Reklama

Trvale stažená předkožka

Milan (Ne, 12. 3. 2023 - 19:03)

Já s tím naštěstí nemám problém,žalud mi vylezl z předkožky už asi v 10 letech sám od sebe Vubec jsem nevěděl co se mi s ním děje ,teprve když jsem to řekl mamce,zavolala tátu a on mi ukázal svuj nerekl bych penis ale spíš obřího čůráka, také není obřezaný,ale žalud má pořád obnažený,když jsem to spatřil tak jsem ho chtěl mít jako on

Návštěvník (St, 15. 3. 2023 - 20:03)

Já když jsem se občas setkal s tím že někdo měl trvale obnažený žalud tak jsem to potají obdivoval, ale nechtěl to tak mít taky. Pořád jsem si říkal že to přece musí být dost nepříjemné a že bych to asi nevydržel, navíc to že na ostatní divně koukají. Trvalo než jsem se k tomu odvážil stal se také jedním z nich

Karel (Po, 27. 2. 2023 - 16:02)

Všichni z toho dělají nějaký problém, já mám stále staženou předkožku od dvaceti let co jsem začal souložit (ano o panenství jsem přišel až ve dvaceti) a nedělá mi to žádný problém ani ve společných sprchách nebo i u moře bez plavek. Co jsem se všiml, tak přetaženo mají většinou ti co mají menšího ale myslím, že pokud se jim postaví, že se jim také přetáhne.

Roman (St, 1. 3. 2023 - 18:03)

Ja mam sice maleho lulinka, ale na nuda jej vzdy pretahnu. Prijde mi to lepsi, muznejsi.

Návštěvník (St, 1. 3. 2023 - 19:03)

Já třeba v šatně když se svléknu do sprch a přitom zjistím že kůžička mi částečně zakrývá žalud, tak už mi to připadá takové divné, takže jí hned nenápadně posunu tak aby byla až za tou hranou. Už to zkrátka beru tak že můj žalud je celý venku a bez toho to není ono

Návštěvník (Čt, 2. 3. 2023 - 01:03)

Baví tě to si psát idiote sám se sebou?

Návštěvník (St, 1. 3. 2023 - 01:03)

Někdo s tím problém nemá, kdežto pro někoho to není tak snadné. U nás se to pořád bere jako něco ne až tak normálního.

Jinak nevím jestli lze zobecňovat to že podle velikosti to někteří mají tak nebo tak.

Leo (Po, 27. 2. 2023 - 18:02)

Přesně.Všichni z toho dělají vědu jako by to bylo něco na světě neznámého ,že světě div se k penisu patří i žalud a stydí se, přitom je to normální.A co se týče z mého pohledu ,tak do sprch chodím za účelem se umýt ne okukovat kde jakého vrabčáka. Nechal jsem se obřezat pro sebe z hygienického hlediska a ne pro čumili.

Bimbác (Út, 28. 2. 2023 - 09:02)

A aký štýl obriezky máš ? Vysokú nízku voľnú tesnú ? Chcel by som sa ešte opýtať pri obriezke sa uzdička nemusí odstrániť, iba sa predlžuje keď je krátka alebo sa odstraňuje ?

Leo (Út, 28. 2. 2023 - 12:02)

Někde jsem to tady psal. Každopádně mám volnou nízkou. Doktorka říkala,že při těsný vypadá penis pak nevzhledně jelikož se kůže vytahuje od ochlupení a není tam žádná rezerva v kůži. Každopádně já mám od obřízky 3 měsíce, takže ještě se "hojí" jizva a na finální vzhled je ještě brzo.A co se týče uzdičky,tak to nevím , záleží asi na domluvě s operatérem.

Bimbác (Út, 28. 2. 2023 - 17:02)

Ďakujem. Keď nemáš erekciu tak sa ti predkožka hromadí za žaludom ako keby si nebol obrezany ale iba mal trvalo stiahnutu predkožku ? Na Wikimedii som dokonca videl že pri voľnej nízkej obriezke môže predkožka dokonca časť žaluďu prekrývať keď nie je erekcia, že dokonca žaluď ani nie je úplne obnažený. Tak to máš aj ty ?

Leo (Út, 28. 2. 2023 - 18:02)

Tak nějak se trochu hromadí zbylá kůže za žaludem. Každopádně když v klidu natáhnu zbylou kůži (a sedím)na žalud (maximálně do půlky)tak tam drží do té doby než udělám nějaký pohyb jinak sjede zpět za žalud.A když se pohybuju chůzí,tak je žalud celý obnažený. Ono i když sedíš tak je víceméně do půlky přikrytý,ale jak se zvedneš tak zase sleze zpět za.Jinak pro představu natáhni si v klidu předkožku na žalud a tam kde začíná žalud si odmysli předkožku,tak to je +- co mám já.

Bimbác (Út, 28. 2. 2023 - 19:02)

Prečo si neuvažoval nad vysokým štýlom ? Vysoká voľná obriezka má oproti nízkej voľnej akú máš ty dve výhody podľa toho čo som čítal. Po prvé žaluď je stále odhalený teda viac vynikne a po druhé je viac zachovaná citlivá vnútorná predkožka teda citlivosť nie je až natoľko znížená ako pri nízkej voľnej obriezke. Čo je taký príjemný paradox by som povedal, že totiž žaluď máš pri vysokom štýle viac odhalený a zároveň citlivosť je paradoxne viac zachovaná.

Návštěvník (St, 1. 3. 2023 - 11:03)

Nervová zakončení po obřízce nikam nezmizí. Jen je kůže na penisu trochu silnější, takže sexuální styk je delší, což je výhoda. Taky citlivost žaludu po zvlhnutí výrazně zvýší. Nepříjemný pocit z obnaženého žaludu v prádle je jen věc zvyknutí si mozku. Po 1–6 měsících si zvykne každý, a mnoho mužů naopak po čase pohyb obnaženého žaludu v prádle považuje za příjemný (což mohu potvrdit). Není s tím žádný problém. Pokud mi nevěříš, tak sám zkus pár měsíců chodit nonstop s obnaženým žaludem. Brzo sám zjistíš, že sex i ostatní je stejné jako před tím. Nejlepsi obřízka je nízka a tesná. Proto je u mužů i kluku provádená nejvíc.

Návštěvník (St, 1. 3. 2023 - 18:03)

Také musím potvrdit že nepříjemný pocit při pohybu obnaženého žaludu v prádle po pár týdnech zmizí, a začne to být docela příjemný. Rozhodně s tím nemám žádný problém, zvykne si každý

Bimbác (St, 1. 3. 2023 - 15:03)

Nízka a tesná obriezka je možno najsexy, ale je to najradikálnejšia, čo znamená že sa pri nej najviac zníži citlivosť. Preto by som ju nechcel. Pri nej sa odstráni uzdička aj vnútorná predkožka, čo oboje je najcitlivejšia časť penisu. Pri vysokej obriezke, či už tesnej alebo voľnej, naopak vnútorná predkožka je viac zachovaná a aj uzdička sa môže ponechať. Ak zvážim kozmetický efekt na jednej strane a citlivosť na druhej strane tak najlepšia voľba je vysoká tesná obriezka so zachovanou uzdičkou.

Návštěvník (St, 1. 3. 2023 - 16:03)

nič sa nezníži, je to somarina; ako písal hore pán … práve naopak, pri zvlhnuti žaluďa je penis ešte viac citlivejší

Leo (St, 1. 3. 2023 - 12:03)

A po tomhle dostane muž nebo kluk snad nelepší benefit - žádné otravné smegma a zápach + s tím další spojené věci.Jinak co se týče citlivosti,tak už si ani neuvědomuji,že mám žalud stále vystaven tření o prádlo,ale to jsem si zvykl už když jsem nosil trvale staženo za cca 2 měsíce.

Návštěvník (St, 1. 3. 2023 - 19:03)

Také si to kolikrát ani neuvědomuji že žalud je neustále vystaven tření o prádlo, jako by to už ani nic zvláštního nebylo. Ale když se mi náhodou zakryje tak to vnímám jako by tam bylo něco navíc co tam nepatří, takový nic moc pocit najednou.

Leo (Út, 28. 2. 2023 - 22:02)

Já jsem se v tom popravdě ani moc nepatlal,jen jsem chtěl aby mi udělali úplnou obřízku .Nějaký styly jsem ani nějak neznal ,buď částečnou nebo úplnou. Jizvu mám cca 1 cm pod žaludem.A s citlivostí je to individuální na situaci,spíš lepší prožitek pro obě strany. Nehledě na to jsem někde četl,že styly typu vysoká, nízká, těsná nebo volná moc doktorů tady v ČR nezná.Spíš jsem byl v danou chvíli ve stresu a ani jsem se na to nezeptal.

Reklama

Přidat komentář