Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Jiřík (Pá, 14. 4. 2023 - 14:04)

Když mne mamka dává pleny když přijdu ze školy tak se celý vysvleknu do naha a lehnu si na postel na přebalování tak dám automaticky ruce za hlavu a pak poslouchám mamku vždy dostávám 4 až 6 látkových plen se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče jako teď už mám vše na sobě a ležím v posteli ale už s plenkami a punčocháči a je mi fajn že mám punčocháče a plenky vůbec mne to nevadí že nosím látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné dětské punčocháče a hlavně že nosím plenky non-stop kdykoliv se mohu pocurat a pokadit a mamka mne kdykoliv prebali do čistých plenek. Jelikož nosím plenky 2 roky a mne je zatím 9 let ale mamka říkala že je lepší nosit plenky než abych kouřil a nebo brát drogy.... A punčocháče a plenky jednorázové mám na venek s punčocháči a tepláky a nohu mám zatím ještě malou 35,5 ale spíše 33az34 a nosím adidasky dětské.

Máma (Pá, 14. 4. 2023 - 09:04)

Mi když jsme jeli do Egypta také kdysi nočním letem tak oba kluci 8 a 10 let měli také radši plenky xs seni kids na lepitka ale na noční použití ty byli silnější a vše se stáhlo punčocháči to bylo v zimě tady v Čechách byla zima a v Egyptě měli už kraťasy ale mladší si vždy řekl o plenky jelikož je chtěl mi jako jistotu a a starší je nosil pouze na noc ale i den občas. A když jsme letěli letadlem tak jsem je postupně prebalila normálně na wc úplně v klidu po 2,5 h....

Máma (St, 12. 4. 2023 - 09:04)

Já synovi dávám plenky jednorázové na lepitka seni kids na venek a punčocháče pod tepláky. A doma se dávají přednost plenkam látkovym jelikož je na invalidním vozíku. Chci se zeptat dáváte decku také ještě dětské plenky jednorázové či látkové na cestu krátkou či dlouhou i kdyby bylo na vozíku a syn se mne ptá jak dlouho ještě bude mít plenky stále ale já mu nechci říct že bohužel až do konce života bude na plenkách teď mu je ještě 8 let. Dle lékařů by se to mělo zklidnit do dvaceti let že by mohl chodit tak akorát z berlemi či maximálně z choditkem...

Jdeme ven (Ne, 9. 4. 2023 - 12:04)

Asi všichni tady víme o co tady na fotce jde. Co myslíte? Jde to vidět? Má někdo zkušenosti? Zkoušíme outfit na procházky :) http://imgway.cz/s/deSs

Návštěvník (Ne, 9. 4. 2023 - 21:04)

jj je to v pořádku, slečna může být v klidu, nic není poznat, teda když je suchá, ale vzhledem k tomu že ty lacle nemá uplí tak ani plná plena nebude poznat, a taky chválím že jste zvolila lacle, ty podrží plnou těžkou plenu na místě.

Jarka (Ne, 9. 4. 2023 - 10:04)

Také váhám, jestli dát devítiletému klukovi plenkové kalhotky na noční let do Egypta. Na noc pod pyžamem je má, ale jestli bude ochoten je mít i pod kalhoty se docela bojím. A zároveň se bojím, že když usne, tak to pustí v letadle do sedačky.

Návštěvník (So, 8. 4. 2023 - 22:04)

Jsme měštáci a jsou Velikonoce, a první rok je je trávíme ve vlastním domečku na vesnici kde se drží tradice , kluci ze třídy naší dcery slíbili že v pondělí příjdou na pomlázku, dcera se bojí že jí kluci nebudou šetřit a že jí bude bolet zadek, tak jsme to vymysleli, v pondělí dostane pleny u ,aby nic necítila . jsem sama zvědavá jak to dopadne.

Radka (Ne, 9. 4. 2023 - 15:04)

To je dobrý nápad. Asi by to ale chtělo nějakou silnější plenu, aby jí lépe ochránila.

Dáma se slečnou (Ne, 9. 4. 2023 - 21:04)

No plína byla Tena Slip XS a při zpáteční cestě po cca 5 hodinové procházce jsme to naše tajemství vyřešily mikinou kolem pasu.

lucka (Čt, 13. 4. 2023 - 16:04)

zdravím, a to byla celých 5 hodin v jedné plence ? počítám že byla asi dost plná a proto jstě museli použít mikinu že...

Návštěvník (Ne, 9. 4. 2023 - 22:04)

taky řešení

Radka (Ne, 9. 4. 2023 - 15:04)

To je dobrý nápad. Asi by to ale chtělo nějakou silnější plenu, aby jí lépe ochránila.

Martina (Čt, 6. 4. 2023 - 12:04)

My Syna 9 let stále plenkuji jak doma tak i na cestách jelikož se stále pomocuje než by byl v oblečení mokrý tak má vždy radši jednorázové pleny.

Vrch (Po, 3. 4. 2023 - 11:04)

Je tu někdo z Kadaně kdo nosí plenky? Taky je nosím, chtěl bych si s někým dopisovat a nebo poznat. [email protected]

Tana (Po, 3. 4. 2023 - 08:04)

Mám známého který je abdl a plenky jednorázové či látkové nosí ale i punčocháče atd a není uchyl chová se normálně a je ženatý a má dvě děcka a úplně v pohodě je ale jeho žena to má to samé také abdl byli oba ale jeho žena už to neprovádí ale její manžel už také skoro vůbec řekli že vše se změnilo když se jim narodili děcka. Jednomu je 1 a druhému 3 roky.

Jooo (Ne, 2. 4. 2023 - 05:04)

Jo u některých decek jsou pleny součástí až klidně do 14 let a více. Některé děcka nepotřebuji mít plenky od narození a bohužel jsou i děcka které potřebuji mít pleny ve vyšším věku. Jako např batolata či miminka ale jsou i tací že pak se s nich stane v sekci zkratka ABDL a nosí plenky a veškeré dětské oblečení ale je to dělané ve velkém provedení a stylu z obrázky atd...

Návštěvník (Ne, 2. 4. 2023 - 06:04)

ABDL je nemoc, máš na mysli Adult Baby. To jsou plenkoví a dětští uchylové na zdejších diskuzích

Vlastík (Út, 4. 4. 2023 - 20:04)

Zjisti si ty osle co znamená Abdl. Je to hraní si dospělých na malé děti. Tito lidé, nejsou rozhodně zadní úchylivé. To jsi leda tak ty, když sem lezeš. Já jsem taky vyznavači Abdl a nestydím se za to. Nikdo z těchto lidí nenapadá nikoho za to, že si hraje na dítě. Ano, sám jinak můžu říci, že si domnívám, že velká část zdejších příspěvků je psaná těmi to lidmi. Tak to jen tak pro tvé i fo, když z oblibou urážíš tady lidi.

Návštěvník (Út, 4. 4. 2023 - 22:04)

Zalez ty plenkovej úchyle ! Zavřít na psychiatrii a na kurty !

Vlastík (St, 5. 4. 2023 - 20:04)

Tak sem nelez blbečku. Zavřít leda tak tebe. Proč sem furt lezeš když se ti to nelíbí. Uchyl jsi akorát tak ty. Hlavně si dávej pozor. Pokud se cokoliv dostane do pc tak je po něm.

Reklama

Přidat komentář