Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Anet (Ne, 4. 6. 2023 - 10:06)

A jak na koupálku, když se holka neholí, tak musí nosit velké vše zakrývající plavky, nebo ne? Připadala bych si blbě, kdyby mě zpod plavek trčely chlupy. Holím se od té doby, co mě začaly ty protivné chloupky růst.

Návštěvník (Po, 5. 6. 2023 - 12:06)

Jasně, většina si holíme nohy a podpaží a potom kolem plavek.

Default User Image
Jose (Po, 18. 12. 2023 - 22:12)

Pre mna je neoholene podpazusie sexi a dokonca aj nohy. Je to prekvapive ale kto neskusil, moze mat iba predsudky 

Návštěvník (Po, 7. 10. 2002 - 11:10)

Ahoj holky, diky za nazory. Take jsem slysela, ze se zeny holi z hygienickeho duvodu, ale ja vlastne nevim proc. Vzdyt pokud se kazdy den myji, tak v chloupcich snad nic prilis necisteho nezustava. Mozna jde spise uz o zvyk. Pak jsem take slysela opacny nazor, ze kazde ochlupeni na tele ma smysl, jako ochrana jemnych mist proti treni a u prirozeni i jako ochrana pred necistotami, ktere se mohou dostat do pochvy atd. Znovu podotykam, ze nechci delat agitaci proti holeni, jen me zajimaji nazory jinych zen na tento trend. Ahoj MarsaPS: Muj manzel je velice tolerantni a nechava rozhodnuti o holeni na mne, ale myslim si, ze kdybych se holila, tak bude docela rad. Je fakt, ze v intimnim zivote ty chloupky spise trochu prekazi. Mozna prave kvuli obcasne diskuzi s manzelem jsem otevrela toto tema, abych zjistila, co je v soucasnosti mezi ceskymi zenami bezne.

Sarka (Ne, 28. 7. 2019 - 09:07)

Ahoj na tuhle diskuzi jsem narazila az ted kdyz panuji ty nesnesitelny tropy a ja si koupila saty na raminka. Podpazi jsem si oholila kdysi pred lety svedilo to a zdurily se mi lymfaticky uzliny tak jsem s tim prestala chloupky mi pripadaji prirozene podle meho nazoru splnuji svuj ucel vsude a presne pokud se clovek myje tak je cisty jestli je chlupaty nebo oholeny clovek se poti stejne a chloupky prave svadeji pot od kuze tak jako v.imtnich partii zachycuji necistotu ktera by se dostala do vaginy holim si jen bikiny do plavek.je to moda a trend dnesni doby melo by to byt kazdyho vec tak jako co si vemu na sebe a jaky mam uces atd a posuzovat lidi podle zevnejsku

hm (Ne, 28. 7. 2019 - 10:07)

Hlavně nelez s neoholeným podpažím v horku do tramvaje nebo aspoň nezvedej paže.

Default User Image
M (Po, 18. 12. 2023 - 21:12)

Uplne neoholena je strasne sexy pre mnohych muzov. Akceptujem, ze su fetisisti a fanusikovia holenia ale agresivne presadzovanie vyholeneho tela ako ‘lepsieho’ a nadradeneho sa podoba bigotnemu nabozenstvu alebo az fasizmu. Zeny su krasne vo svojej prirodzenosti a tak ako si muzi nechavaju prirodzene ochlpenie, su krasne a pritazlive neoholene zeny. 

Návštěvník (Po, 7. 10. 2002 - 08:10)

Ahojky,mne je 25 let a nejak si nedovedu predstavit,ze bych JI mela zarostlou.Myslim si,ze i po hygienicke strance je to lepsi.A co se tyce sexu...pritel je spokojeny a obcas holeni zarazujeme do predehry.Neprijemny pocit pri rustu chloupku za cas opadne,stejne jako v podpazi!

Návštěvník (Po, 7. 10. 2002 - 05:10)

Já se taky neholím. Partnerovi to nevadí a mně to připadá přirozené. Je mi taky 30 let. Akorát loni při porodu jsem byla komplet oholena (měla jsem operativní porod, a tak to muselo být), ale nepřišla jsem tomu na chuť. Myslím, že to záleží na vkusu každého a nemysllím si, že je to nějaký problém.

Návštěvník (Po, 14. 8. 2023 - 07:08)

dobře děláte i ty Jano i Marsa musí být navás pěkný pohled

Návštěvník (Ne, 6. 10. 2002 - 20:10)

Ahoj! Je mi 30 let a povazuji se za moderni zenu. Diky trendum posledni doby si uz nejaky ten rok holim nohy a podpazi, ale nejak se mi nechce do holeni prirozeni. Neni to vubec z nejake zasady ci principu, ale proste mi to nevyhovuje. Kdyz jsem to jednou zkusila, tak jsem se mohla ,,uskrabat", jak to pichalo. Take trpim na kvasinkovou infekci v pochve a musim se casto mazat ruznymi pripravky proti plisnim a rikam si, ze jeste abych si k tomu mela tuto obcas ,,rozbolavelou" oblast holit ci strihat... No proste se mi do toho nechce. Chtela jsem se zeptat, zda se prevazna vetsina z Vas zen holi, nebo zda to nechavate ,,prirozene"? Do sauny nebo plavat nechodim, takze vlastne vubec nevim, jak jsou na tom ostatni a jen tak se jich ptat mi je trapne. Dekuji za prispevky. Ahoj Marsa

Sára (So, 18. 2. 2023 - 01:02)

Ahoj Marso, já to mám jak kdy.
V zimních měsících si frndu neholím a pěstuju si "kožíšek" :D
Chlapa nemám ,takže to vlastně ani nemá komu vadit. U infekce bych se být tebou neholila, můžeš si žiletkou rozdráždit okolí..
V dnešní době je to přeci moderní, jsou ženy které se neholí nikde a nikdy :)

Blonde goddess (So, 18. 2. 2023 - 13:02)

Sáro, proč by tvůj kožíšek měl nějakému chlapovi vadit? Já mám taky kožíšek, a všem chlapům se líbí.

Sára (Ne, 19. 2. 2023 - 15:02)

Setkala sem s pár chlapama , kterým to vadilo. Tvrdili, že kdo má kožíšek, ten o sebe nedbá. :D Ted sem 3 roky bez chlapa a mám klid :)

Blonde goddess (Ne, 19. 2. 2023 - 23:02)

Ahoj Sáro, to teda byli pěkní tupci. To se nedivím, že jsi radši sama, taky bych byla radši sama než s takovými partnery. A že o sebe nedbáme? To jsou úplně mimo. Já si tedy svůj kožíšek pěstuji, dole na pyskách ho zastříhávám, aby to nebylo tak dlouhé a nahoře na pahorku upravuji aby všechny chloupky v houštince měly stejnou délku. Někdy si dělám barevné proužky, líbí se mi tmavě růžové nebo tyrkysové, to vypadá v té měděné barvě hezky. Je fajn, že tam dole můžeme experimentovat i s odvážnými barvami, když se to nepovede tak to nevidí všichni jako nahoře na hlavě. A samozřejmě jsem čistá a voním. Máš to podobně?

Default User Image
Lenka (So, 7. 10. 2023 - 10:10)

Dnes je snad jedno, co máš za barvy na hlavě, není za co se stydět. I svému klukovi dělám melíry a zkouším různé barvy. A teď tady budu silně napadena, ale s kamarádkama se holíme a necháváme si jen čárky nebo trojúhelníčky a prostě co nás napadne. Mému klukovi porost zastřiháváme a upravujeme.  

Návštěvník (Po, 20. 2. 2023 - 16:02)

Ty musíš být strašně krásná a sexy. Tvůj partner je šťastný člověk.

Návštěvník (Po, 20. 2. 2023 - 08:02)

No jo, takhle to dopadne, když se chlap snaží psát jako ženská.

Návštěvník (So, 18. 2. 2023 - 15:02)

to máš pravdu mě by se líbil taky

Návštěvník (So, 18. 2. 2023 - 07:02)

nemáš fotku? mě se kožíšky líbí

Reklama

Přidat komentář