupků, tak tam si je lehce zastřihávám nůžkami a jsem jak já, tak přítel spokojeni. Jsme upravená a přirozená. Nevím, zda někdo z Vás depilaci zkusil, ale je to něco fakt bezvadného. Nic lepšího neznám. Ale jde i o to natrefit na dobrý salon. Já jsem zkusila uz hodne a ne vsude to delaji tak kvalitne a jak si zena preje. Pokud někdo máte zkušenost s depilaci, tak napište.

Gita (Út, 8. 3. 2005 - 13:03)

Tvrdite modni diktat,ale vzdyt ve starem Rime se holili vsichni,a napriklad v arabskych zemich se zeny i muzi holi,a nikde se vam atrabka v burce nepredvadi.Je to vec vkusu,a hygieny take.Ja bych si klidne nechla narust chloupky v podpazi,ale doslova mi vadi,ze se napriklad v lete clovek zpoti,a pak se vsechno slepi.To je esteticke?A co se tyce dole,tak tam oholeni moji muzi primo zboznovali.Akorat priznavam,ze se mi take nelibi,kdyz je zena oholena dole uplne.To je jako miminko,a do toho bych take nesla.Kazdy mame estetiku stranku nastavenou jinak,a nemusi jit nutne o modni diktat.

Verča (Út, 8. 3. 2005 - 13:03)

Mě příjde-co se odpudivosti týká,že by měl mít každý soudnost a holit se podle toho.Pokud má žena takovou "tu vytahanou" a koukají z ní malé stydké pysky,tak to se mi nelíbí taky.To bych nechala asi jako překvapení pro nějakého muže:-)Já se holím už celkem dlouho a prostě mi to vyhovuje.Přírození mám tvarované celkem úhledně a za své oholení se nestydím.Do společných sprch většinou nechodím,protože místa kde jsou skoro nenavštěvuji.A pokud tam jdu,tak většinou ostatní ženy spíše závistivě pokukují po mé celkem ucházející postavě.Víte,já jsem si v praxi ověřila jednu věc.Když má muž chlupatou,tak je za ní rád a hájí si jí.Pokud ale potom příjde nějaká lepší kočka,která je třeba oholená,tak chlap zakusí,zjistí,že orálek je příjemnější a už by jinou nechtěl.Můj přítel měl přede mnou holku,která byla sice kočka,ale chlupatá.Když jsem se ho nesčetněkrát nezávisle ptala,jestli se mám nechat zarůst,tak jsem slyšela jen zoufalé neee.Já vážně nevím.Mě třeba daleko víc odpuzují chlupy.Takové ty huňaté a vystouplé kožíšky.Je to asi věcí vkusu a je to značně individuální.Spíš by mě to zajímalo co se týká věku.Já mám zkušenosti s muži pouze do 28 let a ti měli rádi oholené.....

jojo (Út, 8. 3. 2005 - 13:03)

Xoce, zdenda, zuzka: všetci výborne, plne súhlasím. Za svojich 49 rokov som ich už pár poznal a velebím chytrú prírodu.

Zuzka (Út, 8. 3. 2005 - 12:03)

Vyholené ženy ve společných sprchách mi připadají opravdu odpudivé, ale je to jen můj názor. Taky si kladu otázku, jak budou po letech vypadat, až se jim budou třást ruce, nebo z jiných důvodů nebudou moci toto holení provozovat??? (stačí si zablokovat záda) Předpokládám, že si v intimní oblasti vypěstují pořádně tvrdý vous jaký mívají muži po několikaletém holení tváře ...

xoce (Po, 7. 3. 2005 - 11:03)

naozaj velmi dobry prispevok, ja osobne mam rad prirodzeny tvar a vonu tela. ak ma dievca zaujme, tak sa stotoznim so vsetkym co k tomu patri. zli ludia mi smrdia, smrdia mi aj ich parfemy.co sa tyka silnych ludi, je to asi ako s gausovou krivkou. desatina ludi sa nebude nikdy holit a bude mat na to padne dovody, desatina sa bude holit a vonavkovat vzdy - a bude mat na to svoje dovody. zvysnych 80% ludi su ti slabosi, co budu nasledovat modu, su to ti, ktori nikdy nebudu rozumiet pravej podstate "zivocisnej" pritazlivosti.odporucam jeden clanok (v anglictine):http://www.crimethinc.com/library/english/washing.html

Zdenda (Pá, 4. 3. 2005 - 21:03)

Ahoj všichni,miluju holky, které se nikde neholí, ale zejména mi záleží na neoholeném podpaží. Vy mě asi budete mít za exota, ale vy, co si vyholujete podpaží nevíte, o kolik úžasných feromonových poselství, která byste mohly vysílat, své okolí každým tahem žiletky připravujete. Chloupky slouží jako rozprašovače, které rozptylují do okolí vaše úžasné vůně, které vlastně nevnímáme přímo čichem, ale přesto mají velký vliv na naše sým/antipatie. Mladá, moderní holka, která nemá vyholené podpaží je pro mě sex-symbol. Dívka, která své neoholené podpaží klidně vystaví pohledům je pro mě bojovnice, sebevědomá žena, která ví, co chce a ne nějaký otrok pitomých spolecenských návyků. Bohužel, mé srdce často neplesá... Nevíte, kam se odstěhovat, abych potkával své sex-symboly?Nevidím je už ani v televizi-nejspíš jim tam zakázali přístup. Na jaké filmy/pořady se mám koukat-vážně prosím o radu.Nebo - dokonce - kde mám svůj symbol najít, oslovit, nechat se jím okouzlit, nechat se přivézt do extáze jeho vůní?Občas s nadějí zajdu do kryťáku a koukám, zda se neobjeví ty dva magické chumáčky.Věřte nebo ne, byly by pro mě důvod k oslovení - k otázce

Karla (Čt, 17. 2. 2005 - 17:02)

No já se taky moc těším, až přijde do mody holení mužů všude, zvlášť u těch co ženy nevyholené nazývají špindírami.Někdy to prostě nejde, nejsem špindíra a nohy i podpaží si holím, nejsem líná, ale dole to prostě nejde, zkoušela jsem párkrát a už nikdy víc tu chybu kvůli nějakému diktátu neudělám, bylo to děsný a nedalo se vydržet, ale vůbec.Jinak by se mi taky líbilo mít nahoře jen trojúhelníček, ale když to nejde a měla bych pod ním ostrou spoušť nemíním se kvůli tomu trápit, jsou i horší věci na světě.

jos. (Čt, 17. 2. 2005 - 16:02)

vela zien sa neholi a vela muzom sa to paci. len sa to boja vyslovit nahlas, bo modni sexofasisti kricia "holit"!

peta (Ne, 13. 2. 2005 - 23:02)

Pokud chcete být oholená, je třeba se začít holit prvidelně, protože až po několikátém oholení si kůže přirození zvykne.Také je dobré nechat na chvíli jako při každém holení působit holící pěnu nebo mýdlo, aby chlupy změkly, pak oholit nejdříve po směru růstu chloupků a potom proti směru a mít přitom holící žiletku hodně šikmo a držet ji zlehka, aby jste se nepoškrábala.Po prvním oholení mne také dorůstající chloupky kousaly. Nenechte se odradit a oholte se znovu, ale až po čtyřech dnech, když se zahojí pupínky a drobné ranky.Popis holení-nechávám si teď trojúhelníček, oholím se nejprve nahoře po stranách nejdříve po směru růstu pak proti směru, pak vedle velkých pysků vlevo směrem dovnitř a pak i pysk zestrany zleva vpravo, pak vpravo.Nakonec pysky holím zespoda nahoru a napínám přitom kůži druhou rukou, pak ješte oholím vnitřní hranu velkých pysků a směrem zevnitř ven holím oblast kolem konečníku, tam pozor na říznutí. Kvasinkové infekce josou všeobecný problém dnešní doby. Holící pěna nebo mýdlo samozřejmě ještě víc mohou zhoršit Vaši situaci, proto je dobré holení provádět co nejkratší dobu.Noste prodyšné oblečení, například v létě hodně sukně. Když přijdete po práci nebo ze školy domů, jděte se umýt mezi nohama, a to jen vodou. Není problém si mýt rozkrok jen čistou vodou, bez použití jakýkoliv přípravků, ať už obyčejného mýdla nebo speciálního přípravku na intimní hygienu. Pokud se budete mýt často rozhodně nebudete smrdět.Také je lepší občas pochvu vypláchnout, pokud Vás hodně svědí vodou vevnitř za použití prstu, aby jste si vymyla největší nánosy tvarohových vloček. Pak se natřete kolem poševního vchodu olivovým olejem s například jednou kapkou eukalyptu, či tee tree oilu, levandule(esenciální olej). Jedna kapka na větší množství oleje, aby Vás to nepálilo.Kvsinkovou infekce občas vyléčí dobrý pohlavní styk, protože ženské šťávy to vyplavují a zneškodňují, ale nadruhou stranu pohlavní styk může infekci i zhoršit.

kilkeny (Ne, 12. 12. 2004 - 21:12)

kdyz mi pred par lety kamoska rekla, ze se holi i tam dole, koukala jsem na ni jako na exota. V dnesni dobe je to spis obracene. Kdyz jsem se sve 16lete sestre sverila, ze se stydim jit na gyndu oholena, odpovedela mi, ze by se spis stydela jit zarostla...

Lubos (So, 11. 12. 2004 - 17:12)

Moji manzelce je 48let a uz od 37 se neholi. Do te doby se holila od 15.Je ted extreme chlupata mezi nohama a castecne na stehnach.Me se to libi.

zu (So, 11. 12. 2004 - 13:12)

ale no tak!!! to jsou snad zbytecne silna slova, spindira byt zrovna nemusi:)))), vazne to je spis o vkusu partneru nez o cistote.Jeste nedavno si pamatuju jak podivne na me vyholene holatko koukal gynekolog a evidentne me neradil mezi prehnane cistotne, ale spis promiskuitni, byt k tomu nemel jediny duvod. Dnes uz je chvala bohu pristup jiny. Ale dost presne si pamatuji zmenu tonu v hlase, kdyz to uvidel!:(

black_hawk (So, 11. 12. 2004 - 12:12)

Neholis se? Sice nejsi jedina, ale rozhodne jsi nechutna spindira :-) !!

zu (So, 11. 12. 2004 - 11:12)

To je osobni vec zda se nekdo holi nebo ne, rekla bych ze je to taky na dohode partneru. Pamatuji se, ze me partner (kdysi) pozadal, zda bych se nechtela vyholit, ze se mu to libi a ja mu vyhovela a musi rict, ze to od nej byl skvelej napad. Je to prakticke, nosim mini tanga a predstavte si ten les co by mi z toho koukal:). Ale znam partnery, kde to neni spolecne prani holit se a jsou jak jsou.Ale na cviceni ted nedavno byla zena v tilku a jak zvedla ruce, vytrestily jsem vsechny oci, tam prales, fuj, podvedome jsme vsechny nakrcily nos a kolem ni vznikl jaksi vesti prostor nez by mel:), tak bych rekla, ze nektere oblasti patri ke standardni hygiene, tak jako si cistime zuby....resi o prirozenosti ne prijdou falesne, to se vazne da rict, ze je prirozene si ani ty zuby necistit a mozna a ni neni prirozene pouzivat deodoranty a nosit umela vlakna a nete...prirozene je ulovit zvire a obleci se do jeho kuze:)

klára (Pá, 10. 12. 2004 - 23:12)

Ahoj, myslím, že pokud platí, že je třeba se holit z hygienických důvodů, tak by se jednoznačně logicky měli holit i muži, v podpaží i na přirození, ale tady se pořád mluví jen o holkách, připadá mi, že to je typické - společnost na ženy nakládá horu požadavků, jaké mají být, jak se mají chovat...

Reklama

Přidat komentář