Reklama

Liposukce

sametka (Út, 21. 10. 2003 - 12:10)

Lucko, Mudr. Vrbicky napr. to dela tady v Praze, najdes ho na webu : www.ok.cz/vrbicky/a blbou zkusenost mam napr ja. pan doktor je desne prima,ale mam na nohou hrbolky-lepe receno pekny prolakliny, a i kdyz on mi tvrdi ze se to casem srovna az zmizi otok,tak ja si myslim ze nesrovna,jsem po zakroku jiz temer mesic a je to porad stejne,ne-li horsi. jenomze dle meho je to chyba liposukce jako metody,ne doktora,podle mne je tato metoda jeste natolik nedokonala ze i sebesikovnejsi plasticky chirurg by to neudelal uplne rovne podle pravitka.ostatne vrbicky mi pri kontrole rekl ze to nelze merit suplerou:)ale mne to napriklad sere ze ted mam hrbolce na nohou a vypadam jak kdyby mi nakej pes vykousl kus masa,protoze je to dost videt. a pri jednom zakroku ti odsaji max 2litry tekutiny.coz je dohromady smichany tuk,ta tumesc. tekutina krev a pod.ale neni to drahy, ja mela nohy za osmjsou za 17 zadek taky. staci?

Lucka (Po, 20. 10. 2003 - 19:10)

Ahoj všem.Chystám se jít na liposukci ale mám strach z výsledku můžete mi doporučit nějakou kliniku tady v praze?Je někdo kdo má s tímto zákrokem špatné skušenosti?A ještě by mě zajímalo kolik kilo vám bylo odsáto??

sametka (Po, 20. 10. 2003 - 07:10)

Karlo, ozvi se mi na email, ja jsem tady tvuj nenalezla. napisu ti vic-diky.

Káťa (Ne, 19. 10. 2003 - 19:10)

Karlo, můžeš, prosím, napsat jak je to po ultrazvukové liposukci s hrbolky - máš nějaké?

Karla (So, 18. 10. 2003 - 17:10)

Sametko, díky za odpověd. Já už mám 7 dnů od zákroku a stále jsem z toho nemožná- bolelo to fakt dost, ale už to začíná být lepší. Jinak lékař říkal, že toho odsáli nějak opravdu hodně, šlo z toho husté. TAkže fakt moc záleží na tom, kolik toho odstraní. Jinak Ultraz.lip. se dělá jen v narkoze, údajně. Měj se krásně a napiš jak jsi na tom ty. ahoj K.

sametka (St, 15. 10. 2003 - 11:10)

Karlo, pri ultrazvukove liposukci se muze pouzivat narkoza? to je zvlastni. no bolet te to bude jeste nejaky ten den,tak hlavne polihavej,. nevis kolik ml ti lekar odsal? protoze to hodne zalezi i od toho,o kolik tuku telo prislo,cim vic,tim vetsi sok pro telo,mozna to souvisi nejak i s bolesti. ale pokud je ten efekt tak uzasny jak pises,no tak bud rada ze to uz mas za sebou,uvidis ze od zakroku je kazdy den jen lepsi a lepsi,hur byt nemuze.cca po 2 tydnech ti zmizi modriny,a ta bolest snad po tydnu uz neni tak strasna.nejhorsi jsou asi fakt prvni 4 dny.neboj,bude lip;-)

sametka (St, 15. 10. 2003 - 11:10)

Nikito-vzdyt pisu ze efekt taky nic moc,ale ja mela kolena a kotniky. a ani v cm nevidim zmenu,spis jeste mam vic,protoze je to otekle:( proste nic moc.

Karla (Po, 13. 10. 2003 - 16:10)

Ahoj holky, 10.10. jsem podstoupila ultrazvukovou liposukci. Důvod, hubené tělo, ruce jak klacíky a boky jak valach. Naprosto nevyrovnaná postava, nemohla jsem se pořádně obléknout. Je mi 27 let, teda za 1,5 měsíce 28. První den v den operace jsem byla otupělá z narkozy, ale pak to bolelo a ted to také bolí, ale pokud jsem v klidu tak ne, jen když vstávám, nedokážu sedět, u PC klečím, stejně tak u jídla. Nemáte prosím některá zkušenost jak dlouho to bude ještě takové. Praktický lékař mi nenapsal neschopenku a já nemám moc dovolené. Ale nejsem schopna (dnes 4.den od zákroku) jít do práce. Ani zítra. Nemyslela jsem, že to bude takové. Jinak ale pokud to některou trápí, tak efekt je neuvěřitelný.Opravdu. Nelituju. Jinak jím Pflogenzym a wobenzym jsem dojedla první balení. Holky poradte. díky Karla

Nikita (Po, 13. 10. 2003 - 15:10)

Ahoj, tak uz to mas za sebou?!?!? Fakt to bylo tak hrozny? A co vysledek s tim jsi spokojena? Zkousela ses merit o kolik cm mas min?

sametka (Po, 13. 10. 2003 - 15:10)

tak holky, vratila jsem se po zakroku tech nohou. no reknu vam zazitek nic moc,ale az tak strasny to nebylo. i kdyz jsem byla z toho docela vykulena,ted jsou to cca 2 tydny po zakroku,modriny zmizely,ale zustali jakesi nerovnosti,hrudky,nemyslim ze se to vstreba,jak tvrdi doktor. cili zatim vysledni dojem nic moc. ja bych na to uz nesla, a holky co byli na bocich a lezely se mnou na pokoji si taky moc nepochvalovaly,ze to boli a tak..no nic prijemneho. ale ktera hodne po tom touzite,zkuste to. nebudete vedet jake to je pokud to nezkusite na vlastni kuzi. tady jsou vsechny otazky zbytece,protoze kazda to stejne jinak snasi. nektera pry nema ani modriny a nekomu to doktor udela dobre,rovne a na nekom se mu to nepovede,asi zalezi jaky ma den,je taky jenom clovek.ja ovsem nedoporucuji,pokud z vas ten tuk primo nevisi. tolik odemne.

Markéta (St, 8. 10. 2003 - 20:10)

Ahoj Lindo,jsem docela štíhlá, ale hodně se mi ukládá tuk v oblasti zadku.Chtěla bych podstoupit liposukci, ale je mi teprve 17 let. Je nutné nosit ten pás cca 6 měsíců po zákroku?? Válečkovat tyto oblasti? Kolik to stojí?? můžeš mi říct na jaké jsi byla klinice?? Prosím, napiš mi na můj email. Díky, markéta

Linda (Út, 7. 10. 2003 - 22:10)

Ahoj Vendulko, můžeš ještě, prosím, napsat jméno lékařky, která Ti lip. dělala? A co hrbolky? Už je to lepší? Díky Ti moc L.

Káťa (So, 4. 10. 2003 - 00:10)

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat paní která podstoupila liposukci a je s ní spokojená jestli by mohla uvést kliniku kde ji liposukci prováděli. Rozhoduji se totiž o této operaci a nevim kde si ji mám nechat udělat. Nabídek je hodně, ale já mam strach aby to vyšlo. ředem moc děkuji s vyřešením mého problému Káťa

betyna (Pá, 3. 10. 2003 - 00:10)

Odhodlala jsem se jít na tumescentní liposukci boků a břicha, protože po 2.dítěti to už vypadá tak nějak hnusně.Taky je to asi věkem... Zatím rozmejšlím ke komu v Praze. Máte někdo zkušenost? Taky bych přivítala, jestli se někdo z vás zajímá o lunární kalendář, -kdy je na to vhodný termín? (Myslím tím znamení..)Máte taky některá zkušenost s horními víčky? Na ty se totiž přemlouvám výhledově.. I když - kdo viděl Bartošovou... Poraďte holky.....sím...

VENDULA (Pá, 26. 9. 2003 - 12:09)

Ahojky kočky!byla jsem na Poliklinice Viniční páté patro Brno Židenice, nechtěli žádný poplatek za první schůzku atd, stálo mě to se vším všudy 12000Kč. Holky, vy vůbec nepíšete, dřív tady bylo takových příspěvků, ale teď nic, NAPIŠTE!!Ráda si budu psát s těmi kdo liposukci podstoupili hlavně bříško. Díky a pa

Sára (So, 20. 9. 2003 - 18:09)

Ahoj Vendulko, vážně Ti musím moc poděkovat za Tvůj úžasný popis pro laika, který tápe a přemýšlí, zda jít do toho nebo od toho. Jsem ta z těch, co o liposunkci přemýšlí už téměř rok a hledá na netu, kde se co dá :-) Tvé povídání mě zase maličko posunulo k tomu, že liposunkci ano, jen nevím kam a ke komu. Můžeš napsat u jaké paní doktorky a v jakém centru jsi byla, ev. kontakt na ně a taky cenu, kolik Tě nové bříško stálo ? Budu Ti moc vděčná za odpověd? a děkuju už ted? :-)

betyna (St, 17. 9. 2003 - 14:09)

ten ultrazvuk dělaj v Esthe v Praze. Mužeš se podívat na www.esthe.cz

Tereza (Pá, 12. 9. 2003 - 14:09)

Ahoj Vendulko,dost dlouho premyslim o liposukci briska.Jsem asi stejny typ jako Ty,mirne baculata,ale brisko mam jak ve ctvrtem mesici,ikdyz jim zdrave a cvicim.Na jare jsem se odhodlala podstoupit elektrolipolizu,celkove mne to stalo 30.000 CZK,bohuzel efekt byl asi jen 5cm mene,ale za tyden se mi to vratily i tyto cm.Takze holky, chci vas varovat,neutracejte za to, neni to k nicemu.O liposukci uvazuji dal,jen mam ted pritele a nechce se mi,aby o tom vedel.Mozna pockam,jestli nepojede na nejakou delsi sluzebni cestu.Jinak Ti Vendulko dekuji za informaci,budu dal sledovat tuto diskuzi a drzet palce,aby se Ti to uplne vyrovnalo.Ahoj Tereza

VENDULA (Pá, 12. 9. 2003 - 13:09)

AHOJ VŠICHNI!!! Tak nejdřív Vás všechny moc zdravím!Dneska jsou to 4 TÝDNY, CO JSEM PODSTOUPILA LIPOSUKCI SPODNÍHO BŘICHA. Vždycky jsem byla ve stresu z toho "hnusu" co jsem nosila pod kalhotama. Dokonce i při oslavě narozenin jsem nechtěla, aby mi kamarádi dávali "hobla", protože jsem se bála, aby mi nevylezly ty děsný špeky. Nejsem hubená, to ani náhodou, ale tlustá taky ne, malinko obalená celkem všude, ale na tom břichu to byly fakt aspoň tři pěkně nafouklý pneumatiky. Styděla jsem se a komplex mě stíhal vždy a všude. Abych pravdu řekla cvičím poctivě asi 3 roky. Tolik peněz, co mě to stojí plus prášky na hubnutí, co jsem vyzkoušela a pořádně žádný viditelný výsledky, to už naštve. Cvičit se chystám už příští týden, i když mám teprve 4 týdny po zákroku, ale paní doktorka mi to přímo doporučila. Někdo se rozhoduje půl roku a pak další půl rok čeká na tu schůzku u lékaře. Já jsem se rozhodla během 3 dnů. Já jsem vzala tel. seznam,našla nějakou paní doktorku, zavolala jí, odpoledne jsme si daly schůzku u ní v ordinaci, ona mi změřila míry, vysvětlila a druhý den jsem šla na zákrork. Trvalo to celkem asi hodku a půl. Nejprve mě nafoukli tou tumescentní tekutinou, to nebolí, pak ji nechali působit, a pak přišlo to nepříjemnější - vysávání. Nejsem žádný hrdina, ještě nikdy jsem snad neležela v nemocnici ( naštěstí ), ale holky, dá se to vydržet, nejprve to bylo úplně v pohodě, samozřejmě nic příjemnýho, ale nebolelo to, nesmíte myslet na to, co vám dělají, ale na to, jaký pak budete po tom. Ke konci už to dost pálilo, to je prý okamžik, kdy se ten tuk odděluje a kanylkou jde ven, to jsem zatnula zuby, nebo se kousala do pěsti, ale hned jak tu kanylu vytáhne, tak to nebolí!Prostě jen ten okamžik, kdy vám zrovna dělá to, proč jste tam přišli, abyste jim tam nechaly ty tuky!!Paní doktorka mi dokonce dala při zákroku bonbon z bonboniéry!!Ke konci říkala, už to bude, tady už není nic, ale tady je ještě trocha, a já jí na to říkala, že jen ať to pořádně všechno vytahá, že to vydržím, no není to lepší, než aby jste se potom tloukly do hlavy, že jste tu chvili měly ještě vydržet?No, pak to skončilo a nic vás nebolí, oblýknete si ten komplet a frčíte domů, a tam jsem se vyvalila a dodržovala hlavní zásadu u liposukce břicha - nesedět, neohýbat se-. První noc nic nebolelo, jen se pomalu vytlačovala ta tumescent. tekutina, jen to vypadalo děsivě, ale nic nebolí. A druhý den jsem kráčela na převaz. Žádné modřiny, jen 3 malé vpichy velké ani ne půl centimetru v průměru, myslím, že je mám tak 3 mm. Prováděli mi to tou tenkou kanylou, je to prý zdlouhavější, ale nejsou tak velké hrbolky, NO to se uvidí, zatím je teď trochu mám! No a poslední perlička 2 týdny po operaci jsem jela na dovolenou a autem!!Takže jsem 20 hodin seděla v autě!!!To jsem se bála, ale už od začátku jsem to řekla paní doktorce a nechala jsem na ní, aby zvážila, jestli si to mám nebo nemám nechat udělat před dovolenou. Teď jsem se vrátila z dovolené, tam jsem občas chodila bez korzetu, k vodě a tak. Byla to zajímavá dovolená, ale já byla ve stresu, abych si nezničila efekt, takže jsem se těšila domů. Mám trochu hrbolky, ale to je normální. Takže mám mast a válečkuju válečkem. !!! Jinak by mě zajímalo, holky, co máte po taky tomto zákroku, jestli máte hrbolky, jak dlouho jste je měly, ztratily se?A jestli máte taky to bříško jako já - tam kde dřív byl největší špek, tak tam mám úplně plochý bříško ale pod pupíkem mám trošku bříško. Napište mi a papa!! Omlouvám se, jestli vás nudím, ale třeba to fakt někomu pomůže a bude se pak cítit líp!

Lucie (St, 10. 9. 2003 - 16:09)

Ahoj, chystám se na liposukci břicha a boků, ale ráda bych předem věděla, jestli se po operaci vytvoří nějaké nerovnosti, jak se to stává někdy po liposukci nohou. Němáš nějaké info? Díky za mejl.

Reklama

Přidat komentář