Reklama

Muži v dámském prádle.

Tomáš (St, 8. 3. 2023 - 19:03)

Musím souhlasit.
Také nosím dámské prádlo a je to skvělý pocit.

Návštěvník (Ne, 5. 3. 2023 - 15:03)

?

Pavla (So, 4. 3. 2023 - 20:03)

Leni představovala jsem si že jsi drobná dívka s rovnýma černýma dlouhýma vlasy

Lenka (Ne, 5. 3. 2023 - 10:03)

Jsem blondýnka a trochu větší,ale jsem jemná žena.

Jirka (Ne, 5. 3. 2023 - 00:03)

Já nosím legíny a jsou super mít na sobě i kožené dělají sexy postavu

Pavla (Pá, 3. 3. 2023 - 20:03)

Lehko ty máš asi výhodu že vypadáš jak holka a když se k tomu upraviš tak si tě asi nikdo nevšimne. Ale když chlap je ják Rambo tak to asi bije do očí

Lenka (So, 4. 3. 2023 - 07:03)

Pavli,nejsem zrovna droboučká holka.Mě to nevadí že si všímají,je to moje věc co nosím a jak se cítím . Neměla jsem s tím zatím problém, spíš naopak a když se se mnou dá někdo do řeči,tak pokaždé žena.

Lenka (Pá, 3. 3. 2023 - 07:03)

Pustí tě do aquaparku,já tam chodím taky.Mám jednodílné černé plavky a normálně i prsa,je to moc fajn pocit.Myslím že na tom není nic špatného, cítím se být ženou,tak nevidím nejmenší důvod oblékat si cokoliv pánského a chovat se jinak než jako žena.

Návštěvník (So, 4. 3. 2023 - 00:03)

No dobře uděláš ze sebe holku, chodíš po městě a najednou si potřebuješ odskočit na WC.
Na který zamíříš? Na pánský nebo na dámský?

Pavla (So, 4. 3. 2023 - 20:03)

Vím že to není otázka na mě. Já když jsem za ženu tak bych použila taky dámský WC. Bylo by blbý jít na pánský.Stejně nejraději na WC sedím je to aji pohodlnější

Lenka (So, 4. 3. 2023 - 07:03)

Jsem žena, takže samozřejmě že na dámský

Návštěvník (Pá, 3. 3. 2023 - 07:03)

ano ale zena ma vaginu a ja penis a to nepasuje plavkam

Lenka (So, 4. 3. 2023 - 07:03)

Musíš si spodek upravit tak aby jsi tam měla vagínu..o číslo menší plavky a lékařská páska udělá své.

Šárka (Čt, 2. 3. 2023 - 12:03)

Chtěla bych ženu s většími prsy a s penisem.Já mám prsa trojky.I ty vložky musí nosit alespoň v období kdy je musím mít já a byla bych ráda aby nosil i mé pradlo, chtěla bych ho cítit i když nebude se mnou.Hlavně nechci aby někdy nosil pánské a někdy dámské,musel by se úplně oprostit od čehokoliv pánského a to navždy.

Návštěvník (Pá, 3. 3. 2023 - 07:03)

ahoj ja nosim vsetko damske je to super aj topanky len co nemam su damske plavky tie chcem strasne ale neviem ci ma tak pustia do aguaparku

Šárka (Čt, 2. 3. 2023 - 12:03)

Chtěla bych ženu s většími prsy a s penisem.Já mám prsa trojky.I ty vložky musí nosit alespoň v období kdy je musím mít já a byla bych ráda aby nosil i mé pradlo, chtěla bych ho cítit i když nebude se mnou.Hlavně nechci aby někdy nosil pánské a někdy dámské,musel by se úplně oprostit od čehokoliv pánského a to navždy.

BOUZEK MILAN (Čt, 2. 3. 2023 - 10:03)

Are you looking for loan for house, pro podnikání, to buy a car,
start your own business. jsme měli nejlepší nabídku pro vás, naše služby jsou 100% reliable, pokud budete potřebovat non-bank loan s nízkou interest rate, contact us for more information
e-mail:[email protected]:+421907400949

Tony (St, 1. 3. 2023 - 11:03)

Včera v noci jsem si vyšla na procházku v kozačkách na podpatku, černé přiléhavé sukni a jemné saténové košili, pod kterou jsem měla rolák, korzet, punčochy a ktajkové tanga. Jak mě se líbí brouzdat Prahou v dámském přestrojení. Co bych za to dal, kdybych měl přítelkyni, která by mi to tolerovala i přes den a ještě mě v tom podpořila... jsem 170 muž, sice mírně s nadváhou, ale už jsem shodil 10kg a ještě 10 a budu skoro spokojený... Pro ženu, co by tolerovala a podporovala mou ženskou stránku bych udělal skoro cokoli.

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 09:02)

ANO RÁD JSI JE OBLÉKAM NOSIM RÁD ŘUŽOVÉ KRAKOVÉ BÍLÉ NE ČERNÉ ŠEDÉ ZELENÉ NEHLEDÁM SEX ALE NEKDO KDO TAKÉ RAD NOSI MUŽEM U PIVKA SI JE UKAZAT CČ ŠAHNOUT TEL 728 285 330 SMS WASAPP MESEEGER NERADEJI ŽENU ČIM BACULATĚJŠÍ TIM SUPER

Šárka (Út, 28. 2. 2023 - 08:02)

Ahoj,jsem řeznice a mám silnější postavu a mám slabost pro muže co se cítí být ženou.Moc bych chtěla mít takového doma,nedovolila bych mu ani pánské ponožky.Chtěla bych aby se maloval a choval se jako žena se vším co k ženě patří (čurat v sedě,nosit vložky,milovat se i s robertkem)

Reklama

Přidat komentář