Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Ája (Čt, 12. 5. 2011 - 15:05)

Někteří rodiče jsou...Lidi jsou uspěchaní,děti jsou jim na obtíž a maj je jen jako kulisu rodinného ,,štěstí''.Aby nebyla nějaká komplikace,daj na cestu harantovi na cestu plínu,kterou už dávno nemá mít,jen aby náhodou nemuseli zastavit dřív,než sami budou chtít.A aby to nebylo moc vidět,tak jim plínu stahujou různejma kalhotkama a riflema.Je jim jedno,jak se cítí děcko,hlavně že maj všechno vošéfovaný.Vidím to u svýho bráchy.Ty dávaj úplně zdravýmu klukovi,kterýmu bude pět,plínku i do kina.Pro jistotu!Výrobci plínek si jen mastěj kapsy a doporučujou plíny co nejdýl.Hrozná doba!

Karel (St, 11. 5. 2011 - 23:05)

Už to že chodí do Mekáče na "jídlo jídlového typu" o nich vypovídá co jsou asi zač.

Lenka (St, 11. 5. 2011 - 23:05)

Někteří rodiče jsou bezcitní,dneska jsme viděly u mekáče asi čtyřletou holčičku,která měla pod elasťákama plenku utaženou tak,že se jí zařezávala mezi půlky jako kalhotky.Chudák takový dítě.

Milan (Ne, 8. 5. 2011 - 11:05)

Viděl jsem v Řecku na pláži u moře asi tak čtyřletého kluka,kterýmu narvali plínku do plavek.Co to má za smysl?Vždyť by se nic nestalo,kdyby se počůral do plavek.A navíc by ty plavky ani nemusel mít.Chápete takový rodiče?

Yossarian (St, 4. 5. 2011 - 22:05)

Tak tebe bych nádhero chtěla vidět jak to všechno za keříkem ze sebe svlékáš a chčiješ. To jo teda. To máš tak na půl dne. A nemáš ji pak omrzlou? To jako, že by se zavolala Horská služba.

. (St, 4. 5. 2011 - 21:05)

Je to o lenosti. Taky jezdím lyžovat a není problém si dojít v hospůdce nebo za keřík. Holt někdo je línej si rozepnout kombinézu a tak radši jezdí v pochcaným.

lyžařka (St, 4. 5. 2011 - 21:05)

1) ano
2) ano
3) buď jseš typický chlap nebo naprostý kretén

Béďa (St, 4. 5. 2011 - 19:05)

Béďo, asis nikdy nebyl na...Jak pozdě, tomu nerozumím. Mně když se chce na záchod, tak to ucítím a ještě několik hodin to mohu držet.

Na lyžích jezdím od mala, tak i proto si to nedokážu představit. Musím se tedy zeptat znovu:
To jedete po svahu, nebo po lanovce a prostě si řeknete "Tak teď se vychčiju" a pustíte to do plenek?
A když to uděláte třeba v 11 hodin, tak jezdíte do 4 v těch pochcaných plínkách?

lyžařka (St, 4. 5. 2011 - 17:05)

Béďo, asis nikdy nebyl na lyžích. Chlapům je hej, ale když jseš navlečený a navrch kombinéza, tak jsi nepohyblivý a než se zeslečeš, tak může být pozdě. A nebo nevíš jak to my holky máme zařízené s čuráním?

Béďa (St, 4. 5. 2011 - 14:05)

tak koukám že už se to...Petro, to myslíte vážně že máte ve 34 letech při lyžování plenky? Nebo to psal nějaký srandista?

To jedete po svahu, nebo po lanovce a prostě si řeknete "Tak teď se vychčiju" a pustíte to do plenek?

DESINFEKCNI MAG (St, 4. 5. 2011 - 13:05)

Jejej, to co ctu mi bere dech. Lide uz jsou tak fobijni na to ci ono, ze za chvilku nebudou mit doma ani zachody, za chvilku budou mit pocit ze i ta plenka je humus a pak nevim cobudou delat, budod chopit a tudy cůrat, a dychat to, NEBO CO NEVIM. No vcera vtelevizi byly fobie, tak byste si meli popovitat s psychologem co to je, mate to tezke chapu, ale opravdu jde o nemoc.Kdyz si predstavim ze bych na sjezdovce si skotacive surfovala a cůrala si pritom curala do plinek /pambů s nama a zle pryc/, vzpamatujte se bacily a viry byly a budou a cim vic se budete desinfikovaat, tim vice budete bez prirozene imunity. VitE co to je prirozena imunuta, NASI PREDKOVE A NENI TO TAK DAVNO kakali do suchych zachodů, pak si vzali jabko aniz by si umyli ruce a bylo jim prd, a vam bude taKe prd, kdyz půjdete ve vlaku na zachod a normalne si po tom umyjete ruce. Lidi neblaznete, vzpamatujte se.

vodník (St, 4. 5. 2011 - 13:05)

Já bych ju vymáchal ve studené vodě. To by mohlo zabrat, teď jsou rybníky ještě trochu studený. A jestli tam žádnej nemáte, tak strčit do vany a pěkně zalívat ledovkou.

Přece si nemůže nechat matka poroučet od rozmazlenýho fakana.

Quinn (St, 4. 5. 2011 - 13:05)

tak takovýto přístup bych...zkusit kopřivy přes pičulku nebo exkurzi na spinální jednotku kde lidé po úrazech plenku musí mít a rádi by ji neměli...

---- (Út, 3. 5. 2011 - 23:05)

protože dcerka je píčička

petra (Út, 3. 5. 2011 - 22:05)

tak takovýto přístup bych opravdu nerada aplikovala....spíše než jak to řešit by mne ale zajímalo proč...

. (Út, 3. 5. 2011 - 20:05)

PROFACKOVAT TOHO SPRATKA.

A NEBO NECHAT PLENKY AŽ DO DOSPĚLOSTI.

petra (Út, 3. 5. 2011 - 18:05)

tak koukám že už se to tady trošku uklidnilo , takže jsem se rozhodla také přispět. Nejdříve bych se asi vyjádřila k plenkám mimo cest. Osobně já na tom nic špatného nevidím. Sama ve svých 34 letech používám s klidem plenky na lyžování , ostatně o tom je tu psáno již mnoho. A teď k cestování a dětem. Mám dvě dcery , jednu 10 a druhou 4 letou. U 4 leté používáme plenky na cestování běžně , sice je normálně již nenosí , ale během cest se často stávalo , že než jsme stihli zastavit tak bylo pozdě. Ale chtěla bych se spíše zaměřit na starší dceru. Když jsme jeli loni na dovolenou , kdy se jelo autem více než 15 hodin a to trasou plnou cest ne zrovna vhodných na cestování , tak si dcera , když jsme řešili jak to uděláme se zastavováním , sama řekla , že by si radši vzala plenky. Přišlo mi špatné jí nevyhovět , zvlášť při takto dlouhé cestě. Bohužel se cestou několikrát stalo , že jsme museli přebalovat , ale..... po tom co jsme se vrátili z dovolené byl chvíli klid. Jenže po měsící , když jsme jeli opět na delší cestu autem , mě dcera řekla , že by byla ráda , jestli bych jí zase dala plenku . Nechtělo se mi jí vyhovět , ale byla velmi rozrušená. Tak nakonec opět vyjela s plenkou. Co mi však přišlo divné bylo to , že plenka byla opět mokrá. Přijde mi , že si dcera moc navikla a že v tom ani nevidí problém , že když prostě může její malá sestra , tak proč by nemohla ona.Nyní už nosí plenky na všechny cesty autem. Tak se děje už asi 4 měsíce a stále nevypadá že by to někam spělo. Dcera je sice spokojená a mi nemusíme tak často stavět , přesto mi to přijde divné . poraďte mi někdo , co s tím udělat , aby si na to dcera příliš nezvykla. ještě bych dodala , že si dcera bere plenku i na lyžování a dvakrát se nám již stalo , že postel byla ráno mokrá a tak už zvažuji i plenky na noc. u doktorky jsme byli a žádný zdravotní problém nemá.

... (Ne, 1. 5. 2011 - 22:05)

přesně... i na fesťáku se jich najde docela dost...a na lyžování proč ne stejně to nikdo nepozná. a lepší se o tom nezmiňovat když vidíte reakce některých "inteligentních".

... (Ne, 1. 5. 2011 - 11:05)

No co. Spousta dospělých holek nosí plenu třeba na lyžování, ale i jiné akce kde je s tím problém.

Jarka (St, 27. 4. 2011 - 22:04)

Já tak do sedmé třídy na cesty autem plínku nosívala, ale byla to spíš pohodlnost našich, protože se jim nechtělo mi pořád zastavovat.

Reklama

Přidat komentář