Reklama

Holky a nahota doma

Návštěvník (Ne, 5. 3. 2023 - 16:03)

já jsem slíbil že skončím ale ne v den svých narozenin takže dodneška večer to se mnou ještě musíte holt vydržet a hlavně skončím jen s těma úchylnejma vláknama tam kde se člověk dozví něco zajímavého budu pokračovat dál když ne v přispívání tak aspoň ve čtení

Návštěvník (Ne, 5. 3. 2023 - 16:03)

Ty už zase končíš?

Návštěvník (Ne, 5. 3. 2023 - 16:03)

Letos je to desátà jubilejní výhružka se skončením tady.

Návštěvník (Ne, 5. 3. 2023 - 16:03)

dotyčná o které píšu ten článek se jmenovala Monika tak co sem pletete Alenu?

Návštěvník (Ne, 5. 3. 2023 - 16:03)

Koláři,my se u tebe stavíme “pogratulovat”.Tak ne že budeš dělat že nejsi doma,ať není zbytečně kravál po baráku a hovno na rohožce.

Návštěvník (Ne, 5. 3. 2023 - 08:03)

přde mnou se v roce 2004 svlékla expřítelkyně do kalhotek tak jsem jí hladil všude kde se dalo i pod těma kalhotkama pak si lehla na svá záda a hlasitě se uprdla pak šla na záchod a nechala otevřené dveře nechápal jsem proč je nechala otevřené tak jsem tam šel taky slyšel jsem jak čůrá. ale protože to byla holka která si nenechala nic pro sebe tak jsem si na další takový zážitek musel počkat na někoho jiného dalších 10 let. pár vztahů jsem měl i mezi tím ale tam jsem byl slušný a netrufal jsem si

Návštěvník (Ne, 5. 3. 2023 - 12:03)

Táhni ty deviante zvrhlej!!!

Návštěvník (Ne, 5. 3. 2023 - 15:03)

Zítra si to s tebou Alena vyřídí

David (So, 25. 2. 2023 - 07:02)

Byl jsem kouřit na balkoně v létě a vedle bydlí holka s rodiči šestnáct let tak ta běžně když chodí na balkon tak nahá . Vůbec jí nevadí že je tam vidět , je krásná postavu jako modelka kozy takové pevné dvojky dole vyholená . Když jsem tam tak spolu i hodíme řeč no je se na co podívat.

Návštěvník (Čt, 9. 2. 2023 - 10:02)

oprava:snaží

Návštěvník (Čt, 9. 2. 2023 - 09:02)

To před vámi chodila většinou nahá nebo jen když masturbovala? A jen si s ní hrála nebo i před vámi měla orgasmus?

Návštěvník (Čt, 9. 2. 2023 - 10:02)

Jednou když šla máma nakoupit, tak se se mnou zamkla v pokoji a chtěla abych si to dělal s ní. Když jsem vyndal ptáka, tak orgasmus měla, ale já to nestihnul dokončit. Máma se vrátila brzy. Je to dcera mé sestry a ta mi říkala, že to dělá i doma nejen před ní, ale i před tátou. Holka bude asi nymfomanka. Většinou bývala nahá.

Návštěvník (Čt, 9. 2. 2023 - 11:02)

Jak je to dlouho, kolik ji je teď? A stále to před někým dělá?

Návštěvník (Čt, 9. 2. 2023 - 12:02)

Já jsem s ní ztratil kontakt, protože se brzy vdala někam na Moravu, pak se rozvedla a živila se prostitucí. No prostě děvka. Nakonec se znova vdala za bohatého Němce a žije někde v Německu. Je jí přes čtyřicet. Z prvního manželství má dceru a ta prý to dělá taky. Je s ní a tak mají Němci povyražení se dvěma svlékacíma nymfomankama. Vůbec nelituji že mi vypadla ze života. Hezká byla, ale mrcha.

vtip o incestu (Čt, 9. 2. 2023 - 10:02)

jasný to je jako v tom vtipu jak si to rozdává brácha se ségrou a ta bráchovi říká šukáš líp než otec a ten brácha na to já vím matka to taky říká

Návštěvník (Čt, 9. 2. 2023 - 10:02)

V životě nikdy bych na mámu, sestru ani neteř nevlezl, nezasunul, ani nezapustil.

Návštěvník (Čt, 9. 2. 2023 - 08:02)

chudák holka snaží se tě svádět a ty nic! styď se!

Marek (Po, 23. 1. 2023 - 20:01)

Ahoj, pokud by někdo chtěl něco diskrétně zažít nebo probrat vzájemné zkušenosti, tak se rád domluvím, napište na mail: [email protected]

I (Ne, 22. 1. 2023 - 09:01)

Mam doma 15ti letou dceru. Chodi lehce oblecena a nekdy zahlednu ze už je hodne vyspela. Moc me to vzrusuje. Casto masturbuje tak abych ji mohl zahlednout. Asi ji to vzrusuje ? Ja musim hned v koupelne vyhonit. Nevim jak se k tomu mam postavit. Resili jte takovy problem? I.

Vychovatelka.39 (Po, 6. 3. 2023 - 00:03)

Pokud Vás provokuje schválně doporučuji jí domluvit výchovné lekce. Běžně vychovávám dívky až od 18 let, ale od 15 se souhlasem rodiče by to šlo také. Pomáhá v takové situaci, když si s Vámi sednu a Vy dceři řeknete, jak problematické její chování je. Obvykle si pak dotyčnou přehnu přes koleno a v oblečení v kterém provokuje jí vysázím pětadvacet na holou. Poté následuje klečení v koutě s bičíkem na zadku, kterým hlídám sebemenší protest. Trestů, pomůcek, pozic je mnoho a důležité je vše řešit včas.

Reklama

Přidat komentář